Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Прокопенко О.В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
1.

Прокопенко О.В. 
Визначення впливу породи і породності свиней на одержання молодняка для відгодівлі до різних вагових кондицій: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.02.01 / О.В. Прокопенко ; УААН. Ін-т свинарства УААН. — Полтава, 2000. — 17 с. — укp.

Досліджено закономірності успадкування господарсько-корисних ознак потомками свиней, одержаних шляхом схрещування великої білої (ВБ) і великої чорної (ВЧ) порід, а також їх помісей у поєднанні з кнурами полтавської м'ясної (ПМ) породи та ефективності відгодівлі їх до різних вагових кондицій. Встановлено, що доцільно у масовому товарному свинарстві Донбасу використовувати ВБ породу як материнську форму, а як батьківську - кнурів ВЧ породи. З метою підвищення м'ясності туш найефективніше використовувати двопородне схрещування маток ВБ породи з кнурами ПМ, а у разі трипородного - двопородних маток у поєднанні з кнурами ПМ породи. Доведено ефективність використання чистопородного та помісного приплоду під час відгодівлі за умов виробництва до живої маси 100, 125 і 150 кг.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П65-338,022
Шифр НБУВ: РА309551 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Прокопенко О.В. 
Економічні основи формування ринку екологічних товарів: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.08.01 / О.В. Прокопенко ; Сум. держ. ун-т. — Суми, 2001. — 20 с.: рис. — укp.

Поглиблено теоретико-методичні засади економічного управління формуванням ринку екологічних товарів з метою екологізації економіки та підвищення рівня екологічної безпеки країни. Набули подальшого розвитку теоретичні основи економічного регулювання ринку екологічних товарів шляхом перерозподілу коштів між виробниками товарів різного ступеня екологічності. Удосконалено та обгрунтовано підходи до економічної оцінки й оптимізації витрат на регулювальні заходи, зокрема, субсидування екологічних товарів на етапах їх просування на ринку. Розроблено методичні засади з метою урахування еколого-економічних інтересів суб'єктів ринку екологічних товарів, оцінки надійності та ризику взаємодії з ними виробника екологічних товарів, що дозволяє оптимізувати вибір варіантів формування ринку екологічних товарів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)28 + У9(4УКР)421.5-28
Шифр НБУВ: РА314396 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
3.

Прокопенко О.В. 
Павуки (IAranei/i) природних та трансформованих територій південного сходу України (фауна та екологія): Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.08 / О.В. Прокопенко ; НАН України. Ін-т зоології ім. І.І.Шмальгаузена. — К., 2001. — 20 с. — укp.

На південному сході України мешкає не менш 405 видів павуків з 170 родів і 29 родин. Розглянуто вперше для території Європи 1 рід і 4 види, 1 рід та 6 видів - для України, 3 роди та 6 видів - для материкової України, 1 рід і 6 видів - для Лівобережної України, 14 видів - для степової зони Лівобережної України, 84 види - для південного сходу України. Максимальні значення видового багатства (242 види з 25 родин), динамічної щільності павуків у групі герпетобію та чисельності в хортобію відзначено в заплавних біотопах р. Сіверський Донець. У різнотравно-типчаково-ковилових степах регіону зареєстровано 174 види павуків з 24 родин. На косах Північного Приазов'я - 116 видів з 18 родин. Встановлено, що різноманітні типи антропогенного впливу призводять до зниження видового багатства павуків та їх чисельності, внаслідок чого відбувається збільшення ступеня домінування одного або деяких видів, що супроводжується зникненням субрецедентів. Для моніторингу стану екосистем, які перебувають під антропогенним впливом, можливе використання ряду біоценотичних характеристик населення павуків: чисельності, кількості видів, структури домінування та життєвих форм, розмірної структури, конфігурації кривих чисельності видів. Найбільш інформативними показниками є видове багатство, чисельність павуків у групі хортобію, динамічна щільність у герпетобію та характер структури домінування (наявність рецедентів і субрецедентів).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е621.151.24 + Е60*806(4УКР)
Шифр НБУВ: РА313236 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
Категорія: Будівництво   
4.

Прокопенко О.В. 
Принципи формування центрів професійно-трудової реабілітації інвалідів та інших маломобільних груп населення: Автореф. дис... канд. архіт.: 18.00.02 / О.В. Прокопенко ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Проаналізовано історію виникнення та досвід проектування, будівництва й експлуатації комплексних закладів професійно-трудової реабілітації інвалідів. Опрацьовано результати опитувань, натурних спостережень та аналізу проектних рішень. Сформовано новий тип громадського закладу соціального, реабілітаційного та навчально-трудового призначення з дотриманням умов безбар'єрного простору. Розроблено базові принципи формування центрів професійно-трудової реабілітації, якими є: доступність планувальної структури для інвалідів, комплексність функціональних процесів, трансформація приміщень, комфортність об'ємно-планувального рішення. Виявлено основні функціональні зони центрів: вхідну, реабілітаційну, фізкультурно-оздоровчу, відпочинку та господарську. Запропоновано модель розташування центрів професійно-трудової реабілітації за умов житлового середовища, визначено їх нормативну величину з розрахунку 1 місце в центрі на 1000 осіб. Розроблено номенклатурний ряд реабілітаційних центрів місткістю 50, 100 - 200, 100 - 1 000 місць. Визначено особливості проектування центрів професійно-трудової реабілітації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н711.4 +
Шифр НБУВ: РА349607

      
5.

Прокопенко О.В. 
Теоретико-методологічні засади соціально-економічної мотивації екологізації інноваційної діяльності: автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.00.06 / О.В. Прокопенко ; Ін-т пробл. ринку та екон.-екол. дослідж. НАН України. — О., 2009. — 36 с. — укp.

Розроблено й обгрунтовано теоретико-методологічні засади та методичні підходи до формування взаємоузгодженої соціально-прикладної мотивації інноваційної діяльності. Запропоновано теоретико-методологічні підходи до управління екологізацією інноваційної діяльності на державному рівні та рівні підприємств-інноваторів, які передбачають оцінювання мотиваційного потенціалу, показників соціально-еколого-економічної ефективності й ефекту (сукупного та граничного) екологізацію інноваційної діяльності, а також визначення можливостей коригування сприйняття екологічних інновацій споживачами. Результати дослідження дозволяють формувати ефективний мотиваційний механізм екологізації інноваційної діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)280-55 + У9(4УКР)280-55
Шифр НБУВ: РА364966

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського