Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Дідур С.В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Дідур С.В. 
Макроекономічне регулювання попиту і пропозиції: Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.02.03 / С.В. Дідур ; Н.-д. екон. ін-т М-ва економіки України. — К., 2005. — 36 с. — укp.

Відзначено, що важливими елементами ринку є попит і пропозиція, а також ціна, що виконує функцію урівноваження попиту та пропозиції. Розглянуто теоретичні засади формування сукупного попиту, суть і фактори розвитку сукупної пропозиції, а також питання макроекономічної рівноваги та наслідки її порушення. У контексті попиту та пропозиції розглянуто систему національного рахівництва як регулювальної системи на макрорівні. Показано роль балансів у ринковій економіці як головних важелів регулювання даних елементів ринку на макрорівні у цілому в економіці й окремих видах продукції та послуг. Окреслено головні напрями використання категорій "попит" і "пропозиція" в економіці України за умов системної трансформації. Розглянуто проблеми аналізу та прогнозування сукупного попиту та сукупної пропозиції, наведено їх моделі, висвітлено засоби державного регулювання та здійснено прогноз сукупного попиту України на 2005 р., який охоплює проміжний, споживчий, інвестиційний та зовнішній попит, а також прогноз сукупної пропозиції на 2005 р.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)421.0-361-21 +
Шифр НБУВ: РА338672

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Дідур С.В. 
Організаційно-економічний механізм розвитку лізингових відносин: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / С.В. Дідур ; Н.-д. екон. ін-т М-ва економіки України. — К., 1998. — 21 с. — укp.

Дисертація присвячена науковій розробці організаційно-економічного механізму розвитку лізингових відносин. Розроблено ключові питання визначення та класифікації видів і форм лізингу, вдосконалення нормативно-правової основи лізингових взаємозв'язків. Розроблені методичні положення формування державної політики розвитку лізингу та відповідних цільових програм. Викладено механізм використання фінансового лізингу в цілях оновлення виробничого апарату підприємств, реалізації інвестиційних та інноваційних проектів. Запропоновані механізми вибору та обгрунтування схем лізингу, методика розрахунку лізингових платежів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)072

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського