Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (11)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=АЗАД$<.>+<.>A=ЯДОЛЛ$<.>+<.>A=АЛИПАША$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Представлено документи з 1 до 8

      
Категорія:    
1.

Азадова Е. В. 
Застосування ІКТ у методичній системі навчання "Дискретної математики" для формування інформаційних компетентностей / Е. В. Азадова // Інформ. технології в освіті : зб. наук. пр. - 2012. - Вип. 12. - С. 112-118. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Розглянуто впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у систему навчання дисципліни "Дискретна математика" як шлях до формування інформаційних компетентностей у студентів.


Індекс рубрикатора НБУВ: В126 р3-353

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73466 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Ширинов З. Т. 
Ближайшие и отдаленные результаты ауто- и аллопластических операций при паховых грыжах / З. Т. Ширинов, Э. А. Алиева, З. Н. Азадова, Н. Х. Ханкишиев // Клініч. хірургія. - 2020. - 87, № 11/12. - С. 48-53. - Библиогр.: 10 назв. - рус.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.463.054.3 + Р457.443-99

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26838 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Копчак В. М. 
Уповільнення моторно-евакуаційної функції шлунка після панкреатодуоденальної резекції: сучасний погляд на проблему : (огляд літ.) / В. М. Копчак, О. І. Литвин, О. В. Дувалко, Л. О. Перерва, С. О. Мотельчук, П. А. Азадов // Клініч. хірургія. - 2021. - 88, № 1/2. - С. 73-77. - Бібліогр.: 42 назв. - укp.

Зроблено висновок про відсутність способів, методик та показань до формування дуоденоентероанастомоза та гастроентероанастомоза, які б достовірно зменшували або сприяли попередженню виникнення у ранньому післяопераційному періоді затримки спорожнення шлунка. Водночас автори повідомляють, що покладаються на власний досвід виконання того чи іншого способу дигестивного анастомоза під час ПДР. Назріла потреба запропонувати оптимальний спосіб формування дуоденоентероанастомоза та гастроентероанастомоза для попередження виникнення гастростазу в ранньому періоді після ПДР.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р413.302 + Р457.445.22-83

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26838 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Азаден А. 
Облік і аудит за міжнародними стандартами в умовах інтеграції в світову економіку : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.09 / А. Азаден; Харківський державний університет харчування та торгівлі. - Харків, 2019. - 23 c. - укp.

Вирішено актуальні науково-практичні завдання з удосконалення організаційних і методичних засад обліку і аудиту в умовах адаптації до Міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ) та Міжнародних стандартів аудиту (МСА). Обґрунтовано пріоритетні напрямки реформування національної облікової системи Лівії (концептуальна основа, облік основних об'єктів, аспекти розкриття інформації в звітності, інвестиції та фінансові вкладення, спеціальні стандарти). Розроблено Програму реформування національної облікової системи Лівії та покроковий план переходу на використання МСФЗ. Запропоновано концепцію бухгалтерських знань для впровадження МСФЗ в Лівії. Охарактеризовано ключові відмінності в підходах до обліку діяльності компаній між МСФЗ та US GAAP та проведене їх перехресне порівняння. Розроблена Концептуальна модель формування облікової політики відповідно до МСФЗ. Розвинено модель формування методичних положень облікової політики за МСФЗ. Запропоновано концептуальні моделі автоматизованої обробки облікової інформації при використання методу трансформації, паралельного обліку (конверсії), трансляції, а також запропонованого комбінованого методу складання бухгалтерської (фінансової) звітності. Визначені варіанти реалізації функцій внутрішнього аудиту в період переходу на міжнародні стандарти аудиту і фінансової звітності. Запропонована концепція внутрішнього аудиту. Систематизовано механізм формування інформаційних потоків, які формують процедуру внутрішнього аудиту в форматі МСФЗ та MCA.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)20 + У052.9(4УКР)80 + У052.9(6ЛІВ)20 + У052.9(6ЛІВ)80

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА439585 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Азаден А. 
Облік і аудит за міжнародними стандартами в умовах інтеграції в світову економіку : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.09 / А. Азаден; Харківський державний університет харчування та торгівлі. - Харків, 2019. - 23 c. - укp.

Досліджено процес реформування системи бухгалтерського обліку, звітності й аудиту в Україні та Лівії відповідно до МСФЗ (міжнародні стандарти фінансової звітності). Виявлено проблемні аспекти організації процесу та методики бухгалтерського обліку та внутрішнього аудиту в умовах інтеграції в світову економіку і переходу до МСФЗ. Наведено практичні рекомендації щодо їх вирішення. Теоретично обґрунтувано дефініції "гармонізація", "конвергенція", "внутрішній аудит". Здійснено комплексне обґрунтування організаційно-методичного механізму регулювання системи бухгалтерського обліку, який відповідає завданням міжнародної гармонізації систем обліку та звітності шляхом напрацювання організаційних і прикладних засад реформування обліково-звітної системи та системи внутрішнього аудиту з урахуванням положень МСФЗ та МСА (міжнародні стандарти аудиту). Розроблено загальний план переходу до від GAAP US до МСФЗ. Розроблено організаційну та методичну моделі підготовки облікової політики за МСФЗ. Удосконалено інструментарій обліково-аналітичного забезпечення процесу підготовки звітності за МСФЗ шляхом розробки моделі автоматизації складання бухгалтерської (фінансової) звітності на основі запропонованого комбінованого методу. Обгрунтовано концепцію внутрішнього аудиту економічних суб’єктів в період переходу до МСА та МСФЗ. Формалізовано модель експрес-оцінки ефективності служби внутрішнього аудиту.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)20 + У052.9(4УКР)80 + У052.9(6ЛІВ)20 + У052.9(6ЛІВ)80

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА441962 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
6.

Копчак В. М. 
Парагангліома заочеревинного простору / В. М. Копчак, Л. О. Перерва, В. О. Кропельницький, В. В. Ханенко, В. І. Трачук, П. А. Азадов // Клініч. хірургія. - 2022. - 89, № 11/12. - С. 53-60. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Парагангліома - життєво небезпечне новоутворення, тому при діагностиці нібито безсимптомної заочеревинної пухлини слід завжди пам'ятати про гормонально-активну парагангліому. Точність передопераційної діагностики може бути значно покращена шляхом визначення не тільки локалізації, а й функціональних характеристик пухлини. Комбіноване використання імуногістохімічних маркерів корисне в передопераційному визначенні злоякісності пухлини. Хірургічне видалення парагангліоми потребує адекватної передопераційної підготовки та оцінки хірургічного ризику. Повна передопераційна підготовка може запобігти небезпечним для життя періопераційним ускладненням. Спостереження протягом усього життя необхідне у всіх пацієнтів із заочеревинними парагангліомами.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.16-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26838 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
7.

Усенко О. Ю. 
Уповільнене спорожнення шлунка після панкреатодуоденектомії: аналіз факторів впливу / О. Ю. Усенко, В. М. Копчак, П. В. Огородник, І. В. Хомяк, О. І. Литвин, А. Г. Дейниченко, О. В. Дувалко, Л. О. Перерва, С. В. Андронік, С. О. Мотельчук, П. А. Азадов // Укр. журн. клініч. хірургії. - 2023. - 90, № 1. - С. 3-6. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.



Шифр НБУВ: Ж26838 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
8.

Акімова Н. 
Моделі формування обліково-аналітичної системи фінансової та управлінської звітності на основі інформаційної платформи МСФЗ / Н. Акімова, Т. Наумова, А. Азаден, В. Козуб, С. Козуб // Фінанс.-кредит. діяльність: проблеми теорії та практики : зб. наук. пр. - 2022. - Вип. 6. - С. 198-217. - Бібліогр.: 31 назв. - укp.

Моделювання, будучи універсальним методом наукового пізнання, передбачає вивчення будь-якого об'єкта (процесу) у вигляді створення сукупності моделей, які мають основні характеристики та властивості досліджуваного об'єкта. Економічне моделювання є відтворенням економічних об'єктів і процесів в обмежених, малих експериментальних формах і штучно створених умовах. Моделювання як науковий метод давно почали використовувати в системі наукових досліджень загалом та обліку зокрема. Мета роботи - вдосконалення теоретичних і методичних підходів до дослідження бухгалтерського моделювання для організації ефективного облікового процесу, що надає змогу підвищити якість результатної інформації та створити прийнятні умови переходу до використання міжнародних стандартів фінансової звітності. У результаті проведеного дослідження розглянуто можливості моделювання облікового процесу на сучасному етапі та розроблено моделі складання бухгалтерської (фінансової) та управлінської звітності в умовах переходу до МСФЗ. Охарактеризовано 3 моделі облікової політики та запропоновано концептуальну модель формування облікової політики відповідно до МСФЗ, що надасть можливість розглядати облікову політику як інструмент оптимізації процесу підготовки звітності за МСФЗ. Доведено необхідність розробки механізму формування управлінської облікової політики, спрямованої на підготовку інформації відповідно до вимог МСФЗ, що підвищує ступінь достовірності інформації та надає змогу оптимізувати на різних рівнях управління процес ухвалення управлінських рішень. Проаналізовано способи отримання звітності за МСФЗ українськими компаніями та запропоновано моделі обробки облікової інформації при використанні методу трансформації, паралельного обліку (конверсії), трансляції, а також концептуальна модель автоматизованої обробки облікової інформації при використанні комбінованого методу складання бухгалтерської (фінансової) звітності. Зроблено висновок, що застосування розробленої методики надасть змогу автоматизувати складання бухгалтерської (фінансової) звітності підприємств в умовах переходу на міжнародні стандарти та оперативно отримувати достовірну результатну інформацію, необхідну зацікавленим користувачам для ухвалення економічних рішень. Запропоновано модель трансформації бухгалтерської звітності у формат управлінських звітів, адаптованих до вимог МСФЗ, у якій виділено взаємозв'язок окремих показників балансу за видами діяльності з іншими управлінськими звітами. Практичне значення отриманих результатів полягає в тому, що використання розроблених науково-методичних рекомендацій, моделей і методик відповідно до принципів міжнародних стандартів фінансової звітності сприятиме підвищенню якості інформаційних ресурсів і зростанню ефективності використання господарських засобів суб'єктів господарювання.



Шифр НБУВ: Ж73250 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського