Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (44)Книжкові видання та компакт-диски (65)Журнали та продовжувані видання (65)
Пошуковий запит: (<.>U=П212.92$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Климович П.В. 
Ефективність доз і строків застосування добрив під сорго зернове на чорноземі опідзоленого Правобережного Лісостепу України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.04 / П.В. Климович ; Нац. наук. центр "Ін-т грунтознавства та агрохімії ім. О.Н.Соколовського". — Х., 2007. — 22 с. — укp.

Установлено вплив застосування добрив на динаміку основних елементів живлення в органах рослин сорго зернового, площу листової поверхні, чисту продуктивність фотосинтезу та фотосинтетичний потенціал. Визначено господарський та відносний винос основних елементів живлення врожаєм, розраховано їх баланс у грунті, коефіцієнти використання з добрив. Обгрунтовано вплив мінеральних добрив на показники якості зерна. Розроблено методику розрахунку доз внесення азотних добрив під сорго зернове з урахуванням запасів мінерального азоту у грунті та рівня запланованого врожаю. З'ясовано, що для одержання високих і стабільних врожаїв зерна сорго зернового на чорноземі опідзоленому Правобережного Лісостепу України з низьким вмістом азоту сполук, що лужно гідролізуються та підвищеним вмістом рухомих сполук фосфору та калію, дозу внесення азотних добрив перед сівбою рекомендовано визначати за результатами грунтової діагностики запасів азоту мінеральних сполук і рівня запланованого врожаю. Дозу фосфорних і калійних добрив для внесення за умов основного обробітку грунту необхідно встановлювати за рівнем відчуження фосфору та калію з поля запланованим урожаєм культури за показниками їх відносного виносу на одиницю продукції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.92-434(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА352118

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Краснєнков С.В. 
Наукове обгрунтування оптимізації технології вирощування сорго в умовах недостатнього і нестійкого зволоження північного Степу України: Автореф. дис... д-ра с.-г. наук: 06.01.09 / С.В. Краснєнков ; Укр. акад. аграр. наук, Ін-т зерн. госп-ва. — Д., 1999. — 35 с. — укp.

Визначено реакцію сорго на зміну гідротермічних умов протягом вегетації і науково обгрунтовано оптимізовану технологію його вирощування в північній частині степової зони України. Узагальнені сучасні тенденції виробництва цієї культури в світі та обгрунтована необхідність розширення площ її посіву за рахунок кукурудзи. Визначені кращі ланки сівозміни для розміщення сорго, розроблені оптимальні способи основного і передпосівного обробітку грунту, строки сівби, форма і розмір площі живлення рослин різних за скоростиглістю сортів і гібридів. Розроблені заходи по підвищенню адаптивності сорго до впливу несприятливих факторів зовнішнього середовища в період сівба-сходи, які дозволяють зменшити різницю між лабораторною і польовою схожістю насіння. Визначено способи збільшення коефіцієнтів використання поживних речовин із добрив. Вивчено і рекомендовано виробництву заходи по зниженню вологості зерна сорго, оптимальні строки і способи збирання врожаю.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.92-4(2Укр-4Дне),022

Рубрики:

      
3.

Діуф Мамаду 
Поверхневі ліпіди зерна сорго і кукурудзи: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.04 / Діуф Мамаду ; НАН України; Інститут біохімії ім. О.В.Палладіна. — К., 2002. — 18 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.2-272 + П212.92-272 + Е50*725.13
Шифр НБУВ: РА320554

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського