Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (6)Реферативна база даних (347)Книжкові видання та компакт-диски (467)Журнали та продовжувані видання (44)
Пошуковий запит: (<.>U=Х839(4УКР)901.4$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 46
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Галіцина Н. В. 
Адміністративно-правові засади процедури створення та функцінування товариств з обмеженою відповідальністю в Україні: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / Н. В. Галіцина ; Класич. приват. ун-т. — Запоріжжя, 2010. — 20 с. — укp.

Проаналізовано генезис дослідження адміністративно-правового регулювання порядку створення та діяльності TOB у вітчизняній адміністративно-правовій доктрині та нормативного закріплення у законодавстві України. Визначено поняття адміністративної процедури за участю TOB та їх класифікаційний розподіл. Охарактеризовано реєстраційні, ліцензійно-дозвільні та контрольно-наглядові процедури за участю TOB в Україні як різновиди адміністративних процедур. Визначено зарубіжний досвід адміністративно-правового регулювання порядку створення та діяльності TOB і сформульовано передумови й основні пріоритети його запозичення для України. Окреслено основні проблеми та перспективи розвитку адміністративних процедур створення та функціонування TOB в Україні на сучасному етапі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4Укр)120.014 + Х839(4Укр)901.416
Шифр НБУВ: РА375104 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Шуба Б.В. 
Відповідальність учасників господарського товариства як засіб захисту інтересів його кредиторів (порівняльно-правовий аналіз німецького і українського права): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / Б.В. Шуба ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2005. — 20 с. — укp.

Комплексно досліджено проблеми відповідальності учасників господарських товариств у аспекті захисту інтересів кредиторів такого товариства. На підставі аналізу законодавства і судової практики України та Німеччини, а також даних, одержаних внаслідок порівняння шляхів вирішення вказаних проблем в обох правових системах виявлено недоліки та прогалини правового регулювання в українському праві, а також прорахунки німецького законодавця та судової практики. З урахуванням особливостей українського права зроблено численні пропозиції стосовно реформування чинного вітчизняного законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)901.41 + Х839(4НІМ)901.41 + Х999.83 +
Шифр НБУВ: РА340074

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
3.

Воловик О.А. 
Господарсько-правове забезпечення корпоративних інтересів: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.04 / О.А. Воловик ; НАН України. Ін-т екон.-прав. дослідж. — Донецьк, 2005. — 20 с. — укp.

Досліджено проблеми правового забезпечення корпоративних інтересів (КІ) господарських товариств (ГТ) у корпоративних відносинах (конфліктах і спорах). Обгрунтовано необхідність виокремлення даних інтересів, якими визначено організаційну спроможність і майнову сталість ГТ. Викладено комплексний підхід до їх правового забезпечення. Запропоновано класифікацію основних факторів, несприятливих для забезпечення КІ в корпоративних відносинах, здійснено аналіз їх правового підгрунтя в аспекті ефективності правового регулювання для забезпечення КІ, узгодження КІ з інтересами учасників (акціонерів) ГТ та інших суб'єктів корпоративних відносин. Наведено рекомендації з удосконалення чинного законодавства України щодо забезпечення КІ в корпоративних відносинах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)901.40 +
Шифр НБУВ: РА336569

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Виноградова Н.О. 
Господарсько-правові способи захисту прав акціонерів на акції: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.04 / Н.О. Виноградова ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено правові проблеми визначення, закріплення, застосування та реалізації способів захисту прав акціонерів на акції, визначено різновиди й особливості їх класифікації. На підставі вивчення існуючого досвіду застосування охоронних, заборонних та уповноважувальних норм права, захисних застережень у господарсько-правових договорах, а також з урахуванням досвіду та практики інших країн щодо впровадження окремих правових механізмів визначено правову природу способів захисту прав акціонерів на акції та розкрито особливості їх класифікації на різні види за окремими критеріями. Встановлено значення окремих способів такого захисту та необхідні умови їх належного функціонування. Описано правові механізми інших країн, які у разі їх належного втілення до національної правової системи дозволять вирішити актуальні проблеми правозастосовної практики. Розглянуто систему способів захисту прав і законних інтересів акціонерів у процесі набуття та пердачі прав на акції, розміщення акцій та їх обігу. Проаналізовано способи створення додаткових гарантій для всіх учасників корпоративних відносин та акціонерів зокрема. Обгрунтовано необхідність формування окремих правових механізмів та організаційних утворень, спрямованих на додаткове забезпечення належного захисту та відновлення порушених прав акціонерів на акції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)901.414.306 +
Шифр НБУВ: РА362668

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Корягіна Т.В. 
Державне регулювання розвитку корпоративного сектора в Україні: автореф. дис... канд. наук з держ. регулювання: 25.00.02 / Т.В. Корягіна ; Акад. муніцип. упр.. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Теоретично обгрунтовано та розроблено пропозиції щодо удосконалення державного регулювання розвитку корпоративного сектора в Україні. Досліджено можливості визначення корпоративного сектора як об'єкта державного регулювання та проаналізовано зарубіжний досвід регулювання корпоративних відносин на предмет його адаптації до умов України. Розроблено систему мотивів державного регулювання корпоративного сектора за ринкових умов. Визначено ефективність державного регулювання формування корпоративного сектора, а також проблеми регулювання реалізації корпоративної власності в Україні. Показано зв'язок політики державного регулювання корпоративного сектора з пріоритетами розвитку економіки та розроблено регуляторний механізм щодо його вдосконалення. Визначено напрями посилення державного контролю за злиттям суб'єктів господарювання у корпоративному секторі, а також виділено та обгрунтовано основні заходи з підвищення ефективності регулювання корпоративних відносин, у яких необхідне визначення афілійованості осіб.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)291.6-21,01 + Х839(4УКР)901.4 + Х819(4УКР)12 +
Шифр НБУВ: РА366943

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Бабаєв В.Ю. 
Державне регулювання розвитку обслуговуючої кооперації в аграрній сфері: Автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.02 / В.Ю. Бабаєв ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. Харк. регіон. ін-т держ. упр. — Х., 2007. — 19 с. — укp.

Обгрунтовано наукові засади державного впливу на розвиток сільськогосподарської обслуговуючої кооперації як важливої складової аграрного сектора економіки України. Наведено оцінку державного регулювання розвитку даної сфери за умов аграрної реформи. Визначено сутність понять "обслуговуюча кооперація", "аграрна реформа", "механізм державного регулювання розвитку галузі". Досліджено концепції та механізми державного регулювання розвитку сільськогосподарської обслуговуючої кооперації, узагальнено вітчизняний і закордонний досвід діяльності у даній сфері. Значну увагу приділено формуванню сприятливих передумов розвитку сільськогосподарської обслуговуючої кооперації, аналізу факторів, які гальмують даний процес та регуляторного впливу держави на розширення мережі сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів. Визначено тенденції та шляхи удосконалення механізмів державного регулювання розвитку стратегічно важливого сектора економіки. Наведено практичні рекомендації щодо підтримки розвитку обслуговучої кооперації на селі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)901.417.2 +
Шифр НБУВ: РА349905

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Антонюк С.А. 
Державне регулювання розвитку приватного сектора в охороні здоров'я України на регіональному рівні: Автореф. дис... д-ра наук з держ. упр.: 25.00.02 / С.А. Антонюк ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Здійснено науково-теоретичне обгрунтування реалізації державного регулювання приватного сектору в охороні здоров'я України на регіональному рівні. На підставі системного підходу досліджено стан приватного сектору даної галузі, його функціонування та розвиток за ринкових умов, державне регулювання цієї сфери у період запровадження Україною європейських стандартів щодо надання медичної допомоги. Проаналізовано організаційно-правові форми та процесуальні аспекти державного регулювання розвитку приватного сектору у зазначеній галузі на регіональному рівні. Запропоновано шляхи вдосконалення державного управління системою й організаційно-правовими формами підготовки молодших медичних спеціалістів як важливої складової регулювання розвитку приватного сектору в охороні здоров'я України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)14 + Х839(4УКР)901.41 + Р11(4УКР) к +
Шифр НБУВ: РА344840

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Блажівська 
Договір про спільну діяльність: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / Оксана Євгенівна Блажівська ; НАН України; Інститут держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2007. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)901.404
Шифр НБУВ: РА352416

Рубрики:
  

Географічні рубрики:

      
9.

Юровська Г. В. 
Договір простого товариства у цивільному праві України: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.03 / Г. В. Юровська ; НДІ приват. права і підприємництва Нац. акад. прав. наук України. — К., 2010. — 19 с. — укp.

Розглянуто генезис правових норм договору, зокрема, проаналізовано відповідні історичні пам'ятки римського приватного права. Визначено правову природу договору просторового товариства та його місце в системі договорів. Проведено багатопідставну класифікацію договорів просторового товариства. Надано характеристику учасникам розглянутого договору, їх правам і обов'язкам у зобов'язаннях, що виникають з договору просторового товариства, а також відповідальності за цим договором. Досліджено практичні рекомендації з удосконалення чинного цивільного законодавства та практики його застосування щодо договорів просторового товариства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)204 + Х839(4УКР)901.4
Шифр НБУВ: РА377037 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Титова О.В. 
Захист майнових інтересів учасників процесу ліквідації на підприємствах: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.04 / О.В. Титова ; Ін-т екон.-прав. дослідж. НАН України. — Донецьк, 2006. — 19 с. — укp.

Класифіковано види інтересів учасників процесу ліквідації та з'ясовано сутність поняття їх захисту. З'ясовно сутність поняття майна в господарській діяльності. Проаналізовано способи захисту майнових інтересів суб'єктів господарювання на момент виникнення процесу ліквідації та обгрунтовано пропозиції щодо їх вдосконалення. Запропоновано заходи вдосконалення порядку ліквідації підприємств з метою захисту майнових інтересів учасників процесу, розглянуто питання додаткових гарантій щодо меншості акціонерів та кредиторів. Висвітлено загальні критерії та правила застосування спрощеної процедури ліквідації підприємств.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)901.322 + Х839(4УКР)901.414.4 +
Шифр НБУВ: РА343238

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Саракун І.Б. 
Здійснення корпоративних прав учасниками (засновниками) господарських товариств (цивільно-правовий аспект): автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / І.Б. Саракун ; НДІ приват. права і п-ва Акад. прав. наук України. — К., 2008. — 21 с. — укp.

Розкрито юридичну природу корпоративних прав, запропоновано новий підхід щодо їх класифікації та виділено характерні ознаки. Визначено момент виникнення корпоративних прав учасників (засновників) господарських товариств, способи та межі їх здійснення, а також цивільно-правові форми розпорядження ними. Зроблено висновок, що за своєю природою корпоративні права є цивільно-правовими. Визначено сутність понять "обмеження корпоративних прав" і "зловживання корпоративними правами". На підставі аналізу чинного законодавства та судової практики обгрунтовано пропозиції з удосконалення законодавчих положень щодо правового забезпечення та здійснення корпоративних прав учасниками (засновниками) господарських товариств. Обгрунтовано доцільність закріплення у законодавсті правила щодо заборони внесення акціонерним товариством (АТ) змін до документів, з якими вже ознайомилися акціонери після надіслання їм повідомленя про проведення загальних зборів. Доведено необхідність виключення ст. 100 з ЦК України, запропоновано встановити санкції до АТ за порушення строків виплати акціонерам оголошених дивідендів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)02 + Х839(4УКР)901.414.3 +
Шифр НБУВ: РА360071

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Кочергіна К.О. 
Зміст організаційно-правових форм підприємницьких товариств: інтереси, функції, правові засоби: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / К.О. Кочергіна ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2005. — 20 с. — укp.

З'ясовано соціальну та юридичну сутність організаційно-правових форм підприємницьких товариств. На підставі застосування системного підходу встановлено вплив соціально-економічних факторів на їх функціонування. Визначено зміст таких чинників, як соціальний інтерес та функціональне навантаження організаційно-правової форми підприємницьких товариств, а також правових засобів їх реалізації. Науково обгрунтовано шляхи удосконалення чинного законодавства та розроблено експериментальну модель нової організаційно-правової форми підприємницьких товариств з урахуванням сучасних економічних вимог.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)012 + Х839(4УКР)901.41 +
Шифр НБУВ: РА337745

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Гладкий С. О. 
Кооперативне законодавство УСРР 1920-х років (історико-правовий підхід): автореф. дис. ... д-ра юрид. наук : 12.00.01 / С. О. Гладкий ; Нац. акад. внутр. справ. — К., 2011. — 32 с. — укp.

Проаналізовано становлення та розвиток кооперативного законодавства УСРР, його ідейних витоків, нормативного змісту, організаційних засад створення та реалізації, які осмислюються в контексті процесів, що визначили долю громадянського суспільства та приватного права в радянській Україні. Виявленню конкретизованих проявів закономірностей законодавчого регулювання кооперації в УСРР 1920-х рр. передують історіографічний огляд, аналіз методології, світоглядних засад і джерельної бази дослідження, найбільш специфічних елементів його понятійно-категоріального апарату, цивілізаційних рис концептуальної основи формування кооперативного законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х621.147.1-3 + Х839(4УКР)901.417-1
Шифр НБУВ: РА382672 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
14.

Денисенко К. В. 
Корпоративні майнові відносини закритих акціонерних товариств: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.03 / К. В. Денисенко ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2010. — 20 с. — укp.

Проаналізовано норми чинного законодавства, які регулюють майнові корпоративні відносини закритих товариств. Приділено увагу дослідженню Закону України "Про акціонерні товариства" та визначено положення. Обгрунтовано доцільність збереження поділу акціонерних товариств на закритті та відкритті. Розкрито наукові підходи щодо визначення правової природи корпоративних майнових відносин закритих акціонерних товариств. Визначено особливості корпоративних майнових відносин закритих акціонерних товариств. Надано пропозиції щодо вдосконалення законодавства України про акціонерні товариства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)901.414
Шифр НБУВ: РА371849 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Погрібний Д.І. 
Корпоративні права держави: поняття, підстави виникнення, механізм реалізації: автореф. дис... канд. екон. наук: 12.00.04 / Д.І. Погрібний ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено актуальні питання теоретичного та правозастосовчого характеру, пов'язаних з виникненням, реалізацією та захистом державою корпоративного права. Досліджено еволюцію корпоративних прав держави та поняття "корпоративне право держави". Розглянуто підстави виникнення корпоративних прав держави, а саме: приватизацію, корпоратизацію, реприватизацію, спадкування, викуп корпоративних прав (акцій, часток, паїв), конфіскацію, передачу у державну власність часток (паїв, акцій) статутного фонду суб'єктів недержавної форми власності у разі одержання ними відповідних обсягів бюджетних капітальних вкладень. Розглянуто особливості реалізації та захисту корпоративних прав.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)901.40 +
Шифр НБУВ: РА361743

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Тичкова О.Ю. 
Локальні корпоративні норми у цивільно-правовому регулюванні: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / О.Ю. Тичкова ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2009. — 20 с. — укp.

Комплексно досліджено регулювання корпоративних відносин на локальному рівні - установчих документів і внутрішніх актів корпорацій. Розкрито нормативно-правову природу локальних корпоративних актів, основні засади їх прийняття, що грунтуються на цивілістичній природі корпоративних відносин. Увагу приділено змісту статусу як основного акта локального регулювання таких відносин. Наведено пропозиції щодо вирішення на локальному рівні питань, наявних у практиці діяльності корпорацій та у разі здійснення учасниками їх прав.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)901.40 + Х839(4УКР)901.414.3 +
Шифр НБУВ: РА365618

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Білека А. А. 
Локальні нормативно-правові акти сільськогосподарських кооперативів: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.06 / А. А. Білека ; Класичний приватний університет. — Запоріжжя, 2011. — 20 с. — укp.

Досліджено вплив ринкових відносин в економіці України на розвиток локального правового регулювання у сільськогосподарських кооперативах (СГК). Визначено поняття й юридичну природу локальних нормативно-правових актів цих кооперативів - Статуту та Правил внутрішнього розпорядку та виділено їх особливості. Проаналізовано види та форми локальних нормативно-правових актів СГК, виявлено спільне та особливе у правовому становищі окремих їх типів, а відповідно, і в їх локальних нормативно-правових актах. Проаналізовано чинне законодавство України у сфері регулювання аграрних кооперативних відносин, зроблено загальні висновки з проблеми дослідження та внесено конкретні пропозиції щодо вдосконалення локального нормативно-правового регулювання у СГК України за умов переходу до ринкової економіки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)901.417-328.3
Шифр НБУВ: РА381388 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Синявська Я. С. 
Майнова відповідальність учасників повного товариства за його зобов'язаннями: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.03 / Я. С. Синявська ; Міжнар. гуманіт. ун-т. — О., 2010. — 21 с. — укp.

Виявлено необхідність закріплення на законодавчому рівні порядку притягнення щодо майнової відповідальності учасників повного товариства, галузеву належність інституту майнової відповідальності щодо цивільного права, й уніфікації правових норм і закріплення їх в єдиному кодифікованому акті. Обгрунтовано доцільність проведення класифікації передумов виникнення майнової відповідальності учасників повного товариства, скорочення строків для притягнення учасників до майнової відповідальності. Визначено особливості майнової відповідальності учасників повного товариства за його зобов'язаннями. Зазначено, що першочерговою й обов'язковою умовою залучення учасників повного товариства щодо субсидіарної відповідальності є встановлення факту недостатності майна шляхом застосування процесуальних конструкцій, передбачених процесуальними законами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)901.407
Шифр НБУВ: РА374140 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Хорт Ю.В. 
Механізм захисту інтересів учасників акціонерних правовідносин через конструкцію статутного капіталу: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.04 / Ю.В. Хорт ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2009. — 19 с. — укp.

Комплексно досліджено правове регулювання формування, зміни та підтримки статутного капіталу акціонерного товариства, його ефективності щодо забезпечення захисту інтересів учасників акціонерних відносин. Запропоновано класифікацію концепцій статутного капіталу. Виявлено чинники, які вплинули на їх формування та розвиток. Визначено правозабезпечувальні функції статутного капіталу та проведено їх класифікацію. Доведено, що статутний капітал не виконує функцію гарантії інтересів кредиторів. Обгрунтовано необхідність запровадження в Україні проакціонерської концепції статутного капіталу з певними елементами протовариської. Віздначено, що захист інтересів кредиторів має здійснюватися за допомогою альтернативних механізмів. Сформульовано пропозиції щодо вдосконалення відповідних положень чинного законодавства України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)901.414.306 + У9(4УКР)291.6 +
Шифр НБУВ: РА364470

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Сидорчук О.Г. 
Механізми формування соціального капіталу (державно-управлінський аспект): автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.02 / О.Г. Сидорчук ; Львів. регіон. ін-т держ. упр. Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — Л., 2007. — 21 с. — укp.

Удосконалено механізм державного управління формуванням та використанням в управлінській діяльності соціального капіталу. На базі узагальнення вітчизняного та зарубіжного досвіду діяльності у даній сфері розкрито сутність соціального капіталу та визначно його роль в активізації соціально-економічних процесів. Удосконалено концепцію формування соціального капіталу. Обгрунтовано визначення соціального капіталу як продукту соціальних відносин на всіх рівнях суспільної організації, який суттєво впливає на розвиток усіх сфер суспільства і за певних обставин може створити або підсилити синергетичний ефект. Розроблено теоретичні засади та моделі державного механізму формування соціального капіталу, сутність якого полягає у штучному створенні складної системи, призначеної для досягнення поставлених цілей щодо формування складових соціального капіталу. Розглянуто структуру, правові норми, методи, засоби та інструменти впливу державного механізму формування соціального капіталу. Узагальнено практичний досвід відродження соціального капіталу в регіоні. Визначено умови та тенденції формування соціального капіталу в Україні. З'ясовано, що пріоритетними напрямками державної підтримки соціального капіталу є організаційний, фінансовий та правовий.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)901.417 + С5*B33:641*122.1 +
Шифр НБУВ: РА352693

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського