Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (2)Реферативна база даних (291)Книжкові видання та компакт-диски (311)Журнали та продовжувані видання (4)
Пошуковий запит: (<.>U=Х881.9(4УКР)112$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 42
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Байда А.О. 
Відповідальність за незаконну лікувальну діяльність за КК України (аналіз складу злочину, питання кваліфікації): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / А.О. Байда ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2006. — 20 с. — укp.

Досліджено проблеми відповідальності за незаконну лікувальну діяльність. Проведено аналіз ознак складу злочину, передбаченого ст. 138 КК. Розкрито суть поняття "незаконна лікувальна діяльність", установлено його співвідношення з поняттям "незаконне лікарювання", яке мало місце в КК УРСР 1960 р., а також проаналізовано спеціальні суб'єкти назаконної лікувальної діяльності, запропоновано їх типологію. Висвітлено питання щодо співвідношення незаконної лікувальної діяльності з шахрайством і незаконним абортом. Сформульовано пропозиції щодо вдсконалення відповідних положень чинного кримінального законодавства України та практики його застосування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)112.01 +
Шифр НБУВ: РА345961

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Бережний С.Д. 
Відповідальність за умисне вбивство з корисливих мотивів за кримінальним законодавством України: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / С.Д. Бережний ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено проблеми кримінальної відповідальності за умисне вбивство (УВ) з корисливих мотивів (КМ) за чинним КК України. Розкрито специфічний кримінально-правовий зміст УВ, передбаченого п. 6 ч. 2 ст. 115 КК, встановлено його співвідношення з іншими злочинами. Визначено основні тенденції призначення покарання за УВ з КМ. Наведено рекомендації щодо вдосконалення кримінального законодавства України та практики його застосування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)112.102.52 +
Шифр НБУВ: РА367788

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Мусієнко А. В. 
Запобігання злочинам у сфері трансплантації органів та тканин людини: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.08 / А. В. Мусієнко ; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Визначено кримінально-правову та кримінологічну характеристики злочинів у сфері трансплантації органів або тканин людини та заходи їх запобігання. Надано класифікацію злочинів у сфері трансплантації органів або тканин людини. Проаналізовано їх поняття, ознаки та види. Досліджено сучасний стан і тенденції, особливості механізму злочинів у даній сфері. Визначено причини й умови у сфері трансплантації органів або тканин людини. Розглянуто міжнародно-правові документи з приводу запобігання торгівлі органами або тканинами людини. Встановлено напрями запобігання суспільно небезпечним діянням у сфері трансплантації органів або тканин людини. Висвітлено шляхи розвитку міжнародного співробітництва щодо протидії злочинності у сфері трансплантації органів або тканин людини.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)112 + Х883.9(4УКР)711.12
Шифр НБУВ: РА373200 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Короленко М.П. 
Кваліфікація і класифікація умисних вбивств при обтяжуючих обставинах: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / М.П. Короленко ; НАН України. Інститут держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2002. — 20 с. — укp.

Досліджено кримінально-правові та кримінологічні проблеми класифікації, кваліфікації вбивств за обтяжуючих обставин. На підставі системного аналізу вітчизняних і зарубіжних досліджень, нормативно-правових актів висвітлено кримінально-правову та кримінологічну характеристики умисних убивств за обтяжуючих обставин, їх історичні витоки, соціально-політичні, психофізичні та економічні корені. Запропоновано шляхи протидії негативному антисоціальному явищу - умисному позбавленню життя іншої людини. Наведено пропозиції щодо вдосконалення норм Кримінального Кодексу, які передбачають відповідальність за скоєння умисних вбивств за обтяжуючих обставин. Особливу увагу приділено практичному застосуванню зазначених норм.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4Укр)112.012.2 + Х881.9(4Укр)025.2
Шифр НБУВ: РА318354 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Павленко Т.А. 
Концепція кримінально-правової охорони права людини на життя в Україні: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / Т.А. Павленко ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2008. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано необхідність розробки проекту Концепції кримінально-правової охорони права людини на життя як елемента національної Програми забезпечення й охорони прав і свобод людини та громадянина в Україні. Визначено та проаналізовано елементи Концепції, а саме: кримінально-правову політику держави, закон про кримінальну відповідальність, кримінальну відповідальність і заходи кримінально-правового характеру. Проаналізовано процес становлення та розвитку прав людини на життя в Україні. Висвітлено характерні ознаки цього права та запропоновано його визначення. З'ясовано межі кримінально-правової охорони права людини на життя. Розглянуто проблему легалізації евтаназії в Україні. Досліджено теоретико-правове співвідношення даного права та смертної кари. Сформульовано теоретичні висновки та пропозиції щодо вдосконалення чинного кримінального законодавства України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)112 +
Шифр НБУВ: РА358647

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Єгорова В.О. 
Криміналізація незаконного проведення дослідів над людиною та його кримінально-правові ознаки: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.08 / В.О. Єгорова ; Нац. акад. прокуратури України. — К., 2010. — 19 с. — укp.

Досліджено основні аспекти кримінальної відповідальності за незаконне проведення дослідів над людиною. З'ясовано історію протидії цьому діянню, досліджено соціальну зумовленість його криміналізації на сьогоднішній день. Проаналізовано об'єктивні, суб'єктивні та кваліфікуючі ознаки складу злочину, передбаченого ст. 142 КК України. Доведено, що чинна редакція даної статті не повністю відповідає сучасним теоретичним уявленням стосовно правової регламентації відповідальності за незаконне проведення дослідів над людиною та не може бути ефективним інструментарієм у руках правоохоронних органів для протидії цьому діянню. Виявлено необхідність доповнення та уточнення як об'єктивних ознак складу злочину, так і кваліфікуючих. Сформульовано ряд теоретичних висновків і надано пропозиції щодо удосконалення кримінально-правової регламентації відповідальності за незаконне проведення дослідів над людиною.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)112
Шифр НБУВ: РА375042 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Костенко М.В. 
Криміналістична характеристика вбивств на замовлення: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / М.В. Костенко ; Нац. юрид. акад. України ім. Ярослава Мудрого. — Х., 2003. — 20 с. — укp.

Розроблено структуру криміналістської характеристики вбивств на замовлення, яка містить елементи: спосіб учинення та приховування злочину, місце, час та обстановка вбивства, типова слідова картина, особа потерпілого й особа злочинця (замовника, виконавця й посередника). На підставі узагальнення судово-слідчої практики, вивчення літературних джерел запропоновано дефініцію поняття "спосіб учинення вбивств на замовлення", проведено типізацію способів учинення та приховування злочинів зазначеної категорії, виділено комплекс підготовчих заходів, здійснюваних злочинцями. Розглянуто категорії потерпілих, замовників і виконавців убивств на замовлення, надано їх соціально-особистісні характеристики.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)112.025.22 + Х881.9(4УКР)112.025.22 + Х881.9(4УКР)112.025.22
Шифр НБУВ: РА323809

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Шевченко О. В. 
Кримінальна відповідальність за вбивство матір'ю своєї новонародженої дитини: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.08 / О. В. Шевченко ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2011. — 20 с. — укp.

Досліджено об'єктивні та суб'єктивні ознаки складу злочину, передбаченого ст. 117 КК. Визначено момент початку людського життя та початку його кримінально-правової охорони. Встановлено стан матері під час учинення умисного вбивства своєї новонародженої дитини, який зменшує суспільну небезпечність цього злочину, але його наявність спостерігається не в усіх випадках дітовбивства. Вивчено окремі питання призначення покарання за умисне вбивство матір'ю своєї новонародженої дитини. На підставі одержаних результатів внесено науково обгрунтовані пропозиції, спрямовані на вдосконалення кримінального законодавства України, яке передбачає відповідальність особи за таке вбивство.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)112
Шифр НБУВ: РА382327 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Гороховська О.В. 
Кримінальна відповідальність за вбивство через необережність: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / О.В. Гороховська ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2003. — 18 с. — укp.

Досліджено комплекс проблем теоретичного та практичного характеру стосовно відповідальності за вбивство через необережність. Зокрема, охарактеризовано історію розвитку, сучасне кримінальне законодавство України, практику його застосування та кримінальне законодавство зарубіжних держав. Проаналізовано суб'єктивні ознаки необережного вбивства. Здійснено відмежування вбивства через необережність від суміжних складів злочинів. Досліджено проблеми пеналізації цього вбивства, розроблено рекомендації щодо вдосконалення кримінально-правових норм, закріплених у ст. 119 КК України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)112.101,22 + Х881.9(4УКР)112.101,22
Шифр НБУВ: РА323688

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Бабаніна В. В. 
Кримінальна відповідальність за залишення в небезпеці: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.08 / В. В. Бабаніна ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено історичний розвиток кримінального законодавства, що діє на території сучасної України. Проведено порівняльно-правовий аналіз кримінального законодавства України та законодавства зарубіжних країн стосовно кримінально-правової заборони залишення в небезпеці. Розглянуто об'єктивні та суб'єктивні ознаки складу даного злочину, а також сформульовано пропозиції щодо вдосконалення їх ознак. Обгрунтовано необхідність вдосконалення покарання за залишення в небезпеці. Науково доведено бачення щодо доцільності встановлення одного із спеціальних видів звільнення від кримінальної відповідальності за залишення в небезпеці.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)112
Шифр НБУВ: РА371963 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Сапронов О.В. 
Кримінальна відповідальність за насильницьке донорство: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / О.В. Сапронов ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2005. — 16 с. — укp.

Здійснено аналіз історичного розвитку донорства та використання крові, а також правового регулювання в Україні. Детально розглянуто об'єктивні та суб'єктивні ознаки цього злочину, зокрема кваліфікувальні та особливо кваліфікувальні. Установлено момент закінчення насильницького донорства. На підставі результатів дослідження сформульовано пропозиції щодо удосконалення положень чинного кримінального закону, що передбачають відповідальність за насильницьке донорство. Запропоновано нову редакцію статті Кримінального кодексу України, що передбачає відповідальність за вказаний злочин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)112 + Х881.9(4УКР)112 + Х881.9(4УКР)112
Шифр НБУВ: РА336254

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Заславська М.Г. 
Кримінальна відповідальність за неналежне виконання обов'язків щодо охорони життя та здоров'я дітей: соціальна обумовленість і склад злочину: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / М.Г. Заславська ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2006. — 18 с. — укp.

Розглянуто проблеми кримінальної відповідальності за невиконання або неналежне виконання професійних або службових обов'язків щодо охорони життя та здоров'я дітей. Проаналізовано історичні, соціальні, нормативні та кримінологічні фактори, що обумовили встановлення кримінальної відповідальності за даний злочин. Визначено ознаки складу злочину, зокрема, наведено характеристику об'єкта, суб'єкта, об'єктивної та суб'єктивної сторін. Обгрунтовано підстави відмежування злочину, передбаченого ст. 137 КК України від суміжних. Розглянуто причинний зв'язок між невиконанням або неналежним виконанням професійних або службових обов'язків щодо охорони життя та здоров'я неповнолітніх, забезпечення їх належного фізичного та психічного розвитку та суспільно небезпечними наслідками. Уперше запропоновано визнавати особами, які підпадають під ознаки суб'єкта досліджуваного злочину тих, які здійснюють догляд за неповнолітніми на підставі цивільно-правових угод. Запропоновано нову редакцію ст. 137 КК України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)112 + Х881.9(4УКР)112
Шифр НБУВ: РА344439

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Байлов А.В. 
Кримінальна відповідальність за посягання на життя та здоров'я особи, вчинені в стані сильного душевного хвилювання: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / А.В. Байлов ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2004. — 19 с. — укp.

Здійснено комплексне наукове дослідження проблем кримінальної відповідальності за посягання на життя та здоров'я особи, вчинені у стані душевого хвилювання за кримінальним правом України. Проаналізовано об'єктивні та суб'єктивні ознаки складів злочинів, передбачених ст. 116, 123 КК. Розкрито суть поняття "сильне душевне хвилювання", здійснено співвідношення понять "сильне душевне хвилювання" і "фізіологічний афект", запропоновано у ст. 116, 123 КК термін "сильне душевне хвилювання" замінити терміном "фізіологічний афект". Досліджено підстави та причини виникнення фізіологічного афекту. Охарактеризовано особистість потерпілого й особи, яка вчинила посягання на життя та здоров'я особи у стані сильного душевного хвилювання. На підставі одержаних результатів розроблено науково обгрунтовані пропозиції з метою вдосконалення кримінального законодавства України, яке передбачає відповідальність за посягання на життя та здоров'я особи, вчинені у стані сильного душевного хвилювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)112.025.1 +
Шифр НБУВ: РА334918

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Дідківська Н.А. 
Кримінальна відповідальність за умисне вбивство з метою приховати інший злочин або полегшити його вчинення: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / Н.А. Дідківська ; Акад. адвокатури України. — К., 2005. — 19 с. — укp.

Досліджено проблеми кримінальної відповідальності за умисне вбивство з метою приховати інший злочин або полегшити його скоєння за чинним КК України. Розглянуто основні підходи до нормативної регламентації відповідальності за окремі прояви даного вбивства в найважливіших правових пам'ятках, що діяли на території України, та в сучасному кримінальному законодавстві окремих зарубіжних держав. Досліджено специфічний кримінально-правовий зміст умисного вбивства, його співвідношення з іншими злочинами. Визначено основні тенденції призначення покарання за умисне вбивство з метою приховати інший злочин або полегшити його скоєння. Наведено пропозиції щодо вдосконалення кримінального законодавства України та практики його застосування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)112.025.2 +
Шифр НБУВ: РА339694

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Мамчур В.М. 
Кримінальна відповідальність за умисне вбивство особи чи її близького родича у зв'язку з виконанням цією особою службового або громадського обов'язку: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / В.М. Мамчур ; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. — К., 2002. — 20 с. — укp.

Комплексно досліджено юридичну та соціальну природу умисного вбивства особи або її близького родича через виконання нею службового обов'язку. Уточнено зміст специфічних ознак такого виду вбивств, співвідношення між ним та іншим злочинами, розглянуто деякі проблеми призначення покарання за такі вбивства. Сформульовано теоретичні положення, визначено суть деяких понять і термінів, що мають значення для науки, практики та вдосконалення законодавства. Обгрунтовано необхідність уточнення формулювання, вживане в чинному Кримінальному кодексі України для позначення такого виду вбивств. Запропоновно замінити його на формулювання "умисне вбивство особи або близької до неї людини у зв'язку із здійсненням цією особою службової, професійної або правомірно суспільно корисної діяльності".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4Укр)112 + Х881.9(4Укр)125.025.2
Шифр НБУВ: РА319066 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Чеботарьова Г. В. 
Кримінально-правова охорона правопорядку у сфері медичної діяльності: автореф. дис. ... д-ра юрид. наук : 12.00.08 / Г. В. Чеботарьова ; НАН України, Ін-т держави і права ім. В.М. Корецького. — К., 2011. — 36 с. — укp.

Вперше в кримінальному праві в Україні висвітлено комплекс проблем, що стосуються забезпечення кримінально-правовими засобами правопорядку у сфері медичної діяльності, яку розглянуто як окремий об'єкт правового регулювання, а правопорядок у ній - як об'єкт кримінально-правової охорони. Проаналізовано соціальні компоненти сфери медичної діяльності, визначено засоби підтримання порядку відносин у ній і місце серед цих засобів положень кримінального права. На основі спільності видового об'єкта виділено групу діянь, що загрожують життю та здоров'ю людини шляхом руйнування порядку відносин у сфері медицини - "злочинів у сфері медичної діяльності", проаналізовано їх кримінально-правові ознаки. Розглянуто особливості впливу на осіб, що злочинно порушують правопорядок у сфері медичної діяльності таких засобів, як покарання, звільнення від покарання та його відбування, звільнення від кримінальної відповідальності. Обгрунтовано пропозиції щодо вдосконалення Кримінального Кодексу України та практики його застосування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)112 + Р811.6
Шифр НБУВ: РА385720 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
17.

Триньова Я.О. 
Кримінально-правова оцінка позбавлення життя людини із співчуття до неї: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.08 / Я.О. Триньова ; Нац. акад. прокуратури України. — К., 2010. — 19 с. — укp.

З'ясовано кримінально-правову природу позбавлення життя людини зі співчуття до неї та на її прохання. Доведено, що воно виступає ненасильницьким умисним спричиненням смерті. Переглянуто існуючу оцінку цього діяння, зокрема визнано його таким, що не є вбивством і віднесено до числа злочинів невеликої тяжкості. Уточнено поняття вбивства як виключно насильницького позбавлення життя людини. Вдосконалено поняття "життя", "якість життя", проаналізовано соціально-правові засади забезпечення недоторканності життя людини. Розглянуто зарубіжне законодавство щодо регламентації припинення життя людини на її прохання. Обгрунтовано доцільність легалізації ейтаназії й ортаназії. Запропоновано теоретичну модель можливого закону України "Про забезпечення права людини на гідну смерть".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)112
Шифр НБУВ: РА374004 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Черевко К. О. 
Кримінально-правова характеристика незаконного проведення аборту: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.08 / К. О. Черевко ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2011. — 20 с. — укp.

Досліджено кримінальну відповідальність за незаконне проведення аборту у вітчизняному та закордонному законодавстві. Розглянуто проблему визначення початку кримінально-правової охорони людського життя. Висвітлено об'єктивні та суб'єктивні ознаки злочину, передбаченого ст. 134 КК України. Проаналізовано кваліфікуючі ознаки даного злочину. Надано кримінально-правову та кримінологічну характеристики потерпілої від незаконного проведення аборту, а також особи злочинця, який вчинив незаконний аборт.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)112
Шифр НБУВ: РА381254 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Чеботарьова Г.В. 
Кримінально-правові проблеми трансплантації органів або тканин людини та донорства крові: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / Г.В. Чеботарьова ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2003. — 18 с. — укp.

Сформульовано нові теоретичні положення, уточнено зміст окремих понять, що мають значення для науки, практики й удосконалення законодавства України. На підставі проведеного аналізу правового регулювання трансплантації та донорства крові в міжнародному праві та праві України, у тому числі кримінальному, надано оцінку кримінально-правового забезпечення охорони прав і свобод людини та громадянина в сфері трансплантації та донорства крові в Україні. Розглянуто кримінально-правові аспекти діяльності, здійснюваної в зазначеній сфері та виділено найбільш значимі проблеми захисту прав реципієнта та донора. Обгрунтовано пропозиції щодо кваліфікації злочинів у сфері трансплантації та донорства крові та внесено пропозиції щодо удосконалення кримінально-правових норм, які установлюють відповідальність за злочини в цій сфері медичної діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)112 +
Шифр НБУВ: РА325791

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Катеринчук К.В. 
Кримінально-правові та кримінологічні заходи запобігання катуванню: автореф. дис... канд. юрид. наук : 12.00.08 / К.В. Катеринчук ; Держ. НДІ М-ва внутр. справ України. — К., 2010. — 18 с. — укp.

Проведено комплексне наукове дослідження проблеми запобігання катуванням в Україні заходами кримінально-правового та кримінологічного характеру. Розглянуто ставлення держави та суспільства у різні історичні періоди їх розвитку до катування як соціального явища - від розуміння його як міри покарання та методу кримінального процесу до усвідомлення необхідності повної ліквідації. Наведено соціальну та юридичну характеристику катування, розглянуто його негативні наслідки фізичного, психологічного та соціального характеру. Проаналізовано об'єктивні та суб'єктивні ознаки злочину, передбаченого ст. 127 КК України "Катування", зроблено його відмежування від суміжних складів злочинів. Наведено характеристику суб'єктів злочину, особи злочинця та потерпілого у справах про катування, розроблено їх класифікацію.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)112 + Х881.9(4УКР)128 + Х883.9(4УКР)71
Шифр НБУВ: РА370096 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського