Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (155)Книжкові видання та компакт-диски (102)Журнали та продовжувані видання (3)
Пошуковий запит: (<.>A=Ільєнко$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Представлено документи з 1 до 8

      
1.

Ільєнко 
Апоптоз, імунофенотип та функціональна активність елементів гемопоезу у хворих на мієлодиспластичний синдром у віддалений період після опромінення: автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.01 / Ірина Миколаївна Ільєнко ; АМН України; Науковий центр радіаційної медицини. — К., 2007. — 24 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.41-3
Шифр НБУВ: РА353424

Рубрики:

      
2.

Ільєнко А.Б. 
Асимптотичний аналіз дробових процесів: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.01.05 / А.Б. Ільєнко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2003. — 19 с. — укp.

Знайдено межові розподіли інтегралів від дробових процесів (центральна та нецентральна межові теореми). Показано, що для широкого класу дробових процесів, для інтегралів, від яких має місце центральна межова теорема, не виконується умова сильного перемішування. Доведено слабку збіжність розподілів нормованих інтегралів від дробових процесів до процесу фрактального броунового руху в просторі неперервних функцій. Досліджено асимптотичну поведінку перенормованих розв'язків рівняння теплопровідності з дробовою початковою умовою. Установлено принцип інваріантності для часових рядів дробових процесів у просторі функцій без розривів другого роду з топологією Скорохода.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В171.522 +
Шифр НБУВ: РА327472

Рубрики:

      
3.

Ільєнко Р.В. 
Важелі податкового стимулювання розвитку виробничої сфери: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.08 / Р.В. Ільєнко ; Ін-т регіон. дослідж. НАН України. — Л., 2010. — 20 с. — укp.

Висвітлено актуальні проблеми податкового стимулювання розвитку виробничої сфери. Досліджено особливості формування податкової політики в Україні й інших країнах, показано вплив параметрів системи оподаткування на тенденції та закономірності розвитку виробничої сфери. Визначено місце політики оподаткування у загальній системі фінансової політики сучасної держави, розкрито питання побудови системи податкового стимулювання, проведено порівняльний аналіз систем податкового стимулювання виробничої сфери в Україні та розвинутих країнах. Розглянуто загальний стан, умови й основні проблеми оподаткування виробничої діяльності в Україні. Обгрунтовано шляхи удосконалення механізму податкового стимулювання розвитку виробничої сфери з урахуванням глобальних викликів і загострення економічної кризи. Запропоновано механізми посилення регулювального та стимулювального впливу оподаткування на розвиток високотехнологічних виробництв та інноваційно активних підприємств. Визначено концептуальні засади підвищення податкової конкурентоспроможності України за рахунок оптимізації важелів податкового стимулювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.413
Шифр НБУВ: РА370651 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Ільєнко Ю.І. 
Інформаційне забезпечення управління торговельним підприємством на основі агентного підходу: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / Ю.І. Ільєнко ; Донец. нац. ун-т економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського. — Донецьк, 2010. — 20 с. — укp.

Проаналізовано особливості інформаційного забезпечення (ІЗ) системи управління торговельним підприємством, визначено місце та роль агентного підходу до такого управління. Запропоновано концепцію ІЗ даної системи на підставі агентного підходу, яка є системою положень щодо раціоналізації управлінської діяльності шляхом інформаційної підтримки розробки управлінських рішень з урахування суб'єктивних факторів взаємодії учасників інформаційних комунікацій. Запропоновано методичний підхід щодо розробки системи ІЗ управління підприємством торгівлі на підставі агентного підходу. Визначено технологічні аспекти використання агентних систем. Розроблено організаційно-економічний механізм впровадження агентних імітаційних моделей у систему ІЗ управління торговельним підприємством.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)421.1-210.302
Шифр НБУВ: РА374914 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Ільєнко К.В. 
Нелінійна взаємодія електромагнітних хвиль у жорстких надпровідниках у критичному стані: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.22 / К.В. Ільєнко ; НАН України; Фіз.-техн. ін-т низьких температур ім. Б.І.Вєркіна. — Х., 2000. — 19 с.: рис. — укp.

Розглянуто прояви нелінійності жорстких надпровідників у критичному стані у взаємодії радіохвиль. Вивчено взаємодію електромагнітної хвилі зі статичним магнітним полем, зумовлену нелінійною залежністю густини струму від магнітного та електричного полів. Запропоновано неконтактний спосіб визначення основних параметрів моделі E/E критичного стану. Теоретично передбачено та проаналізовано явище стрибків у часовій залежності поверхневого електричного поля за умов взаємодії двох радіохвиль. Встановлено дві необхідні умови виникнення стрибків. Передбачено ефект колапсу статичного магнітного моменту зразка під дією змінного ортогонального магнітного поля. Проаналізовано поведінку магнітного моменту пластини надпровідника у межах трьох існуючих моделей: моделі E/E критичного стану, моделі Клема - Гонзалеса та двошвидкісної гідродинамічної моделі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В368.31,022
Шифр НБУВ: РА310471 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
6.

Ільєнко 
Оптимізація прийомів формування врожайності сої різних груп стиглості в умовах північної частини Степу України: автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.09 / Олександр Вікторович Ільєнко ; Інститут зернового господарства УААН. — Д., 2008. — 17 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П213.6-47
Шифр НБУВ: РА359690

Рубрики:

      
7.

Ільєнко О.В. 
Організація управління партнерськими відносинами підприємств в логістичних ланцюгах авіаційних перевезень: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / О.В. Ільєнко ; Нац. авіац. ун-т. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Розроблено теоретичні, методичні та практичні рекомендації щодо формування партнерських відносин у логістичних ланцюгах авіаційних перевезень. Досліджено науково-методичні засади формування даних ланцюгів. Розкрито економічну суть і форми партнерських відносин підприємств. Оцінено ефективність управління взаємодією цих підприємств у логістичних ланцюгах. Розроблено концептуальні засади синергізму партнерських відносин у логістичному ланцюзі авіаперевезень для стратегічного та тактичного рівнів управління. Запропоновано механізм управління внутрішніми та зовнішніми партнерськими відносинами й економіко-математичну модель, що дозволяють обирати стратегії побудови та розвитку взаємодії ланок логістичного ланцюга авіаперевезень для максимізації сукупного синергетичного ефекту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)375.0-814 +
Шифр НБУВ: РА359693

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Ільєнко В. А. 
Електропровідність зон розломів земної кори Кочерівської ділянки західної частини Українського щита / В. А. Ільєнко. — Б.м., 2020 — укp.

Дисертаційна робота присвячена виявленню і вивченню геоелектричних неоднорідностей земної кори і верхньої мантії Кочерівської ділянки західної частини Українського щита на основі побудови 3D-моделей розподілу електричного опору за експериментальними МТ/МВ даними. Пояснення природи виявлених геоелектричних неоднорідностей за результатами комплексного аналізу геолого-геоелектричних даних та їх дослідження як одного з факторів прояву геодинамічних процесів для пошуку рудопроявів корисних копалин.При якісній інтерпретації комплексних типерів і кривих МТЗ в земній корі Кочерівської ділянки виявлено аномалії високої електропровідності (декілька поверхневих і однієї глибинної). Аналіз кривих МТЗ свідчить про неоднорідну тривимірну ситуацію на всій площі дослідження, аномалії характеризуються різною електропровідністю, глибиною залягання і конфігурацією.Побудовано і проаналізовано тривимірну геоелектричну модель, в якій виділено серію провідників: із поверхні до 5 м виділено велику кількість різноорієнтованих у просторі провідників з ρ – 100 і 250 Ом•м, у більшості випадків вони знаходяться над тектонічними розломами; в північній частині планшету на глибинах від 0,2 до 5 км виявлено провідник, який просторово відповідає Кочерівському синклінорію – шириною 15 км та довжиною 10 км з ρ – 100 Ом•м; на глибинах 0,2-0,5 та 0,2-2 км виділено серію видовжених у більшості випадків у субмеридіональному напрямку провідників з ρ – 100 і 250 Ом•м, вони відповідають основним глибинним розломам регіону: Віленському, Огіївському, Погребищенському, Великоєрчиківському і Самгородському; на глибинах від 0,5 до 11 км у вузлі перетину різнонаправлених глибинних розломів проявився провідник субширотного простягання довжиною 10 км та шириною 45 км, що занурюється із заходу на схід і змінює ρ від 250 у верхній частині та до 100 Ом•м у нижній; підтверджено на глибинах від 15 до 30 км регіональну Чернівецько-Коростенську аномалію з ρ – 20 Ом•м.Виділені аномалії електропровідності приурочені до видовжених зон метасоматозу і районів поширення графітизованих порід, частина поверхневих аномалії приурочена до областей кори вивітрювання гірських порід. Більшість аномалій приурочені до рудопроявів і родовищ корисних копалин в північній частині: ніобію, танталу, берилію, літію, рубідію, церію, вольфраму, золота, міді; в південній частині – заліза, титану, золота, нікелю, цирконію, урану, ітрію. У дисертаційному дослідженні показано, що в межах УЩ прояви сейсмічної активності пов'язані з аномаліями високої електропровідності і їх крайовими частинами. Прояви сейсмічності в межах Кочерівської ділянки приурочені до електропровідної зони перетинів субширотного Самгородського і оперяючим його з півночі на південь (Варварівського, Великоєрчиківського та ін.) розломами, а глибше в земній корі південній границі регіональної Чернівецько-Коростенської аномалії^UThe dissertation is devoted to the detection and study of geoelectric inhomogeneities of the earth's crust and upper mantle of the Kocheriv section of the western part of the Ukrainian Shield on the basis of construction of 3D models of electric resistance distribution according to experimental MT/MV data. Explanation of the nature of the detected geoelectric inhomogeneities based on the results of a comprehensive analysis of geological and geoelectric data and their study as one of the factors in the manifestation of geodynamic processes for the search for ore occurrences of minerals.Qualitative interpretation of complex tipper and MTS curves revealed anomalies of high electrical conductivity (several surface and one deep) in the earth's crust of the Kocheriv area. The analysis of MTS curves shows a heterogeneous three-dimensional situation over the entire study area, the anomalies are characterized by different electrical conductivity, depth and configuration.A three-dimensional geoelectric model is constructed and analyzed in which a series of conductors is selected: from the surface up to 5 m a large number of differently oriented conductors with ρ - 100 and 250 Ohm•m, in most cases they are above tectonic faults; in the northern part of the tablet at depths from 0,2 to 5 km a conductor was found which spatially corresponds to the Kocheriv synclinorium - 15 km wide and 10 km long with ρ - 100 Ohm•m; at depths of 0,2-0,5 and 0,2-2 km there is a series of elongated in most cases in the submeridional direction of the conductors, with ρ - 100 and 250 Ohm•m, they correspond to the main deep faults of the region - Vilensky, Ogievsky, Pogrebyshchesky, Velykoerchykivsky and Samgorodsky; at depths from 0,5 to 11 km at the intersection of multidirectional deep faults, a conductor of sublatitudinal extension 10 km long and 45 km wide appeared, dipping from west to east, changing ρ from 250 in the upper part to 100 Ohm•m in the lower part; the regional Chernivtsi-Korosten anomaly with ρ - 20 Ohm•m was confirmed at depths from 15 to 30 km.The selected conductivity anomalies are confined to the elongated zones of metasomatosis and areas of distribution of graphitized rocks, part of the surface anomalies is confined to the areas of the weathering crust of rocks. Most anomalies are confined to ore occurrences and mineral deposits: in the northern part, niobium, tantalum, beryllium, lithium, rubidium, cerium, tungsten, gold, copper; in the southern part - iron, titanium, gold, nickel, zirconium, uranium, yttrium.In the dissertation research it is shown that the manifestations of seismic activity are associated with anomalies of high electrical conductivity and their marginal parts. Manifestations of seismicity within the Kocheriv section are confined to the electrically conductive zone of intersections of the sublatitudinal Samgorodsky and faults surrounding it from north to south (Varvarivsky, Velykoerchykivsky, etc.), and deeper in the earth's crust to the southern border of the regional Chernivtsi-Korosten


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського