Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (47)Книжкові видання та компакт-диски (59)
Пошуковий запит: (<.>U=Х893.9(4УКР)12$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Ковбаса Ю.П. 
Правова характеристика кримінально-процесуального інституту недопустимості повороту до гіршого: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Ю.П. Ковбаса ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2008. — 19 с. — укp.

Розглянуто теоретичні та практичні проблеми реалізації кримінально-процесуального інституту недопустимості повороту до гіршого на різних стадіях кримінального судочинства. Досліджено суть даного інституту як важливої гарантії від необгрунтованого обвинувачення, який відіграє важливу роль у механізмі захисту прав і законних інтересів обвинуваченого, підсудного, засудженого. Проаналізовано проблеми зміни обвинувачення на досудових стадіях кримінального судочинства та у суді першої інстанції, особливості забезпечення права засудженого, виправданого на захист у суді апеляційної та касаційної інстанції, а також під час перегляду судових рішень за порядком виключного провадження. Розглянуто співвідношення обвинувачення й інституту недопустимості повороту до гіршого. З'ясовано правову природу та зміст цього інституту у кримінальному процесі. Досліджено особливості зміни обвинувачення слідчим під час досудового слідства та прокурором у разі затвердження обвинувального висновку. Наведено пропозиції щодо вдосконалення чинного кримінально-процесуального законодавства України у сфері правової регламентації інституту недопустимості повороту до гіршого.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893-2 + Х893.9(4УКР)12 + Х893.9(4УКР)78 +
Шифр НБУВ: РА356747

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
2.

Малярчук Н.В. 
Приватне обвинувачення як диференціація кримінально-процесуальної форми: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / Н.В. Малярчук ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2010. — 18 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження проблем, пов'язаних з функціонуванням інституту приватного обвинувачення як диференціації кримінально-процесуальної форми. Визначено сутність поняття та види обвинувачень у кримінальному процесі, досліджено етапи становлення та розвитку досліджуваного правового інституту. Розглянуто матеріально-правові підстави кримінального переслідування у порядку приватного обвинувачення, проаналізовано особливості порушення та судового розгляду даної категорії кримінальних справ. Наведено пропозиції щодо удосконалення механізму нормативно-правового регулювання провадження у кримінальних справах приватного обвинувачення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)12
Шифр НБУВ: РА372462 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Бегма А. П. 
Прокурор як суб'єкт кримінально-процесуальної діяльності: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / А. П. Бегма ; Нац. акад. внутр. справ. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Розглянуто комплекс теоретичних і практичних проблем, пов'язаних з регламентацією в кримінапьно-процесуальному законодавстві діяльності прокурора. На підставі узагальнення літературних джерел, слідчої, прокурорської та судової практики в ході провадження по кримінальних справах виявлено шляхи її вдосконалення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)12 + Х891.9(4УКР)622
Шифр НБУВ: РА379242 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Рогатюк І.В. 
Формування функції обвинувачення та її реалізації у кримінальному процесі: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / І.В. Рогатюк ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2004. — 20 с. — укp.

Розглянуто теоретичні та практичні питання, пов'язані з проблемами удосконалення правових засад реалізації функції обвинувачення у кримінальному процесі. Розкрито суть даного поняття та способи його реалізації, визначено позитивні та негативні наслідки обвинувачення, досліджено механізм відшкодування шкоди, що була завдана особі суб'єктами обвинувачення. Обгрунтовано концептуальну схему наукових та прикладних положень щодо удосконалення реалізації функції обвинувачення, наведено пропозиції та рекомендації щодо розв'язання проблем її правового забезпечення у діяльності відповідних органів, запропоновано зміни до законодавчих актів України у контексті досліджуваного питання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)12 +
Шифр НБУВ: РА331597

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського