Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (25)Реферативна база даних (1197)Книжкові видання та компакт-диски (1848)Журнали та продовжувані видання (2034)
Пошуковий запит: (<.>U=Ч518.1$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 47
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Бедрак Н.О. 
Адміністративно-правове регулювання туристичною галуззю: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / Н.О. Бедрак ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2010. — 16 с. — укp.

Акцентовано увагу на особливостях механізму правового регулювання, завдяки якому забезпечується реалізація туристичного режиму. Зазначено, що засоби правового регулювання даного механізму утворюють дві групи, а саме: до першої належать адміністративно-правові засоби дозвільного характеру, до другої - адміністративно-правові засоби впливового характеру.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)135 + Ч518.14(4УКР) в2:Х
Шифр НБУВ: РА372047 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Вишневська Ю. В. 
Адміністративно-правові заходи забезпечення діяльності у сфері сільського туризму в Україні: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / Ю. В. Вишневська ; Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано авторське право на визначення поняття "туристична діяльність", розглянуто понятійний апарат туризму та сільського туризму, досліджено роль та значення сільського туризму в туристичній діяльності України. Виділено тенденції та проблеми агротуризму з урахуванням міжнародного та національного досвіду, висвітлено особливості та прогалини у правовому забезпеченні сільського туризму, а також проблеми сертифікації, стандартизації та ліцензування окремих видів послуг, що надаються у даній сфері. Проаналізовано та розкрито основні шляхи впровадження у національний правовий механізм європейського досвіду з організації сільського туризму. На підставі грунтовного аналізу держваної туристичної політики в країнах Європи, зокрема Франції, визначено основні механізми державного регулювання туризму. Висвітлено стан державної підтримки розвитку туризму в Україні та запропоновано шляхи розв'язання проблем туристичної галузі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)135 + Ч518.113.9
Шифр НБУВ: РА381667 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
3.

Козловський Є.В. 
Державне регулювання в галузі туризму: становлення та розвиток в Україні: автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.02 / Є.В. Козловський ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Здійснено науково-теоретичне дослідження актуальних політико-управлінських проблем становлення та розвитку державного регулювання у галузі туризму. Сформульовано практичні рекомендації щодо вдосконалення правового регулювання туристичної діяльності. Досліджено особливості підготовки фахівців у даній сфері. Визначено проблеми державного регулювання розвитку соціального та сільського зеленого туризму. Запропоновано механізми створення позитивного образу України як туристичної держави, нові форми просування національного туристичного продукту на внутрішньому та міжнародному ринку туристичних послуг, методику підвищення ефективності управління інвестиційними проектами у туристичних центрах України, шляхи можливого співробітництва органів місцевого самоврядування та суб'єктів господарювання, які надають туристичні послуги.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)135 + Ч518.14(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА357570

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Давиденко Л.І. 
Державне регулювання сфери туризму на обласному рівні: Автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.02 / Л.І. Давиденко ; Донец. держ. ун-т упр. — Донецьк, 2006. — 20 с. — укp.

Проаналізовано питання державного регулювання сфери туризму на обласному рівні. Розкрито взаємозв'язок понять "державне регулювання" та "державне управління", в результаті якого виявлено сутність поняття "державного регулювання" взагалі та на його базі - "державне регулювання в сфері туризму". Обгрунтовано класифікацію механізмів державного регулювання сфери туризму. Запропоновано розмежувати повноваження щодо здійснення державного регулювання сфери туризму центрального та місцевих органів виконавчої влади. Визначено шляхи співробітництва органів місцевого самоврядування та суб'єктів господарювання, які здійснюють діяльність з надання туристичних послуг. Обгрунтовано пропозиції щодо створення обласної координаційної ради з питань розвитку туризму. Запропоновано концептуальні підходи щодо організації підвищення класифікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, які виконують обов'язки в сфері туризму.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)135 + Х819(4УКР)011.2-97 + Ч518.14(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА341585

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Вишневська Г.Г. 
Еволюція сфери гостинності міста Києва другої половини XIX - початку XX століття в контексті розвитку українського туризму: автореф. дис... канд. культурології: 26.00.06 / Г.Г. Вишневська ; Київ. нац. ун-т культури і мистец. — К., 2008. — 19 с. — укp.

Визначено складові сфери гостинності м.Київ. Висвітлено характер її еволюції у взаємозв'язку зі становленням та розвитком туризму як нової соціокультурної практики в Україні другої половини XIX - початку XX ст. Проаналізовано основні види масових подорожей в Україні, наявність яких зумовлює формування мережі закладів гостинності, що надають послуги відповідним категоріям подорожуючих і які за умов розвитку капіталізму в Україні та спричиненого ним національно-культурного відродження зберігаються (зокрема паломництво) або трансформуються (подорожі з торгівельною метою, краєзнавчі екскурсії) у нові форми, які набувають ознак туризму: ділового й історико-культурного. Охарактеризовано м.Київ як соціокультурну атракцію. Показано його роль як духовного та релігійного центру православ'я у контексті паломництва та релігійної гостинності. Визначено вплив, який Київ здійснив на становлення та розвиток ділового й історико-культурного туризму, еволюцію світської гостинності. Проаналізовано релігійні та світські заклади гостинності як основні складові сфери гостинності міста. Досліджено кількісну та якісну еволюцію київських готелів та інших закладів тимчасового розміщення, закладів харчування. Визначено поступальний характер цієї еволюції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч518.14(4УКР)г +
Шифр НБУВ: РА358594

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Фастовець О.О. 
Екологічна підготовка майбутніх менеджерів з туризму у вищих навчальних закладах: автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.04 / О.О. Фастовець ; Ін-т пед. освіти і освіти дорос. АПН України. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено основні тенденції розвитку екологічної освіти у теорії та практиці навчання. Висвітлено історичний аспект екологічної підготовки майбутніх менеджерів туризму в Україні й узагальнено її стан за кордоном. Обгрунтовано зміст екологічної складової підготовки майбутніх менеджерів туризму. Визначено доцільність і алгоритм екологізації професійно-орієнтованих дисциплін. Обгрунтовано критерії відбору змісту екологічної складової професійно-орієнтованого курсу "Організація транспортних подорожей і перевезень туристів". Запропоновано інноваційні форми та методи екологічної підготовки майбутніх менеджерів туризму. Завдяки впровадженню розробленої методики виявлено позитивні зміни в екологічній підготовці студентів, зокрема, показників: екологічної освіченості, свідомості та діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч518.1р(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА361439

Географічні рубрики:

      
7.

Жукова О.В. 
Замкові комплекси XII-XVII ст. Хмельницької області на сучасному етапі: стан, проблеми збереження і використання: Автореф. дис... канд. іст. наук: 17.00.08 / О.В. Жукова ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2007. — 21 с. — укp.

Досліджено сучасний стан збереження та використання замкових комплексів XII - XVII ст., що збереглися на території Хмельницької області. Доведено, що незадовільний стан пам'яток переконливо свідчить про необхідність вирішення питань їх охорони, що, перш за все, залежить від наукового обгрунтування історико-культурної цінності замкових комплексів. Показано, що для об'єктів фортифікаційної спадщини Хмельниччини, рівень збереженності яких дуже низький, найефективнішим засобом збереження є музеїфікація та створення умов для екскурсійного відвідування, що сприяє перетворенню пам'яток на туристичний продукт. Обгрунтовано необхідність створення екскурсійних і туристичних маршрутів, які б охоплювали всі замкові комплекси області.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР-4ХМЕ)6-7 + Т492.5 + Ч518.14(4УКР-4ХМЕ) + Ч774(4УКР)76:Т +
Шифр НБУВ: РА349660

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
8.

Заневська Л.Г. 
Застосування інформаційних технологій у рекреаційно-туристській діяльності фахівців фізичного виховання: Автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.02 / Л.Г. Заневська ; Харк. держ. акад. фіз. культури. — Х., 2007. — 20 с. — укp.

Уперше сформульовано наукове завдання щодо створення науково-методичних засад для застосування інформаційних технологій у рекреаційно-туристській діяльності фахівців фізичного виховання, розглянуто шляхи його виконання. Визначено потреби практики активної рекреації та спортивно-оздоровчого туризму стосовно необхідності застосування інформаційних комп'ютерних технологій (ІКТ), що підтверджує загальну тенденцію розвитку галузі фізичної культури та спорту. Розроблено інформаційну модель туристського походу з використанням широко доступних офісних та Інтернет технологій, на базі якої сформовано навчальні модулі для фахівців фізичного виховання стосовно застосування сучасних ІКТ у рекреаційно-туристській діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч511.14 + Ч518.104 +
Шифр НБУВ: РА352180

Рубрики:

      
9.

Юй Шань 
Індивідуалізація процесу підготовки кваліфікованих тхеквондистів на основі обліку результатів комплексного контролю: автореф. дис. ... канд. наук з фіз. виховання та спорту : 24.00.01 / Юй Шань ; Харк. держ. акад. фіз. культури. — Х., 2011. — 21 с. — укp.

Показано, що на етапах початкової спортивної підготовки та спортивного вдосконалення контроль підготовленості спортсменів, які займаються тхеквондо, проводиться в цілому недостатньо регулярно. Розширено знання щодо особливостей прояву сенсомоторних реакцій у тхеквондистів різної кваліфікації та встановлено їх зв'язок зі швидкістю виконання спортсменами базових ударів, а також визначено засоби та методи, що впливають на підвищення сили ударів. Вивчено особливості використання технічних прийомів тхеквондистами на Кубках світу 2005-их і 2006-их рр. Доповнено знання про біодинамічні і біокінематичні компоненти основних ударів, виконуваних спортсменами різної кваліфікації. Уточнено знання щодо динаміки підготовленості тхеквондистів на різних етапах річного тренувального циклу та розроблено рекомендації щодо вдосконалення тренувального процесу тхеквондистів на основі обліку результатів комплексного контролю їх функціональної та технічної підготовленості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч518.159.15
Шифр НБУВ: РА379708 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
10.

Радченко О. М. 
"Інтурист" в Українській РСР: структура, кадри, основні напрями діяльності (60 - 80-ті рр. XX ст.): автореф. дис. ... канд. іст. наук : 07.00.01 / О. М. Радченко ; Черкас. нац. ун-т ім. Б. Хмельницького. — Черкаси, 2011. — 20 с. — укp.

Досліджено структуру, кадри, основні напрями діяльності "Інтуриста" в Українській PCP у 1960 - 1980-ті pp. На основі грунтовного аналізу широкого кола архівних і опублікованих джерел, а також наукової літератури комплексно вивчено діяльність провідної організації з іноземного туризму в УРСР "Інтурист". Визначено загальносоюзну та республіканську законодавчу та нормативно-правову базу розвитку міжнародного туризму. Окреслено організаційні та правові засади функціонування, міжнародні зв'язки республіканського "Інтуриста". З'ясовано діяльність "Інтуриста" в розбудові готельної бази та підприємств громадського харчування, організації транспортних перевезень, круїзного туризму, зосереджено увагу на кадровій політиці та фінансово-економічному забезпеченні. Проаналізовано основні напрями діяльності, зокрема, рекламну, участь в організації виїзного туризму, маршрути та програми перебування для іноземних туристів, агітаційно-пропагандистську роботу з туристами різних країн, в тому числі з іноземцями українського походження.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)63-7 + Ч518.14(4УКР) ж
Шифр НБУВ: РА382753 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Корнієнко В.В. 
Історико-культурна спадщина та її використання в туристичній сфері України (1991 - 2007 рр.): автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / В.В. Корнієнко ; НАН України; Ін-т історії України. — К., 2008. — 20 с. — укp.

На підставі результатів комплексного вивчення джерел і літератури, а також даних, одержаних за умов експедиційних досліджень, проаналізовано практичний і теоретичний досвід пристосування пам'яток історії та культури України до функціонування у туристичниій сфері. Складено реєстр пам'яток історії та культури національного значення, які є туристичними об'єктам. Установлено загальні чинники, які впливають на інтенсивність їх залучення до екскурсійних маршрутів і залежать від якостей пам'яток. Такими чинниками є високий рівень концентрації екскурсійних об'єктів, на емоційному рівні ступінь впливу пам'ятки на глядача, наявність туристичної інфрастуктури щодо кожного екскурсійного об'єкта. З урахуванням одержаних даних сформовано концепцію найоптимальнішої форми перетворення складових історико-культурної спадщини на екскурсійні туристичні об'єкти. Суть даної концепції полягає у створенні на базі пам'ятки тематико-експозиційного музейного комплексу з метою формування національної системи туристично-екскурсійних маршрутів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3е(4УКР)64 л60 + Ч518.14(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА358044

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Сушко Н. В. 
Історичні місця та розвиток туризму на Черкащині ( 90-ті роки XX - початок XXI ст. ): автореф. дис. ... канд. іст. наук : 07.00.01 / Н. В. Сушко ; Черкас. нац. ун-т ім. Б. Хмельницького. — Черкаси, 2010. — 20 с. — укp.

Проведено всебічний аналіз туристичної діяльності. Розглянуто правову базу у галузі туризму та діяльність законодавчих і виконавчих органів влади. Проаналізовано стан туристичної діяльності на Черкащині, зокрема в роботі організацій, підприємств, станцій і музеїв. Визначено структуру, особливості та проблеми функціонування туристичних маршрутів. Досліджено процес формування вітчизняного та міжнародного туризму, визначено їх основні завдання. Розкрито загальні та специфічні принципи формування національної та патріотичної свідомості підростаючого покоління.Проведено всебічний аналіз туристичної діяльності. Розглянуто правову базу у галузі туризму та діяльність законодавчих і виконавчих органів влади. Проаналізовано стан туристичної діяльності на Черкащині, зокрема в роботі організацій, підприємств, станцій і музеїв. Визначено структуру, особливості та проблеми функціонування туристичних маршрутів. Досліджено процес формування вітчизняного та міжнародного туризму, визначено їх основні завдання. Розкрито загальні та специфічні принципи формування національної та патріотичної свідомості підростаючого покоління.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР-4ЧЕК)64 л 6 + Ч518.14(4УКР-4ЧЕК) +
Шифр НБУВ: РА371076 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Угрин Д. І. 
Методи та засоби інтеграції даних туристичної сфери: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 01.05.03 / Д. І. Угрин ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2010. — 20 с. — укp.

Сформульовано концептуальне та запропоноване формально-математичне означення простору даних (ПД). Вперше розроблено загальну архітектуру побудови ПД, яка базується на використанні технологій реляційних баз даних і реляційних сховищ даних. Побудовано каталог для опису елементів простору даних туристичної сфери. Розроблено оператор автоматичного визначення структури джерела даних. Визначено алгоритми інтеграції даних із розрізнених джерел і програмно-алгоритмічну систему ПД туристичної сфери.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч518.1 с51
Шифр НБУВ: РА373444 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
14.

Зінченко В.А. 
Молодіжний туризм в Українській РСР у 70 - 80-х рр. XX ст. (на основі діяльності "Супутника"): Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / В.А. Зінченко ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2003. — 19 с. — укp.

Висвітлено чинники, які сприяли піднесенню молодіжного туризму в УРСР у 1970 - 1980 рр. на базі діяльності Бюро міжнародного туризму "Супутник" ЦК ЛКСМУ та його регіональних бюро. Розглянуто організаційну структуру цієї організації, форми та методи її туристсько-екскурсійної роботи з вітчизняною та іноземною молоддю. Проаналізовано внесок "Супутника" в розвиток міжнародного та внутрішнього молодіжного туризму в УРСР у даний період. Зазначено, що хоча "Супутник" був інструментом комуністичного впливу на молодь, він активно сприяв її залученню до громадсько-корисної, краєзнавчої, пошукової та проорієнтаційної роботи, був важливим каналом "народної дипломатії", пропаганди на міжнародній арені культурно-історичної спадщини народу, реальних досягнень української науки та культури.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч518.13(4УКР)6 + Ч518.13(4УКР)6
Шифр НБУВ: РА323690

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Грибова Л.В. 
Організаційно-методичні засади підвищення кваліфікації фахівців сфери туризму: автореф. дис. ... канд. пед. наук: 13.00.04 / Л.В. Грибова ; Вінниц. держ. пед. ун-т ім. М.Коцюбинського. — Вінниця, 2010. — 20 с. — укp.

Проведено теоретико-експериментальне дослідження організаційно-методичних засад підвищення кваліфікації (ПК) фахівців сфери туризму (ФСТ) за сучасних умов професійної діяльності. Визначено чинники якості туристичних послуг (ТП) в контексті професійної готовності до нових умов праці кадрів підприємств туризму, готельного та ресторанного бізнесу на основі аналізу результатів ринку ТП. Обгрунтовано концептуальні підходи до перепідготовки та ПК працівників сфери туризму. Розроблено змістове забезпечення навчання у процесі ПК ФСТ, навчальні програми семінарських і практичних занять з поетапним опануванням базових професійних знань за умов профільних навчальних закладів і підприємств галузі. Обгрунтовано відповідні організаційно-педагогічні умови ПК ФСТ, доведено ефективність моделі ПК ФСТ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч518.14(4УКР)р7
Шифр НБУВ: РА370497 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Ма Цзиньган 
Організаційно-методичні основи розвитку спортивно-оздоровчого туризму в Китаї: Автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.02 / Ма Цзиньган ; Харк. держ. акад. фіз. культури. — Х., 2005. — 19 с. — укp.

Досліджено проблему розвитку спортивно-оздоровчого туризму (СОТ) в Китаї. Визначено місце та роль СОТ у житті сучасного суспільства. Наведено характеристику даного виду рекреаційної діяльності. Розкрито зміст різноманітних форм, типів і видів туризму. Проведено рекреаційну оцінку природного середовища, створено схему туристсько-географічного районування Китаю та систематизовано численні природні, археологічні й архітектурні пам'ятки, а також історичні, культові та інші споруди з метою їх подальшого використання під час розробки маршрутів спортивно-оздоровчих походів для всіх видів туризму. На підставі аналізу становлення та розвитку СОТ у країнах Східної Європи та сучасного стану туристичної діяльності в Китаї розроблено проект оптимізованої організаційно-управлінської структури, а також державної Програми розвитку СОТ до 2010 р. Сформульовано нові науково-методичні принципи реалізації спортивно-оздоровчого туризму в Китаї. Результати наукового дослідження рекомендовано використовувати для розробки соціологічних, історичних, економічних, медико-біологічних та інших напрямків туристичної діяльності, а також у процесі формування планів соціально-економічного розвитку регіонів і державної політики у сфері активного відпочинку й оздоровлення населення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч518.14(5КИТ) +
Шифр НБУВ: РА336898

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Чорна Л.В. 
Особливості практичної підготовки майбутніх фахівців туристичної галузі в університетах США: автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.04 / Л.В. Чорна ; Полтав. держ. пед. ун-т ім. В.Г.Короленка. — Полтава, 2009. — 20 с. — укp.

Досліжено зміст і форми практичної підготовки майбутніх фахівців туристичної галузі в університетах США. Охарактеризовано основні етапи становлення та розвитку туристичної галузі та професійної освіти у туризмі. Проаналізовано особливості функціонування системи професійної підготовки майбутніх фахівців туристичної галузі за умов університетської освіти. Досліджено досвід оптимального поєднання теорії та практики в університетській освіті США. Розкрито особливості змісту практичної підготовки бакалаврів і магістрів на прикладі восьми американських університетів. Розкрито специфіку методів навчання, аудиторних і позааудиторних форм практичної підготовки майбутніх фахівців туристичної галузі. Наведено рекомендації щодо використання досвіду практичної підготоки майбутніх фахівців туристичної галузі США у контексті трансформації вітчизняної вищої школи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч484.(7СПО)711 + Ч518.1 р31(7СПО) +
Шифр НБУВ: РА368161

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Лань Давей 
Оцінка і використання рекреаційних ресурсів провінції Хебей (Китай) для цілей спортивно-оздоровчого туризму: автореф. дис. ... канд. наук з фіз. виховання та спорту : 24.00.02 / Лань Давей ; Харк. держ. акад. фіз. культури. — Х., 2011. — 21 с. — укp.

Виявлено основні закономірності формування територіальної системи задоволення рекреаційних потреб населення й основи її функціонування. На підставі рекреаційного оцінювання гірських природно-територіальних комплексів і гідрологічної мережі регіону розроблено маршрути з деяких (найбільш популярним) видів спортивно-оздоровчого туризму. Встановлено навантаження на рекреаційні території під час використання їх для активного відпочинку та спорту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч518.115(54КИТ1-4) + Ч511.172
Шифр НБУВ: РА383249 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
19.

Хмілярчук Н.С. 
Педагогічні умови організації навчальної практики майбутніх менеджерів туристичної сфери: автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.04 / Н.С. Хмілярчук ; Вінниц. держ. пед. ун-т ім. М.Коцюбинського. — Вінниця, 2007. — 20 с. — укp.

Показано, що формування педагогічних умов організації навчальної практики менеджерів сфери туризму має базуватися на основних її завданнях (ознайомленні студентів зі специфікою майбутньої спеціальності й одержанні ними первинних професійних умінь і навичок з професійно орієнтованих дисциплін) та світових тенденціях у розвитку туризму. Визначено, що засадничими підходами до організації практики є інтегративний, діяльнісний і компетентнісний. Інтегровану навчальну практику розглянуто як окремий вид професійної підготовки фахівця, зумовлений спеціальними завданнями та взаємопов'язаний з реалізацією відповідного інтегративного змісту, форм і методів навчання. Обгрунтовано принципи організації навчальної практики майбутніх менеджерів туристичної сфери та розроблено методику етапної організації інтегрованої навчальної практики. У запропонованій програмі навчальної практики максимально реалізовано інтегрований підхід до використання інформаційних технологій та іншомовних джерел інформації у професійній діяльності менеджерів у галузі міжнародного туризму.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч518.11 +
Шифр НБУВ: РА354725

Рубрики:

      
20.

Мусієнко Д.В. 
Постмодерністська трансформація комунікативної культури в Україні в контексті розвитку туризму (1922 - 2003 рр.): Автореф. дис... канд. іст. наук: 17.00.01 / Д.В. Мусієнко ; Київ. нац. ун-т культури і мистец. — К., 2006. — 19 с. — укp.

Досліджено процес трансформації комунікативної культури України у контексті розвитку туризму від модерн-парадигми, характерній для радянського періоду, до постмодерністської парадигми, яка утверджується за роки незалежності України. Уточнено поняття комунікативної культури, проведено її класифікацію. Визначено специфіку туризму як історичної практики. З'ясовано особливості даної культури радянських часів, яка має відображення у характері здійснення туристичної діяльності та її організаційно-адміністративних форм за часів СРСР. Визначено показники трансформації комунікативної культури в Україні у аспекті розвитку туризму та на підставі їх аналізу доведено висновок про її постмодерністський характер.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч111.155 + Ч518.13(4УКР)6 +
Шифр НБУВ: РА345258

Рубрики:
  

Географічні рубрики:
  
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського