Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (6)Книжкові видання та компакт-диски (12)
Пошуковий запит: (<.>A=ГУЛЬТЯ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 16
Представлено документи з 1 до 16

      
Категорія:    
1.

Головин А. А. 
Перспективы развития радиолокационных средств Воздушных сил Вооруженных сил Украины / А. А. Головин, А. А. Гультяев, В. И. Рудаков, Н. В. Гамалий // Артиллер. и стрелковое вооружение. - 2007. - № 4. - С. 15-20. - Библиогр.: 4 назв. - рус.

Представлен обзор конструктивных особенностей и тактико-технических характеристик перспективных радиолокационных станций Воздушных сил Вооруженных сил Украины.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц651.63(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70654 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Гультяєва О. В. 
Вплив pH на ферментацію соєвої, соняшникової та ріпакової макухи у вмісті рубця корів in vitro / О. В. Гультяєва, Н. В. Голова, В. В. Влізло // Біологія тварин. - 2014. - 16, № 4. - С. 37-42. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-451.2 + П60-273.90

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23570 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Чепков І. Б. 
Роль та місце генерального конструктора в життєдіяльності оборонно-промислового комплексу / І. Б. Чепков, М. І. Луханін, А. А. Гультяєв, В. Є. Сіренко // Озброєння та військ. техніка. - 2016. - № 2. - С. 3-8. - Бібліогр.: 17 назв. - укp.

Критично проаналізовано існуючі управлінські механізми щодо здійснення процесу створення й освоєння виробництва сучасного озброєння та військової техніки, розкрито зміст діяльності Генерального конструктора, його роль і місце в оборонно-промисловому секторі української економіки, можливі шляхи підвищення ефективності роботи.


Індекс рубрикатора НБУВ: К781 д(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70654 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Теорія озброєння. Науково-технічні проблеми та завдання : [монографія]. Т. 3. Військові системи дистанційного моніторингу навколишнього простору щодо рухомих об'єктів: методологічні аспекти обгрунтування вимог / П. М. Сніцаренко, С. В. Лапицький, А. А. Гультяєв, О. О. Головін, А. Ю. Гупало. - Київ, 2016. - 480 c. - Бібліогр.: с. 458-474 - укp.

Розкрито та деталізовано на конкретних прикладах узагальнений методологічний підхід до обгрунтування вимог щодо складних систем озброєння та військової техніки - територіально рознесених інформаційних систем реального часу, які грунтуються на використанні засобів радіоелектронної розвідки, визначених як окремий клас військових систем дистанційного моніторингу навколишнього простору для виявлення і супроводження рухомих об'єктів (військові системи ДМНП РО), на основі багатокритерійного оцінювання їх ефективності.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц541.43 + Ц651.24 + Ц2,02

Рубрики:

Шифр НБУВ: В355692/3 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Теорія озброєння. Науково-технічні проблеми та завдання : [монографія]. Т. 4. Воєнно-технічна політика провідних країн світу / І. Б. Чепков, В. В. Зубарєв, В. О. Смірнов, А. А. Гультяєв, В. К. Борохвостов. - Київ, 2016. - 386 c. - Бібліогр.: с. 371-386 - укp.

Досліджено процес формування та реалізації воєнно-технічної політики (ВТП) у провідних країн світу. Проаналізовано стан та визначено перспективи розвитку ВТП цих країн за основними її складовими: оборонно-промисловою, науково-технічною, бюджетною та фінансово-інестиційною та політикою війсково-технічного співробітництва.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц1(0)14

Рубрики:

Шифр НБУВ: В355692/4 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Гультяєва О. В. 
Вплив введення до раціону пропіленгліколю, вітаміну E та метіоніну на біохімічні показники плазми крові корів / О. В. Гультяєва, Н. В. Голова, А. П. Петрук, І. В. Вудмаска, В. В. Влізло // Наук.-техн. бюл. Держ. н.-д. контрол. ін-ту вет. препаратів та корм. добавок і Ін-ту біології тварин. - 2015. - Вип. 16, N 2. - С. 73-78. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-273

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
7.

Гультяєва О. В. 
Вплив кількості жиру в раціоні корів і pH вмісту рубця на його ферментацію та співвідношення жирних кислот у ліпідах молока / О. В. Гультяєва, А. П. Петрук, В. В. Влізло // Біологія тварин. - 2017. - 19, № 2. - С. 23-29. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-45

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23570 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
8.

Чепков І. Б. 
Організація протидії "гібридній війні" в сучасних умовах: технічний аспект / І. Б. Чепков, С. В. Лапицький, А. А. Гультяєв, А. Ю. Гупало, М. М. Чепура // Озброєння та військ. техніка. - 2017. - № 1. - С. 3-8. - Бібліогр.: 2 назв. - укp.

Сучасний світ перебуває у стані системної нестабільності, розбалансованості та хаосу. До викликів і загроз епохи "холодної війни" додалися якісно нові небезпеки і загрози, що мають глобальний характер. Майже всі воєнні конфлікти кінця XX та початку XXI ст. розвивалися і перебігали не за класичними схемами воєнного мистецтва. Бойові дії на сході України й аналіз ситуації, що передувала цим подіям, надають змогу зробити висновок, що Україна зіткнулася з витонченою формою війни, коли захоплення територій - це справа рук кримінального натовпу, сепаратистського руху, що координується з боку Росії.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х910.131.5 + Ц013.22

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70654 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Гультяєв А. А. 
Проблеми ціноутворення на продукцію військового призначення та можливі підходи до їхнього розв'язання / А. А. Гультяєв, В. Є. Сіренко, М. А. Чернега // Озброєння та військ. техніка. - 2017. - № 4. - С. 11-19. - Бібліогр.: 17 назв. - укp.

Проаналізовано механізми ціноутворення на продукцію військового призначення відповідно до чинної нормативно-правової бази України, визначено недоліки існуючих алгоритмів ціноутворення. Запропоновано здійснення низки заходів та запровадження правових норм, необхідних для побудови системи ціноутворення з врахуванням позитивного досвіду розвинутих країн з ринковою економікою.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц7(4УКР)4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70654 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Чепков І. Б. 
Теорія озброєння. Науково-технічні проблеми та завдання : [монографія]. Т. 6. Воєнно-економічний аналіз життєвого циклу озброєння та військової техніки: теоретико-методологічні засади / І. Б. Чепков, В. В. Зубарєв, В. К. Борохвостов, О. М. Рябець, В. О. Смірнов, В. В. Сотник, С. В. Лапицький, А. А. Гультяєв, І. В. Борохвостов, О. О. Головін. - Київ, 2018. - 473 c. - Бібліогр.: 125 назв - укp.

Розглянуто теоретико-методологічні засади воєнно-економічного аналізу життєвого циклу озброєння та військової техніки під час формування та реалізації воєнно-технічної політики України. Наведено пропозиції щодо підвищення воєнно-економічної ефективності створення, серійного виробництва, модернізації, експлуатації та ремонту озброєння та військової техніки Збройних сил України.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц1(4УКР)1 + Ц80(4УКР) + Х819(4УКР)111

Рубрики:

Шифр НБУВ: В355692/6 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Гультяєва О. В. 
Метаболічні процеси в організмі та продуктивність корів залежно від вмісту жиру в раціоні та pH рубця : автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 03.00.04 / О. В. Гультяєва; НААН України, Ін-т біології тварин. - Львів, 2017. - 18 c. - укp.

Встановлено перебіг ферментаційних процесів у вмісті рубця корів in vitro та in vivo за введення до раціону різної кількості та різного виду жирових добавок, а також регулюючої алкалуючої карбонатної суміші. Вперше досліджено біогідрогенізацію ненасичених жирних кислот у вмісті рубця й ізомерний склад жирних кислот молока за додавання до раціону корів у перед- та післяотільний періоди суміші бікарбонату натрію та карбонатів кальцію і магнію. За згодовування коровам пальмової олії доведено відсутність характерного для більшості жирів рослинного походження пригнічення рубцевої ферментації. Виявлено збільшення вмісту кальцію та вітамінів A і E у крові корів, яким згодовують пальмову олію. Вперше встановлено, що введення до раціону корів пальмової олії, на відміну від соєвої олії, не спричиняє надмірного утворення транс-ізомерів ненасичених жирних кислот у рубці та їх накопичення у молочному жирі. Виявлено позитивний вплив згодовування підвищеної кількості вітаміну E на рубцеву ферментацію корів у перед- та післяотільний періоди. Встановлено зниження концентрації кетонових тіл у крові корів за підвищеного вмісту вітаміну E в раціоні. Вперше показано взаємодоповнюючу та синергічну дію одночасного згодовування пропіленгліколю, вітаміну E, метіоніну та карнітину у складі комплексної кормової добавки на метаболічні процеси у корів. Установлено позитивну дію алкалуючої карбонатної суміші у вигляді суміші бікарбонату натрію та карбонатів кальцію і магнію, яка стабілізує pH вмісту рубця, на молочну продуктивність корів. Виявлено підвищення жирності молока корів за згодовування їм більшої, ніж рекомендовано існуючими нормами, кількості вітаміну E. Встановлено попередження жирдепресуючої дії пропіленгліколю за використання його у комплексі з вітаміном Е, метіоніном і карнітином. Показано збільшення надоїв за додавання до раціону в отільний період комплексної кормової добавки, яка містить пропіленгліколь, вітамін Е, метіонін і карнітин. Доведено ефективність використання пальмової олії в годівлі корів для підвищення молочної продуктивності та покращення якості молока.


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-273.1 + П60-60 + П60-455.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА431785 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Нор П. І. 
Методика визначення спроможності виробництва зразків озброєння та військової техніки / П. І. Нор, А. А. Гультяєв, А. В. Купчин // Озброєння та військ. техніка. - 2020. - № 2. - С. 11-19. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Розглянуто методику визначення показників, що характеризують технологічно-економічну спроможність створення, в тому числі розроблення та виготовлення серійної продукції підприємствами оборонно-промислового комплексу, визначеної номенклатури зразків озброєння та військової техніки для порівняльної оцінки як самих підприємств, так і комплексної оцінки техніко-економічного рівня альтернативних зразків озброєння та військової техніки.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц80

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70654 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Борохвостов І. В. 
Щодо створення підсистеми управління ризиками при формуванні державних програм розвитку озброєння та військової техніки / І. В. Борохвостов, В. К. Борохвостов, А. А. Гультяєв, О. М. Рябець, М. В. Бондарчук // Озброєння та військ. техніка. - 2021. - № 3. - С. 3-11. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Розроблено схему та пропозиції щодо створення у системі наукового та науково-технічного супроводження державних цільових оборонних програм розвитку озброєння та військової техніки і планів державних оборонних закупівель підсистеми управління ризиками, втілення якої у практику оборонного планування надасть змогу зменшити випадки необгрунтованого використання державних коштів на виконання заходів, що не забезпечуються наявними в Україні науковими, технологічними, виробничими потенціалами й можливостями її установ, організацій і підприємств. Розроблено зміст, основні завдання та порядок взаємодії суб'єктів системи замовлень у сфері оборони з питань управління ризиками тощо.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)211.121.12:Ц5/7(4УКР)1/9

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70654 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Теорія озброєння. Науково-технічні проблеми та завдання : [монографія]. Т. 8. Методологічні основи управління ризиками при оснащенні військових формувань України новими (модернізованими) зразками озброєння та військової техніки / І. Б. Чепков, В. В. Зубарєв, В. К. Борохвостов, О. М. Рябець, В. О. Смірнов, В. В. Сотник, С. В. Лапицький, А. А. Гультяєв, І. В. Борохвостов, М. В. Бондарчук. - Київ, 2022. - 596 c. - Бібліогр.: с. 575-595 - укp.

Розглянуто теоретико-методологічні засади організації та реалізації военно-технічної політики України з питань забезпечення її військових формувань новими (модернізованими) зразками озброєння та військової техніки з урахуванням ризиків, що виникають під час їхнього розроблення, серійного виробництва в Україні, або закупівлі за кордоном. Надано пропозиції щодо підвищення воєнно-економічної ефективності планування створення, серійного виробництва, придбання за кордоном тощо озброєння та військової техніки для військових формувань України з урахуванням ризиків.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц80

Рубрики:

Шифр НБУВ: В355692/8 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
15.

Гультяєв А. А. 
Проблемні питання розроблення та реалізації державних цільових програм розвитку озброєння під час воєнного стану / А. А. Гультяєв, В. М. Дихановський, А. В. Косяковський // Озброєння та військ. техніка. - 2023. - № 1. - С. 3-8. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Мета дослідження - висвітлення системних негативних явищ під час планування розвитку ОВТ, виявлення причин їх виникнення, а також очікуваних критичних наслідків їх впливу. Розглянуто послідовність процесів оборонного планування з розвитку спроможностей. Виявлено причини, що призводять до несистемного підходу під час формування державних цільових програм розвитку озброєння. Наголошено на необхідності врахування високої динаміки змін номенклатури, обсягів та термінів надання військово-технічної допомоги. Як пропозиції сформульовано вимоги до процесів середньострокового планування і програмування розвитку технічного оснащення Збройних сил України.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц5/7(4УКР)1/9 + У9(4УКР)305.20-96

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70654 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
16.

Шостак В. Г. 
Модель управління військово-технічною політикою України в умовах російської збройної агресії / В. Г. Шостак, І. В. Борохвостов, А. А. Гультяєв // Озброєння та військ. техніка. - 2023. - № 4. - С. 9-17. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Запропоновано концептуальні засади реформування системи оборонно-технічного забезпечення держави як елемента процесу управління військово-технічною політикою України з урахуванням досвіду діяльності в умовах війни з росією. Проведено аналіз завдань, які має реалізовувати система оборонно-технічного забезпечення держави. Запропоновані принципи і методи формування сукупно-конструктивних рішень в оборонно-технічному забезпеченні сил оборони України воєнного часу. Окреслені напрями подальшого розвитку концептуальних документів і системних трансформацій формування і реалізації завдань оборонно-технічного забезпечення сил оборони України у воєнний та повоєнний час щодо побудови системи оборонно-технічного забезпечення України з урахуванням стандартів НАТО і адаптивності її до країн ЄС та НАТО.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц012(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70654 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського