Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Нестеренко П.В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Нестеренко П.В. 
Вищі навчальні заклади як суб'єкти майнових правовідносин: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / П.В. Нестеренко ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2008. — 19 с. — укp.

Досліджено наукову проблеми правового статусу ВНЗ як суб'єктів майнових правовідносин. Значну увагу приділено питанню визначення вищого навчального закладу й аналізу організаційно-правової форми, за якою ВНЗ повинні створюватися. Зроблено висновок про необхідність законодавчого закріплення можливості створення ВНЗ лише у формі установи з урахуванням їх непідприємницької суті. Досліджено проблеми речових прав ВНЗ, особливості їх захисту, відповідальність ВНЗ згідно з їх зобов'язаннями.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)101:Ч489 +
Шифр НБУВ: РА358233

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Нестеренко П.В. 
Типологія та художньо-стильові особливості українського екслібриса XVII - першої третини ХХ ст.: Автореф. дис... канд. мистецтвознав.: 17.00.01 / П.В. Нестеренко ; Держ. акад. кер. кадрів культури і мистец. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Досліжено проблему розвитку українського екслібриса XVII - першої третини XX ст. як самобутнього та цілісного мистецького явища. Вперше всебічно проаналізовано типологію та художні особливості книжкового знаку, визначено й охарактеризовано осередки культурного життя на території України. Показано внесок вітчизняних художників, колекціонерів і прогандистів у розвиток мистецтва екслібриса. У науковий обіг введено такі різновиди книжкового знаку як протоекслібрис і суперекслібрис, що розширює межі вивчення вітчизняного екслібрисного спадку, який охоплює майже п'ять століть та розвивається в контексті історії книги. Виявлено, що кінець XIX - початок XX ст. характеризується підвищеним інтересом до екслібриса, який набуває яскраво виражених національних ознак.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ158.73(4УКР)4/5-2 +
Шифр НБУВ: РА343955

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського