Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Гончарук О.В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Гончарук О.В. 
Дихотомія права: право публічне та право приватне: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / О.В. Гончарук ; Ін-т законодавства Верх. Ради України. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Визначено зміст поняття дихотомії права, розглянуто його особливості, проаналізовано історичні та теоретичні чинники існування розподілу права на приватне та публічне. Показано обумовленість відносної самостійності публічної та приватної підсистем права об'єктивними чинниками історичного розвитку правового регулювання. Досліджено прояви дихотомії права, починаючи з античних часів, у процесі історичного формування романо-германської правової системи, зокрема в рецепції римського права Європою. Визначено специфіку публічного та приватного права, встановлено їх цінність для побудови системи права. З'ясовано особливості прояву дихотомії права на стадії формування права та в структурі чинного позитивного права як результату правотворчості шляхом розгляду типології теорій розмежування публічного та приватного права. Критично проаналізовано спробу заперечення існування дихотомії права та запропоновано критерії разподілу права на публічне та приватне. Розглянуто різні наукові погляди на дихотомію права, зокрема нігілістичні. Окреслено вирішальну роль методу правового регулювання як чинника у розмежуванні права на публічне та приватне. Обгрунтовано висновок, що явище дихотомії права, яке в основному характеризує системи права романо-германської правової сім'ї, присутнє і в іншших системах права, зокрема країнах загального та мусульманського права. Доведено, що публічне та приватне право є взаємопов'язаними та взаємопроникаючими системами. Показано однаково важливий вплив двох підсистем права для визначення статусу суб'єктів права, з'ясування рівня форм і методів забезпеченості публічних та приватних інтересів і прав людини та громадянина.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х002.6 +
Шифр НБУВ: РА341805

Рубрики:

      
2.

Гончарук О.В. 
Оцінка вартості діючих машин та устаткування у поточному періоді (на прикладі металургійних підприємств): автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / О.В. Гончарук ; Н.-д. центр індустр. пробл. розвитку НАН України. — Х., 2008. — 20 с. — укp.

Теоретично обгрунтовано й удосконалено методичі положення стосовно оцінювання вартості машин і устаткування у поточному періоді. Запропоновано методичний підхід до визначення вартості машин і устаткування у зазначеному періоді на основі відновної вартості з її подальшим коригуванням на величини неусувного й усувного фізичного та морального зносу. Уточнено класифікацію видів зносу техніки за причинами їх виникнення. Розглянуто галузі застосування методів оцінювання відновної вартості устаткування залежно від ступеня його складності й універсальності. Розроблено методику оцінювання відновної вартості спеціалізованого устаткування індивідуального виробництва. Обгрунтовано теоретико-методичні рекомендації щодо визначення фізичного зносу техніки, які передбачають урахування впливу проведених ремонтів та її неусувний і усувний фізичний знос, а також стратегію технічного обслуговування та ремонту устаткування підприємства. Удосконалено методичні положення оцінювання морального зносу техніки, що передбачають врахування впливу проведених ремонтів на її неусувний і усувний фізичний знос і стратегії технічного обслуговування та ремонту устаткування підприємства. Розроблено метод визначення індексу економічності машин за вартісними або натуральними параметрами машини.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.51-571-862 +
Шифр НБУВ: РА360553

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського