Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (924)Журнали та продовжувані видання (216)
Пошуковий запит: (<.>GRR=4УКР-4ЗАП$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 47
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Ласкавий В.М. 
Агробіологічна оцінка нових сортів винограду в умовах грунтово-кліматичної зони Запоріжжя: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.08 / В.М. Ласкавий ; УААН. Ін-т винограду і вина "Магарач". — Ялта, 2005. — 16 с. — укp.

На підставі даних вивчення настання фенологічних фаз продукційого періоду з'ясовано, що сорти "Цитронний Магарача", "Гечеї заматош", "Видвиженець" і "Бурмунк" можуть вирощуватися у зоні Запоріжжя. Відзначено більш пізнє розпускання бруньок у сортів "Цитронний Магарача" й "Бурмунк" у порівнянні з районованим у зазначеній зоні сортом "Подарунок Магарача". Виявлено більший ступінь впливу на початок цвітіння винограду у зоні Запоріжжя кліматичних умов, чим тривалість періоду від настання попередньої фенологічної фази. За встановленими закономірностями настання фенологічних фаз розвитку сортів винограду, що вивчалися, визначено більший ступінь реакції на зміни кліматичних факторів сортів європейсько-амурського походження у порівнянні з сортами складного міжвидового походження. Оцінено агробіологічні показники вивчених сортів винограду й установлено у зоні Запоріжжя значну мінливість за роками кліматичних умов, що спричинює необхідність вирощування пластичних сортів, зокрема, "Цитронний Магарача".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П26-36(4УКР-4ЗАП) +
Шифр НБУВ: РА338989

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
2.

Федоненко О. В. 
Вплив антропогенних факторів на стан промислової іхтіофауни Запорізького водосховища: автореф. дис. ... д-ра біол. наук : 03.00.16 / О. В. Федоненко ; Одес. нац. ун-т ім. І.І.Мечникова. — О., 2010. — 36 с. — укp.

Проведено аналіз сучасної еколого-токсикологічної ситуації у водосховищі на підставі визначення забруднення важкими металами води, донних відкладень та риб промислових видів. З'ясовано, що вміст важких металів в організмі різних видів риб залежить від характеру їх харчування, біотопу та фізіологічного стану. Проведено екологічну індикацію стану хижих і мирних риб шляхом вивчення біохімічних механізмів їх адаптації. Визначено, що найбільш токсичними для хижих риб є кадмій, залізо, свинець, нікель, ртуть, а на мирних риб значний вплив спричиняють додатково марганець, цинк і мідь. Встановлено, що мирні риби зазнають більшого токсичного впливу у порівнянні з хижими, та перебувають під потужним техногенно-хімічним пресом.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е623.33*820*801.3(4УКР-4ЗАП)
Шифр НБУВ: РА371192 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Коваленко Н. М. 
Впровадження кластерної моделі розвитку молокопереробних підприємств харчової промисловості: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / Н. М. Коваленко ; Нац. ун-т харч. технологій. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Запропоновано визначення понять: "кластер", "кластерна модель", "механізм впровадження кластерної моделі". Визначено та систематизовано основні класифікаційні ознаки кластерів, а саме: географічну, галузеву, структурну, розвитку й інтеграції. Проаналізовано досвід впровадження кластерної моделі на підприємствах світу та України. Проведено оцінювання ефективності функціонування молокопереробних підприємств Запорізької області. Проведено аналіз передумов створення кластера у молочнопромисловому комплексі Вільнянського району Запорізької області та визначено необхідність його створення. Розроблено модель молочнопромислового кластера підприємств Запорізької області. Запропоновано механізм впровадження кластерної моделі розвитку молокопереробних підприємств харчової промисловості. Обгрунтовано ефективність реалізації інвестиційного проекту зі створення тваринницького комплексу в Запорізькій області. Надано методичний підхід щодо оцінювання ефективності функціонування підприємств у складі кластера та визначено ефект від створення молочнопромислового кластера у Запорізькому регіоні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР-4ЗАП)306.751.353.1
Шифр НБУВ: РА381095 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Алфьоров С.М. 
Діяльність органів внутрішніх справ по протидії злочинності у курортних регіонах (кримінологічне дослідження на матеріалах Запорізької області): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / С.М. Алфьоров ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2003. — 19 с. — укp.

Досліджено діяльність органів внутрішніх справ (ОВС) курортних регіонів щодо протидії злочинності, форми та методи охорони громадського порядку і боротьби зі злочинністю за даних умов, а також запропоновано шляхи їх удосконалення та оптимізації. Проаналізовано середовище функціонування ОВС курортних регіонів та визначено особливості кримінологічної ситуації, яка суттєво впливає на організацію їх функціонування. Розглянуто пріоритетні завдання ОВС курортних регіонів щодо протидії злочинності та специфіки їх прояву в окремих типах курортних регіонів. Визначено основні напрямки організації взаємодії в ОВС курортних регіонів у контексті протидії злочинності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР-4ЗАП)112.011.019 + Х883.9(4УКР)7 + Х881.9(4УКР)122 +
Шифр НБУВ: РА327100

Рубрики:
  

Географічні рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
5.

Григоренко І.В. 
Еколого-біологічні дослідження деяких представників родини IMagnoliaceae/i в умовах південного сходу України (на прикладі Запорізької області): Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.05 / І.В. Григоренко ; НАН України. Нац. ботан. сад ім. М.М.Гришка. — К., 2001. — 19 с.: рис. — укp.

На базі багаторічних досліджень подано еколого-біологічну характеристику M. kobus, M.x soulangeana, M. obovata і L. tulipifera. Вивчено феноспектри, хід флорального морфогенезу, життєздатність пилку, його стійкість у модельних експериментах до знижених температур і низької відносної вологості повітря. Проведено антекологічні дослідження для вивчення процесів плодоношення, насіннєвого розмноження і морфометричних показників сіянців (характеристики цвітіння, динаміки запилення). Проморожування пагонів, візуальні спостереження, а також аналіз показників I та II фаз кріоадаптації свідчать про високу морозостійкість M. kobus, M. x soulangeana. Види за ступенем резистентності до ранньоосінніх і піздньовесняних приморозків за польових умов та у процесі їх моделювання можна розташувати таким чином: M. kobus > L. tulipifera > M.x soulangeana > M. obovata. Комплексна оцінка посухостійкості за характеристиками водного режиму, анатомічним показникам листя і його жаростійкості показала, що M. kobus є стійким видом, M.x soulangeana і L.tulipifera - середньостійкими, M. obovata - слабостійким. Модифіковано шкалу обчислення інтегрального числового показника життєздатності інтродуцентів, надано загальну оцінку перспективності видів для південно-східного регіону України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е522.921.1 Mag* 332(4УКР-4ЗАП) + Е50*801.1-652.336(4УКР-4ЗАП)
Шифр НБУВ: РА313574 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Нацюк І.М. 
Економічна ефективність використання аграрного ресурсного потенціалу: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / І.М. Нацюк ; Харк. нац. аграр. ун-т ім. В.В.Докучаєва. — Х., 2002. — 20 с.: рис. — укp.

Наведено результати досліджень щодо вивчення впливу природно-кліматичних умов на рівень використання аграрного ресурсного потенціалу. Проаналізовано забезпеченість земельними, матеріально-технічними та трудовими ресурсами. Визначено ефективність їх використання. Проведено грошову оцінку сукупного аграрного ресурсного потенціалу області за сучасних умов виробництва. Визначено вплив структури та збалансованості елементів аграрного ресурсного потенціалу сільгосппідприємств різних форм власності на ефективність його використання. За результатами досліджень зроблено висновок, що ефективність використання земельних ресурсів за умов більш повної їх збалансованості з іншими складовими аграрного ресурсного потенціалу можна підвищити на 70,2 %. Виробництво валової продукції з розрахунку на одного середньорічного працівника може бути збільшене на 56,6 %, а з розрахунку на 1000 грн. аграрного ресурсного потенціалу - на 62,9 %.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР-4ЗАП)321
Шифр НБУВ: РА321714

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Воронянська О.В. 
Економічна ефективність виробництва зерна і шляхи її підвищення в господарствах півдня України (на матеріалах Запорізької області): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / О.В. Воронянська ; Дніпропетр. держ. аграр. ун-т. — Д., 2000. — 17 с. — укp.

Теоретично обгрунтовано необхідність підвищення обсягів виробництва зерна, його якості та економічної ефективності, перш за все, на сільськогосподарських підприємствах півдня України. Доведено, що за сучасних умов на економічні показники підприємства найбільше впливають якість і кількість ресурсів, які використовуються у виробництві, та їх ціна. Одним із факторів підвищення ефективності є використання каналів реалізації продукції, що сприяє стабілізації ціни. Проаналізовано стан виробництва зерна у господарствах Запорізької області. Значну увагу приділено заходам щодо збільшення виробництва зерна в області. Запропоновано формулу для визначення середньої сортності зерна пшениці, розроблено систему показників його якості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.151 + У9(4УКР-4ЗАП)325.151
Шифр НБУВ: РА312837 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Трусова Н.В. 
Економічна ефективність виробництва, переробки і реалізації плодів у сільськогосподарських формуваннях Запорізької області: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / Н.В. Трусова ; Тавр. держ. агротехн. акад. — Миколаїв, 2000. — 16 с. — укp.

Запропоновано основні методичні підходи у дослідженні економічної ефективності ведення плодівництва. Наведено економічну оцінку та визначено основні тенденції сучасного стану виробництва, переробки і реалізації плодів у сільськогосподарських формуваннях області. Проведено експертну оцінку факторів, які впливають на економіку плодівництва, оцінено легальні та тіньові втрати у галузі плодівництва. Обгрунтовано систему ведення плодівництва за сучасних умов. Подано прогноз розвитку галузі в Запорізькій області.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР-4ЗАП)325.154
Шифр НБУВ: РА308191 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Нестеренко С.А. 
Економічна ефективність інтеграції виробництва та переробки свинини в Запорізькому регіоні: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / С.А. Нестеренко ; Миколаїв. держ. аграр. акад. — Миколаїв, 2001. — 19 с. — укp.

Досліджено ефективність виробництва і промислової переробки свинини у південному регіоні. Обгрунтовано методологічні та методичні підходи до інтеграційних процесів у галузі, спрямовані на забезпечення економічної зацікавленості усіх виробничих структур у спільній діяльності. Створено ринок м'ясопродуктів завдяки розширенню виробництва конкурентоспроможної продукції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР-4ЗАП)325.251
Шифр НБУВ: РА312751 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Кібенко В.О. 
Економічне обгрунтування доцільності інвестицій в інтенсифікацію свинарства: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / В.О. Кібенко ; Дніпропетр. держ. аграр. ун-т. — Д., 2010. — 20 с. — укp.

Розкрито теоретичні основи ефективного виробництва свинини, проаналізовано його сучасний стан в Запорізькій області, визначено шляхи щодо збільшення її виробництва. Досліджено проблеми галузі свинарства та викладено основні вимоги щодо розвитку, зокрема, застосування інтенсивних технологій одержання збільшення приросту та покращення якості, а також підвищення рентабельності виробництва свинини. Обгрунтовано стратегічний напрямок подальшої роботи в свинарстві в контексті інтенсифікації галузі. Розроблено модель інтенсивного розвитку свинарства для підприємств різної організаційно-правової форми власності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР-4ЗАП)325.251-56
Шифр НБУВ: РА372770 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Лялькова Н.Г. 
Економічне регулювання інвестиційного процесу в сільському господарстві: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / Н.Г. Лялькова ; Дніпропетр. держ. аграр. ун-т. — Д., 2002. — 18 с. — укp.

Досліджено фактори, що визначають рівень інвестиційної активності за умов розвитку ринкових відносин на підставі аналізу сучасних теорій інвестування. Запропоновано нову формулу обсягу інвестицій у сільське господарство за умов розвитку ринкових відносин. Удосконалено економічну структуру інвестицій. Встановлено сучасні особливості оцінки економічної ефективності інвестицій. Розглянуто методичні підходи щодо виміру ефективності розробки та реалізації інвестиційного проекту. Проаналізовано вплив ринкових перетворень в економіці на інвестиційний процес у сільському господарстві. Зроблено економічну оцінку відтворення основих засобів у регіоні. Визначено ефективність і виділено можливі джерела інвестиційного процесу в аграрній сфері. Вперше апробовано економічний механізм реалізації інвестиційного проекту з урахуванням об'єктивної та суб'єктивної оцінок. Проведено розрахунок економічного ефекту від реалізації інвестиційних проектів у сільському господарстві.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)321-56 + У9(4Укр-4Зап)321.4-56
Шифр НБУВ: РА319759 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Лепьохін 
Економічний механізм регулювання розвитку промислового виробництва: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.01 / Лепьохін ; НАН України. Ін-т економіки. — К., 2002. — 20 с.: рис. — укp.

Розроблено ефективний економічний механізм регулювання розвитку промислового виробництва. Виявлено особливості його розвитку за умов ринкових перетворень. Визначено гнучкість промислового підприємства. Досліджено економічний потенціал як чинник його ефективного розвитку. Виділено об'єктивні передумови регулювання розвитку промислового виробництва. Проаналізовано вплив інвестиційних процесів та податкової політики держави на розвиток промисловості. Розроблено методики оцінки трудового, інвестиційного та інноваційного потенціалів промислового підприємства, запропоновано модель економічного регулювання його розвитку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)300-21 + У9(4УКР-4ЗАП)305.551.52-21 +
Шифр НБУВ: РА321352

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Карпенко А.В. 
Ефективність виробництва, переробки та збуту соняшнику в регіоні: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / А.В. Карпенко ; Дніпропетр. держ. аграр. ун-т. — Д., 2004. — 20 с.: табл. — укp.

Розроблено шляхи підвищення ефективності виробництва, переробки та напрямів збуту соняшнику в регіоні. Вивчено та узагальнено теоретичні засади становлення та розвитку регіонального ринку щодо даної рослини і продукції його переробки. Виявлено особливості формування цього ринку. Проаналізовано розвиток і ефективність виробництва соняшнику та продукції його переробки в регіоні за умов становлення ринкових відносин. Виявлено тенденції розвитку олійно-жирового виробництва в Запорізькій області. Визначено ефективні організаційні форми на ринку соняшнику та продукції його переробки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.152.541.51 + У9(4УКР-4ЗАП)325.152.541.51 +
Шифр НБУВ: РА329702

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Мартинюк Т.В. 
Історико-теоретичні аспекти взаємовідношень географічного і соціокультурного чинників у явищі регіональної музичної культури (на прикладі Північного Приазов'я XIX - XX ст.): Автореф. дис... д-ра мистецтвознав.: 17.00.01 / Т.В. Мартинюк ; Нац. муз. акад. України ім. П.І.Чайковського. — К., 2004. — 42 с. — укp.

Досліджено геосоціокультурну динаміку Північного Приазов'я XIX - початку XX ст., з'ясовано, що у даний період відбувалося інтенсивне формування в регіоні системи музичної освіти, виконавства та поширення музики. Вперше використано філософсько-редукціоністсько-холістський підхід щодо вивчення історичного матеріалу та геогафічні методи для здійснення районування та визначення етапів регіоналізації музичної культури Північного Приазов'я. Наведено відомості про історичну професіоналізацію всіх галузей музичної культури Запорізької області, починаючи з 1920-х р. до початку XXI ст. На підставі відтворення тривалого процесу регіоналізації простежено типологію взаємозв'язку географічного та соціокультурного чинників регіональної музичної культури. Вперше проведено дослідження феномену її поліетнічності. Оприлюднено архівні матеріали про музичну культуру іноземних колоній краю, визначено типи панівних етнокультурних діалогів, з'ясовано, що саме етнокультурні процеси визначали зміст регіоналізації музичної культури Північного Приазов'я. Встановлено значення історико-культурної цінності музичного фольклору краю в загальноукраїнському фольклористичному процесі. Доведено, що поліетнічність зазначеного етнофольклорного фонду зберігається як регіональна особливість музичної культури й під час наукової професіоналізації фольклору. На підставі створених соціоестетичних портретів відомих діячів мистецтва досліджуваного періоду простежено професіоналізацію усіх найважливіших галузей музичної культури.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ313(4УКР-4ЗАП)6 +
Шифр НБУВ: РА331895

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Сенкевич Г.А. 
Міська газета: творчо-соціальна парадигма функціонування: автореф. дис. ... канд. наук із соц. комунікацій : 27.00.04 / Г.А. Сенкевич ; Класич. приват. ун-т. — Запоріжжя, 2010. — 16 с. — укp.

Проведено комплексний аналіз функціонування міської газети в контексті репрезентації творчої та соціальної парадигми. Розглянуто теоретичні інтерпретації наукознавчої категорії "парадигма" як моделі та методології науки, описано особливості розвитку та зміни парадигмальних домінант у галузі соціогуманітарних наук. Обгрунтовано концептуальні особливості існуючих журналістикознавчих парадигм, сформульовано наукову парадигму в контексті соціальної комунікації та масово-інформаційних реалій. Визначено теоретичні основи типологічного моделювання преси, запропоновано концепцію типологічної та функціональної узгодженості газети за умов локалізованого середовища. Досліджено організацію комунікаційного процесу промислово-залежного міста та специфіку функціонування газети за умов професійної соціально-творчої інтерполяції функцій ЗМІ. Обгрунтовано результати проведеного контент-аналізу міських газет і контент-моніторингу медіасередовища. Діагностовано втілення комунікативної парадигми як діалогової моделі рівноправності учасників комунікаційного процесу. Розроблено практичні рекомендації щодо конвергентного типу міської суспільно-політичної газети монофункціонального міста.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч612.4(4УКР-4ЗАП)711.3
Шифр НБУВ: РА372671 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Брильов С.І. 
Моделювання управління системою пенсійного забезпечення у регіоні (на прикладі Запорізької області): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.03.02 / С.І. Брильов ; Дніпропетровський держ. ун-т. — Д., 1998. — 16 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)272.22-21-в611 + У9(4УКР-4ЗАП)272.22-21-в611

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Кобалія Д. Р. 
Музеєфікація об'єктів підводної культурної спадщини (на прикладі кораблів Дніпровської гребної флотилії в музеї історії запорозького козацтва на о. Хортиця): автореф. дис. ... канд. іст. наук : 26.00.05 / Д. Р. Кобалія ; НАН України, Укр. т-во охорони пам'яток історії та культури, Центр пам'яткознавства. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Комплексно досліджено причини виникнення Дніпровської флотилії як складової південних військово-морських сил Російської Імперії, визначено її місце у розвитку військового суднобудування та взаємозв'язку з традиціями та досвідом запорозьких майстрів. Виявлено та систематизовано блок письмових джерел, що дозволяють визначити всі етапи становлення та розвитку кораблебудівної галузі в Україні. Розглянуто створення флотилії як прикладу роботи усього державного механізму у динамічному режимі, з урахуванням економічного розвитку країни, системи управління та внутрішньої політики царизму в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч774(4УКР-4ЗАП)76:Т + Т3(4УКР-4ЗАП) л60
Шифр НБУВ: РА380254 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Васильєва Н.В. 
Науково-методичні засади удосконалення механізму соціально-економічного розвитку монофункціональних міст України: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.05 / Н.В. Васильєва ; Рада по вивч. продукт. сил України НАН України. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено проблему вирішення наукових і практичних проблем управління монофунціональними міськими поселеннями України через механізм соціально-економічного розвитку міст. Визначено теоретичну суть даного механізму, виявлено основні тенденції та закономірності розвитку монофункціональних міст України. Розроблено методичні засади комплексного діагностування соціально-економічного розвитку зазначених міст. Наведено рекомендації щодо розробки та реалізації базових стратегій розвитку подібних поселень з зазначенням конкретних заходів щодо їх реалізації. На прикладі монофункціонального міста Енергодар (Запорізька область) розроблено інноваційну стратегію (технополіс) та визначено перспективи її впровадження.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У049(4УКР-4ЗАП)22 +
Шифр НБУВ: РА361102

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Кузнецова С.А. 
Облік та аналіз дебіторської заборгованості в умовах антикризового регулювання стану підприємств (на прикладі машинобудівних підприємств Запорізької області): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.04 / С.А. Кузнецова ; Терноп. акад. нар. госп-ва. — Т., 2002. — 23 с. — укp.

Розкрито теоретичні та практичні аспекти розвитку обліку та аналізу дебіторської заборгованості за умов антикризового регулювання фінансово-господарського стану підприємств. Запропоновано методику класифікації та єдиний системний класифікатор дебіторської заборгованості. Систематизовано та вдосконалено види і методи оцінювання дебіторської заборгованості. Розроблено систему комплексного оцінювання якості бухгалтерського обліку дебіторської заборгованості. Оптимізовано форму бухгалтерського обліку розрахунків з дебіторами. Висвітлено принципи аналізу ліквідності заборгованості, а також запропоновано систему комплексного оцінювання стану дебіторської заборгованості для визначення рівня і перспектив розвитку платіжної кризи на підприємстві та в народногосподарському комплексі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4Укр)229.0-149.3 + У052.9(4Укр-4Зап)230.585.1-149.3
Шифр НБУВ: РА319968 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Бережна О.О. 
Організаційні та економічні засади розвитку рекреаційно-оздоровчих комплексів середніх міст України: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.05 / О.О. Бережна ; Ін-т пробл. ринку та екон.-екол. дослідж. НАН України. — О., 2008. — 19 с. — укp.

Висвітлено питання формування організаційно-економічного механізму розвитку рекреаційно-оздоровчого комплексу (РОК) середніх міст України як складової національної економіки. Обгрунтовано функціональну структуру РОК, систему механізмів його функціонування і розвитку за ринкових умов, розкрито теоретичні засади. Проаналізовано етапи розвитку та сучасний стан РОК Бердянська, визначено загальну економічну ефективність, розроблено рекомендації щодо підвищення ефективності діяльності РОК.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У049(4УКР-4ЗАП-2БЕР)684.413.58 +
Шифр НБУВ: РА360743

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського