Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Чернадчук В.Д.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Чернадчук В.Д. 
Бюджетні правовідносини в Україні: теорія, практика та перспективи розвитку : автореф. дис. ... д-ра юрид. наук : 12.00.07 / В.Д. Чернадчук ; Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького НАН України. — К., 2010. — 35 с. — укp.

Уточнено визначення поняття бюджетних правовідносин, проаналізовано їх існуючі класифікації. Досліджено структуру бюджетних правовідносин, правовий статус їх суб'єктів, визначено особливості бюджетних правовідносин, проаналізовано підстави їх виникнення, зміни та припинення. Акцентовано увагу на дослідженні нормотворчих бюджетних правовідносин, правовідносин виконання бюджету, контрольно-бюджетних і охоронних бюджетних правовідносин. Проаналізовано стан правового регулювання бюджетних відносин, виявлено проблеми, які виникають у практиці бюджетної діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)1
Шифр НБУВ: РА372088 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Чернадчук В.Д. 
Відшкодування моральної шкоди при порушенні трудових прав: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.05 / В.Д. Чернадчук ; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. — К., 2001. — 19 с. — укp.

На підставі дослідження існуючих у правовій літературі визначень поняття моральної шкоди запропоновано визначення моральної шкоди, заподіяної порушенням трудових прав. Виділено активну та пасивну, просту та складну, первинну та похідну (вторинну) моральну шкоду . Визначено й обгрунтовано зміст специфічних властивостей моральної шкоди, заподіяної порушенням трудових прав, які у своїй сукупності відбивають її своєрідність. Сформульовано визначення відповідальності власника або уповноваженого ним органу за заподіяну моральну шкоду як його моральної відповідальності, вираженої у грошовій або іншій матеріальній формі, яка має компенсаційно-штрафний характер, стягується на користь працівника та набуває чинності у випадку порушення його законних трудових прав. З'ясовано підстави, за яких власник не вважається винним у заподіянні моральної шкоди. Досліджено змішану форму вини та розроблено рекомендації щодо її впливу на визначення розміру заподіяної працівникові моральної шкоди.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)213.1 + Х879(4УКР)3
Шифр НБУВ: РА314127 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського