Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (159)Книжкові видання та компакт-диски (165)Журнали та продовжувані видання (83)
Пошуковий запит: (<.>U=У9(4УКР)320-13$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 21
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Майовець Є.Й. 
Аграрне підприємство в трансформаційній економіці України: автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.00.01 / Є.Й. Майовець ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2007. — 36 с. — укp.

Досліджено теоретико-методологічні проблеми формування високоефективного аграрного підприємництва в Україні на етапі переходу до ринкової економіки. Описано механізм розвитку аграрного підприємництва, розкрито сутність основних понять і категорій. Визначено роль аграрного підприємництва у забезпеченні продовольчої безпеки країни. Проаналізовано структуру сучасного аграрного підприємництва, виявлено його найбільш ефективні організаційно-виробничі форми. Запропоновано концепцію стратегії утвердження інноваційної моделі розвитку аграрного підприємництва. Виявлено зміни у формуванні аграрного ресурсного потенціалу в трансформаційному періоді, проаналізовано його кількісні та якісні показники, розглянуто механізм оптимального використання. Досліджено соціальні аспекти розвитку аграрного підприємництва, визначено його вплив на сільський соціум. Обгрунтовано шляхи переходу до екологічно збалансованого аграрного підприємництва. Розкрито причини тінізації аграрної економіки, охарактеризовано її сучасні форми та розроблено заходи щодо обмеження даного процесу. Запропоновано новий механізм макроекономічної координації аграрного підприємництва за умов нестабільності перехідного періоду.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-131.1 +
Шифр НБУВ: РА352967

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Слав'юк Р.А. 
Асоційовані форми аграрного бізнесу (ринкова трансформація і проблеми регулювання): Автореф. дис... д-ра екон. наук.: 08.02.03 / Р.А. Слав'юк ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2003. — 39 с.: рис. — укp.

Проведено комплексний аналіз закономірностей становлення та форм прояву аграрного бізнесу. Показано значення вертикальної інтеграції у процесі зародження асоційованих форм аграрного бізнесу. Обгрунтовано необхідність державної підтримки приватного сектору у сільському господарстві у процесі реформ і розширення масштабів асоційованої участі фермерів у капіталі переробних, агросервісних, кредитних структур. Охарактеризовано особливості трансформації сільськогосподарських підприємств у даної структури. Проаналізовано взаємозв'язок і взаємозалежність розвитку ринкової інфраструктури та аграрного бізнесу. Розкрито особливості та перспективи зростання масштабів оптового характеру ринку продовольства у процесі формування та розвитку суб'єктів аграрного ринку. Доведено, що недосконалість ринкового механізму в Україні призводить до виникнення диспропорцій між попитом і пропозицією на продовольчі ресурси, диспаритету та значних коливань цін. Зазначено, що дані тенденції є основою для обгрунтування необхідності державного регулювання аграрного бізнесу за допомогою прямих і непрямих методів. Проаналізовано існуючі напрямки та механізми його державного регулювання та запропоновано шляхи їх удосконалення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-131-21 +
Шифр НБУВ: РА324500

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Гринь Є.Л. 
Державне регулювання розвитку агробізнесу: автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр.: 25.00.02 / Є.Л. Гринь ; Акад. муніцип. упр. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Висвітлено теоретичні засади державного регулювання агробізнесу. Проаналізовано стан державного регулювання інноваційного розвитку агробізнесу в Україні. Визначено ефективність державної фінансової підтримки розвитку даної сфери. Увагу приділено проблемам інституціоналізації державного регулювання розвитку агробізнесу, а також перспективам розвитку публічно-приватного партнерства в цій сфері на регіональному рівні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-131-21,01 +
Шифр НБУВ: РА370176 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Вдовенко Л.О. 
Мотивація підприємницької діяльності в аграрній сфері економіки: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Л.О. Вдовенко ; Ін-т аграр. економіки УААН. — К., 2002. — 20 с.: рис. — укp.

Визначено теоретичні узагальнення щодо суті підприємництва та мотивів підприємницької діяльності в аграрній сфері економіки. Проаналізовано ефективність різних організаційно-правових структур та виявлено чинники, що впливають на прибутковість як основний мотиваційний фактор за умов пореформенного розвитку аграрних підприємств. Обгрунтовано необхідність створення сприятливого підприємницького середовища та розроблено перспективну мотиваційну модель підприємницької діяльності в аграрній сфері з виділенням зовнішнього та внутрішнього середовища у підприємницькій сфері. Розроблено механізм оцінки знань сучасних менеджерів за бальною системою.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-131.1 +
Шифр НБУВ: РА321414

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Бугіль С.Я. 
Організаційно-економічний механізм розвитку агробізнесу на ринку продовольства: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / С.Я. Бугіль ; Терноп. держ. екон. ун-т. — Т., 2006. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано теоретичні та методичні аспекти формування організаційно-економічного механізму розвитку агробізнесу на ринку продовольства. Визначено його сутність та особливості функціонування. Розкрито економічний зміст основних структурних елементів організаційно-економічного механізму розвитку агробізнесу. Здійснено аналіз економічних і соціальних умов функціонування вітчизняного агробізнесу. Наведено оцінку ринкових можливостей та розглянуто імовірність розвитку різних категорій аграрних формувань у системі агробізнесу України. Обгрунтовано напрямки удосконалення механізмів його державного регулювання з метою їх адаптації до умов ринкового середовища. Розроблено систему критеріїв оцінки регульованого впливу держави на розвиток аграрного бізнесу. Сформульовано рекомендації щодо удосконалення організаційно-економічних відносин учасників вертикально інтегрованих структур агробізнесу. Запропоновано методику прогнозування кон'юнктури продовольчого ринку та проведення розрахунків балансів виробництва та споживання найважливіших продуктів харчування й обгрунтовано шляхи удосконалення маркетингової діяльності підприємств-виробників продовольчих товарів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-131-982 +
Шифр НБУВ: РА344987

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Бидик А.Г. 
Підвищення конкурентоспроможності виробництва в АПК: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / А.Г. Бидик ; Терноп. акад. нар. госп-ва. — Т., 2004. — 19 с. — укp.

Висвітлено суть поняття "конкурентоспроможність виробництва в АПК". Доведено об'єктивну необхідність підвищення конкурентоспроможності виробництва в АПК. Визначено основні види, форми та методи конкурентної боротьби. Розвинуто методичні засади оцінки конкурентоспроможності виробництва в АПК. Проведено оцінку конкурентного середовища, а також ресурсного потенціалу даного виробництва. Здійснено економічну діагностику фінансово-економічного стану та конкурентоспроможності виробничих структур АПК. Проаналізовано рівень ефективності та конкурентоспроможності виробництва продукції АПК, а також розроблено економічний механізм його підвищення. Визначено напрямки інноваційно-інвестиційного забезпечення інтенсифікації та розширеного відтворення даного виробництва. Обгрунтовано розвиток повноцінної ринкової інфраструктури в АПК. Удосконалено міжгалузеві економічні відносини в АПК. Висвітлено напрямки державного регулювання та підтримки конкурентоспроможного розвитку виробництва в АПК.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-13 +
Шифр НБУВ: РА328547

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Фурдас Б.В. 
Підприємництво в аграрній сфері в умовах трансформації економіки України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / Б.В. Фурдас ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2004. — 20 с. — укp.

З'ясовано суть підприємництва як економічної категорії, досліджено загальні закономірності його розвитку за умов ринкових перетворень, встановлено особливості аграрного підприємництва. Надано оцінку досвіду його трансформації у країнах Центрально-Східної Європи. Сформульовано концептуальні положення щодо місця земельних відносин у системі аграрного підприємництва України, визначено основні етапи та проаналізовано напрями його розвитку за умов формування ринкової економіки, зокрема, фермерських та особистих селянських господарств. З'ясовано причини переважання аграрного підприємництва у формі особистих селянських господарств та передумови їх перетворення на фермерські. Виявлено основні елементи інфраструктурного забезпечення аграрного підприємництва, визначено напрями стимулювання і тактичні цілі його державного регулювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-131.1 +
Шифр НБУВ: РА331235

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Марцишевська Ю. Л. 
Пріоритети ефективної підприємницької діяльності в агроформуваннях: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / Ю. Л. Марцишевська ; Національний університет біоресурсів і природокористування України. — К., 2009. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-131.1 + У9(4УКР)320-131.1
Шифр НБУВ: РА369224 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Осацька 
Розвиток і підвищення ефективності підприємництва в аграрних формуваннях: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / Юлія Євгеніївна Осацька ; Дніпропетровський держ. аграрний ун-т. — Д., 2009. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-131.1
Шифр НБУВ: РА367404

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Смоленюк А. П. 
Розвиток інноваційного підприємництва в агропромисловому виробництві: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.03 / А. П. Смоленюк ; ННЦ "Ін-т аграр. економіки". — К., 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено сутнісну характеристику розвитку інноваційного підприємництва. Висвітлено особливості ідентифікації інноваційних підприємств, розкрито методичні засади дослідження розвитку й ефективності інноваційної діяльності. Проведено індикаційне оцінювання стану та проблем інноваційного розвитку, здійснено оцінювання стану розвитку інфраструктури та наукового потенціалу інноваційного підприємництва, визначено умови розвитку та рівень ефективності інноваційного підприємництва в агропромисловому виробництві. Обгрунтовано стратегічні пріоритети та модель розвитку інноваційного підприємництва в АПК. Визначено напрями фінансової політики інноваційного розвитку. Встановлено шляхи стимулювання розвитку інноваційного підприємництва в агропромисловому виробництві.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-131.1-55
Шифр НБУВ: РА376772 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Матусова 
Розвиток малого підприємництва на селі в сучасних умовах: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / Олена Миколаївна Матусова ; Харківський національний аграрний ун-т ім. В.В.Докучаєва. — Х., 2008. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-131.1
Шифр НБУВ: РА359738

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Гловацька В.В. 
Розвиток підприємництва в системі становлення сільського (зеленого) туризму: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / В.В. Гловацька ; Держ. вищ. навч. закл. "Держ. агроекол. ун-т". — Житомир, 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретико-методологічні та науково-прикладні аспети становлення сільського (зеленого) туризму як організаційної форми підприємництва. Виявлено причини, що стримують розвиток галузі у підприємницькому середовищі. Визначено роль сільського (зеленого) туризму у туристичній і сільськогосподарській діяльності. Розкрито його значення як фактора підвищення економічного потенціалу туристичних і сільськогосподарських підприємств шляхом диверсифікації виробництва продукції. Визначено основні показники їх господарської діяльності, виявлено спільні та відмінні риси їх функціонування, розглянуто основні мотиви, що спонукали власників до підприємницької активності у сфері сільського (зеленого) туризму. З метою забезпечення сталого розвитку сільського (зеленого) туризму в підприємницькому середовищі обгрунтовано необхідність розробки організаційно-економічних заходів, що базуються на застосуванні маркетингових, фінансових, інформаційно-консультативних та екологічних підходів. Доведено необхідність впровадження кластеризації у сфері сільського (зеленого) туризму. Розроблено стратегію розвитку галузі за умов підприємництва із застосуванням прогнозних показників динаміки. Визначено подальші перспективи становлення сільського (зеленого) туризму.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)441.358.5 + У9(4УКР)320-131.1 +
Шифр НБУВ: РА356288

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Козьміна Я.Ю. 
Розвиток підприємницької діяльності в сільському господарстві: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / Я.Ю. Козьміна ; Дніпропетр. держ. аграр. ун-т. — Д., 2004. — 20 с.: рис., табл. — укp.

Розроблено комплекс методичних і практичних засад щодо зростання ефективності підприємницької діяльності у системі агробізнесу. Систематизовано та узагальнено теоретичні засади підприємництва у сфері агробізнесу, визначено нові концептуальні принципи керування підприємницькою діяльністю в системі АПК за умов перехідної економіки. Проаналізовано економічний стан й ефективність функціонування підприємства за умов ринкового розвитку сільськогосподарського виробництва. Обгрунтовано необхідність державної протекціоністської політики стосовно суб'єктів аграрного підприємництва та регулювання взаємин між галузями та підприємствами за умов перехідної економіки. Установлено резерви росту ефективності даного підприємництва, його економічної стійкості та конкурентоспроможності. Визначено основні параметри та принципи розробки ефективної стратегії та тактики розвитку агробізнесу в Україні. Запропоновано механізм державного регулювання підприємництва в сільському господарстві.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-131.1 +
Шифр НБУВ: РА334903

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Артимяк З.С. 
Розвиток форм підприємництва в аграрному секторі та їх ефективність: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / З.С. Артимяк ; Львів. держ. аграр. ун-т. — Л., 2008. — 20 с. — укp.

Наведено результати дослідження розвитку форм підприємництва в аграрному секторі економіки. Узагальнено теоретичні положення щодо суті даного підприємництва та виявлено особливості форм організації діяльності в АПК, зокрема у сільському господарстві. Визначено показники ефективності сільськогосподарских підприємств різних організаційно-правових форм. Проведено економічний аналіз становлення та розвитку фермерських господарств як форми аграрного підприємництва. З використанням методу кластерного аналізу визначено специфічні риси територіальної організації розвитку підприємництва в сільському господарстві. Обгрунтовано основні напрями активізації розвитку аграрного підприємництва та вдосконалення його державного регулювання. Розроблено пропозиції стосовно оптимізації складу та розмірів інтегрованих і кооперативних підприємницьких структур. Запропоновано основні заходи щодо впровадження та вдосконалення механізму регулювання внутрішньогосподарських економічних відносин у рамках кооперативного формування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-131.1 +
Шифр НБУВ: РА355938

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Жидяк О. Р. 
Розвиток форм підприємницької діяльності у сільському господарстві в умовах ринкової економіки: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / О. Р. Жидяк ; Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України, Півд. філ. "Крим. агротехнол. ун-т". — Сімф., 2010. — 20 с. — укp.

Розглянуто історичні засади формування існуючих форм господарювання в сільському господарстві. Розроблено методологічні підходи формування стратегії розвитку форм підприємництва. Визначено пріоритетні напрями розвитку форм підприємницької діяльності в сільському господарстві з урахуванням зовнішніх чинників і соціального фактору. Встановлено напрями вдосконалення економічного механізму господарювання та пропозиції щодо вдосконалення цінової, податкової та кредитної політики відносно нових організаційно-правових форм підприємницької діяльності. Оцінено ризики підприємницької діяльності в сільському господарстві та визначено шляхи їх мінімізації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-131.1 + У9(4УКР)321.3
Шифр НБУВ: РА371440 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Любович О.А. 
Становлення і розвиток підприємництва в аграрному виробництві: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / О.А. Любович ; Дніпропетр. держ. аграр. ун-т. — Д., 2003. — 20 с. — укp.

Висвітлено теоретичні аспекти підприємницької діяльності в аграрному виробництві стосовно ринку, що розвивається на Україні. На підставі результатів вивчення існуючих підходів уточнено категорії "підприємець" і "підприємницво", проведено класифікацію підприємництва за наявністю власності на засоби виробництва, виділено функції підприємця та фактори, які суттєво впливають на господарювання в землеробстві, оцінено ефективність аграрного підприємництва регіону. Розвинуто питання визначення виробничої структури та спеціалізації за умов організації та розвитку приватного підприємства в сільському господарстві регіону. Запропоновано організаційно-економічні заходи щодо удосконалення цінової політики держави, формування цільових, заставних, мінімальних, порогових, лімітних "плаваючих", "інтервенційних", дотаційних та інших цін. Визначено напрями зниження диспаритету цін. Обгрунтовано пропозиції щодо кредитного забезпечення сільськогосподарських підприємств, більш широкого проведення лізингових операцій за умов державної допомоги, а також формування державних субвенцій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-131.1 +
Шифр НБУВ: РА327698

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Буднік О.М. 
Становлення і розвиток підприємництва в аграрному секторі регіону: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / О.М. Буднік ; Держ. агроекол. ун-т {Житомир}. — Житомир, 2006. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні та практичні проблеми розвитку аграрного підприємництва на регіональному рівні. На підставі узагальнення вітчизняного та зарубіжного досвіду визначено відмінність понять "бізнес" і "підприємництво", уточнено та деталізовано класифікацію підприємницької діяльності. Запропоновано здійснювати дослідження регіонального аграрного підприємництва у контексті індивідуальної, партнерської та корпоративної діяльності. Значну увагу приділено вивченню впливу трансформаційних процесів на становлення підприємництва в аграрному секторі. Проаналізовано сучасний стан і визначено тенденції розвитку сільськогосподарських підприємств Житомирщини. Визначено місце, роль і економічну ефективність різних організаційно-правових форм підприємницької діяльності, а також виявлено проблеми, що стримують їх розвиток. Розглянуто основні напрями вдосконалення підприємницької діяльності. Обгрунтовано необхідність формування підприємницьких структур в аграрному секторі регіону шляхом стимулювання кооперативного руху та вертикальної інтеграції. Акцентовано увагу на необхідності диверсифікації джерел фінансування даних підприємств. Обгрунтовано важливість створення консалтингових і дорадчих регіональних служб.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-131.1 +
Шифр НБУВ: РА341874

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Власенко О.П. 
Управління трансакційними витратами в агробізнесі: автореф. дис... канд. екон. наук.: 08.00.04 / О.П. Власенко ; Житомир. нац. агроекол. ун-т. — Житомир, 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні, методичні та практичні аспекти управління трансакційними витратами в агробізнесі. Досліджено категоріальний апарат трансакційних витрат. Визначено їх домінантні характеристики стосовно суб'єктів агробізнесу. Ідентифіковано класифікаційні ознаки трансакційних витрат. Проаналізовано їх сучасний рівень та з'ясовано особливості прояву залежно від організаційно-правового статусу суб'єкта господарювання. На підставі даних, одержаних завдяки застосуванню розробленої методики індикативного аналізу, визначено показники взаємозв'язку між рівнем витрат і результатом діяльності підприємства (прибутком). Обгрунтовано необхідність розподілу трансакційних витрат на видатки та втрати для потреб управління. Сформульовано концептуальні засади механізму управління трансакційними витратами в агробізнесі та здійснено поваріантний розрахунок резервів господарювання підприємств, що визначають напрями управлінського впливу. Обгрунтовано необхідність інтеграційного об'єднання сільськогосподарських товаровиробників на кооперативних засадах у контексті підвищення ефективності управління трансакційними витратами. Розраховано прогнозне значення синергетичного ефекту новостворених сільськогосподарських обслуговувальних кооперативів на прикладі підприємств Житомирщини.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-131-862-21 +
Шифр НБУВ: РА362257

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Плачков С.І. 
Формування і розвиток аграрного підприємництва в регіоні: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / С.І. Плачков ; Дніпропетр. держ. аграр. ун-т. — Д., 2005. — 20 с. — укp.

Розвинуто теоретико-методологічні положення та удосконалено практичні заходи забезпечення ефективного розвитку та функціонування аграрного підприємництва в регіоні. Обгрунтовано суть підприємництва як соціально-економічної основи аграрного виробництва. Уточнено особливості, функції та значення малого підприємництва для стабілізації й економічного росту аграрної сфери. Досліджено питання щодо методичних засад аналізу діяльності різних форм власності і господарювання. Визначено місце аграрного підприємництва в економіці регіону. Здійснено оцінку економічної ефективності функціонування нових агроформувань, а саме - фермерських господарств як типової форми аграрного підприємництва. Виявлено соціально-економічні й екологічні проблеми функціонування аграрних підприємств за умов конкретного регіону. Обгрунтовано напрями та засоби вдосконалення організаційно-економічного механізму розвитку реформованих аграрних підприємств, зокрема, кооперацію та інтеграцію, а також бізнес-планування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-131.1 + У9(4УКР-4ХЕС)320-131.1 +
Шифр НБУВ: РА338632

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Долинський С.В. 
Формування малого підприємництва у розвитку сільськогосподарського виробництва: Автореф. дис...канд. екон. наук: 08.07.02 / С.В. Долинський ; Нац. центр "Ін-т аграр. економіки". — К., 2004. — 21 с. — укp.

Досліджено теоретичні та методичні аспекти становлення і функціонування організаційно-економічного механізму малого підприємництва в аграрній сфері АПК. Обгрунтовано напрями та типові форми організації підприємницьких структур, у тому числі малих, із спеціалізацією виробництва відповідно до зональних особливостей. Визначено пріоритетні напрями підприємницької діяльності в Карпатському регіоні і в Закарпатській області.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-131.1 +
Шифр НБУВ: РА330318

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського