Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (11)Наукова електронна бібліотека (56)Реферативна база даних (1955)Книжкові видання та компакт-диски (918)Журнали та продовжувані видання (27)
Пошуковий запит: (<.>K=СУДОЧИНСТВ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 327
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Діткевич І. І. 
Адміністративна процесуальна правосуб'єктність: автореф. дис. ... канд. юрид. наук: 12.00.07 / І. І. Діткевич ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2011. — 20 с. — укp.

Досліджено проблеми адміністративної процесуальної правосуб'єктності (АППС) в адміністративному судочинстві, визначено її поняття, роль та зміст. Проаналізовано наукові підходи до визначення обсягу категорії "адміністративна процесуальна правосуб'єктність", її правову природу у контексті формулювання. Визначено інститут АППС як невід'ємний та специфічний елемент механізму правового регулювання адміністративних процесуальних правовідносин, що забезпечує здійснення правосуддя та реалізацію права на судовий захист. Розкрито дію АППС щодо всіх суб'єктів адміністративного процесу (АП), зокрема: адміністративного суду першої, апеляційної, касаційної інстанцій, сторін і третіх осіб, їх представників, а також осіб як інших учасників АП. Обгрунтовано і сформульовано рекомендації щодо внесення змін до окремих положень чинного законодавства, спрямованих на зміцнення гарантій прав і законних інтересів суб'єктів реалізації АППС.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)072.11
Шифр НБУВ: РА381927 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Бачеріков О. В. 
Адміністративне судочинство у справах, пов'язаних із виборчим процесом: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / О. В. Бачеріков ; Нац. ун-т "Одес. юрид. акад.". — О., 2011. — 21 с. — укp.

Досліджено науково-теоретичні та практичні питання адміністративно-правового регулювання розгляду та вирішення виборчих спорів в адміністративних судах. Розглянуто теоретичні положення, пов'язані з визначенням виборчих спорів як предмета адміністративного судочинства, проведено аналіз судового й адміністративного порядку розгляду та вирішення виборчих спорів, визначено предмет виборчих спорів, які розглядаються в адміністративному судочинстві. Проведено науково-теоретичний аналіз особливостей адміністративного судочинства у справах, пов'язаних з виборчим процесом, який має прояв у таких процесуальних інститутах, як правила підсудності, коло осіб, що згідно з законом можуть набути статусу учасників адміністративного процесу, представництво, процесуальні строки та порядок їх обчислення, судові витрати, здійснення викликів і повідомлень, оскарження, виконання рішень адміністративного суду.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)072.89
Шифр НБУВ: РА384147 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Руденко А.В. 
Адміністративне судочинство: становлення та здійснення: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / А.В. Руденко ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2006. — 20 с. — укp.

Проведено дослідження проблем запровадження та здійснення адміністративного судочинства в Україні з урахуванням основних положень чинного Кодексу адміністративного судочинства України. Запропоновано визначення поняття адміністративного судочинства, проведено його відмежування від понять "адміністративна юстиція", "адміністративний процес", "адміністративна юрисдикція". Запропоновано класифікацію принципів адміністративного судочинства, розкрито їх зміст. Висвітлено завдання та законодавчі засади адміністративного судочинства. Здійснено спробу розмежування компетенції між адміністративними, загальними та господарськими судами. Обгрунтовано рішення деяких процесуальних питань під час здійснення адміністративного судочинства. Визначено гарантії забезпечення доступності фізичних та юридичних осіб до адміністративного судочинства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)072 + Х891.9(4УКР)15 +
Шифр НБУВ: РА343983

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Смуток Л.В. 
Адміністративний, господарський та етноконфесійний розвиток Нового Самбора у XV - XVIII ст.: автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / Л.В. Смуток ; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. — К., 2008. — 16 с. — укp.

Досліджено історію Нового Самбора у XV - XVIII ст. Розглянуто формування системи міського управління. З'ясовано обсяг обов'язків і повноважень міських урядів. Проаналізовано персональний склад міських урядовців. Розкрито систему міського судочинства та його місце у судово-правовій системі Речі Посполитої. Проаналізовано адміністративно-правові взаємовідносини між містом та передмістями. З залученням нових джерел розкрито етноконфесійний склад населення Нового Самбора. Охарактеризовано економічне становище, специфіку розселення римо-католицької (польської) та єврейської громад й інших етноконфесійних груп. На підставі певних історичних свідчень скориговано чисельність міського населення у XV - XVIII ст. Проаналізовано стан міського господарства: специфіку його організації та зміни протягом зазначеного періоду.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР-4ЛВО)-22 Новий Самбор +
Шифр НБУВ: РА359725

Рубрики:

      
5.

Весельська Т. Ф. 
Адміністративні процедури затримання, огляду, вилучення та їх оскарження в адміністративному судочинстві: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / Т. Ф. Весельська ; Нац. акад. внутр. справ. — К., 2010. — 19 с. — укp.

Досліджено нормативно-правову регламентацію процедур затримання, огляду та вилучення, їх оскарження в адміністративному судочинстві. На підставі проведеного дослідження сформульовано положення та пропозиції, які мають важливе значення для адміністративного права та процесу, а також для практичної діяльності адміністративних судів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.031 + Х819(4УКР)072
Шифр НБУВ: РА376791 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Свида О.Г. 
Адміністративні суди в Україні: становлення та перспективи розвитку: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.10 / О.Г. Свида ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2008. — 17 с. — укp.

Розглянуто питання організації та діяльності адміністративних судів в Україні на початковому етапі їх створення та у песпективі. Досліджено роль адміністративних судів як важливих гарантів захисту прав і свобод людини та громадянина та юридичних осіб. Проаналізовано взаємозв'язок становлення адміністративної юстиції з процесами демократизації суспільства. Висвітлено структуру підсистеми адміністративних судів і розглянуто варіанти її вдосконалення, а також специфіку реалізації в їх діяльності окремих принципів судоустрою та судочинства. Значну увагу приділено поділу компетенції між адміністративними судами й іншими судами загальної юрисдикції, а також Конституційним Судом України. Досліджено питання кадрового, матеріально-фінансового та психологічного забезпечення судів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)152 +
Шифр НБУВ: РА356402

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Ільницький О. В. 
Адміністративно-правові засади вирішення земельних спорів в Україні: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / О. В. Ільницький ; Львів. держ. ун-т внутр. справ. — Л., 2010. — 18 с. — укp.

Досліджено юрисдикційну діяльність органів виконавчої влади з питань земельних ресурсів та органів місцевого самоврядування й адміністративних судів під час розгляду земельних спорів. Сформульовано поняття правових спорів і подано їх характеристику. Проведено дослідження адміністративно-правової форми вирішення земельних спорів в Україні й її застосування у структурі органів публічного управління й адміністративної гілки судочинства. Запропоновано конкретні шляхи вдосконалення нормативно-правового регулювання адміністративно-правової форми діяльності у сфері вирішення земельних спорів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х859(4УКР)111 + Х819(4УКР)072.8
Шифр НБУВ: РА373556 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Бородін І.Л. 
Адміністративно-правові способи захисту прав та свобод людини і громадянина: Автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.07 / І.Л. Бородін ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2004. — 38 с. — укp.

Досліджено проблеми теорії та організаційно-правових засад адміністративно-правових способів захисту прав і свобод людини та громадянина. Досліджено правову природу і зміст конституційних прав і свобод людини. Розглянуто їх адміністративно-правовий статус. Проаналізовано законодавство стосовно правової регламентації реалізації конституційного права громадян на оскарження, судового контролю та нагляду у контексті особливості організації діяльності адміністративної юстиції, а також наглядової діяльності прокуратури та представницької функції прокурора в адміністративному судочинстві. Висвітлено конституційно-правові та адміністративно-правові гарантії прав і свобод громадян. Наведено пропозиції щодо удосконалення законодавчого регулювання та організації діяльності судів, прокуратури та інших правоохоронних органів щодо захисту прав і свобод людини та громадянина.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)3 + Х819(4УКР)07 +
Шифр НБУВ: РА331522

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Куліков О.П. 
Активна правова позиція особистості в кримінальному процесі: механізм забезпечення: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / О.П. Куліков ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2010. — 19 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження природи та механізму забезпечення правової активності особистості у кримінальному судочинстві. Розглянуто теоретичні питання становища особистості у правовій державі на сучасному етапі соціально-правового розвитку України. Розкрито сутність і механізм реалізації активності особи у правовій державі. Обгрунтовано умови забезпечення правової активності особистості у кримінальному процесі. Проаналізовано теоретико-правовий аспект правового захисту особистості у механізмі формування активної позиції учасника кримінального процесу. Розглянуто природу та засоби забезпечення правової захищеності особистості у кримінальному процесі. Охарактеризовано кримінально-процесуальні засоби й інституції забезпечення активної правової позиції особистості у кримінальному судочинстві.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)1
Шифр НБУВ: РА371716 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Костюченко О.Ю. 
Апеляційне оскарження судових рішень у кримінальному процесі України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / О.Ю. Костюченко ; Акад. адвокатури України. — К., 2005. — 18 с. — укp.

Досліджено інститут апеляційного оскарження судових рішень у кримінальному процесі України, зокрема, його зародження, історичний розвиток, поняття, основні риси та завдання, об'єкт і предмет, суб'єкти, форму та зміст апеляції, порядок і строки її подання, підстави, умови та порядок відновлення цих строків, процесуальні наслідки подання апеляції. Проаналізовано існуючі теоретичні позиції, пам'ятки українського права з питань оскарження судових рішень до вищих судів, міжнародно-правові акти у галузі прав людини та судочинства, чинне кримінально-процесуальне законодавство України та інших держав, Проект нового Кримінально-процесуального кодексу (КПК) України, практику та статистику апеляційних судів України з питань апеляційного оскарження судових рішень у кримінальних справах. Наведено пропозиції щодо вдосконалення положень кримінально-процесуального законодавства України, які регламентують апеляційне оскарження судових рішень. В апеляційному порядку запропоновано оскаржувати рішення суду першої інстанції, якими закінчується розгляд справи, крім випадків, виключний перелік яких повинен бути встановлений КПК України. Для судових рішень, якими не закінчується розгляд справи і які винесені як суддею (слідчим суддею) у судовому провадженні, так і суддею (судом) у стадії судового розгляду кримінальної справи, пропонується запровадити окреме оскарження та перегляд. Передбачено можливість подання усної апеляції з занесенням її до протоколу, а також можливість подання спільної апеляції та приєднання повністю або частково до вже поданих апеляцій інших суб'єктів оскарження.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)781 +
Шифр НБУВ: РА335644

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Сліпченко В.І. 
Апеляційне провадження в системі кримінально-процесуальних стадій: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / В.І. Сліпченко ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2007. — 17 с. — укp.

Комплексно досліджено актуальні, теоретичні та практичні проблеми апеляційного провадження в кримінальному судочинстві України. Проаналізовано вітчизняний і зарубіжний досвід законодавчого регулювання апеляційної перевірки рішень суду першої інстанції. Обгрунтовано соціально-правові передумови відродження суду апеляційної інстанції. Розкрито сутність і значення інституту апеляційного провадження, визначено його місце в системі контрольних функцій кримінального судочинства. Виявлено відмінності між поняттями апеляція й апеляційне провадження, запропоновано їх визначення та виділено характерні ознаки. Розкрито основні завдання апеляційного провадження в системі кримінально-процесуальних стадій, здійснено порівняльне дослідження моделей апеляційного та касаційного провадження. Охарактеризовано стан судової практики апеляційного оскарження рішень суду першої інстанції. Наведено пропозиції щодо покращення процедури перевірки рішень суду першої інстанції й оптимізації діяльності апеляційних судів. Обгрунтовано рекомендації щодо удосконалення чинного кримінально-процесуального законодавства та проекту нового Кримінально-процесуального кодексу України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)781 +
Шифр НБУВ: РА354906

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Соболєв В.В. 
Боротьба військової юстиції Російської імперії проти суспільно-політичних рухів та кримінальних злочинів на початку ХХ століття (на матеріалах Київського військово-окружного суду): автореф. дис... канд. іст. наук : 07.00.01 / В.В. Соболєв ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2009. — 17 с. — укp.

На прикладі Київского військово-окружного суду висвітлено особливості діяльності військово-судових установ Російської імперії як органів надзвичайного судочинства. Проаналізовано законодавчий механізм, причини та масштаби передачі справ щодо цивільних осіб на розгляд до даного суду. Розглянуто особливості провадження та вироки за справами, що репрезентували різні форми селянських, робітничих, революційних, національних рухів і кримінальної злочинності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х2(4РОС)51-629.15 + Ц4,8(4УКР-2К)277.2 г + Т3(4УКР)52-5 +
Шифр НБУВ: РА367101

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Калачова О.М. 
Визначення слідчим процесуального статусу осіб, що беруть участь у досудовому провадженні: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / О.М. Калачова ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2008. — 19 с. — укp.

Досліджено проблеми визначення слідчим процесуального статусу осіб, що беруть участь у досудовому провадженні, зокрема, інформаційну невизначеність щодо фактичного становища особи, можливу наявність подвійного статусу суб'єкта. Запропоновано алгоритм дій слідчого у разі вирішення питання щодо наділення особи кримінальним процесуальним статусом, за яким розглянуто процесуальний порядок визначення правового становища окремих суб'єктів кримінального судочинства. Проаналізовано особливості визначення слідчим процесуального статусу його учасників на різних стадіях досудового провадження. Запропоновано зміни та доповнення до чинного КПК і проекту КПК з метою вдосконалення правової регламентації дій слідчого у разі визначення процесуального статусу учасника кримінального судочинства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)1 + Х893.9(4УКР)720.1 +
Шифр НБУВ: РА360600

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Пунда О.О. 
Використання даних, одержаних в результаті застосування науково-технічних засобів, для доказування в кримінальному процесі: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / О.О. Пунда ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2002. — 18 с. — укp.

Досліджено правові засади використання науково-технічних засобів у кримінальному процесі, поняття, функціональне призначення та види науково-технічних засобів, що застосовуються у кримінальному судочинстві. Проаналізовано поняття та напрями використання даних, здобутих шляхом застосування науково-технічних засобів у процесі розслідування злочинів, місце та роль даних, одержаних з використанням науково-технічних засобів у процесі доказування в кримінальному судочинстві. На підставі отриманих результатів дослідження сформульовано рекомендації щодо вдосконалення норм кримінально-процесуального законодавства, які регулюють процес залучення науково-технічних засобів у кримінальному судочинстві.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4Укр)4с1/8
Шифр НБУВ: РА317783 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Сизоненко А.С. 
Використання доказів, отриманих на території інших країн, в кримінальному процесі України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / А.С. Сизоненко ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2004. — 18 с. — укp.

Досліджено проблеми використання доказів у кримінальному процесі України, які одержані на території іноземних країн у порядку надання міжнародної правової допомоги. Обгрунтовано нові положення щодо видів та механізму правової допомоги у збиранні доказів за кордоном, їх дослідження та оцінки у кримінальному судочинстві України. Досліджено правозастосовчу практику одержання доказів в інших країнах. Конкретизовано підстави визнання фактичних даних недопустимими в якості доказів. Наведено пропозиції щодо удосконалення чинного законодавства та розробки нового Кримінально-процесуального кодексу України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)4 + Х916.839(4УКР) + Х939.3
Шифр НБУВ: ВА330991

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
16.

Михальчук Т.В. 
Використання інформації, отриманої телекомунікаційним шляхом, у розслідуванні злочинів: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Т.В. Михальчук ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2009. — 19 с. — укp.

Наведено визначення понять "інформація", "телекомунікації", "телекомунікаційні технології", "телеконференція", "відеоконференцзв'язок". Наведено розгорнуту класифікацію та характеристику найбільш розповсюджених телекомунікаційних систем. Зазначено роль телекомунікаційних технологій (ТКТ) у розслідуванні хлочинів. Виокремлено потенційні можливості застосування телекомунікаційної передачі інформації під час розслідування злочинів. Розглянуто питання правового регулювання використання інформації, одержаної телекомунікаційним шляхом. Увагу приділено досягненню світового науково-технічного прогресу та позитивному досвіду зарубіжних країн. Досліджено практику зарубіжних країн щодо використання телекомунікаційної передачі інформації у розслідуванні злочинів. Показано необхідність впровадження у кримінальне судочинство сучасних технологій, а також використання їх на окремих стадіях розслідування та судового розгляду кримінальних справ. Розглянуто характеристику напрямів (можливостей) затосування ТКТ у розслідуванні злочинів, а також можливості їх використання для доказування у кримінальному процесі. Зазначено переваги проведення окремих слідчих дій з використанням ТКТ. Розглянуто питання підвищення ефективності використання криміналістичних обліків на базі впровадження ТКТ. Увагу приділено особливостям процесуальної фіксації інформації, одержаної телекомунікаційним шляхом, та її доказовому значенню.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)140 + Х894.9(4УКР)с2ф + Х849(4УКР)112.22 +
Шифр НБУВ: РА362235

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Багрій М. В. 
Використання непрямих доказів у кримінальному судочинстві України: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / М. В. Багрій ; Акад. адвокатури України. — К., 2010. — 19 с. — укp.

Проаналізовано загальнотеоретичні проблеми доведення за допомогою непрямих доказів. Розкрито поняття непрямого доказу, системи непрямих доказів, перевірки доказів. Наведено й обгрунтовано основні тактичні прийоми роботи з непрямими доказами під час проведення окремих слідчих дій. З'ясовано основні процесуальні особливості збирання, перевірки й оцінки непрямих доказів. Наведено й узагальнено основні правила їх використання. Проаналізовано сучасну слідчу та судову практику роботи з непрямими доказами. Визначено основні недоліки їх використання та встановлено шляхи їх подолання. Наведено пропозиції щодо вдосконалення чинного кримінально-процесуального законодавства України у сфері доказування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)41
Шифр НБУВ: РА371367 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Коваленко Е.Д. 
Використання оперативної інформації як підстави для застосування заходів процесуального примусу у кримінальному судочинстві: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Е.Д. Коваленко ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Досліджено питання легітимності прийняття процесуальних рішень про застосування заходів кримінально-процесуального примусу на підставі інформації, одержаної за результатами оперативно-розшукових заходів. З'ясовано співвідношення кримінально-процесуальних доказів та інформації, одержаної завдяки оперативно-розшуковій діяльності. Проаналізовано роль такої діяльності у збиранні та перевірці доказів. На підставі узагальнення сучасних поглядів і теоретичних концепцій кримінально-процесуального законодавства, положень Конституції України, відомчих нормативно-правових актів розглянуто питання щодо застосування заходів процесуального примусу у кримінальному судочинстві специфічною оцінкою якого є використання оперативно-розшукової інформації. Сформульовано й обгрунтовано пропозиції щодо внесення змін до чинного законодавства з метою підвищення ефективності використання оперативної інформації як підстави для проведення слідчих дій, обрання та зміни запобіжного заходу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)4 + Х893.9(4УКР)5 +
Шифр НБУВ: РА350673

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Шевейко Р. І. 
Витрати в адміністративному процесі за законодавством України: питання теорії та практики: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / Р. І. Шевейко ; Запоріз. нац. ун-т. — Запоріжжя, 2011. — 15 с. — укp.

Висвітлено сучасний погляд на адміністративний процес як сферу об'єктивізації витрат. Розкрито сутність поняття, ознаки, мету та функції витрат в адміністративному процесі. Розглянуто історіографію дослідження витрат в адміністративному процесі у вітчизняній адміністративно-правовій доктрині та закріплення у законодавстві в різні історичні періоди, визначено особливості кожного етапу. Розглянуто правову характеристику витрат в окремих складових адміністративного процесу: в адміністративно-процедурній складовій, адміністративному судочинстві та адміністративно-деліктній складовій. Проаналізовано зарубіжний досвід нормативного визначення витрат в адміністративному процесі та сформульовано можливі шляхи його запозичення для України. Висвітлено основні перспективи розвитку вітчизняного законодавства щодо витрат в адміністративному процесі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)072.16
Шифр НБУВ: РА385722 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Давиденко В. Л. 
Виявлення та усунення суб'єктами кримінального судочинства причин і умов, які сприяли вчиненню злочинів: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.08 / В. Л. Давиденко ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2011. — 20 с. — укp.

Досліджено кримінологічну діяльність суб'єктів кримінального судочинства з виявлення та усунення причин та умов, які призводяит до вчинення злочинів. Визначено зміст кримінологічної діяльності суб'єктів кримінального судочинства. Розглянуто кримінологічну роль основних суб'єктів кримінального судочинства (слідчого, прокурора, адвоката-захисника, суду) з виявлення та усунення причин та умов злочинів. Досліджено питання меж вивчення причин та умов злочинів під час розслідування кримінальних справ та основних вимог, яким повинні відповідати профілактичні документи. Запропоновано теоретичну модель організації структури з контролю фактичного вжиття заходів з виконання профілактичних документів слідчих, органів дізнання, прокуратури і суду. Сформульовано пропозиції щодо внесення змін до кримінального та кримінально-процесуального законодавства щодо вдосконалення превентивної діяльності суб'єктів кримінального судочинства з виявлення та усунення причин та умов, які призводили до вчинення злочинів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)1 + Х883.9(4УКР)73
Шифр НБУВ: РА378605 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського