Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (13)Книжкові видання та компакт-диски (12)
Пошуковий запит: (<.>A=Єгоренко$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Єгоренко 
Методичні основи формування господарських рішень: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Д.В. Єгоренко ; НАН України. Ін-т економіки пром-сті. — Донецьк, 2003. — 20 с.: рис. — укp.

Досліджено сутність і особливості формування цілей та задач розвитку підприємства за сучасних умов господарювання. Показано роль управлінських рішень у їх реалізації. Визначено порядок і особливості процедури підготовки та реалізації господарських рішень з урахуванням впливу зовнішнього середовища на формування факторів виробництва і рівень ефективності роботи підприємства. Проведено аналіз господарювання як економічної категорії, систематизовано класифікацію видів господарської діяльності. Уточнено підходи до управління з урахуванням положень синергетики. Наведено рекомендації з інформаційного забезпечення господарських рішень на підприємстві, які дозволяють оперативно формувати інтегровану систему несуперечливої інформації. Запропоновано модель оптимізації структури капіталу, яка дозволяє прогнозувати фінансово-економічну стійкість підприємства у разі залучення позикового капіталу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-210.11 +
Шифр НБУВ: РА326545

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Єгоренко Т.В. 
Організаційно-економічне управління розвитком території: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / Т.В. Єгоренко ; НАН України. Ін-т економіки пром-сті. — Донецьк, 2004. — 18 с. — укp.

Розроблено новий методичний підхід щодо удосконалення організаційно-економічного механізму управління розвитком промислового району індустріального міста, який базується на розподілі повноважень між регіонами і державою, урахуванні особливостей перехідного періоду до ринкових відносин, формування різних форм власності, територіального розподілу праці та використання регіональних резервів. Обгрунтовано систему напрямів і заходів щодо підвищення ефективності програм економічного та соціального розвитку, реалізація яких забезпечує створення передумов для стабільної та високоприбуткової діяльності господарюючих суб'єктів району. Визначено особливості структури та організації управління промисловим районом індустріального міста, встановлено напрями їх використання у процесі удосконалення організаційно-економічного механізму управління розвитком території. Удосконалено підходи щодо визначення надходжень у місцеві бюджети, засновані на методі розрахунку прогнозного обсягу обласних (міських, районних) прибутків з використанням індексу відносної податкоспроможності та реальної чисельності населення територій. З'ясовано особливості врахування галузевих і територіальних потенційних можливостей промислового району міста на засадах концепції формування інвестиційних проектів і соціально-економічних програм території.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У049(4УКР)683.0 + У049(4УКР-4ДОН-2Д)683.0 + У9(4УКР)21,0 + У9(4УКР-4ДОН-2Д)21,0 +
Шифр НБУВ: РА331890

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Єгоренко О. В. 
Особливості відновлення функції дихання у дітей, хворих на негоспітальну пневмонію: автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.10 / О. В. Єгоренко ; Дніпропетр. держ. мед. акад. ; Ін-т гастроентерології АМН України. — Д., 2011. — 19 с. — укp.

Вперше одержано нові дані про вікові особливості добової функції, циркадних ритмів дихання у здорових дітей у віком від 2-х до 9-ти років, на підставі яких розроблено відповідні нормативи показників добового моніторування реопневмограми (ДМ РПГ). Вперше визначено особливості варіабельності дихального та серцевого ритмів протягом доби, механізмів взаємодії та динаміку показників кардіореспіраторного паттерну за даними добового моніторування реопневмографії й електрокардіографії у дітей від 2-х до 9-ти років з негоспітальною пневмонією (НП) у періоді розпалу захворювання та протягом 6 міс після перенесеної пневмонії залежно від її форми та наявності легеневих ускладнень. Вперше встановлено терміни відновлення показників функції зовнішнього дихання (ФЗД), серцевої та легеневої гемодинаміки у дітей після перенесеної НП. Запропоновано нові прогностичні критерії затяжного перебігу пневмоній на підставі поглибленого вивчення добової ФЗД і серцевої діяльності в катамнестичних спостереженнях.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.412.301.1-5
Шифр НБУВ: РА379659 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського