Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Антоник О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Антоник О. 
Популярні видання "Просвіти": типологічний аналіз / О. Антоник // Наук. пр. Нац. б-ки України ім. В.І. Вернадського. - 2000. - Вип. 3. - С. 223-232. - Бібліогр.: 28 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч617.3(4Укр)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70113 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Антоник О. 
"Школа і книга - поняття нероздільні" (книга як чинник освіти й виховання в творчій спадщині Василя Сухомлинського) / О. Антоник // Наук. пр. Нац. б-ки України ім. В.І. Вернадського. - 2000. - Вип. 3. - С. 302-317. - Бібліогр.: 22 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч33(4Укр)6-212

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70113 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Антоник О. В. 
Книжкові конкурси як засіб активізації попиту на книжкову продукцію / О. В. Антоник, О. О. Жолдак // Поліграфія і вид. справа. - 2014. - № 3. - С. 73-81. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Відмічено особливості книги як суб'єкта комунікації, її соціокомунікативні і товарні функції. Охарактеризовано книжкові конкурси, що функціонують в Україні, зокрема, конкурс "Найкраща книга Форуму". Висвітлено результати анкетування учасників і відвідувачів Форуму видавців у Львові щодо впливу книжкових конкурсів на активізацію читацьких інтересів і купівельного попиту.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч617.16

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29709 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Антоник О. В. 
Книгознавство як системне знання про книгуі книжкову справу: ринкові можливості / О. В. Антоник // Поліграфія і вид. справа. - 2011. - № 1. - С. 3-10. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Обгрунтовано доцільність системного підходу у вивченні книги як основного об'єкта книгознавства. Аргументованоя тезу про системність теорії та практики книжкової справи. Окреслено деякі шляхи актуалізації книгознавчої теорії щодо ринкових умов функціонування книги та книжкової справи.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч611

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29709 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Зубко Н. Н. 
Шкільний підручник в Україні: книгознавчі моделі і видавничі практики (на прикладі хімії) : монографія / Н. Н. Зубко; ред.: О. В. Антоник; Національна академія наук України, Львівська національна наукова бібліотека України імені Василя Стефаника. - Львів : ЛННБ України ім. В. Стефаника, 2019. - 255 c. - Бібліогр.: с. 175-206 - укp.

На основі історико-книгознавчого аналізу відтворено цілісну картину видання шкільних підручників хімії в Україні у XX - на початку XXI століття, здійснено їхню бібліографічну реконструкцію. Виокремлено й охарактеризовано два періоди у розвитку навчального книговидання, зумовлені реформуванням освітньої сфери під впливом соціально-політичних перетворень в Україні як республіці в складі СРСР і у суверенній державі. Здійснено історико-книгознавчий аналіз підручників хімії, виданих у радянську добу і період незалежності. На основі побудови структурно-функціональних моделей шкільних підручників хімії простежено еволюцію їхнього змісту та форми, виявлено наступність і оригінальність у їхній видавничій інтерпретації, що має важливе значення і для відтворення історії їхнього видання, і для удосконалення сучасної практики підручникотворення.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч617.167.4 г(4УКР) + Ч617.167.4 в2:Г

Рубрики:

Шифр НБУВ: СО38130 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Документ в інформаційному просторі: традиції минулого і виклики сучасності : монографія / О. В. Антоник, І. Р. Берест, М. А. Олійник, Ю. І. Палеха, М. С. Пасічник, Г. М. Савчук, О. В. Стадник, С. М. Стрельбицька, Л. М. Ткач; Українська академія друкарства. - Київ : Ліра-К, 2021. - 249 c. - укp.

Розглянуто широке коло питань, пов'язаних із проблемами аналізу документів як джерела первинної інформації. Висвітлено особливості становлення та розвитку електронного документознавства як складника науки про документ. Розкрито проблеми інформаційної нерівності в сучасному та цифровому просторі, специфіку формування та перспективи розвитку української документознавчої термінології. Охарактеризовано види моделювання у сфері підготовки фахівців з документознавства та діловодства.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч244(4УКР) + Ч243(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА859258 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського