Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Ткаченко Р.О.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Ткаченко Р.О. 
Вибір раціональної аналгезії пологів: автореф. дис... д-ра мед. наук: 14.01.30 / Р.О. Ткаченко ; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2009. — 32 с. — укp.

Вивчено вплив застосування різних методів знеболювання пологів на показники гемодинаміки, діяльності нервової та ендокринної систем, киснево-метаболічного статусу та механізми їх регуляції, а також інтегральні характеристики клінічного стану у 491-ї породілі та новонародженого та дітей віком до одного року. Виявлено основні предиктори формування больового синдрому під час пологів. У порівняльному аспекті проведено оцінювання 15-ти різних методів аналгезії пологів і на підставі результатів багатофакторного клініко-статистичного аналізу доведено, що оптимальним є метод фракційної епідуральної аналгезії з використання 0,75 %-го розчину лідокаїну та фентанілу та клонідину. Встановлено, що проведення епідуральної аналгезії з "базовим" анестетиком лідокаїном забезпечує найбільшу (31,7 %) частоту фізологічних пологів. За даними мультицентрового обсерваційного ретроспективного аналізу медичної документації 100 558-ми породіль у шести пологових будинках Києва показано, що застосування епідуральної аналгезії пологів сприяє зменшенню частоти виконання кесарева розтину в 1,71 разів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.122.1 +
Шифр НБУВ: РА364827

Рубрики:

      
2.

Ткаченко Р.О. 
Нейронні мережі прямого поширення з неітераційним навчанням: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.13.06 / Р.О. Ткаченко ; НАН України. Держ. НДІ інформ. інфраструктури. — Л., 2000. — 32 с. — укp.

Розглянуто питання побудови, синтезу та застосування штучних нейронних мереж прямого поширення з неітераційним навчанням. В основу методології неітераційного навчання покладено нову концептуальну модель штучних нейронних мереж. Модель "Функціонал на множині табличних функцій" є функціоналом на множинах синаптичних функцій, вихідних функцій нейронних елементів та дискретних функцій вхідних наборів, відтворюваних мережами з використанням тільки проективних зв'язків або із включенням додаткових латеральних. Наведена модель є основою ряду нових архітектур нейромереж та швидких неітераційних алгоритмів їх навчання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З810.22
Шифр НБУВ: РА308559 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Ткаченко Р.О. 
Організаційно-економічний розвиток регіонального ринку житла (на основі іпотечного кредитування): автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.05 / Р.О. Ткаченко ; НАН України. Рада по вивч. продукт. сил України. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Розкрито суть поняття "регіональний ринок житла". Даний ринок визначено як регіональну систему взаємозалежностей, що впливає на процес формування та реалізації ресурсів житлобудівництва, зумовлених територіальною диференціацією умов становлення та функціонування ринкових відносин у житловій сфері, а також встановлює ціни через механізм попиту та пропозиції. Сформульовано ознаки становлення відносин нерухомості в Україні та передумови сучасного функціонування регіонального ринку житла як основи споживчого ринку. Визначено фактори, що впливають на розвиток даного ринку, врахування яких дозволяє встановити оптимальні пропорції різноманітних форм власності та різних форм і видів господарювання. Обгрунтовано необхідність розгляду формування, функціонування та регулювання ринку житла, що досліджено у аспекті просторової стратегії та регіональної житлової політики з урахуванням значних регіональних відмінностей, прояву ринкових відносин у їх регіональних формах, формування на їх базі регіональних ринків житла різних масштабів. Доповнено й уточнено принципи регіонального іпотечного кредитування. Запропоновано методичні підходи до оцінювання сучасного ринку житла в регіоні та визначено чинники, які впливають на обсяги квартирного обліку, що дозволило сформулювати науково-обгрунтовану концепцію переходу до різноманітних форм власності у житловому будівництві та взаємопов'язаних з ним форм господарювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.252 +
Шифр НБУВ: РА356503

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського