Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (11)Книжкові видання та компакт-диски (14)
Пошуковий запит: (<.>U=Х893.9(4УКР)414$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
1.

Запотоцький А.П. 
Документи як процесуальні джерела доказів у кримінальному судочинстві: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / А.П. Запотоцький ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2009. — 18 с. — укp.

Вивчено актуальні правові, теоретичні та практичні проблеми використання документів як процесуальних джерел доказів у кримінальному судочинстві. Розглянуто історію розвитку та становлення поняття "документ" у кримінальному судочинстві. Досліджено характеристику документів як процесуальних джерел доказів, їх відмінність від документів речових доказів і протоколів слідчих і судових дій. Наведено класифікацію документів. Проаналізовано способи й особливості збирання, перевірки й оцінювання документів як процесуальних джерел доказів. Узагальнено законодавче врегулювання, використання у процесі доказування документів як джерел доказів. Розглянуто шляхи покращання слідчої та судової практики та вдосконалення чинного законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)414 +
Шифр НБУВ: РА364480

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Копильченко Т. Ю. 
Експертні помилки у почеркознавчому дослідженні та шляхи їх подолання: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / Т. Ю. Копильченко ; Акад. упр. МВС України. — К., 2010. — 16 с. — укp.

За результатами узагальнення комплексного аналізу судово-експертної практики останніх років, вивчення наукових досліджень у галузі судового почеркознавства з врахуванням закордонного досвіду, а також узагальнення експертної практики, опитування експертів-почеркознавців, викладачів кафедр криміналістики та судових експертиз, визначено ознаки експертних помилок у почеркознавчому дослідженні та сформульовано їх поняття. Запропоновано новий підхід до класифікації експертних помилок у почеркознавчому дослідженні, обгрунтовано підстави до такого їх поділу за групами. Виявлено типові помилки, яких припускаються почеркознавці під час оформлення висновків. Розкрито сучасні можливості виявлення та вивчення експертних помилок у почеркознавчому дослідженні. Встановлено причини й умови, що сприяють експертними помилкам.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)414 + Х894.9(4УКР)15
Шифр НБУВ: РА375820 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Білецька Л.М. 
Провадження в кримінальних справах про контрабанду в суді першої інстанції: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Л.М. Білецька ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2008. — 19 с. — укp.

Розглянуто теоретичні та практичні особливості доказування у кримінальних справах про контрабанду у суді першої інстанції. Проаналізовано обставини, що підлягають доказуванню у таких кримінальних справах. Виявлено специфіку питань, які вирішуються під час попереднього розгляду справи суддею у справах про контрабанду. Установлено особливості судового слідства у цих справах. Охарактеризовано особливості оцінки судом першої інстанції матеріалів досудового слідства, їх допустимості, достатності для судового розгляду та повноти. Наведено пропозиції щодо вдосконалення чинного кримінально-процесуального законодавства України, яке регламентує провадження у кримінальних справах про контрабанду в суді першої інстанції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)811.173 + Х893.9(4УКР)414 +
Шифр НБУВ: РА359969

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Іщенко В.М. 
Протоколи слідчих і судових дій та інші документи як джерела доказів у кримінальному судочинстві: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / В.М. Іщенко ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2001. — 18 с. — укp.

Визначено сукупність найбільш значущих теоретичних положень, що стосуються поняття протоколів слідчих і судових дій та інших документів як джерел доказів, розроблено практичні рекомендації щодо його вдосконалення. Розглянуто особливості формування, перевірки й оцінки протоколів та інших документів як доказів у кримінальному процесі в світлі проектів КПК України, країн СНД, які містять низку нових, принципових положень, а також міжнародно-правових документів у галузі доказового права. Досліджено специфіку збирання доказів на різних стадіях кримінального судочинства, зокрема, документів, умови визнання їх допустимими доказами та особливості використання у кримінально-процесуальному доказуванні окремих видів документів. Сформульовано пропозиції, спрямовані на вдосконалення кримінально-процесуального законодавства, що регулює поняття протоколів слідчих і судових дій та інших документів як джерел доказів і висвітлено особливості використання їх у доказуванні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)414
Шифр НБУВ: РА313054 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Ланцедова Ю.О. 
Сутність та послідовність роботи з особистісними і речовими джерелами доказів у кримінальному судочинстві: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Ю.О. Ланцедова ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2009. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано міждисциплінарну кримінально-процесуальну, криміналістичну й оперативно-розшукову природу роботи із особистісними та речовими джерелами доказів щодо наявності у даній процедурі семи взаємопов'язаних етапів аналітичної та практичної діяльності, а також необхідність допуску до порушення кримінальної справи всіх видів огляду й особистісного дослідження, а з санкції прокурора та будь-якої іншої процесуальної дії, якщо це потрібно для одержання достатніх доказів наявності чи відсутньості в події ознак злочину або обставин, які виключають впровадження у справі. Набуло подальшого розвитку змістовно-термінологічне й елементне представлення послідовності роботи із особистісними та речовими джерелами доказів у кримінальному судочинстві (збирання речових джерел, встановлення особистісних джерел, одержання від них відомостей, їх оцінка та використання), а також обгрунтування як наскрізних етапів даної процедури з'ясування сутності, послідовності й інших закономірностей роботи із особистісними та речовими джерелами антикримінальної інформації, організації та документування кожного з етапів роботи із особистісними та речовими джерелами доказів. Удосконалено принцип використання доказів, варіант відображення поетапності та закономірностей роботи з особистісними та речовими джерелами як поняттєутворювальної ознаки дефініцій криміналістики, теорії ОРД і процесу доказування, концепцію безперервності процесуального документуавання роботи з особистісними та речовими джерелами доказів, систему та зміст Оперативно-розшукового кодексу України, порядок користування ним, відповідні положення КПК України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)414 +
Шифр НБУВ: РА367517

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського