Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Малюга Л.В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Малюга Л.В. 
Особисті немайнові права фізичних осіб в цивільному праві: теоретичні основи та проблеми правового забезпечення: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / Л.В. Малюга ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2004. — 22 с. — укp.

З'ясовано приватноправову суть особистих немайнових прав, обгрунтовано їх предметну належність до цивільного права, визначено характерні ознаки та структуру немайнового правовідношення. Охарактеризовано окремі види особистих немайнових прав фізичних осіб згідно поділу на немайнові права, які забезпечують природне буття людини та немайнові права, що забезпечують її соціальне буття. Проаналізовано особливості та проблеми правового забезпечення особистих немайнових прав на сучасному етапі розвитку українського суспільства в контексті нового Цивільного кодексу як кодексу громадянського суспільства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х830(4УКР)03 +
Шифр НБУВ: РА330486

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Малюга Л.В. 
Особливості фізіологічного стану, метаболічного статусу та продуктивність курчат-бройлерів при згодовуванні хелатних сполук цинку: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 16.00.60 / Л.В. Малюга ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Експериментально встановлено можливість використання метіонату, гліцинату та лізицинату цинку в годівлі курчат-бройлерів. Доведено, що досліджені комплексні сполуки цинку є малотоксичними речовинами. Виявлено стимулювальний вплив даних речовин на активність пепсину, ферментів підшлункової залози та слизової тонкого кишечнику курчат-бройлерів in vitro. Показано, що введення лабораторним тваринам одержаних комплексних сполук цинку посилює ферментативну активність крові, підшлункової залози та тонкого кишечнику, яка залежить від виду та дози сполуки, знижує рівень сечовини у плазмі крові та не викликає накопичення цинку у тканинах. Визначено, що згодовування комбікорму з гліцинатом або лізинатом протягом 42-х діб посилює білоксинтезувальну функцію печінки, активність ферментів підшлункової залози та слизової тонкого кишечнику, підвищує живу масу, абсолютні та середньодобові прирости, забезпечує високу збереженість птахів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П682-612.2 +
Шифр НБУВ: РА337989

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського