Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (28)Книжкові видання та компакт-диски (30)
Пошуковий запит: (<.>U=Х891.9(4УКР)623$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Фідря Ю.О. 
Діяльність прокурора в контрольних стадіях кримінального процесу: автореф. дис. ... канд. юрид. наук: 12.00.10 / Ю.О. Фідря ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2010. — 20 с. — укp.

Висвітлено проблеми судочинства та діяльності прокуратури у контрольних стадіях кримінального процесу (КСКП). Досліджено еволюцію, сучасний стан і перспективи розвитку в Україні КСКП. Визначено особливості правового статусу прокурора як учасника перегляду судових рішень (СР) у кримінальних справах загалом і за окремими КС судочинства. Проаналізовано практику участі прокурора в апеляційному, касаційному та виключному провадженні на основі матеріалів кримінальних справ і СР. Наведено рекомендації щодо змін і доповнень до Закону України "Про прокуратуру", КПК України, галузевого наказу Генерального прокурора України для удосконалення організації діяльності суду і прокуратури у даній сфері.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)623 + Х893.9(4УКР)78
Шифр НБУВ: РА370299 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Шемчук В.В. 
Нагляд органів прокуратури як гарантія забезпечення прав і свобод громадян в сфері адміністративної юрисдикції: автореф. дис... канд. юрид. наук : 12.00.07 / В.В. Шемчук ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2009. — 19 с. — укp.

Досліджено питання нагляду органів прокуратури як гарантії забезпечення прав і свобод громадян у сфері адміністративної юрисдикції. Обгрунтовано положення, що як адміністративні повноваження доцільно розглядати провадження у справах про адміністративні правопорушення, провадження щодо застосування адміністративно-примусових заходів, дисциплінарне провадження та пов'язане з ним провадження з притягнення до матеріальної відповідальності, провадження за скаргами громадян, різновидом яких є адміністративно-позовне провадження, провадження з реалізації наглядових повноважень органами прокуратури, провадження щодо реалізації прокурором представницької функції під час розгляду адміністративно-правових спорів. Запропоновано положення, згідно з яким функцію нагляду за додержанням прав і свобод людини та громадянина можна визначити як вихідну функцію прокуратури. Встановлено, що арсенал процесуальних можливостей прокурора у провадженні у справах про адміністративні правопорушення потребує певного уточнення. Увагу приділено прокурорському нагляду у сфері адміністративної відповідальності, прокурорському нагляду за законністю розгляду та вирішення звернень громадян, забезпеченню прокурором прав і свобод громадян у разі притягнення їх до дисциплінарної відповідальності. Сформульовано напрямки вдосконалення організації наглядової діяльності органів прокуратури у сфері адміністративної юрисдикції, а також конкретні пропозиції щодо внесення змін і доповнень до нормативно-правових актів з досліджених питань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4Укр)072 + Х891.9(4Укр)623 +
Шифр НБУВ: РА365355

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Лапкін А. В. 
Організаційно-правові основи діяльності прокурора із забезпечення прав і законних інтересів потерпілого в кримінальному судочинстві України: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.10 / А. В. Лапкін ; Нац. ун-т "Юрид. акад. України ім. Ярослава Мудрого". — Х., 2011. — 24 с. — укp.

Досліджено теоретичні та практичні проблеми діяльності прокурора з забезпечення прав і законних інтересів потерпілого в кримінальному судочинстві України. Розглянуто питання, пов'язані з участю прокурора у механізмі забезпечення прав і законних інтересів потерпілого, визначено природу відповідної діяльності, її об'єкт і предмет, завдання та принципи, правові основи. Проаналізовано організацію роботи та методику діяльності прокурора з забезпечення кожного окремого права потерпілого. Запропоновано зміни та доповнення до міжнародно-правових актів, чинного законодавства України та відомчих наказів Генерального прокурора України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)623 + Х893.9(4УКР)740.12
Шифр НБУВ: РА382389 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Руденко М.В. 
Теоретичні проблеми представництва прокуратурою інтересів держави в арбітражних судах: Автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.10 / М.В. Руденко ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2001. — 36 с. — укp.

Досліджено актуальні теоретичні проблеми представництва прокуратурою інтересів держави в арбітражних судах України, яке розглядається як комплексний (міждисциплінарний) процесуальний інститут, перспективний напрям наукових досліджень. Проаналізовано питання, пов'язані з з'ясуванням змісту та структури представницької функції прокуратури та її реалізації в арбітражному судочинстві на захист інтересів держави. Висвітлено особливості прокурорсько-представницьких правовідносин на окремих стадіях арбітражного процесу. Розглянуто проблемні питання прокурорського нагляду за законністю виконання рішень арбітражних судів. Охарактеризовано організаційні аспекти діяльності прокурорів з питань участі в арбітражному судочинстві. Сформульовано рекомендації щодо вдосконалення чинного законодавства про прокуратуру, а також арбітражно-процесуального законодавства з питань участі прокурора в арбітражному процесі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х892.19(4УКР)189.401.14 + Х891.9(4УКР)623
Шифр НБУВ: РА313989 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського