Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Шапошніков О.В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Шапошніков О.В. 
Дослідження та розробка високочастотних конвеєрних аналого-цифрових перетворювачів із ваговою надлишковістю: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.05 / О.В. Шапошніков ; Вінниц. держ. техн. ун-т. — Вінниця, 2002. — 19 с.: рис. — укp.

Запропоновано використовувати вагову надлишковість для підвищення точності конвеєрного аналого-цифрового (АЦ) перетворення за умов застосування в пристроях, що розробляються, низькочастотної елементної бази. Вдосконалено метод формування нерозривної передатної характеристики конвеєрного АЦ-перетворення, який базується на використанні вагової надлишковості у вигляді надлишкових позиційних систем числення. Вдосконалено математичні моделі статичних похибок високопродуктивних конвеєрних аналого-цифрових перетворювачів (АЦП) із ваговою надлишковістю, на підставі їх аналізу визначено шляхи підвищення точності перетворення. Розвинуто методи калібрування ваг розрядів високопродуктивних конвеєрних АЦП з ваговою надлишковістю на низькоточних аналогових вузлах за стратегією "знизу-догори" і "всі одразу", що дозволяють підвищити точність перетворення у порівнянні з первинною точністю елементної бази без фізичного впливу на параметри аналогових вузлів та без зменшення швидкості АЦ-врівноваження. Розроблено методи побудови високопродуктивних високоточних конвеєрних АЦП з ваговою надлишковістю на низькоточних аналогових вузлах з використанням методів самокалібрування ваг розрядів за рахунок вагової надлишковості. Оцінено ефективність введення вагової надлишковості у високоточні високопродуктивні самокалібровані конвеєрні АЦП зі зниженими вимогами щодо первинних похибок елементної бази.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З973-044.42 +
Шифр НБУВ: РА322336

Рубрики:

      
2.

Шапошніков О.В. 
Механізми фінансового планування в системі управління національною економікою: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.03 / О.В. Шапошніков ; Донец. держ. ун-т упр. — Донецьк, 2008. — 20 с. — укp.

Відзначено, що у національній економіці холдингові структури є однією з найбільш складних та часто використовуваною структурою управління об'єднанням підприємств. Вибір оптимальної бюжетної моделі на етапі розробки фінансової та бюджетної структур дозволяє підприємству зберегти час і витрати й одержати максимальний результат у найкоротші терміни. Доведено, що для сучасного багатогалузевого холдингу як суб'єкта національної економіки, бюджетування є системою узгодженого управління його підрозділами. Механізм управління багатогалузевим холдингом базується на операційному бюджетуванні підприємства шляхом уніфікації планування формування зведених бюджетів діяльності всіх учасників холдингу. Управління багатогалузевим холдингом передбачає використання консолідованого підходу під час складання зведених бюджетів підрозділів холдингу. Обгрунтовано механізм консолідації даних бюджетів підприємств у межах структурних бізнес-одиниць і всього холдингу. Для вирішення проблеми формування ефективного холдингу запропоновано використовувати інтегральний показник як чинник оцінювання фінансового потенціалу підприємств у процесі формування багатогалузевого холдингу. Удосконалено механізм планування податкових відрахувань підприємств, реалізація якої дозволяє формувати дані про податкові зобов'язання суб'єкта господарювання за підсумками бюджетування та оптимізувати платежі до бюджету.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)292.31-93-23 + У9(4УКР)262.63 +
Шифр НБУВ: РА359979

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського