Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Орел Ю.В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Орел Ю.В. 
Кримінальна відповідальність за злісну непокору вимогам адміністративної виправної установи: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / Ю.В. Орел ; Дніпропетр. держ. ун-т внутр. справ. — Д., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено актуальні проблеми кримінальної відповідальності за злісну непокору вимогам адміністрації виправної установи. Проведено порівняльний аналіз вітчизняного та зарубіжного законодавства з проблем кримінальної відповідальності за злісну непокору вимогам адміністрації виправної установи. Визначено соціальну обумовленість, підстави та принципи криміналізації даного виду злочину. Розглянуто об'єктивні та суб'єктивні ознаки злочину, передбаченого ст. 391 КК України, виявлено найбільш складні та суперечливі питання застосування даної кримінально-правової норми. Сформульовано пропозиції щодо внесення змін і доповнень до чинного кримінального та кримінально-виконавчого законодавства України про встановлення відповідальності за злісну непокору вимогам адміністрації виправної установи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)128 + Х881.9(4УКР)128
Шифр НБУВ: РА357829

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Орел Ю.В. 
Сербська і хорватська історіографія міжвоєнного періоду: дослідження проблем історії XIX ст.: автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.06 / Ю.В. Орел ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2009. — 20 с. — укp.

Висвітлено питання вивчення історії сербського та хорватського народів XIX ст. у міжвоєнній югославській історичній науці на тлі складної внутрішньополітичної та соціокультурної ситуації в країні. На підставі текстуального аналізу історіографічних джерел визначено основні підходи до вивчення періоду національного відродження обох народів, зумовлені історичними процесами періоду Першої світової війни. З'ясовано основні засади концепції, що функціонувала в сербській і хорватській історіографії на початку XX ст. Розглянуто зміни висвітлення головних проблем у міжвоєнний період і процес поступового визначення академічною спільнотою істориків у їх працях ставлення до югославської ідеології. Вивчено ставлення наукової історіографії до югославської ідеї як основного детермінуючого поняття соціокультурної та політичної ситуації у країні в період між двома світовими війнами та розкрито неоднозначність політики влади щодо запровадження югославської ідеології та браку єдиної та планомірної праці у цьому напрямку. Проаналізовано поступовий відступ від югославізму в історичній науці сербів і хорватів наприкінці 1930-х рр. та повернення до моделі національної історії як основної парадигми історичного викладу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т1(4СЕР)61 +
Шифр НБУВ: РА363928

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського