Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Герасименко О.С.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Герасименко О.С. 
Збільшення проникної здатності і міцності рідкого скла: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.05 / О.С. Герасименко ; Укр. держ. акад. залізн. трансп. — Х., 2008. — 22 с. — укp.

Досліджено та розвинуто теоретичні уявлення про процеси структуроутворення та формування властивостей під час твердіння та нагнітання рідкого скла. Розроблено нові матеріали та технології з метою забезпечення високої несучої здатності та продовження довговічності основ зі слабких грунтів. На підставі критичного аналізу теорій про структуроутворення рідкого скла, його проникнення в грунт, на підставі засад колоїдної хімії та фізико-хімічної механіки дисперсних систем і матеріалів, показано можливість значного поліпшення властивостей рідкого скла за рахунок його модифікування домішкою натрієвої солі поліметиленполінафталінсульфокислоти, що є високодисперсною системою зі змінним електроповерхневим потенціалом - негативним до затвердіння рідкого скла, що потім стає позитивним під час його твердіння (С-3 застосовується як домішка-суперпластифікатор для портландцементу). Проаналізовано хімічні реакції рідкого скла з різними речовинами (кислотами, лугами, солями), що впливають на твердіння таких композицій. Показано, що залежно від виду речовин, що додаються в рідке скло, механізми твердіння визначаються розклинювальним тиском між зарядженими частинками дисперсної системи за участі молекулярної (притягувальної), електростатичної та структурної (відштовхувальних), електрогетерогенної (між частинками з протилежними електроповерхневими потенціалами), що також є притягувальною, складових розклинювального тиску. Наведено результати експериментальних досліджень впливу модифікатора С-3 на міцність рідкого скла та суміші піску та рідкого скла з різним вмістом С-3, водостійкість, його реологічні властивості, проникну здатність і потенціал течії. За результатами дослідження підтверджено, що внаслідок модифікування рідкого скла домішкою С-3 у кількості 7,8 % збільшується міцність, водостійкість і проникна здатність рідкого скла. Розроблено датчик і методику для діагностування вологісного стану грунтів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л434.923 + Н581.302.4 +
Шифр НБУВ: РА360666

Рубрики:

      
2.

Герасименко О.С. 
Методика складання консолідованої фінансової звітності та аналіз ефективності діяльності дочерніх підприємств: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.09 / О.С. Герасименко ; Держ. вищ. навч. закл. "Київ. нац. екон. ун-т ім. В.Гетьмана". — К., 2007. — 19 с. — укp.

Досліджено методологічні та методичні аспекти складання консолідованої фінансової звітності за національними та міжнародними стандартами. Розроблено пропозиції та рекомендації щодо вдосконалення алгоритму її складання для консолідованих груп українських підприємств з урахуванням синергетичного ефекту, створення інтегрованої інформаційної бази для проведення аналізу ефективності діяльності дочірніх підприємств і розробки стратегії розвитку консолідованих груп підприємств. Обгрунтовано необхідність оцінювання гудвілу на базі затратного та доходного методу використання фінансових ресурсів групою підприємств. Висвітлено процедури формування таких груп без утворення юридичної особи. Запропоновано нові варіанти організації контролю дочірніх підприємств відповідно до міжнародних стандартів. Наведено методику проведення експрес-аналізу звітності груп підприємств, яка базується на зіставленні середнього коефіцієнта, розрахованого за даними окремої звітності дочірніх підприємств і показників, визначених на підставі консолідованої звітності. Запропоновано методику двоступеневого ранжування дочірніх підприємств з використанням пакету економічних і синергетичних критеріїв. Систематизовано чинні моделі аналізу даних потенційних підприємств, розроблено їх комплексну класифікацію.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)229.231-149.3-15 + У053.9(4УКР)292.31-07 +
Шифр НБУВ: РА354590

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Герасименко О.С. 
Особливості хірургічного лікування пошкоджень тазових органів при політравмі в гострому періоді травматичної хвороби: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.03 / О.С. Герасименко ; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2008. — 17 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження пошкоджень таза та тазових органів у випадку політравми з застосуванням сучасних методів діагностики та моніторингу гострого періоду травматичної хвороби. Доведено необхідність скорочення діагностичної фази у постраждалих з пошкодженнями тазових органів. Визначено мінімальний, скорочений і повний обсяг досліджень залежно від тяжкості травми, що дозволяє розпочати хірургічне лікування у межах "золотої години". Виявлено, що шкала PTS, ударний індекс серця, коефіцієнт інтегральної тонічності судин, показник стабілізації їх тонусу, а також показники напруженості дихання та виразності дихально-циркуляційних розладів, число паличкоядерних нейтрофілів найбільш достовірно характеризують тяжкість поєданної травми у гострому періоді травматичної хвороби у постраждалих з пошкодженнями тазових органів. На підставі анатомо-функціонального оцінювання тяжкості поєднаної травми та прогнозу перебігу гострого періоду травматичної хвороби визначено обсяг, строки та методи хірургічного лікування пошкоджень тазових органів у випадку політравми.

  Скачати повний текст


Шифр НБУВ: РА359346
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського