Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Кулініч О.А.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Кулініч О.А. 
Дефектоутворення в шаруватих структурах діоксид кремнію-кремній та метал-кремній: автореф. дис. ... д-ра фіз.-мат. наук : 01.04.10 / О.А. Кулініч ; Одес. нац. ун-т ім. І.І.Мечникова. — О., 2010. — 36 с. — укp.

Проаналізовано закономірності процесів дефектоутворення в шаруватих структурах (ШС) діоксид кремнію-кремній (ДКК) і метал-кремній (МК) і приладних системах на їх основі. Встановлено механізми впливу дефектів на електрофізичні характеристики, моделювання процесів струмоперенесення в даних структурах і системах. Описано властивості та топологічну модель реальної МОН-структури на основі дослідження механізму утворення пластичної деформації на межі поділу ДКК, що призводить до виникнення перехідної області кремнію. Розроблено фізичні моделі струмоперенесення в контактах МК в межах існуючих наближень і модель струмоперенесення в реальних польових МОН-системах в наближенні плавного каналу за результатами досліджень приповерхневої області кремнію (ПОК) в ШС ДКК і МК. Зазначено, що моделі струмоперенесення побудовані на основі дослідження в ПОК шарів з різною провідністю. Описано механізм формування та властивості макродефектів у вигляді дефектів шаруватої недосконалості (ДШН), дендритів і двійникових ламелей в кремнію. Встановлено, що ДШН виникає внаслідок ШС пластин кремнію у місцях скупчення структурних макродефектів. Вивчено тонку структуру, склад дендритів і двійникових ламелей, визначено температури їх дисоціації. Запропоновано механізм формування фотолюмінесценції в хімічно-модифікованій ПОК в ШС ДКК, накопичення додаткового позитивного заряду під час опромінення польових кремнієвих МОН-систем іонізуючим випромінюванням з присутністю енергетичних станів у ПОК.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В379,022 + З843.312
Шифр НБУВ: РА372553 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Кулініч О.А. 
Роль зовнішньої торгівлі в економічному розвитку в умовах ринкової трансформації: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / О.А. Кулініч ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2002. — 19 с. — укp.

На засадах фундаментальних теоретичних концепцій, що дозволяють характеризувати міжнародну торгівлю як чинник розвитку міждержавних економічних відносин і загальної економічної взаємозалежності, розкрито роль зовнішньої торгівлі в сучасній економіці як основної форми міжнародних економічних відносин і засобу економічного зростання в період ринкової трансформації. Проведено якісний і кількісний аналіз стану та виявлено перспективи розвитку зовнішньої торгівлі України, оцінено їх вплив на процес ринкових перетворень. Розкрито взаємозв'язок стану динаміки та структури зовнішньоторговельного комплексу Харківшини, як одного з найбільш розвинутих регіонів України. Зроблено висновок щодо необхідності підвищення регулювальної ролі держави в процесі ринкової трансформації зовнішньої торгівлі. Сформульовано зміст державної торгової політики, адекватної задачам ринкової трансформації, та запропоновано механізми реалізації деяких складових. Розроблено практичні рекомендації, спрямовані на вирішення задачі структурної трансформації економіки за умови реалізації стратегічної моделі економічного розвитку змішаного типу для України, а також на використання механізму реалізації конкурентних переваг на різних рівнях. Запропоновано застосовувати методи державного регулювання зовнішньої торгівлі, що враховують властиві перехідній економіці особливості взаємозв'язку між економічним ростом, лібералізацією зовнішньої торгівлі та інституціалізацією зовнішньоторговельної політики.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)843 +
Шифр НБУВ: РА321334

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського