Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (3)Реферативна база даних (42)Книжкові видання та компакт-диски (27)Журнали та продовжувані видання (21)
Пошуковий запит: (<.>U=Ф015.23$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Барановський Ф.В. 
Економічна політика держави: політологічний аспект: Автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.02 / Ф.В. Барановський ; НАН України. Ін-т політ. і етнонац. дослідж. — К., 1999. — 20 с. — укp.

Дисертацію присвячено детальному аналізу взаємовпливу та взаємодії політичної та економічної сфер суспільства. На основі дослідження великого світового досвіду формування та реалізації економічної політики в кризових умовах в історичному та просторовому масштабі пропонуються певні узагальнення щодо розробки та впровадження дійової економічної політики в Україні. Встановлюється взаємозалежність між створенням демократичної, соціальної, правової держави і формуванням економічної політики. Розглядається економічна сфера громадянського суспільства щодо впливу на економічну політику держави. Робиться спроба запропонувати інноваційний комплексний підхід дослідження політологічних концептуальних парадигм взаємовідношення і взаємодії державних інститутів і політичних та економічних процесів і визначити на цій основі політологічний аспект економічної політики держави.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф015.23

Рубрики:

      
2.

Сириця Т.Ф. 
Особливості взаємозв'язку політики та економіки в умовах постсоціалістичних трансформацій: Автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.02 / Т.Ф. Сириця ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2006. — 18 с. — укp.

Досліджено особливості взаємодії політичної й економічної систем у країнах, що зазнають постсоціалістичних трансформацій. Розкрито механізми впливу відносин власності та структурних особливостей економік постсоціалістичних країн на процеси політичних трансформацій і демократизацію політичних систем. Здійснено порівняльний аналіз структурних і процедурних умов трансформацій в окремих постсоціалістичних країнах та їх групах. На підставі розглянутих структурних і процедурних особливостей запропоновано розрізнення моделей взаємодії політики й економіки, залежно від яких суспільна система набуває певних характеристик ефективності. Розкрито характер економічного зростання за останні роки у деяких постсоціалістичних країнах і визначено економічні та політичні причини поразки владної команди на президентських виборах 2004 р. в Україні. Базуючись на результатах дослідження, запропоновано раціональну модель подолання політичної й економічної монополій, а також розділення бізнесу та політики в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф024 + Ф015.23 +
Шифр НБУВ: РА341974

Рубрики:

      
3.

Полубатко Н. С. 
Політико-системні виміри геоекономічної кризи: автореф. дис. ... канд. політ. наук : 23.00.04 / Н. С. Полубатко ; НАН України ; Ін-т світ. економіки і міжнар. відносин. — К., 2011. — 18 с. — укp.

Досліджено системні особливості сучасних міжнародних відносин і глобальної економічної кризи, а також виокремлено її головні політичні й економічні чинники. Розглянуто еволюцію капіталізму протягом останніх тридцяти років, визначено його характерні риси та наслідки для соціально-політичних відносин. Проаналізовано антикризові заходи провідних країн світу, таких, як США, Велика Британія, Росія, Китай, Франція, Японія, Німеччина, а також їх вплив на роль держави в сучасних міжнародних відносинах. Визначено головні чинники та результати впливу глобальної економічної кризи на Україну, з'ясовано базовий елемент загроз для Української держави та її стабільності, а також вироблено практичні рекомендації українській владі стосовно особливостей впровадження нового зовнішньополітичного курсу за кризових умов. Досліджено геополітичні виміри глобальної економічної кризи, зокрема, її вплив на реалізацію геостратегій провідних держав світу, таких, як США, Росія та Китай, які, на думку політологів, визначатимуть ієрархічну конфігурацію посткризової міжнародної системи та впливатимуть найбільше на зовнішню політику України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф015.23 + Ф4(0),04 + Ф4(0),03
Шифр НБУВ: РА379080 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського