Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (7)Реферативна база даних (114)Книжкові видання та компакт-диски (105)Журнали та продовжувані видання (82)
Пошуковий запит: (<.>U=Х839(4УКР)211.12$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 23
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Пашковська 
Адміністративно-правове регулювання діяльності суднових постачальників: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Людмила Іванівна Пашковська ; Одеська національна юридична академія. — О., 2008. — 18 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)125.42 + Х839(4УКР)211.121.4
Шифр НБУВ: РА359605

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Дідич О.В. 
Адміністративно-правовий статус торговців цінними паперами: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / О.В. Дідич ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2004. — 19 с. — укp.

Досліджено наукові та практичні положення щодо адміністративно-правового статусу торговців цінними паперами. Розкрито суть поняття ринку цінних паперів як середовища, у якому торговці реалізують свій статус, розглянуто класифікацію даних ринків. Висвітлено особливості адміністративно-правового статусу торговців залежно від ступеню втручання держави у функціонування ринку цінних паперів, тобто моделі управління цим ринком. Сформульовано поняття загального та спеціального адміністративно-правового статусу торговців цінними паперами. Розглянуто структуру та елементи статусу, зокрема, права та обов'язки, інтереси торговців та гарантії їх реалізації, а також адміністративну відповідальність. Проаналізовано існуюче правове регулювання адміністративно-правового статусу даних торговців та його елементи, запропоновано способи та форми вдосконалення українського законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)127 + Х839(4УКР)211.121.12 +
Шифр НБУВ: РА334372

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Андрущенко І.Г. 
Державний контроль діяльності учасників фондового ринку України (організаційно-правовий аспект): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / І.Г. Андрущенко ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2004. — 18 с. — укp.

Досліджено проблеми визначення ролі контролю за діяльністю учасників вітчизняного ринку цінних паперів у системі державного управління. Вивчено організаційно-правовий механізм здійснення контрольної функції. Проаналізовано питання щодо формування та розвитку системи органів державного контролю у зазначеній сфері за умов формування демократичної правової держави. Наведено висновки, пропозиції та рекомендації щодо розв'язання організаційно-правових проблем побудови системи даних органів, а також проблем забезпечення ефективності їх контрольної діяльності. Висвітлено комплекс теоретико-методологічних і практичних питань стосовно удосконалення інституту юридичної відповідальності за порушення чинного законодавства, що регулює сферу діяльності учасників ринку цінних паперів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)211.121.12 + Х829(4УКР)0 +
Шифр НБУВ: РА333050

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Соболєв О.В. 
Договір кредитування індивідуального житлового будівництва: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / О.В. Соболєв ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2004. — 20 с. — укp.

Досліджено правову природу, зміст та істотні ознаки договору кредитування ідивідуального житлового будівництва, визначено його місце серед інших цивільно-правових договорів та у загальній системі зобов'язального права України. Запропоновано визначення поняття договору кредитування індивідуального житлового будівництва. Розглянуто особливості його укладання, змісту, правових засобів забезпечення повернення кредиту, цивільної відповідальності за порушення умов договору та засобів оперативного впливу. Розроблено проекти Закону України "Про кредитування індивідуального житлового будівництва" та Типового договору кредитування індивідуального житлового будівництва. Наведено пропозиції щодо внесення відповідних змін у чинне законодавство України з метою удосконалення правового регулювання відносин за договором кредитування індивідуального житлового будівництва.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)212.3 + Х839(4УКР)211.121.111 +
Шифр НБУВ: РА331397

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Кучерук К.І. 
Договір купівлі - продажу земельної ділянки: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / К.І. Кучерук ; НАН України. Ін-т держ. і права ім. В.М.Корецького. — К., 2002. — 19 с. — укp.

Проаналізовано поняття договору як інституту цивільного права, визначено його особливості та місце в системі цивільних і земельних відносин. Розглянуто стан законодавства про відчуження земельної ділянки за договором купівлі - продажу (ДКП). Визначено правові засоби забезпечення виконання ДКП земельної ділянки та цивільно-правову відповідальність сторін за невиконання забов'язань. Згідно з земельним законодавством встановлено правовий режим ділянки, її цільове призначення, порядок та умови використання, сервітури, обтяження та обмеження, порядок та умови викупу з мотивів суспільної необхідності та для суспільних потреб. Доведено, що ДКП ділянки є двостороннім, консенсуальним та формальним. Наведено рекомендації щодо подальшого удосконалення цивільного та земельного законодавства у сфері регулювання відносин з питань укладання та виконання ДКП земельної ділянки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)211.121.11 +
Шифр НБУВ: РА321968

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Алямкін В.В. 
Договір поставки за законодавством України: цивільно-правовий аспект: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / В.В. Алямкін ; НДІ приват. права і підприємництва Акад. прав. наук України. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Визначено сутність, правову природу й особливості конструкції договору поставки, описано механізм його регулювання за умов ринкової економіки. Досліджено дуалізм приватного права в Україні, виникнення якого обумовлено прийняттям Господарського кодексу України. З'ясовано, що договір поставки за умов ринкової економіки не втрачає своєї цінності, набуває нового значення та сприяє формуванню системи господарювання, що базується на довгострокових прогнозах і внутрішніх планах діяльності господарюючих суб'єктів, договорах, замовленнях, яка не потребує адміністративного впливу. Доведено, що конструкція договору поставки розвивається за сучасних умов на підставі положень законодавства про оптову купівлю-продаж, проте відзначається специфічними особливостями. Проаналізовано недоліки та суперечності положень чинного законодавства України, що регулюють відносини з поставки. Наведено пропозиції щодо внесення змін і доповнень до чинного законодавства про регулювання договору поставки. Обгрунтовано рекомендації щодо використання новітніх технологій укладання договору поставки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)211.121.4 +
Шифр НБУВ: РА368008

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Герасименко О.О. 
Забезпечення виконання господарських договорів з реалізації продукції: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.04 / О.О. Герасименко ; НАН України. Ін-т екон.-прав. дослідж. — Донецьк, 2004. — 19 с. — укp.

Досліджено правові засоби забезпечення виконання господарських договорів з реалізації продукції та напрямки їх застосування в окремих сферах господарювання. Обгрунтовано використання термінів "договори з реалізації продукції", "комерційне посередництво" та удосконалено визначення поняття "забезпечення виконання господарських договорів з реалізації продукції". Проведено систематизацію видів забезпечення виконання господарських договорів за критерієм підстав їх встановлення. Доведено доцільність законодавчого закріплення комерційного притримання та принцип вибору правового засобу забезпечення виконання господарських договорів. Запропоновано зміни щодо порядку застосування державної гарантії та реалізації закладеного майна. Внесено пропозиції щодо удосконалення чинного законодавства України у сфері регулювання відносин з забезпечення виконання господарських договорів з реалізації продукції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)211.120.6
Шифр НБУВ: РА330680

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Батигіна О.М. 
Організаційно-правові питання оптового ринку сільськогосподарської продукції в Україні: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.06 / О.М. Батигіна ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2007. — 20 с. — укp.

Досліджено історичні засади, поняття, ознаки та суб'єкти оптового ринку сільськогосподарської продукції. Проаналізовано питання щодо функціонування організаторів даного ринку, виділено їх види та характерні ознаки. Розглянуто види договорів, що використовуються на оптовому ринку сільськогосподарської продукції. Сформульовано пропозиції щодо вдосконалення законодавства України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)211.121.2 + Х839(4УКР)901.414 +
Шифр НБУВ: РА350073

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Головко Н.В. 
Особливості правового регулювання закупівлі сільськогосподарської продукції для державних потреб: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.06 / Н.В. Головко ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2008. — 18 с. — укp.

Розглянуто особливості правового регулювання відносин стосовно закупівлі сільськогосподарської продукції для державних потреб. Розкрито суть понять "закупівлі сільськогосподарської продукції для державних потреб", "державний контракт на закупівлю сільськогосподарської продукції", "закупівельні ціні". Досліджено історичні засади виникнення та розвитку відносин закупівлі сільськогосподарської продукції для державних потреб. На підставі проведеного аналізу нормативних актів розроблено рекомендації та пропозиції щодо вдосконалення законодавства у сфері закупівлі сільськогоподарської продукції для державних потреб.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)211.121.4 +
Шифр НБУВ: РА364821

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Алябишев М.С. 
Особливості укладення договорів на аукціоні: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / М.С. Алябишев ; НДІ приват. права і підприємництва Акад. правов. наук України. — К., 2009. — 17 с. — укp.

Досліджено проблеми стосовно організації та проведення аукціонів в Україні. Проаналізовано причини їх виникнення, а також розглянуто історію становлення та розвитку. Увагу приділено аналізу цивільно-правових відносин, які виникають між організаторами й учасниками аукціону на кожній стадії його проведення. Проаналізовано законодавчу термінологію щодо аукціонів. Запропоновано визначення терміна "аукціон". Обгрунтовано висновок, що "аукціон" і "публічні торги" є тотожніми поняттями. Запропоновано відмовитися від використання терміна "публічні торги" у законотворчій і правозастовній практиці. Запропоновано тезу, що предметом аукціону є не майно, а право на укладення певного договору. Розглянуто особливості укладення цивільно-правових договорів на всіх стадіях проведення аукціону, а також підстави та наслідки визнання їх недійсними та такими, що не відбулися.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)211.121.12 +
Шифр НБУВ: РА362342

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Сахарова О.Б. 
Попередження органами внутрішніх справ злочинів, що вчиняються на ринку цінних паперів: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / О.Б. Сахарова ; Нац. юрид. акад. України ім. Я. Мудрого. — Х., 2003. — 18 с. — укp.

Проаналізовано систему державних органів, які в межах своїх повноважень та компетенції здійснюють регулювання та контроль за діяльністю на ринку цінних паперів (РЦП) України, а також законодавчого регулювання цього ринку на предмет виявлення проблемних питань у системі державного регулювання та контролю за РЦП. Виділено специфічні та загальні криміногенні детермінанти, які обумовлюють вчинення злочинів на РЦП, виявлено причини, які породжують злочини, та умови, що сприяють їх вчиненню. Визначено наявні тенденції діяльності учасників РЦП, які мають криміногенний характер. З'ясовано типові способи вчинення злочинів під час випуску та обігу цінних паперів, а також структуру злочинності на РЦП. Вивчено та проаналізовано організацію та практику роботи органів внутрішніх справ, а саме, Державної служби боротьби з економічною злочинністю та управлінь боротьби з організованою злочинністю, щодо попередження та виявлення злочинів у сфері РЦП. З'ясовано можливості застосування в Україні відповідних норм міжнародно-правових актів, а також врахування кримінального законодавства зарубіжних країн щодо відповідальності за злочини на РЦП.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)211.121.12 + Х881.9(4УКР)117 + Х883.9(4УКР)73 +
Шифр НБУВ: РА323718

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Саєнко В.В. 
Правове регулювання використання інсайдерської інформації на ринку цінних паперів: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.04 / В.В. Саєнко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2002. — 20 с. — укp.

З урахуванням положень чинного законодавства України, світового досвіду проаналізовано правове регулювання використання інсайдерської інформації як частини комплексу заходів щодо державного регулювання ринку цінних паперів. Розкрито суть заборони використання даної інформації, визначено зміст поняття інсайдерської інформації та інсайдера, проаналізовано норми законодавства США та держав Європейського Союзу у цій галузі, висвітлено проблеми правозастосування. Розглянуто правові підстави для запровадження Україною правового регулювання використання інсайдерської інформації, висвітлено його місце у законодавстві України. Наведено вимоги щожо розкриття інформації на ринку цінних паперів, а також обмеження її використання деякими працівниками професійних учасників ринку цінних паперів. З урахуванням особливостей українського законодавства, світового та вітчизнянного досвіду у даній галузі запропоновано розроблений текст статей закону щодо врегулювання питання використання інсайдерської інформації в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4Укр)211.121.12 + У9(4Укр)262.292
Шифр НБУВ: РА319190 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Нурзад І.Л. 
Правове регулювання діяльності банків на ринку цінних паперів України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / І.Л. Нурзад ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2004. — 21 с. — укp.

Досліджено питання правової природи об'єкта правовідносин на ринку цінних паперів, визначено правове становище комерційного банку на даному ринку, особливості правового статусу Національного банку України як регулятора та безпосереднього учасника правовідносин на ринку цінних паперів. Значну увагу приділено аналізу правового режиму здійснення комерційними банками окремих видів операцій. Висвітлено теоретичні та практичні питання щодо правового регулювання діяльності банків на ринку цінних паперів, запропоновано шляхи їх вирішення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)212.304 + Х839(4УКР)211.121.12 +
Шифр НБУВ: РА330428

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Сергієнко В.В. 
Правове регулювання договорів на поставку нафти: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / В.В. Сергієнко ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2001. — 20 с. — укp.

Досліджено правовий механізм поставок нафти на підставі аналізу соціальних, технічних і економічних взаємозв'язків різних суб'єктів, що беруть участь у поставках нафти та її переробці. Специфіка забезпечення поставок нафти полягає в різноманітних відносинах, що виникають на різних стадіях розвідки, видобутку, переробки та споживання її продуктів. Визначено нафту як товар особливого виду, здійснено системний аналіз договору постачання нафти як самостійного виду угоди на передачу майнових прав на нафту. Сформульовано характеристики договору поставки, що дозволяють відрізнити його від інших схожих цивільно-правових договорів. Обгрунтовано необхідність застосування додаткових заходів щодо підвищення майнової відповідальності між суб'єктами договору поставки. Розглянуто діючу модель ціноутворення та регулювання цін на нафту та продукти її переробки. Проаналізовано діяльність посередницьких структур на ринку нафти.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4Укр)211.121.4
Шифр НБУВ: РА316028 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Турчак І.О. 
Правове регулювання договорів поставки в умовах ринкових реформ в Україні (цивільно-правовий аспект): автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / І.О. Турчак ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2009. — 19 с. — укp.

Досліджено аспект правового регулювання договорів поставки за умов ринкових реформ в Україні. Проаналізовано джерела правового регулювання відносин поставки в Україні. Досліджено проблемні питання, зумовлені врегулюванням договору поставки в Цивільному кодексі України та Господарському кодексі України. Обгрунтовано доцільність визначення загальних положень про договори в Цивільному кодексі України. Встановлено, що відносини з поставки за умов сьогодення регулюються окремим актами законодавства СРСР. Проаналізовано ознаки договору поставки, які дозволяють виокремити його від інших договорів та розглядати як вид договору купівлі-продажу. Визначено суттєві умови договору поставки, порядок його укладання, виконання та припинення. Розглянуто цивільно-правові способи забезпечення належного виконання договору поставки. Визначено відповідальність за невиконання та неналежне виконання договору поставки. На підставі проведеного дослідження сформульовано пропозиції з удосконалення правового регулювання таких договорів, внесення змін до законодавства України про договори поставки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)211.121.4 +
Шифр НБУВ: РА364675

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Поліводський О.А. 
Правове регулювання реалізації сільськогосподарської продукції: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.06 / О.А. Поліводський ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 1999. — 17 с. — укp.

Дисертацію присвячено питанням правового регулювання реалізації сільськогосподарської продукції в умовах аграрної реформи і переходу до ринкової економіки. Подано класифікацію форм реалізації сільськогосподарської продукції: реалізація на підставі цивільно-правових угод; реалізація в рахунок оплати праці та сплати податкової заборгованості. Теоретично обгрунтовано і запропоновано систему договорів на реалізацію сільськогосподарської продукції. Проаналізовано чинне законодавство України з проблем реалізації сільськогосподарської продукції, зокрема, розглянуто державний контракт та державне замовлення на закупівлю сільськогосподарської продукції, біржові договори. Запропоновано ряд змін і доповнень до чинних нормативних актів з метою їх вдосконалення. Особливу увагу приділено організації договорних зв'язків щодо реалізації сільськогосподарської продукції. Розкрито її структуру та складові елементи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)211.121 + Х819(4УКР)124
Шифр НБУВ: РА307328 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Бірюков В.І. 
Правовий режим іменних пайових цінних паперів за законодавством України і Республіки Польща (порівняльно-правовий аспект): автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / В.І. Бірюков ; НДІ приватного права і підприємництва Академії правових наук України. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Визначено ознаки іменних пайових цінних паперів, що дозволяють виділити їх серед інших видів цінних паперів. Обгрунтовано необхідність закріплення норми, згідно з якою правопричини щодо цінних паперів підлягатимуть укладенню в письмовій формі, недотримання якої робить їх недійсними. Зазначено, що всі пайові цінні папери засвідчують майнову участь їх власників у юридичній особі або в інвестиційних фондах чи фондах операції з нерухомістю. На підставі аналізу законодавства, судової практики та доктрини України та Республіки Польща, порівняння вирішення вказаних проблем в обох правових системах визначено правову природу й описано особливості даних об'єктів, виявлено недоліки правового регулювання в українському праві. На основі цих результатів розроблено пропозиції щодо реформування чинного вітчизняного законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)02 + Х839(4УКР)211.121.12 + Х839(4ПОЛ) + Х999.83 +
Шифр НБУВ: РА368544

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
18.

Коваленко Т.О. 
Правові аспекти реструктуризації недержавних сільськогосподарських підприємств: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.06 / Т.О. Коваленко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2002. — 21 с. — укp.

Висвітлено актуальні питання реструктуризації недержавних сільськогосподарських підприємств. Визначено поняття реструктуризації сільгосппідприємств недержавної форми власності як правової категорії, її способи, складові, правові принципи її здійснення у процесі реформування аграрного сектора економіки України. Проаналізовано правовий режим майна, земель і зайнятості за умов реструктуризації, описано правову природу майнового паю, права на майновий пай, земельної частки (паю), права на земельну частку (пай), договору оренди земельної частки (паю). Запропоновано прийняти комплексний нормативно-правовий акт - Закон України "Про реструктуризацію недержавних сільськогосподарських підприємств". Акцентовано увагу на необхідності внесення змін і доповнень до ряду законодавчих актів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х859(4Укр)112 + Х839(4Укр)211.121.12
Шифр НБУВ: РА318719 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Алданов Ю.В. 
Приватизація державного майна як спеціальна підстава набуття права власності: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / Ю.В. Алданов ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні та практичні проблеми, взаємопов'язані з правовідносинами у сфері приватизації державного майна як спеціальної підстави набуття права власності. На підставі аналізу нормативно-правових джерел регулювання приватизації в Україні та законодавства певних іноземних держав, а також основних положень теорії цивільних правочинів і похідних від них зобов'язань висвітлено правовідносини у сфері приватизації й особливості відчуження державного майна на користь суб'єктів приватного права, основні види приватизаційних правочинів, судову практику, що встановилася в Україні впродовж трансформації економіки, а також внаслідок еволюції відносин власності. Обгрунтовано теоретичні положення та практичні рекомендації щодо вдосконалення чинного законодавства України, спрямовані на забезпечення більш раціонального правового регулюванння суспільних відносин щодо спеціальної підстави набуття права власності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)911.041 + Х839(4УКР)110.41 + Х839(4УКР)211.12 + У9(4УКР)0-4 +
Шифр НБУВ: РА344855

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Панова Л.В. 
Проблеми правового регулювання ринку цінних паперів в Україні: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / Л.В. Панова ; Нац. ун-т внутр. справ МВС України. — Х., 2002. — 19 с. — укp.

Комплексно досліджено загальні правові проблеми регламентації відносин між суб'єктами на ринку цінних паперів в Україні за допомогою цивільно-правового інструментарію. Запропоновано власне визначення поняття ринку цінних паперів, розглянутого як сегмент (органічну складову) цивільного обороту. На підставі історичного аналізу обгрунтовано переваги класичної теорії цінних паперів у сучасному цивільному праві. Визначено правовий статус учасників на ринку цінних паперів: емітентів, інвесторів, осіб, які здійснюють професійну діяльність, а також саморегульованих організацій і держави. Розкрито правову природу угод з цінними паперами. Розроблено рекомендації щодо вдосконалення законодавства України у сфері правового регулюванння відносин, що склалися на ринку цінних паперів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4Укр)211.121.12
Шифр НБУВ: РА318994 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського