Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (64)Книжкові видання та компакт-диски (69)
Пошуковий запит: (<.>U=Х881.9(4УКР)125$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 10
Представлено документи з 1 до 10

      
1.

Патик Л. Л. 
Криміналістичне дослідження підробленого паспорта громадянина України: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / Л. Л. Патик ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2010. — 17 с. — укp.

Розглянуто історичний шлях формування паспорта, його правову основу та практичне значення. Систематизовано наукову інформацію щодо спеціальних засобів захисту та способів підроблення, запропоновано їх класифікацію. Визначено методичні особливості криміналістичного дослідження підробленого паспорта, сучасні методи та технічні засоби дослідження. Обгрунтовано необхідність виділення окремої методики дослідження паспорта та розроблено методичні рекомендації щодо техніко-криміналістичного дослідження паспорта громадянина України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х894.9(4УКР)15 + Х881.9(4УКР)125
Шифр НБУВ: РА374620 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Блажівський Є.М. 
Кримінальна відповідальність за втручання в діяльність за кримінальним правом України: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.08 / Є.М. Блажівський ; Львів. держ. ун-т внутр. справ. — Л., 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено проблеми забезпечення кримінально-правовими засобами належних умов для здійснення повноважень визначеними кримінальним кодексом (КК) особами. Досліджено систему злочинів, що полягають у втручанні в діяльність за чинним КК України, стан розробки питань відповідальності за втручання в діяльність у юридичній літературі, соціальну зумовленість встановлення кримінальної відповідальності за втручання у діяльність. З'ясовано зміст та обсяг поняття "втручання в діяльність" за кримінальним правом України та його відмінність від суміжних понять. Проаналізовано склади та караність втручання у діяльність за чинним КК держави. Обгрунтовано необхідність уніфікованого викладу статей КК, які передбачають відповідальність за втручання у діяльність.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)125
Шифр НБУВ: РА374942 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Мартіросян А. Г. 
Кримінальна відповідальність за втручання в діяльність осіб, які здійснюють правосуддя: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.08 / А. Г. Мартіросян ; НАН України, Ін-т держави і права ім. В. М. Корецького. — К., 2011. — 17 с. — укp.

У дослідженні вперше обгрунтовано положення, що видовим об'єктом злочинів, передбачених ст. 376, 377, 378, 379 КК України, є порядок суспільних відносин, що забезпечує незалежність судді, народного засідателя чи присяжного шляхом охорони їх професійної діяльності, життя, здоров'я, майна, а також життя, здоров'я, майна їх близьких родичів як необхідної умови для належного здійснення правосуддя. Визначено співвідношення між термінами "втручання" та "першкоджання" як загальне й чаткове (рід і вид). Відповідно констатовано, що перешкоджання - це діяння, у результаті здійснення якого настають наслідки у вигляді недопущення належного здійснення правосуддя, а втручання не потребує встановлення настання таких наслідків. Аргументовано важливість забезпечення незалежності судової діяльності на міжнародному та національному рівнях. Обгрунтовано пропозиції щодо вдосконалення чинного законодавства про кримінальну відповідальність та запропоновано нові редакції статей, що встановлюють відповідальність за втручання в діяльність осіб, які здійснюють правосуддя.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)125
Шифр НБУВ: РА381790 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Антонов С. В. 
Кримінальна відповідальність за посягання на діяльність службової особи чи громадянина, який виконує громадський обов'язок (ст. 350, 352 КК України): автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.08 / С. В. Антонов ; Київський національний університет внутрішніх справ. — К,, 2010. — 20 — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)125
Шифр НБУВ: РА371363 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Мамчур В.М. 
Кримінальна відповідальність за умисне вбивство особи чи її близького родича у зв'язку з виконанням цією особою службового або громадського обов'язку: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / В.М. Мамчур ; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. — К., 2002. — 20 с. — укp.

Комплексно досліджено юридичну та соціальну природу умисного вбивства особи або її близького родича через виконання нею службового обов'язку. Уточнено зміст специфічних ознак такого виду вбивств, співвідношення між ним та іншим злочинами, розглянуто деякі проблеми призначення покарання за такі вбивства. Сформульовано теоретичні положення, визначено суть деяких понять і термінів, що мають значення для науки, практики та вдосконалення законодавства. Обгрунтовано необхідність уточнення формулювання, вживане в чинному Кримінальному кодексі України для позначення такого виду вбивств. Запропоновно замінити його на формулювання "умисне вбивство особи або близької до неї людини у зв'язку із здійсненням цією особою службової, професійної або правомірно суспільно корисної діяльності".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4Укр)112 + Х881.9(4Укр)125.025.2
Шифр НБУВ: РА319066 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Фіалка М. І. 
Кримінально-правова охорона документообігу: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.08 / М. І. Фіалка ; Класич. приват. ун-т. — Запоріжжя, 2010. — 20 с. — укp.

Розглянуто та проаналізовано поняття документа, офіційного документа та документообігу. Проведено історико-правовий аналіз розвитку законодавства, що передбачало відповідальність за порушення у сфері документообігу. Проведено порівняльний аналіз зарубіжного кримінального законодавства щодо кримінапьно-правової охорони документообігу. Досліджено принципи й умови криміналізації діянь у сфері документообігу. Розглянуто та вдосконалено класифікацію кримінально-правових норм, що передбачають відповідальність за посягання у сфері документообігу. Досліджено об'єктивні та суб'єктивні ознаки злочинів, що посягають на порядок використання документів. Проаналізовано окремі питання кваліфікації злочинів у сфері документообігу. Запропоновано зміни та доповнення до чинного кримінально законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)125
Шифр НБУВ: РА377414 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Давидович І.І. 
Кримінально-правова охорона представників влади і громадськості, які охороняють правопорядок: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / І.І. Давидович ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Здійснено комплексне наукове дослідження проблеми кримінально-правової охорони представників влади та громадськості, які охороняють правопорядок. Доведено, що основні склади злочинів, передбачених ст. 342, 343, 345, 347 - 349, 350, 352 Кримінального кодексу, побудовані законодавцем з використанням типової юридичної конструкції. Досліджено загальні об'єктивні і суб'єктивні ознаки, передбачені цією конструкцією. Визначено особливості окремих посягань на представників публічного управління. Проведено системний аналіз санкцій у ст. 342, 343, 345, 347 - 349, 350, 352 Кримінального кодексу і встановлено закономірності побудови санкцій у цих нормах. Розроблено пропозиції щодо вдосконалення кримінального законодавства України та практики його застосування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)125 +
Шифр НБУВ: РА353755

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Тімошенко Н.О. 
Кримінально-правова характеристика підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збуту та використання: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / Н.О. Тімошенко ; Акад. адвокатури України. — К., 2009. — 19 с. — укp.

Досліджено ознаки юридичних складів підроблення документів, печаток, штампів і бланків, їх збуту, використання підроблених документів. Проведено комплексний юридичний аналіз об'єктивних і суб'єктивних ознак складів злочину, передбачених ст. 358 Кримінального кодексу (КК) України. Розглянуто основні підходи до нормативного закріплення зазначених юридичних ознак у чинному національному кримінальному законодавстві певних зарубіжних країн. Досліджено основні термінологічні та змістові аспекти визначення поняття "підроблення документів, печаток, штампів і бланків". Розглянуто питання про предмет злочину, передбаченого ст. 358 КК. Запропоновано визначення поняття "документ" і його різновидів - "офіційний документ" і "особовий документ", "печатка", "штамп" і "бланк". Висвітлено питання про механізм утворення кваліфікованого складу злочину, передбаченого ч. 2 ст. 358 КК.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)125 +
Шифр НБУВ: РА363812

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Парасюк Н. М. 
Незаконні дії з документами, бланками, штампами та печатками за кримінальним правом України: юридичний аналіз складів злочинів (ст. ст. 357, 358 КК України): автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.08 / Н. М. Парасюк ; Львів. держ. ун-т внутр. справ. — Л., 2011. — 19 с. — укp.

Розглянуто стан дослідження проблем складів злочинів про незаконні дії з документами, бланками, штампами та печатками в науці кримінального права. Розкрито зміст законодавчих конструкцій, з допомогою яких сформульовані основний та кваліфікований склади злочинів про незаконні дії з документами, бланками, штампами та печатками. Сформульовано правила кваліфікації складів злочинів про незаконні дії з документами, бланками, штампами та печатками. Визначено співвідношення даних кримінально-правових норм з іншими нормами чинного кримінального законодавства, предметом складу злочину в яких визнаються документи та бланки. Надано пропозиції щодо вдосконалення кримінально-правових норм, які містять ознаки складів злочинів, передбачених ст. ст. 357 та 358 КК України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)125
Шифр НБУВ: РА383547 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Осадчий В.І. 
Проблеми кримінально-правового захисту правоохоронної діяльності: Автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.08 / В.І. Осадчий ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2004. — 36 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження проблем кримінально-правового захисту правоохоронної діяльності. Визначено зміст даного поняття та сутність правоохоронної діяльності як об'єкта злочинів. Виявлено загальні об'єктивні та суб'єктивні ознаки, властиві всім злочинам проти правоохоронної діяльності. Обгрунтовано доцільність утворення самостійного інституту Особливої частини кримінального права "Злочини проти правоохоронної діяльності", сформульовано пропозиції щодо удосконалення чинного кримінального законодавства. Досліджено співвідношення положень обставин, що виключають злочинність діянь та права працівників правоохоронних органів на застосування вогнепальної зброї, спеціальних засобів і заходів фізичного впливу. Визначено обставини кожної з підстав використання особливих методів впливу, які виключають злочинність діянь. Сформульовано критерії правомірності застосування вогнепальної зброї, обгрунтовано потребу його правового регламентування, запропоновано варіант нової редакції ст. 43 КК.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)125 + Х881.9(4УКР)015 +
Шифр НБУВ: РА331867

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського