Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (7)Реферативна база даних (59)Книжкові видання та компакт-диски (52)Журнали та продовжувані видання (3)
Пошуковий запит: (<.>A=ЛУНІН$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Луніна І.О. 
Державні фінанси та реформування міжбюджетних відносин України: Автореф. дис... д-ра. екон. наук: 08.04.01 / І.О. Луніна ; НАН України. Ін-т екон. прогнозування. — К., 2001. — 32 с. — укp.

Розвинуто теоретичну концепцію реформування системи міжбюджетних відносин в Україні, що базується на економічних принципах і критеріях розподілу повноважень між органами державної влади та органами місцевого самоврядування. Доведено негативний вплив нерівномірного міжгалузевого розподілу податкового навантаження та субсидування підприємств на соціально-економічний розвиток регіонів і можливості становлення системи міжбюджетних відносин за умов фіскальної справедливості. Розроблено методичні підходи до вибору ефективних форм державної підтримки підприємств у перехідний період і пропозиції щодо вдосконалення податкової системи України. З'ясовано ключові проблеми формування місцевих бюджетів України. Визначено стратегію та послідовність проведення окремих заходів з метою реформування міжбюджетних відносин в Україні. Обгрунтовано пропозиції щодо змін у розподілі видаткових зобов'язань і доходних джерел між центральним і місцевими бюджетами України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)261.3
Шифр НБУВ: РА315888 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Лунін С.В. 
Метод стабілізаційної обробки стічних вод газоочисток киснево-конвертерних цехів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.04 / С.В. Лунін ; Харк. держ. техн. ун-т буд-ва та архіт. — Х., 2001. — 20 с. — укp.

Розроблено ефективний метод стабілізаційної обробки стічних вод газоочисток конвертерів, що відрізняються підвищеним виносом вапна, для створення замкнених систем оборотного водопостачання, які запобігають скиданню стічних вод у водні об'єкти. Розроблено та науково обгрунтовано нормативи якості води (за основними показниками), що подається на газоочистки металургійних агрегатів. Досліджено вплив хімічних речовин на обмеження розчинення вапна та запобігання карбонатним відкладенням. Визначено основні фактори, що впливають на винос вапна з конвертерів і величину гідратної лужності стічних вод газоочисток киснево-конвертерних цехів. На підставі досліджень щодо запобігання відкладень карбонату кальцію доведено, що максимальну ефективність (до 96 %) мають полісилікат і триполіфосфат натрію. Виявлено необхідні дози даних реагентів, які відповідно склали 50 мг/дм3 та 5 мг/дм3.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К327.209.5
Шифр НБУВ: РА312763 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Лунін С. В. 
Принцип змагальності сторін як конституційна гарантія справедливого судочинства в Україні: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.10 / С. В. Лунін ; Акад. адвокатури України. — К., 2011. — 19 с. — укp.

Досліджено проблему у сфері регламентації змагальності сторін судового процесу з метою визначення нових підходів під час реалізації судово-правової реформи. Системно та цілісно досліджено питання щодо становлення змагальності сторін як конституційної засади та принципу судового процесу та як конституційної гарантії справедливого судочинства в історичному, правовому та порівняльно-правовому аспектах через призму сучасних надбань, позитивів і недоліків судової реформи. По-новому розкрито можливості нормативно-процесуального наповнення діяльності суду в аспекті судового змагання з урахуванням внесених змін у сфері судоустрою та процесуального законодавства. Розглянуто проблему здійснення правосуддя в Україні на засадах змагальності сторін у судовому процесі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)1-2 + Х809(4УКР)3:Х89
Шифр НБУВ: РА381970 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Луніна Г.Є. 
Ярмаркове дійство у творчості російський композиторів: Образність. Драматургія: автореф. дис... канд. мистецтвознав.: 17.00.03 / Г.Є. Луніна ; Нац. муз. акад. України ім. П.І.Чайковського. — К., 2009. — 18 с. — укp.

Зазначено, що ярмарок - яскраве, самобутнє явище, яке характеризується специфічною звуковою культурою та структурно-композиційною драматургією і є однією з найпопулярніших тем у мистецтві, яка мала втілення у його різних видах - живопису, музиці, літературі, скульптурі, театральній драматургії. Традиція втілення ярмаркової образності в російській музиці існувала протягом майже двох з половиною сторіч, починаючи від популярних одноактних народно-побутових інтермедій, дивертисментів і водевілів кінця XVIII - початку XIX ст. Обгрунтовано певні тези, що дозволяють "відкоригувати" стереотипний погляд на ярмарок як на суто прагматичний грошово-економічний захід і розглянути його у різних аспектах. Запропоновано думку, що ярмарок - синкретичне дійство, яке грунтується на торгово-трудовому та розважальному аспектах. Аргументовано тезу, що ярмарок є обрядово-ритуалізованим "святом карнавального типу" (М. Бахтін), на підставі порівняльного аналізу карнавалу та ярмарку, який дозволяє визначити спільні та відмінні особливості зовнішнього та типологічного параметрів цих явищ. Зауважено, що за певної подібності до карнавалу, ярмарок є самостійним культурним артефактом зі специфічними, іманентними властивостями. Розглянуто звуковий світ ярмарку й описано кожну сферу його трикомпонентної звукової структури - шумову, музичну та проспівано-лексичну. Кожна звукосфера "дешифрується" у контексті ритуально-знакової карнавалізованої природи ярмаркового дійства. Аргументацію висновків здійснено на конкретних музичних зразках. На прикладі ярмаркових сцен творів В. Пашкевча, О. Сєрова, М. Мусоргського, М. Римського-Корсакова, І. Стравинського визначено сутнісні особливості (структурні, композиційні, драматургічні) музичного прочитання ярмарку кожним композитором. Висвітлено картину засвоєння "ярмаркового інструментарію" та розглянуто спадкоємність у розкритті різних сторін ярмаркового дійства у процесі розвитку російського професійного музичного мистецтва.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ313(4РОС)5-3 + Щ344.7 +
Шифр НБУВ: РА363996

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського