Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Левченко В.В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Левченко В.В. 
Історія Одеського інституту народної освіти (1920 - 1930 рр.): автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / В.В. Левченко ; Одес. нац. ун-т ім. І.І.Мечникова. — О., 2009. — 16 с. — укp.

Досліджено історію Одеського Інституту Народної Освіти (ОІНО), створеного в 1920 р. внаслідок реорганізації системи вищої освіти України. Висвітлено процес утворення й організації його роботи. Розглянуто структуру науково-дослідних установ, що діяли при інституті та визначено пріоритетні напрямки наукової діяльності викладачів. Визначено тенденції, які супроводжували розвиток радянської вищої освіти за умов формування та функціонування тоталітарної держави. Встановлено, що ОІНО в 1920-ті роки був базовим ВНЗ Одеси й одним з провідних в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР-4ОДЕ-208)61-7 + Ч489.513(4УКР)61 +
Шифр НБУВ: РА369089

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
2.

Левченко В.В. 
Природне насіннєве лісопоновлення у свіжих дібровах північної частини Правобережного Лісостепу: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.03.03 / В.В. Левченко ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2006. — 19 с. — укp.

Розглянуто пиродно-історичні умови північної частини Правобережного Лісостепу. Проаналізовано розподіл вкритих лісом земель державних підприємств Київського обласного управління лісового господарства за групами деревних порід, типами лісорослинних умов, класами бонітету та повнотою основних лісотвірних деревних порід. Визначено лісівничі особливості головних і супутніх деревних порід у молодих дібровах північної частини Правобережного Лісостепу. Встановлено переваги природного насіннєвого поновлення лісу над іншими способами його відтворення. Наведено оцінку очікуваного урожаю жолудів дуба звичайного за останні 16 років (1987 - 2002 рр.). Уточнено особливості впливу окремих кліматичних показників (наявності пізньовесняних заморозків та посушливої другої половини літа, кількості опадів, середньої температури повітря) вегетаційного періоду на плодоношення та обсяги заготівлі жолудів дуба звичайного. Встановлено періодичність, кількість і якість плодоношення дуба. Проаналізовано якість насіння супутніх дубу звичайному деревних порід. Виявлено чинники, які впливають на проростання насіння, появу, адаптацію та виживання сходів, розвиток самосіву та підросту головних і супутніх деревних порід. Визначено головні параметри лісової підстилки та опаду під наметом дубових насаджень. Проведено оцінку та уточнено вплив різних груп трав'яного покриву на збереження сходів і виживання самосіву під наметом дубових насаджень і на зрубах. Вивчено освітленість і встановлено її вплив на кількість і якість підросту під наметом пристиглих, стиглих і перестиглих дубових насаджень. Здійснено комплексну оцінку природного насіннєвого поновлення головних і супутніх деревних порід під наметом дубових насаджень і на зрубах. Вивчено вікову динаміку чисельності та збереженості підросту основних і супутніх деревних порід під наметом материнських насаджень і на зрубах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П346.45(4УКР) + П346.45(4УКР) + П346.45(4УКР)
Шифр НБУВ: РА342608

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Левченко В.В. 
Художньо-образна система Григорія Сковороди: автореф. дис... канд. філософ. наук: 09.00.08 / В.В. Левченко ; Східноукр. нац. ун-т ім. В.Даля. — Луганськ, 2008. — 16 с. — укp.

Досліджено естетичний аспект художньо-образної системи Г.Сковороди на підставі аналізу його філософської та поетичної творчості, архетипової структури провідних мотивів, образів і принципів українського бароко XVII - XVIII ст. Виявлено найважливіші способи мислення Г.Сковороди - символізм і діалогічність, які зумовлюють його філософський стиль. У художній свідомості філософа визначальною домінантою є принцип поєднання різних здобутків світової культури з домінуванням національних традицій, які реалізуютья на стикові мистецтва, філософії та релігії. Зазначено, що образно-символічне формомислення Г.Сковороди був найбільш природним елементом національної художньої системи вираження дійсності. Визначено засадничі ідеї, принципи, естетичні складові філософії Г.Сковороди та сучасні інтенції, що дозволило зрозуміти світоглядну природу творчості філософа, її культуротвірну функцію, що є однією з необхідних складових літературно-художнього процесу й естетичної думки в оновленій Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю3(4УКР)46-8 Сковорода Г.С. + Ю812.25 + Ш5(4УКР)4-4 Сковорода,Г.С. 3 +
Шифр НБУВ: РА357432

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського