Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Бійцева$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Бійцева А. В. 
Синтез та дослідження похідних 3-аміно-1-іміно-1IBНD-ізоіндолу : Автореф. дис... канд. хім. наук / А. В. Бійцева; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. - К., 2007. - 20 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г261.371.1

Шифр НБУВ: РА351215 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Гранат Д. С. 
Синтез конденсованих похідних піримідину з використанням NCNCC+C підходу / Д. С. Гранат, А. В. Бійцева, О. О. Григоренко, С. В. Рябухін // Журн. орган. та фармац. хімії. - 2014. - 12, вип. 3. - С. 3-16. - Бібліогр.: 70 назв. - укp.

Вперше систематизовано й узагальнено методи синтезу різноманітних заміщених конденсованих похідних піримідину з використанням NCNCC+C підходу. Розглянуто методи, що базуються на реакції карбонільних сполук з NCNCC бінуклеофілами, зокрема, N-арил(тіо)сечовинами, похідними аніліну та ароматичних гетероциклічних амінів, N-ариламідинами та N-імідоїлфосфоранами. Хоча ця група методів відома відносно давно, значну кількість сучасних робіт у цьому напрямку присвячено розробці м'яких умов проведення реакції, зокрема з використанням триметилхлоросилану або за дії мікрохвильового випромінення. Обговорено Pd-каталізовані циклізації, у яких як NCNCC компоненти виступають N-ариламідини та N-арилкарбодііміди, а як C-складова - карбон(II) оксид або ізонітрили. Ці методи особливо інтенсивно розвиваються в останні роки і найчастіше є трикомпонентними реакціями, в яких додатково бере участь нуклеофільний реагент; отже, такі процеси мають ряд переваг з точки зору різномаїття сполук, які можуть бути одержані. Розглянуті також інші методи, зокрема реакції кетімінів на основі аміногетероциклів з ізоціанатами, реакції N-арилкарбодіімідів з карбонілом молібдену, Cu- та Rh-каталізовані процеси тощо. Показано, що [5+1]-циклізація надає змогу одержання різних функціоналізованих конденсованих піримідинів, які, окрім бензенового ядра, можуть містити анельовані ядра ізохіноліну, тіазолу, піридину, піразину, триазолу, піразолу тощо.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г264.1-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24793 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського