Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (137)Книжкові видання та компакт-диски (172)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>U=Х893.9(4УКР)722.071$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 23
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Астапенко О.В. 
Витребування та подання предметів і документів як способи збирання доказів на досудових стадіях кримінального процесу: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / О.В. Астапенко ; Нац. акад. прокуратури України. — К., 2009. — 16 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження проблем витребування та подання предметів і документів на досудових стадіях кримінального процесу. Сформульовано визначення понять витребування та надання предметів і документів, розкрито їх юридичну природу. Проаналізовано правовідносини, які виникають під час реалізації цих процесуальних дій, визначено права й обов'язки сторін. Доведено, що відсутність правової регламентації досліджуваних способів збирання доказів негативно впливає на судову та слідчу практику. Зроблено висновок про універсальність витребування та подання як окремих способів збирання доказів. Показано відмінність витребування від подання, розкрито роль у кримінальному процесі даних способів збирання доказів. Наведено пропозиції щодо удосконалення норм чинного кримінально-процесуального законодавства про регулювання проблемних питань збирання доказів. Розроблено зразки процесуальних документів, які доцільно складати за результатами провадження даних процесуальних дій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)722.071 + Х894.9(4УКР)24 +
Шифр НБУВ: РА368154

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Стратонов В.М. 
Відтворення обстановки і обставин події як метод пізнання під час розслідування злочинів: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / В.М. Стратонов ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2001. — 16 с. — укp.

Досліджено питання розробки та вдосконалення процесу розслідування шляхом використання пізнавальних можливостей відтворення обстановки й обставин події. Розглянуто відтворення обстановки й обставин події як слідчу дію, процесуальну форму та метод пізнання. Визначено, що існуюча процесуальна форма обмежує пізнавальні можливості слідчої дії. Запропоновано шляхи вирішення даної проблеми, розроблено методичні рекомендації щодо підготовки, проведення, фіксації слідчої дії та використання отриманих результатів. Доведено, що ефективному розслідуванню сприятиме комплексне використання таких методів пізнання, як експеримент, реконструкція, моделювання та спостереження.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)722.071 + Х894.9(4УКР)23
Шифр НБУВ: РА314401 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Смоков С.М. 
Внутрішнє переконання слідчого і його роль при прийнятті процесуальних рішень: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / С.М. Смоков ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2002. — 19 с. — укp.

Проаналізовано роль слідчого для оцінки доказів у кримінальній справі. Обгрунтовано точку зору, що процесуальні рішення слідчого це форма реалізації внутрішнього переконання. Розглянуто роль внутрішнього переконання та процесуальної самостійності у разі прийняття найважливіших рішень, у ході порушення кримінальної справи, затримання підозрюваного, обрання запобіжного заходу у вигляді взяття під варту, пред'явлення обвинувачення, складання обвинувального висновку та закриття кримінальної справи. Розроблено шляхи подолання перешкод, що негативно впливають на процес формування переконання слідчого. Доведено необхідність підпорядкування слідчого апарату органів внутрішніх справ безпосередьо Головному слідчому управлінню МВС України. Внесено пропозиції до чинного КПК та проекту нового КПК України щодо підвищення ролі органів досудового слідства, зміцнення процесуальної самостійності слідчого.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)722.071 +
Шифр НБУВ: РА321318

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Літвінова І.Ф. 
Гарантії недоторканності житла чи іншого володіння особи у кримінальному процесі України: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / І.Ф. Літвінова ; Акад. упр. М-ва внутр. справ. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні питання гарантій прав особи у кримінальному процесі та практичних проблем їх дії у разі обмеження права особи на недоторканність житла чи іншого володіння у кримінальному процесі. Розглянуто поняття, систему та види гарантій прав у кримінальному судочинстві, їх співвідношення з іншими правовими гарантіями. Визначено поняття, зміст і загальні умови правомірного обмеження права особи на недоторканність житла чи іншого володіння. Розглянуто підстави та процесуальний порядок проведення обшуку, виїмки й огляду в житлі чи іншому володінні особи, законність та обгрунтованість рішень слідчого, прокурора та судді про їх проведення, прокурорський нагляд, судовий і відомчий контроль за законністю проведення цих слідчих дій. Внесено пропозиції щодо вдосконалення чинного кримінально-процесуального законодавства України з досліджуваних питань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)3:Х89 + Х893.9(4УКР)722.071 + Х894.9(4УКР)2
Шифр НБУВ: РА375056 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Лук'янчиков Є.Д. 
Інформаційне забезпечення розслідування злочинів (правові і тактико-криміналістичні аспекти): Автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.09 / Є.Д. Лук'янчиков ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2005. — 36 с. — укp.

Проаналізовано методологічні та правові проблеми інформаційного забезпечення розслідування злочинів. Досліджено питання щодо формування концепції інформаційного забезпечення. Розкрито суть поняття "інформація" як змістової основи судових доказів. Здійснено класифікацію засобів інформаційного забезпечення, проаналізовано кожну з таких груп. Сформульовано визначення окремих категорій кримінально-процесуального права та криміналістики. Розроблено пропозиції та рекомендації з метою вдосконалення подальшого їх правового врегулювання та практики застосування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)4 + Х893.9(4УКР)722.071 + Х894.9(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА338836

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Янченко І.М. 
Кримінально-процесуальний примус при провадженні слідчих дій: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / І.М. Янченко ; Нац. акад. прокуратури України. — К., 2010. — 18 с. — укp.

Розглянуто теоретичні та практичні проблеми, пов'язані з застосуванням кримінально-процесуального примусу під час провадження певних слідчих дій у кримінально-процесуальному законодавстві України. Досліджено слідчі дії, які одночасно є заходами кримінально-процесуального примусу, що дозволило сформулювати й удосконалити їх визначення та процедуру провадження, а також подати пропозиції щодо удосконалення чинного Кримінально-процесуального кодексу України та його проекту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)5 + Х893.9(4УКР)722.071
Шифр НБУВ: РА375067 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Скільська Л. Д. 
Кримінально-процесуальні та тактико-криміналістичні особливості фіксації результатів огляду місця події: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / Л. Д. Скільська ; Акад. адвокатури України. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Визначено поняття фіксації доказової інформації та класифікація методів фіксації результатів слідчої дії, процесуальні особливості застосування основних і додаткових методів фіксації результатів огляду місця події, тактико-криміналістичні особливості фіксації результатів огляду місця події.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)722.071 + Х894.9(4УКР)22
Шифр НБУВ: РА375838 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Старченко О.В. 
Місце та роль зовнішньої взаємодії у слідчій діяльності: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / О.В. Старченко ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2007. — 19 с. — укp.

Досліджено інститут зовнішньої взаємодії слідчого органів внутрішніх справ (ОВС) у процесі розслідування злочинів. На підставі комплексного аналізу судово-слідчої практики, результатів наукових досліджень і досвіду інших країн у боротьбі зі злочиністю розроблено теоретичні положення та практичні рекомендації. Вивчено криміналістичний і кримінально-процесуальний зміст зовнішньої взаємодії у слідчій діяльності. Розглянуто теоретичні аспекти категорії взаємодії. Висвітлено історичний розвиток інституту взаємодії слідчого. Проаналізовано нормативно-правове регулювання й організаційне забезпечення слідчим ОВС зовнішньої взаємодії. Наведено визначення понять, з'ясовано її принципи та форми. Висвітлено проблемні питання у міжнародній взаємодії слідчого, а також взаємодії слідчого ОВС з правоохоронними органами та деякими державними структурами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)722.071 + Х916.83 +
Шифр НБУВ: РА350041

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
9.

Юсупов В.В. 
Організація і тактика перевірки алібі у досудовому слідстві: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / В.В. Юсупов ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2005. — 17 с. — укp.

Обгрунтовано організаційні заходи та тактичні прийоми як основні елементи процесу перевірки алібі підозрюваного й обвинуваченого в досудовому слідстві. Уточнено зміст поняття "алібі" та форми його прояву. На основі системного підходу розглянуто теоретичні та практичні питання сучасного стану перевірки алібі в досудовому слідстві, використання тактичних прийомів слідчих дій, які застосовуються для перевірки певних обставин перебування підозрюваного або обвинуваченого у конкретному місці, виявлення та спростування суб'єктами доказування неправдивих заяв про алібі. Вперше встановлено ознаки неправдивого повідомлення про алібі, розкрито особливості процесу перевірки заяв про алібі. Визначено криміналістичні засоби та методи встановлення алібі підозрюваного й обвинуваченого. Розроблено алгоритм дій слідчого під час перевірки алібі та типові версії його перевірки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)722.071 + Х894.9(4УКР)2 +
Шифр НБУВ: РА336662

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Кузів О.М. 
Організація і тактика проведення виїмки: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / О.М. Кузів ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2010. — 16 с. — укp.

Розглянуто комплекс важливих питань теоретичного та практичного характеру щодо процесуального порядку і тактики проведення виїмки. Досліджено історичні аспекти виїмки, її нормативно-правове регулювання, співвідношення з низкою процесуальних дій, класифікація виїмки за видами. Проаналізовано її ознаки та функції, а також відповідність міжнародно-правовим актам у галузі кримінального судочинства. Висвітлено проблемні аспекти, які виникають під час проведення даної слідчої дії, розроблено пропозиції з вдосконалення законодавчого врегулювання її проведення. Запропоновано ряд змін і доповнень до чинного КПК України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х894.9(4УКР)24 + Х893.9(4УКР)722.071
Шифр НБУВ: РА370666 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Милорадова Н.Е. 
Особливості застосування методів психологічного впливу у професійній діяльності слідчого: Автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.06 / Н.Е. Милорадова ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2004. — 21 с.: рис. — укp.

Розкрито історико-методологічні витоки проблеми застосування методів психологічного впливу у слідчій практиці. Проаналізовано теоретичні та практичні аспекти застосування цього впливу у вітчизняних і закордонних дослідженнях. Сформульовано психологічні детермінанти, що зумовлюють високий рівень напруженості слідчої діяльності, визначено причини, що ускладнюють роботу слідчого та сприяють застосуванню слідчими неправомірних методів впливу. З'ясовано значущість окремих методів впливу на підвищення ефективності діяльності слідчого. Виокремлено пріоритетну роль психологічних методів впливу у його практичній діяльності. Проаналізовано об'єктивні та суб'єктивні умови застосування ними неправомірного психологічного впливу. Розроблено загальні модельні побудови структури, класифікації, критеріїв допустимості застосування методів психологічного впливу у слідчій практиці. Запропоновано напрямки подальшого впровадження до підготовки майбутніх фахівців навичок застосування цих методів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)722.071:Ю9 + Ю947.2 +
Шифр НБУВ: РА334391

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
12.

Негребецький В.В. 
Перевірка показань підозрюваного на місці: тактика і психологія: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / В.В. Негребецький ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2005. — 20 с. — укp.

Висвітлено тактико-психологічні основи перевірки показань підозрюваного на місці. Розкрито сутність та проаналізовано роль перевірки показань на місці в системі слідчих дій. Досліджено особливості психологічної взаємодії між учасниками слідчої дії. Розроблено типові системи тактичних прийомів перевірки показань підозрюваного на місці.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х894.9(4УКР)23 + Х893.9(4УКР)722.071 +
Шифр НБУВ: РА336760

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Басиста І.В. 
Пред'явлення особи для впізнання поза її візуальним спостереженням: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / І.В. Басиста ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2006. — 19 с. — укp.

Розглянуто питання теоретичного та практичного характеру щодо процесуального порядку та тактики проведення процедури пред'явлення особи для впізнання поза її візуальним спостереженням. Визначено історичні передумови виникнення процедури пред'явлення для впізнання як самостійної слідчої дії, показано її місце в системі інших слідчих дій. Уточнено основні види пред'явлення для впізання, розкрито сутність кожного з них. Запропоновано оригінальне тлумачення пред'явлення особи для впізнання поза її візуальним спостереженням, розглянуто його нормативно-правове регулювання та відповідність міжнародно-правовим актам щодо гарантування заходів безпеки учасників кримінального судочинства. Висвітлено проблемні аспекти, які виникають під час проведення процедури пред'явлення особи для впізнання поза її візуальним спостереженням. Проаналізовано практику застосування даної слідчої дії органами досудового слідства й обгрунтовано шляхи усунення виявлених недоліків і впровадження передового досвіду зарубіжних країн. Розроблено єдині науково обгрунтовані методичні рекомендації щодо проведення пред'явлення для впізнання поза візуальним спостереженням особи, запропоновано ряд змін і доповнень до чинного законодавства КПК України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)722.071 + Х894.9(4УКР)26 +
Шифр НБУВ: РА343801

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Гурджі Ю.О. 
Проблеми формування і реалізації кримінально-процесуальної активності потерпілого на досудових стадіях: Автореф. дис...канд. юрид. наук: 12.00.09 / Ю.О. Гурджі ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2000. — 18 с. — укp.

Дисертацію присвячено комплексному розгляду теоретичних і практичних проблем і шляхів їх вирішення щодо формування та реалізації на досудових стадіях кримінального судочинства кримінально-процесуальної активності потерпілого. Результатом дослідження є розкриття природи кримінально-процесуальної активності потерпілого у кримінальному судочинстві, теоретичне обгрунтування та формулювання на даній підставі пропозицій щодо доповнення і зміни діючого законодавства, а також включення запропонованих положень у новий Кримінально-процесуальний кодекс України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)17 + Х893.9(4УКР)722.071
Шифр НБУВ: РА309455 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Яцюк О.В. 
Провадження у справах про злочини, що вчинені організованими групами, на досудових стадіях кримінального процесу: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / О.В. Яцюк ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2005. — 17 с. — укp.

Комплексно вивчено актуальні криміналістичні та процесуальні проблеми провадження у справах про злочини, що скоєні організованими групами, на досудових стадіях кримінального процесу. Визначено шляхи розв'язання даних проблем. Обгрунтовано необхідність розширення процесуальних засобів перевірки заяв та повідомлень про злочини призначенням експертиз та проведенням освідування до порушення кримінальної справи. Розроблено наукові засади методичних рекомендацій щодо провадження окремих слідчих дій на початковому етапі досудового розслідування. Внесено науково обгрунтовані пропозиції щодо вдосконалення чинного законодавства з даних питань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)722.071 + Х881.9(4УКР)017 +
Шифр НБУВ: РА338921

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Поповченко О.І. 
Проведення кримінально-процесуальних дій з участю осіб, які виконують нотаріальні функції: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / О.І. Поповченко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2010. — 16 с. — укp.

Вивчено актуальні правові, теоретичні та практичні проблеми проведення кримінально-процесуальних дій з участю осіб, які виконують нотаріальні функції. Розглянуто випадки використання відомостей, що містять нотаріальну таємницю в кримінальному процесі й існуючі кримінально-процесуальні гарантії охорони даної таємниці. Доведено, що охорона нотаріальної таємниці вимагає особливого порядку проведення окремих процесуальних дій. Наведено пропозиції щодо вдосконалення чинного законодавства, яке регламентує проведення слідчих та інших кримінально-процесуальних дій, а також практики його застосування в разі участі в таких діях нотаріусів і інших осіб, уповноважених виконувати нотаріальні функції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)722.071 + Х891.9(4УКР)931.6-9
Шифр НБУВ: РА370546 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Заяць Д.Д. 
Ситуаційний підхід до тактики перевірки показань на місці: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Д.Д. Заяць ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2005. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано висновок про виокремлення в теорії криміналістики ситуації слідчої дії як наукової категорії, визначено суть і поняття ситуації слідчої дії, розроблено класифікації даних ситуацій. Розкрито суть ситуаційного моделювання перевірки показань на місці та визначено типові й конкретні види моделей ситуацій зазначеної слідчої дії. Розвинуто поняття перевірки показань на місці, визначено її криміналістичні особливості, запропоновано криміналістичну класифікацію перевірки показань на місці. Визначено суть та структуру тактичної комбінації "перевірка показань на місці" й удосконалено систему тактичних рекомендацій щодо її проведення. Розкрито суть ситуаційного підходу до перевірки даних показань та обгрунтовано взаємозв'язок і взаємозумовленість типових ситуацій зазначеної слідчої дії та тактики перевірки показань підозрюваного, обвинуваченого, потерпілого, свідка на місці події злочину. Удосконалено систему організаційних заходів, тактичних правил підготовки і прийомів проведення перевірки показань підозрюваного, обвинуваченого, потерпілого, свідка на місці за умов сприятливої та конфліктної ситуації. Розроблено концептуальні положення тактики перевірки показань підсудного, свідка, потерпілого на місці події злочину під час судового слідства, визначено процесуальні та криміналістичні особливості проведення перевірки показань на місці та обгрунтовано доцільність законодавчого визначення перевірки показань на місці судом. Побудовано систему тактичних правил і прийомів перевірки показань підсудного, свідка, потерпілого на місці події злочину за умов безконфліктної та конфліктної ситуацій судового слідства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х894.9(4УКР)23 + Х893.9(4УКР)722.071 +
Шифр НБУВ: РА334794

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Чорноус 
Слідчі дії: поняття, сутність, напрями розвитку та удосконалення: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Юлія Миколаївна Чорноус ; Національна академія внутрішніх справ України. — К., 2005. — 17 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)722.071
Шифр НБУВ: РА337393

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Весельський В.К. 
Сучасні проблеми допиту (процесуальні, організаційні і тактичні аспекти): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / В.К. Весельський ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 1999. — 16 с. — укp.

Дисертацію присвячено процесуальним, організаційним і тактичним проблемам допиту з урахуванням місця та його ролі в системі процесуальних засобів збору доказової інформації та сучасних умов боротьби зі злочинністю. Досліджені такі основні положення, як поняття криміналістичної тактики; розмежування власно тактики дій слідчого і правил раціонального проведення слідчих дій; поняття тактики злочинної діяльності; критерії оцінки правомірності й допустимості використання тактичних прийомів; основи та цілі систематизації тактичних прийомів допиту; заходи захисту осіб, які сприяють розслідуванню; завдання й напрямки вдосконалення процедури розслідування; проблеми "економії процесуальних засобів", зменшення термінів і обсягів "документування" розслідування, зокрема, розширення протокольної форми досудової підготовки матеріалів і переліку слідчих дій, допустимих у стадії вирішення питання щодо порушення кримінальної справи з числа не пов'язаних з реальним застосуванням засобів процесуального примусу; надання статусу протоколу допиту поясненням громадян; обов'язковості та створення умов для експериментальної перевірки запропонованих нововведень у сфері процесуальної діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)722.071 + Х894.9(4УКР)2

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Матюшкова Т.П. 
Тактика допиту потерпілих-жінок від насильницьких злочинів: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Т.П. Матюшкова ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2006. — 20 с. — укp.

Проведено монографічне дослідження актуальних правових, теоретичних та практичних проблем тактики допиту потерпілих-жінок від насильницьких злочинів у типових ситуаціях досудового та судового слідства. Здійснено криміналістичну класифікацію потерпілих-жінок від насильницьких злочинів і наведено характеристику кожної виділеної групи в аспекті їх впливу на тактику допиту. Обгрунтовано доцільність вивчення особистості потерпілої як необхідної передумови ефективності її допиту. Розроблено окремі положення щодо визначення сутності поняття, функцій та методів криміналістичного вивчення особистості потерпілої. Розкрито психологічний механізм формування показань, розроблено рекомендації щодо прийомів активізації пам'яті, подолання та нейтралізації протидії потерпілих-жінок встановленню об'єктивної істини у справі. Визначено особливості тактики допиту малолітніх та неповнолітніх потерпілих від насильницьких злочинів. Удосконалено процесуальні засади допиту на досудовому та судовому слідстві. Розроблено систему тактичних правил підготовки та проведення допиту потерпілих-жінок у типових ситуаціях досудового та судового слідства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)114.014 + Х894.9(4УКР)25 + Х893.9(4УКР)722.071 +
Шифр НБУВ: РА342204

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського