Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (2)Реферативна база даних (5)Книжкові видання та компакт-диски (7)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=КУЖД$<.>+<.>A=ІРИНА$<.>+<.>A=МИКОЛАЇВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Кужда І.М. 
Ефективність модифікованого способу лікування розладів акомодації у дітей з астигматизмом: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.18 / І.М. Кужда ; Ін-т оч. хвороб і тканин. терапії ім. В.П.Філатова АМН України. — О., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено значущість тренувань акомодаційної здатності у лікуванні розладів акомодації в дітей з різними видами прямого астигматизму (змішаним, простим гіперметропічним, простим міопічним). Установлено ослаблення акомодації у горизонтальному меридіані за всіх досліджених видів астигматизму. Показано наявність асиметричної (нерівномірної) акомодації в головних меридіанах ока у більшості дітей з різними видами астигматизму. Показано значну ефективність лікування розладів акомодації шляхом її тренування в ослабленому меридіані за допомогою модифікованого способу та пристрою у разі зазначених видів астигматизму. З'ясовано, що використання модифікованого способу лікування таких розладів у дітей з прямим астигматизмом було ефективним незалежно від віку та зумовило збільшення середніх значень гостроти зору для далини на 0,23 (в 1,5 раза), гостроти зору зблизька - на 0,28 (у 1,7 раза) зі збереженням досягнутого ефекту протягом 12-ти місяців у 76 % хворих. Установлено позитивний вплив зазначеного способу на показники резервів акомодації для далини та зблизька. Показано більшу ефективність застосування даного способу у комплексі з окулярною корекцією у порівнянні з ізольованим використанням тільки окулярної корекції за всіх досліджених видів астигматизму.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.670.211.4-5 +
Шифр НБУВ: РА356416

      
2.

Кужда Т.І. 
Соціально-економічне оцінювання та планування інноваційного розвитку машинобудівних підприємств: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / Т.І. Кужда ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2009. — 23 с. — укp.

Розкрито та поглиблено поняття "інноваційний розвиток", запропоновано класифікаційні ознаки факторів і видів планування інноваційного розвитку машинобудівного підприємства. Розроблено методику соціально-економічного оцінювання інноваційного розвитку машинобудівних підприємств. Здійснено регресійне моделювання впливу соціально-економічних факторів на інноваційний розвиток підприємств. Удосконалено інструментарій економічного обгрунтування вибору стратегії інноваційного розвитку. Запропоновано методичний підхід на основі теорії ігор для визначення оптимального варіанта стратегії випуску машинобудівної продукції, збут якої на ринку забезпечить підприємству максимізацію прибутків і вирішення певних соціальних завдань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.1-55-23 +
Шифр НБУВ: РА367284

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського