Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Ляшенко В.В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Ляшенко В.В. 
Закономірності і прогноз мінливості життєздатності популяції шовковичного шовкопряда: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.02.01 / В.В. Ляшенко ; УААН; Ін-т тваринництва. — Х., 2005. — 19 с. — укp.

Обгрунтовано та практично доведено циклічний характер зміни показника життєздатності гусениць шовковичного шовкопряда, проведено дослідження його динаміки на популяційному та міжгруповому рівнях у періоди зростання, зниження та у роки різких змін сонячної активності. Встановлено, що період зростання сонячної активності є несприятливим для вигодівлі шовковичного шовкопряда, а період спаду позитивно впливає на його розведення. Досліджено динаміку кількісних та якісних показників корму відповідно до років сонячного циклу. Обгрунтовано можливість складання довгострокового прогнозу життєздатності популяції шовковичного шовкопряда.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П692.9 +
Шифр НБУВ: РА338928

Рубрики:

      
2.

Ляшенко В.В. 
Урожайність і якість зерна гречки в залежності від попередників, строків і способів сівби в умовах лівобережного Лісостепу України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.09 / В.В. Ляшенко ; Поділ. держ. аграр.-техн. ун-т. — Кам'янець-Поділ., 2006. — 18 с. — укp.

Наведено результати трирічних досліджень впливу окремих елементів технології вирощування гречки на ріст і розвиток рослин, формування кореневої системи й асиміляційної поверхні, урожайність та якість зерна за умов лівобережного Лісостепу України. Визначено рівень впливу попередників, строків і способів сівби, а також погодних умов на урожайність даної круп'яної культури. Встановлено, що оптимальним строком сівби гречки є перша декада травня. Обгрунтовано доцільність застосування широкорядного (ширина міжряддя 45 см) способу сівби. З'ясовано, що серед попередників найбільш ефективним виявилась озима пшениця.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.8-4(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА344426

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського