Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Куц О.В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Куц О.В. 
Вплив мікроелементів на продуктивність і якість капусти білоголової пізньостиглої та буряка столового на черноземі типовому лівобережного Лісостепу України: автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.06 / О.В. Куц ; Ін-т овочівництва і баштанництва УААН. — Х., 2008. — 22 с. — укp.

Удосконалено елементи технології вирощування капусти білоголової пізньостиглої та буряка столового. Вивчено вплив співвідношень, строків і способів використання мікроелементів на чисту продуктивність фотосинтезу, зміну біометричних показників рослин, урожайність та якість продукції даних сільськогосподарських культур, встановлено придатність продукції до тривалого зберігання та промислової переробки. Доведено, що у процесі вирощування капусти білоголової із застосуванням оптимальних доз мінеральних добрив доцільно використовувати позакореневі підживлення солями молібдена та мікродобривом "Реаком" у фазу початку утворення розетки листків та у фазу початку утворення головки. Обгрунтовано необхідність у процесі вирощування буряка столового проведення підживлення солями бору та молібдену у фазу початку утворення коренеплода. Доведено, що запропоновані елементи технології дозволяють підвищити рентабельність вирощування капусти білоголової до 135 %, буряка столового - до 116 %, зменшити собівартість продукції до 0,44 грн/кг товарної капусти та 0,37 грн/кг коренеплодів буряка столового.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П241.21-434 (4УКР) + П241.32-434 (4УКР) +
Шифр НБУВ: РА361152

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Куц О.В. 
Ефективне використання ресурсного потенціалу водогосподарського комплексу України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / О.В. Куц ; НАН України. Об'єдн. ін-т економіки. — К., 2004. — 20 с. — укp.

Сформульовано еколого-економічні принципи розвитку й ефективного та екологобезпечного функціонування водогосподарського комплексу як складової частини АПК за умов ринкової економіки. Розроблено методичні підходи щодо комплексної економіко-екологічної оцінки ефективності використання ресурсного потенціалу водогосподарського комплексу та запропоновано її інтегральний критерій і систему показників. Здійснено комплексну оцінку ефективності використання ресурсного потенціалу Каховської зрошувальної системи за нових умов господарювання. Обгрунтовано необхідність, способи та методи створення на базі управління експлуатації цієї системи акціонерної компанії як базової моделі для впровадження на інших зрошувальних системах України. У контексті концепції сталого розвитку визначено пріоритетні напрями підвищення економіко-екологічної ефективності використання наявного ресурсного потенціалу водогосподарського комплексу. Розвинуто теоретичні положення щодо соціально-економічних і екологічних передумов розвитку зрошення земель в Україні, уточнено значення зрошуваного землеробства щодо вирішення завдань продовольчої безпеки. Висвітлено роль держави у регулюванні та економічній підтримці товаровиробників, що використовують поливні та осушувані землі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)451.51 +
Шифр НБУВ: РА333686

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Куц О.В. 
Семантико-синтаксична структура речень з чотиривалентними предикатами: Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.01 / О.В. Куц ; Нац. пед. ун-т ім. М.П.Драгоманова. — К., 2003. — 20 с. — укp.

Досліджено зв'язок категорії валентності дієслова з семантико-синтаксичною структурою елементарного речення. Установлено кількісний та якісний склад чотиривалентних дієслів. Проведено їх семантичний та словотвірний аналіз, визначено типи семантико-синтаксичної структури речень, породжених цими дієслівними предикатами, закономірності реалізації їх облігаторних і факультативних валентностей, кореляції семантичної та формально-граматичної структури елементарних двоскладних й односкладних речень з чотиривалентними дієсловами руху, преміщення та конкретної фізичної дії. Вивчено особливості поширення їх структури прислівними узгодженими та детермінантними другорядними членами речення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.4-221 +
Шифр НБУВ: РА325644
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського