Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Тематичний інтернет-навігатор (2)Наукова електронна бібліотека (6)Реферативна база даних (1198)Книжкові видання та компакт-диски (889)Журнали та продовжувані видання (54)
Пошуковий запит: (<.>A=Пилипенко$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 56
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Пилипенко В.М. 
Антитурецький дискурс в політичній думці Речі Посполитої середини ХVI - середини ХVII ст.: автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.02 / В.М. Пилипенко ; НАН України, Ін-т укр. археографії та джерелознавства ім. М.С.Грушевського. — К., 2009. — 16 с. — укp.

Вперше у вітчизняній історіографії здійснено аналіз суспільно-політичної думки Речі Посполитої щодо питань, пов'язаних з турецько-татарською загрозою та спроб убезпечитись від неї. Проаналізовано понад 100 публіцистичних текстів середини XVI - середини XVII ст. та значну кількість сеймової та сеймикової документації, листування між найвищими урядниками. Це сприяло кращому розумінню ставлення еліти Речі Посполитої до загрози з півдня, яка була постійним фактором існування держави. У ході дослідження простежено залежність літератури від зовнішньо- та внутрішньополітичних факторів, визначено основні сюжети антитурецької літератури даного періоду, проаналізовано значення "турецького" питання в роботі воєводських сеймиків та вальних сеймів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4ПОЛ)432-7 + Ф1(4ПОЛ)43 +
Шифр НБУВ: РА368139

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Пилипенко М. О. 
Взаємодія та злиття деформованих, довільно орієнтованих, аксіально-симетричних ядер: автореф. дис. ... канд. фіз.-мат. наук : 01.04.16 / М. О. Пилипенко ; НАН України, Ін-т ядер. дослідж. — К., 2011. — 23 с.: рис. — укp.

Одержано аналітичний вираз для розрахунку кулонівської енергії взаємодії деформованих ядер з точністю до квадратичних членів за параметрами квадроупольної деформації та лінійних за деформаціями вищих мультипольностей, що враховує всі відносні орієнтації взаємодіючих ядер. Запропоновано метод розрахунку ядерної частини потенціалу взаємодії деформованих ядер з використанням теореми близькості. Досліджено вплив деформації та відносної орієнтації ядер на потенціал ядерно-ядерної взаємодії. Показано можливість врахування гексадекапольної деформації та усереднення за всіма можливими орієнтаціями під час обчислення перерізу захоплення для важких ядерних систем. Теоретичні розрахунки перерізу захоплення/злиття, виконані в рамках запропонованого наближення, добре узгоджуються з наявними експериментальними даними для широкого діапазону ядер.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В383.2, 022 + В383.5, 022
Шифр НБУВ: РА379027 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Пилипенко М.М. 
Вплив легенево-протективної штучної вентиляції легень на частоту розвитку і тяжкість синдрому гострого пошкодження легень при тяжкій черепно-мозковій травмі: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.30 / М.М. Пилипенко ; Київ. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2005. — 20 с.: табл. — укp.

Уперше проспективно досліджено частоту розвитку та ступінь тяжкості синдрому гострого пошкодження легень (СГПЛ) у хворих з тяжкою черепно-мозковою травмою (ЧМТ). Уперше встановлено вплив різних режимів штучної вентиляції легень на розвиток СГПЛ у хворих з тяжкою ЧМТ. Оцінено безпечність та ефективність визначення показників механіки легень у моніторуванні перебігу СГПЛ у зазначених хворих, а також методу аналізу кривої тиск-об'єм та методу найвищого комплайнсу для визначення оптимального позитивного тиску у кінці видиху. Здійснено дослідження щодо використання кетаміну для синхронізації з респіратором, а також його впливу на внутрішньочерепний тиск та церебральний перфузійний тиск.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р638.77-3 + Р457.365.230.8 +
Шифр НБУВ: РА335078

Рубрики:

      
4.

Пилипенко С.О. 
Вплив різних способів основного обробітку грунту на продуктивність цукрових буряків в Лівобережному Лісостепу України: автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.01 / С.О. Пилипенко ; Дніпропетр. держ. аграр. ун-т. — Д., 2008. — 20 с. — укp.

Вивчено вплив різних способів основного обробітку грунту під цукрові буряки у зерно-паро-просапній сівозміні за умов Лівобережного Лісостепу України на основні агрофізіологічні властивості грунту, динаміку запасів продуктивної вологи, поживний режим, біологічну активність, забур'яненість і продуктивність посівів цукрових бряків. Здійснено розрахунок економічної та енергетичної ефективності досліджених способів обробітку. Застосування безполицевого обробітку погіршувало деякі показники умов росту культури, підвищувало забур'яненість посівів і призводило до зниження врожайності, економічної та енергетичної ефективності. З урахуванням результатів досліджень рекомендовано як основий обробіток грунту під цукрові буряки на чорноземі типовому у Лівобережному Лісостепу України використовувати полицевий у системі комбінованого обробітку у сівозміні з урахуванням ефективності обробітків під інші культури. За цього краще знищуються бур'яни, забезпечується вищий баланс азоту у порівнянні з безполицевим обробітком, а також відсутня гетерогенність орного шару за вмістом поживних речовин та активізується мікробіологічна діяльність грунту, що створює кращі умови для росту та забезпечується одержання більшого врожаю.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П215.2-4(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА357160

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Пилипенко Є. М. 
Діалектне джерело мови прозових творів Івана Нечуя-Левицького: автореф. дис. ... канд. філол. наук : 10.02.01 / Є. М. Пилипенко ; Нац. пед. ун-т ім. М.П. Драгоманова. — К., 2011. — 19 с. — укp.

Комплексно досліджено мову прозорових творів І. С. Нечуя-Левицького на тлі фонетичних, морфологічних, лексичних, синтаксичних елементів середньонаддніпрянського діалекту, здійснено ареалогічну інтерпретацію його мови. Набула розвитку теорія стратифікації національної мови та взаємодії стратів на різних часових зрізах, зокрема, проблеми структури та функцій діалектизмів у художніх текстах, поглиблено методики ареологічного прочитання мови художнього тексту. Уточнено характерології мовотворчості І. С. Нечуя-Левицького, визначальних рис його ідіолекту на тлі формування української літературної мови.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.14-671 + Ш5(4УКР)5-4 Нечуй-Левицький І. С. 457
Шифр НБУВ: РА383842 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
6.

Пилипенко Г.А. 
Електоральний процес у перехідних системах: технологічний аспект: автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.02 / Г.А. Пилипенко ; Східноукр. нац. ун-т ім. В.Даля. — Луганськ, 2009. — 17 с. — укp.

З викоританням комплексного підходу вивчено технологічні аспекти щодо електоральних процесів у перехідних системах. Визначено структуру, характер і зміст електорального процесу й електоральних технологій. Удосконалено методологічні підходи до дослідження відповідності електоральних технологій щодо критерію конструктивності або деструктивності. Обгрунтовано, що технології, використані за умов електорального процесу в перехідних системах, реалізуються за умов дефіциту правового забезпечення, більшість з них не відповідають критерію конструтивності. Зазначено, що основним призначенням технологій у електоральному процесі є здійснення оптимізації взаємодії політехнічних інститутів і суспільства. Показано, що змістовна сторона об'єкта виборчої кампанії реалізується шляхом його партиципації в електоральному процесі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф024 + Ф024 + Ф024
Шифр НБУВ: РА365626

Рубрики:

      
7.

Пилипенко О.О. 
Ефективність екологобезпечного використання земель у сільському господарстві: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / О.О. Пилипенко ; Нац. наук. центр "Ін-т аграр. економіки". — К., 2004. — 20 с. — укp.

Визначено суть екологічної безпеки й екологобезпечного землекористування, тенденції розвитку систем землеробства та їх особливості, узагальнено досвід ведення екологобезпечного землеробства у зарубіжних країнах. Досліджено процеси використання земель сільськогосподарського призначення за сучасних умов, принципи та закономірності екологобезпечного використання й охорони земель. Здійснено економічну та екологічну оцінку екологобезпечної системи землеробства. Запропоновано заходи щодо дотримання екологобезпечного стану земель, визначено складові ринку екологічно чистої продукції та передумови його формування, розроблено економічний механізм екологізації землекористування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-511.2-28 +
Шифр НБУВ: РА331885

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Пилипенко 
Інгібування кислотної корозії металів эNэ-ацилметилпіридинієвими солями: автореф. дис... канд. тех. наук: 05.17.14 / Тетяна Миколаївна Пилипенко ; Національний технічний ун-т України "Київський політехнічний ін-т". — К., 2009. — 24 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К66-12 + К662
Шифр НБУВ: РА366324

Рубрики:

      
9.

Пилипенко Р.Є. 
Інституційний комунікативний простір Німеччини (фахова мова економіки): Автореф. дис... д-ра філол. наук: 10.02.04 / Р.Є. Пилипенко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2007. — 40 с. — укp.

Запропоновано концепцію інституційного комунікативного простору Німеччини. Визначено основні одиниці його виміру - професійно спрямовані дискурси, які відображають певні типи мовленнєво-мисленнєвої діяльності людини. Проведено аналіз сучасних комунікативних та інформаційно-технологічних факторів впливу на фахову мову економіки, розвинуто лінгвістичні уявлення про типологічні ознаки професійно спрямованих дискурсів. Проаналізовано інтердискурсивні взаємозв'зки професійно спрямованих типів дискурсів з їх іншими типами. Розкрито особливості професійно спрямованого спілкування та визначено основні аспекти ітерпретації об'єкта дослідження - функціонального, антропоцентричного, соціолінгвального, жанрового та прагмалінгвістичного. Вивчення інституційного комунікативного простору Німеччини є новим напрямом теорії комунікації, який дає змогу описувати системні мовні явища, зокрема - професійно спрямовані типи дискурсів, демонструвати сукупність їх структурних здатностей поділятися на інші різновиди дискурсів. Доведено визначальну роль комунікативних чинників, розглянутих у контексті еволюції різних галузей інституційної економічної діяльності людини.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш143.24-34:У + У9(4НІМ)39 +
Шифр НБУВ: РА350980

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
10.

Пилипенко А.П. 
Кінетика руйнування матеріалів з урахуванням впливу раптових змін в режимі навантаження: автореф. дис... канд. техн. наук: 01.02.04 / А.П. Пилипенко ; Терноп. держ. техн. ун-т ім. І.Пулюя. — Т., 2008. — 20 с. — укp.

З використанням методу повних діаграм деформування встановлено загальні закономірності кінетики руйнування матеріалів різних класів з урахуванням впливу раптових змін у режимі навантаження на різних стадіях деформування. Проведено комплексне оцінювання структури матеріалів за статичного розтягу та складного режиму навантаження (статичний розтяг - раптове підвищення швидкості деформації - статичний розтяг) за трьома незалежними методами, а саме: з використанням феноменологічної моделі накопичення пошкоджень у металах, а також за методами тонких фольг і АЕ-сканування. Установлено, що раптові зміни у режимі навантаження стрибком збільшують ступінь розпушення матеріалу та призводять до часткового "розм'якшення" матриці сталі. Теоретично й експериментально обгрунтовано спосіб прогнозування кінетики процесу накопичення пошкодженості у матеріалі за дослідженого складного режиму навантаження та підходи для моделювання процесів деформування та руйнування пластичних матеріалів з урахуванням впливу раптових змін у режимі навантаження.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж306.22 +
Шифр НБУВ: РА335241

Рубрики:

      
11.

Пилипенко О. І. 
Корпоративні права в системі бухгалтерського обліку: теорія, методологія, організація: автореф. дис. ... д-ра екон. наук : 08.00.09 / О. І. Пилипенко ; Житомир. держ. технол. ун-т. — Житомир, 2010. — 40 с. — укp.

Обгрунтовано комплексний підхід до відображення в бухгалтерському обліку корпоративних прав на основі застосування неоінституційних теорій та ідентифіковано систему об'єктів бухгалтерського обліку, пов'язаних з процесами придбання, використання та відчуження корпоративних прав. Розроблено методологію бухгалтерського обліку операцій з корпоративними правами, що полягає в науковому обгрунтуванні методологічних принципів, покладених в основу розробки методичного підходу до бухгалтерського обліку операцій. Розкрито теоретичні засади й елементи облікової політики корпорацій, удосконалено організаційні положення щодо формування та наведення інформації про корпоративні права суб'єкта господарювання через його бухгалтерську звітність.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)229.16
Шифр НБУВ: РА377852 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
12.

Пилипенко В.В. 
Мас-спектрометричні дослідження стероїдних глікозидів та їх комплексоутворення з компонентами біополімерів: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 03.00.02 / В.В. Пилипенко ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2003. — 19 с.: рис. — укp.

Розроблено методику дослідження молекулярної маси та структури речовин рослинного походження стероїдних глікозидів (СГ) та їх генінів за методом плазмово-десорбційної часопролітної мас-спектрометрії з іонізацією уламками поділу (ПДМС). Створено каталог мас-спектрів 40-а досліджених зразків СГ та генінів. З використанням методу ПДМС вивчено модельні системи СГ та їх генінів з біомолекулами. Виявлено формування не ковалентнозв'язаних комплексів СГ з відповідними біомолекулами такого складу [СГ + біомолекула + H], [СГ + біомолекула + K], [СГ + біомолекула + Na] у співвідношенні 1 : 1 : 1. Визначено відносні інтенсивності комплексів СГ та біомолекул. Знайдено, що збільшення вуглеводного ланцюга СГ та додаткові кисневмісні замісники в агліконі впливають на специфічність взаємодії з біомолекулами та для низки комплексів збільшують їх стабільність, вільні англікони та монозиди не утворюють комплексів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е50*725.181.32 в733.5
Шифр НБУВ: РА326475

Рубрики:

      
13.

Пилипенко Н.М. 
Математичне моделювання динамічних систем в операційній області на основі рекурентних співвідношень (з програмами в системі "Mathematica R"): Автореф. дис... канд. техн. наук: 01.05.02 / Н.М. Пилипенко ; НАН України. Ін-т пробл. моделювання в енергетиці. — К., 1999. — 17 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З813-01с116
Шифр НБУВ: РА307325 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
14.

Пилипенко В.В. 
Механізми пружних і квазіпружних ядерних процесів за участю нуклонів і легких ядер проміжних енергій в IS/I-матричному підході: Автореф. дис... д-ра фіз.-мат. наук: 01.04.16 / В.В. Пилипенко ; Харк. держ. ун-т. — Х., 1999. — 34 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В383.520.421.103.31,022

      
15.

Пилипенко В.П. 
Міжнародний кримінальний суд за Римським Договором 1998 року: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.11 / В.П. Пилипенко ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2005. — 19 с. — укp.

Досліджено проблеми щодо створення та діяльності Міжнародного кримінального суду, Статут якого був прийнятий у 1998 р. на міжнародній конференції в Римі. Розкрито суть поняття міжнародної кримінальної юстиції, здійснено історичний аналіз її зародження та формування як самостійної інституції міжнародного права. Розкрито структуру та порядок формування органів Міжнародного кримінального суду, його юрисдикцію. Наведено загальну характеристику суб'єктів міжнародної кримінальної відповідальності та розглянуто види міжнародних злочинів. Розкрито стадії міжнародного кримінального процесу. Значну увагу приділено підставам і порядку притягнення індивідів до міжнародної кримінальної відповідальності за скоєння міжнародних злочинів. Проведено історико-правовий аналіз природи міжнародної кримінальної відповідальності, досліджено елементи міжнародних злочинів, підсудних Міжнародному кримінальному суду, особливості співробітництва держав з Міжнародним кримінальним судом та проблему стосовно ратифікації Римського Договору Україною.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х917.122.3 +
Шифр НБУВ: РА337949

Рубрики:

      
16.

Пилипенко М.В. 
Моделі та алгоритми діагностики в медичних інформаційних системах: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / М.В. Пилипенко ; Херсон. нац. техн. ун-т. — Херсон, 2005. — 23 с. — укp.

Розглянуто математичні моделі, які формалізують раніше не інформатизовані параметри предметної області. Розроблено моделі, алгоритми та програми інтенсифікації роботи діагностичного та лабораторного устаткування у клінічних та бактеріологічних дослідженнях, які забезпечують якісний захист лікарської інформації від її спотворення. Зазначено, що інструментарій формалізації, моделювання задач діагностування патологій в організмі пацієнтів забезпечує підвищення точності та оперативності обробки інформації для прийняття рішень в медичних інформаційних системах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р34 с51 +
Шифр НБУВ: РА340359

Рубрики:

      
17.

Пилипенко О.М. 
Науково-технічні основи підвищення ефективності механічної обробки газотермічних покриттів: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.03.01 / О.М. Пилипенко ; НАН України. Ін-т надтвердих матеріалів ім. В.М.Бакуля. — К., 2004. — 36 с.: рис., табл. — укp.

Вперше забезпечено мінімізацію енергетичних витрат і зниження рівня пошкоджуваності структури покриттів та перехідної зони за рахунок примусової орієнтації площини відносного зсуву у напрямку міжчастинкової зони і встановлення амплітуди коливань кратною розміру напилених частинок. Запропоновано новий спосіб демпфірування автоколивань різального інструмента з нейтралізацією невпорядкованих силових імпульсів на перехідну зону шляхом накладання на процес різання примусових коливань з частотою, що погоджується з товщиною покриття. Розроблено і апробовано концептуальну модель знеміцнення матеріалу покриття енергетичною активацією за вібромеханічного різання, що дає змогу інтенсифікувати процес обробки і підвищити стійкість різального інструмента. Виявлено обмеження динамічної стабілізації процесу вібромеханічного різання покриттів і відповідного зниження шорсткості поверхневого шару з закритою поруватістю, величиною фаски зносу за заданою поверхнею інструмента, яка для самофлюсівних покриттів системи Ni - Cr - B - Si не має перевищувати величину 0,3 мм. Удосконалено принцип оцінки працездатності покриттів після вібромеханічної обробки у порівнянні з гомогенними матеріалами шляхом застосування структурного модуля трибопошкодження, який враховує вплив акустичної активації на питому енергоємність матеріалу покриття.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К663.8 + К630.081 +
Шифр НБУВ: РА329805

Рубрики:

      
18.

Пилипенко О.І. 
Облік та аналіз власного капіталу: теорія і практика: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.04 / О.І. Пилипенко ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Досліджено питання, що стосується власного капіталу як об'єкта обліку. Проаналізовано особливості створення підприємств нафтовидобувної промисловості та вплив цих процесів на формування даного капіталу. Розкрито сучасний стан його обліку та розроблено пропозиції з метою вдосконалення методики обліку статутного, а також резервного капіталу. Визначено особливості розкриття інформації про власний капітал у фінансовій звітності та обгрунтовано напрями її вдосконалення. Розкрито екномічно-правовий аспект суті цього капіталу як об'єкта обліку й аналізу. Досліджено основні етапи розвитку бухгалтерського обліку власного капіталу. Виявлено спільні та відмінні риси його нормативного регулювання відповідно до міжнародних і національних стандартів бухгалтерського обліку. З'ясовано особливості організаційно-економічної діяльності підприємства нафтовидобувної промисловості, що впливають на методику обліку й аналізу власного капіталу. Досліджено та порівняно складові цього капіталу у різних країнах світу. Розроблено форми звітності для управління складовими власного капіталу та складові облікової політики підприємства щодо організації його обліку. Запропоновано методику аналізу фінансової стійкості підприємств. Розвинуто організаційно-методичні аспекти комп'ютеризації даного обліку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)229.16-149.3 + У053.9(4УКР)291.6-93 +
Шифр НБУВ: РА339938

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Пилипенко А.А. 
Організація управління інтеграційним розвитком суб'єктів господарювання: автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.00.04 / А.А. Пилипенко ; Харк. нац. екон. ун-т. — Х., 2009. — 36 с. — укp.

Здійснено теоретико-методологічне обгрунтування концепції організації управління розвитком промислових підприємств. Розкрито суть поняття "інтегрована структура бізнесу" та визначено позиціювання суб'єктів господарювання у межах розробленого континууму інтеграційних форм. Інтеграцію зведено до накладення системи інтеграційних обмежень на діяльність підприємств. Інтеграційний розвиток підпорядковано реконфігуруванню складу учасників інтеграційних статур і перегляду параметрів інтеграційних обмежень. Визначено складові організації управління інтеграційним розвитком і запропоновано виділення відповідного контуру організації. Обгрунтовано спіральне представлення інтеграційного розвитку, динаміка якого підтримується відповідним механізмом управління. Критерієм ефективності функціонування такого механізму управління інтеграційним розвитком запропоновано використовувати зростання інтеграційного потенціалу підприємств, а теоретичним підгрунтям - теорію мультиагентських систем. Розвинуто модель кластерно-мережевої взаємодії шляхом використання динамічних стандартів функціонування. Провадження таких стандартів підпорядковано інституціональному проектуванню правил інтеграційної взаємодії. Удосконалено суть інтеграційної стратегії, яка грунтується на проведенні трансформацій і забезпеченні трансферту знань і компетенцій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-21 +
Шифр НБУВ: РА363374

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Пилипенко К.А. 
Основні напрями розвитку інтеграційних процесів в агропромислових підприємствах: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / К.А. Пилипенко ; Дніпропетр. держ. аграр. ун-т. — Д., 2009. — 20 с. — укp.

Визначено економічну суть, зміст, умови, чинники та принципи формування та розвитку інтегральної діяльності аграрних підприємств. Обгрунтовано організаційно-економічний механізм її здійснення, методичні засади оцінювання ефективності. Проаналізовано ефективність функціонування сільськогосподарських підприємств регіону. Визначено ступінь розвитку інтеграційних процесів, зокрема, на рівні фермерських господарств. Визначено основні проблеми та тенденції здійснення інтеграційної діяльності. Обгрунтовано основні напрями вдосконалення функціонування інтегрованих агроформувань, зокрема, шляхом покращання фінансово-кредитного забезпечення, активізації інвестиційно-інноваційної діяльності, заходів державної підтримкм конкурентоспроможності інтегрованих агропромислових підприємств.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР-4ПОЛ)321 +
Шифр НБУВ: РА364165

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського