Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (4)Книжкові видання та компакт-диски (14)
Пошуковий запит: (<.>A=БЕРНАРД$<.>+<.>A=АНДРЕАС$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Андреас Ф. Шауб 
Акушерський гель скорочує другий період пологів і запобігає травмам промежини в жінок, що раніше не народжували: рандомізоване дослідження в контрольованих умовах / Андреас Ф. Шауб, М. Літчі, І. Гьослі, В. Гольцгреве, У. Бльойль, В. Гайсбюлер // Здоровье женщины. - 2010. - № 1. - С. 52-57. - Бібліогр.: 24 назв. - укp.

Мета - визначити, чи скорочує акушерський гель другий період пологів і чи справляє захисний вплив на промежину. Для участі в дослідженні залучили 251 жінку, що раніше не народжували, з одноплідною вагітністю в термін, з потиличним передлежанням плода, з низьким ризиком ускладнень. Всього 226 жінок, що задовольняли вимогам дослідження, були розподілені в дві групи методом сліпого відбору: в групу А, без застосування акушерського гелю, та в групу В, з застосуванням акушерського гелю шляхом нанесення його під час вагінальних оглядів, починаючи з раннього першого періоду пологів (до розкриття шийки матки на 4 см) і закінчуючи пологами. В цілому було проаналізовано 183 випадки. При вагінальних пологах без втручань, таких як кесарів розтин, оперативне втручання на піхві чи метод Крістеллера, застосування акушерського гелю значно скоротило другий період пологів на 26 хв (30 %) (Р = 0,026), і суттєво зменшило розриви промежини (Р = 0,024). Перший період пологів і загальна тривалість пологів також скоротилися, але не суттєво. Не спостерігалося жодних побічних ефектів під час застосування акушерського гелю. Висновок: вагінальне застосування акушерського гелю показало суттєве скорочення другого періоду пологів і суттєве покращення цілісності промежини. Перспективою подальших досліджень може стати вивчення впливу гелю на частоту оперативного втручання і вихідні параметри наслідків для матері та новонародженого.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.122.8

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Бернард П. 
Система освіти дітей з особливими освітніми потребами Польщі / П. Бернард // Наук. вісн. Східноєвроп. нац. ун-ту ім. Лесі Українки. - 2013. - № 8. - С. 25-34. - Бібліогр.: 8 назв. - пол.

Wdrazany od 2011 roku system pomocy psychologiczno - pedagogicznej oraz ksztalcenia specjalnego w przedszkolach, szkolach i placowkach ma na celu zwiekszenie efektywnosci pomocy swiadczonej dzieciom i mlodziezy. Wprowadzane zmiany skierowane sa do uczniow niepelnosprawnych, niedostosowanych spolecznie, przewlekle chorych, pochodzacych ze srodowisk zaniedbanych a takze do uczniow wybitnie uzdolnionych. W artykule przedstawiono zalozenia polityki oswiatowej w zakresie organizacji pomocy psychologiczno-pedagogicznej w oparciu o wybrane regulacje prawne.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч430.4(4ПОЛ)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69212 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Риндич А. В. 
Регіональна специфічність вірусної інтеграції / А. В. Риндич, С. В. Зубак, Л. О. Циба, Н. Гулей, З. В. Лазуркевич, Дж. Бернарді // Биополимеры и клетка. - 1998. - 14, № 4. - С. 286-297. - Бібліогр.: 133 назв. - укp.

Інтеграція ретровірусів у геном хазяїв до недавнього часу вважалася випадковою і на сьогодні не існує ясності, як впливають виявлені локальні ефекти в місцях інтеграції на процес інтеграції в цілий геном. Використання композиційного підходу дало можливість встановити, що інтеграція ретровірусів відбувається у певні райони геному, які тотожні вірусним послідовностям за складом основ. Цю регіональну специфічність інтеграції доведено: 1) нашими експериментальними даними з локалізації ретровірусних послідовностей у різних композиційних ділянках геному; 2) результатами з інших лабораторій стосовно локалізації ретровірусних послідовностей у "відкритих" ділянках хроматину або/ чи біля CpG-"острівців"; 3) нашим композиційним аналізом генів, розташованих по сусідству з інтегрованими вірусними послідовностями. Такий висновок має значення як для розуміння композиційної еволюції ретровірусних геномів, так і для генної терапії.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14252 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Цыба Л. А. 
Композиционная специфичность интеграции вирусов Т-клеточной лейкемии человека типа I и иммунодефицита человека типа 1 в геном человека / Л. А. Цыба, С. В. Зубак, Н. Тряпицина-Гулей, Дж. Бернарди, А. В. Рындич // Биополимеры и клетка. - 2000. - 16, № 6. - С. 547-558. - Библиогр.: 47 назв. - рус.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р56-25 + Е70*445.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14252 Пошук видання у каталогах НБУВ 


 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського