Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Калініченко В.В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія: Гірнича справа   
1.

Калініченко В.В. 
Обгрунтування раціональних параметрів вібраційних грохотів для ефективного поділу вологої гірської маси: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.06 / В.В. Калініченко ; НАН України. Ін-т геотехн. механіки ім. М.С.Полякова. — Д., 2003. — 17 с.: рис. — укp.

Досліджено питання підвищення ефективності вібраційного грохочення вологої дрібної маси. Установлено шість основних факторів, що суттєво впливають на показники грохочення та межі їх впливу за різної вологості гірської маси, а також визначено залежності показників грохочення від цих факторів. Вивчено синтез впливу факторів: амплітуда та частота коливань, довжина та кут нахилу короба, розмір вічок сита, розмір технологічного навантаження за даних умов. На базі моделювання цільової функції у вигляді лінійної та нелінійної регресійної моделі розроблено інженерну методику визначення раціональних і алгоритм оптимальних параметрів грохотів, завдяки яким можна аналізувати та прогнозувати роботу, а також розробляти рекомендації щодо їх модернізації з метою підвищення показників роботи за складних умов поділу вологої гірської маси.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: И411.3 +
Шифр НБУВ: РА326320

Рубрики:

      
2.

Калініченко В.В. 
Підвищення ефективності чистового точіння сталей різцями з різальними пластинами з безвольфрамових твердих сплавів за допомогою обробки імпульсним магнітним полем: Автореф. дис. канд. техн. наук: 05.03.01 / В.В. Калініченко ; Донец. нац. техн. ун-т. — Донецьк, 2003. — 20 с.: рис., табл. — укp.

Уперше встановлено зниження інтенсивності зношування інструменту, показників пластичної деформації у процесі стружкоутворення, зменшення коефіцієнтів тертя на контактних поверхнях, температури різання під час чистового точіння сталей різцями з різальними пластинами з безвольфрамових твердих сплавів в результаті обробки пластин імпульсним магнітним полем за рахунок підвищення мікротвердості поверхневого шару твердого сплаву. На прикладі твердого сплаву ТН20 вперше розроблено теоретичну модель впливу обробки імпульсним магнітним полем на структуру і мікротвердість поверхневого шару безвольфрамових твердих сплавів, згідно з якою дія магнітного поля викликає пластичну деформацію стискування зв'язувальної фази та обумовлене нею стискування карбідних зерен, що призводить до підвищення мікротвердості твердого сплаву внаслідок субструктурного зміщення його фаз. На основі встановленого характеру впливу магнітної обробки на інтенсивність зношування інструменту та характеристики процесу різання за чистового точіння сталей обгрунтовано підвищення стійкості різців з різальними пластинами з безвольфрамових твердих сплавів, точності обробки, зниження шорсткості обробленої поверхні деталей в результаті обробки різальних пластин імпульсним магнітним полем. Визначено раціональні режими магнітної обробки та режими різання, що забезпечують найбільше підвищення стійкості різців з пластинами з твердого сплаву ТН20 за чистового точіння сталей 45, У8А, 30Х13. Наведено відомості про практичне використання результатів досліджень, які були впроваджені у виробництво на ВАТ "Краматорський завод важкого верстатобудування".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К632.099-6 +
Шифр НБУВ: РА327930

Рубрики:
  

      
3.

Калініченко В.В. 
Повоєнний голод в Україні (друга половина 40-х років XX ст.): Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / В.В. Калініченко ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2001. — 19 с. — укp.

Вивчено причини повоєнного голоду: негативні наслідки війни, посухи 1946 р. і, особливо, антиселянської політики сталінського режиму. Висвітлено форми опору українських селян антинародній аграрній політиці тоталітарного режиму, етапи голоду та його поступове наростання, масштаби трагедії, категорії голодуючого населення, регіони України, які постраждали від голоду та хронологічні рамки лиха. Визначено прямі та непрямі наслідки голоду в республіці: демографічні втрати, високий рівень захворюваності населення, наявність безпритульності, жебрацтва, втеч селянської молоді у міста, порушення традиційної селянської поведінки, занепад сільськогосподарського виробництва. Зроблено висновок, що голод мав штучний характер.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)623-209
Шифр НБУВ: РА312770 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського