Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Скрипник А.В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Скрипник А.В. 
Моделювання податкової політики у трансформаційній економіці: Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.03.02 / А.В. Скрипник ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2004. — 32 с.: рис., табл. — укp.

Досліджено вплив на темпи економічного розвитку основних важелів державного регулювання, зокрема методів фіскального регулювання економіки. З використанням розробленої оптимізаційної моделі величини надходжень на тривалому проміжку часу доведено, що податкове навантаження на економіку України суттєво перевищує оптимальну величину, що призводить до тінізації економіки, недовиконання планових бюджетних показників, зменшення рівня у суспільстві довіри до влади. Розроблено концепцію моделювання податкової політики на базі функції корисност платника податків з урахуванням власних доходів і державних витрат. Запропоновано мажоритарний підхід до введення змін податкового законодавства, за якого інтереси меншості враховуються в обмеженнях цільової функції. На підставі моделі монетарного балансу здійснено оцінювання обсягу тіньового сектора економіки України. Запропоновано дві моделі тіньового сектора економіки - синхронну й асинхронну (відносно офіційного), доведено, що сучасним реаліям більш відповідає модель синхронного сектора тіньової економіки. З метою зменшення рівня корумпованості податкових органів за допомогою ігрових методів розглянуто конфліктну ситуацію, яка виникає між підприємцем (платником податків) та податковим інспектором. Запропоновано послідовність конкретних дій щодо зменшення рівня корумпованості податкових органів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.413 в611 +
Шифр НБУВ: РА332647

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Скрипник А.В. 
Молекулярно-генетична диференціація мікобактерій, виділених в Україні, та їх філогенетичні взаємозв'язки: Автореф. дис... канд. вет. наук: 16.00.03 / А.В. Скрипник ; УААН. Нац. наук. центр "Ін-т експерим. і клініч. вет. медицини". — Х., 2007. — 19 с. — укp.

Вперше в Україні здійснено порівняльну оцінку діагностичної ефективності молекулярно-генетичних методів видової диференціації мікобактерій і молекулярної епізоотології (ПЛР, рестрикційно-ензимного аналізу ділянки гена groEL2 (РЕА-hsp65), споліготайпінга, гель-електрофорезу в пульсуючому полі (ГЕПП), секвенування гіперваріабельної ділянки гена 16S pРНК. За допомогою молекулярно-генетичних методів визначено видову належність 125-ти штамів мікобактерій. Вперше одержано дані щодо циркуляції на території України таких видів мікобактерій, як Mycobacterium caprae, M. frederiksbergense, M. engbackii, M. doricum, M. parascrofulaceum, M. hassiacum, M. confluentis, M. elephantis. Виявлено, що найбільш поширеними зі 125-ти досліджених культур є M. avium complex, M. fortuitum, M. phlei. Вперше проведено типування штамів M.avium до підвидів M. avium subsp., hominissuis і M. avium subsp. avium. Серед досліджених 68-ми ізолятів атипових мікобактрій, виділених від великої рогатої худоби, 32 % віднесено до комплексу M. avium (зокрема, до M. avium subsp. hominissuis - 22,7 %); 17,3 % - до M.fortuitum; 9,3 % - до M. nonchromogenicum; 8 % - до M.phlei; 33,3 % - до інших 9-и видів атипових мікобактерій. Побудовано філогенетичне дерево, що відображає еволюційні взаємозв'язки 17-ти видів мікобактерій. За результами аналізу генетичної спорідненості мікобактерій підтверджено генетичну детермінацію їх розподілу на швидко- та повільнозростаючі. Виявлено, що класифікація мікобактерій за Раньйоном (1967 р.) не відображає філогенетичні взаємозв'язки мікобактерій. Розроблено ефективний метод виділення мікобактеріальної ДНК з бактеріальної маси для її використання в ПЛР. Створено систему видової диференціації мікобактерій і визначення їх генетичної спорідненості за допомогою генотипування. Розроблено родоспецифічну тест-систему для детекції бактерій роду за допомогою ПЛР.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П873.216-1 + П873.216-1 + П873.216-1
Шифр НБУВ: РА352709

Рубрики:

      
3.

Скрипник А.В. 
Французький поетичний дискурс епохи середньовіччя: Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.05 / А.В. Скрипник ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Проведено комплексну лінгвокогнітивну, прагмалінгвістичну та структурно-семантичну характеристику французького поетичного дискурсу епохи середньовіччя. Уперше на матеріалі поезії як лінгвокогнітивного явища здійснено спробу виділення основних фреймів представлення світосприйняття та визначення їх лексичної та семної структури у поезії цього автора, що призвели до констатації домінантної ролі концепту "смерть". Уперше встановлено мовні засоби вираження цього концепту у середні віки та виявлено універсальні та специфічні характеристики його змісту та вираження у французькій поетичній мові даної епохи. Відзначено, що цей концепт є надзвичайно вагомим для наскрізного аналізу поезії будь-якої епохи, бо він відображає сутнісні поняття людства поза часовими межами його існування як віддзеркалення світоглядних, філософських, релігійних, а відтак і національно-етнічних уявлень даного народу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш147.11-70 +
Шифр НБУВ: РА339638

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського