Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (5)Автореферати дисертацій (13)Книжкові видання та компакт-диски (123)Журнали та продовжувані видання (13)
Пошуковий запит: (<.>A=ДИСА$<.>+<.>A=КАТЕРИН$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 130
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Теорія адміністративного права. Ґенеза в умовах трансформації громадянського суспільства : [навч. посіб.] / Р. В. Алієв, Н. О. Армаш, О. Г. Боднарчук, Ю. В. Дрофич, М. К. Золотарьова, Р. А. Калюжний, К. В. Катеринчук, І. М. Коропатнік, І. М. Копотун, Ю. Д. Кунєв, П. В. Макушев, С. В. Пєтков, В. П. Пєтков, А. В. Хрідочкін, Р. М. Скриньковський, Л. О. Шапенко; ред.: Р. А. Калюжний, С. В. Пєтков. - Київ : Ліра-К, 2024. - 210 c. - Бібліогр.: с. 183-205 - укp.

Розглянуто питання загальної частини адміністративного права, пов'язані зі становленням адміністративного права як галузі права, яка розвивається відповідно до загальних правил (аксіом), доведених у римському праві та сформульованих у вигляді норм, принципів, презумпцій тощо в теорії права. Наголошено на необхідності повернення до народовладдя, на якому будувалась Козацька Республіка в Гетьманські часи, та реформування українського законодавства відповідно до звичаєвого права як невід’ємної складової європейської цивілізації.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР) я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА869949 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Генетичні ресурси вітчизняних порід сільськогосподарських тварин : монографія / уклад.: В. І. Ладика, О. М. Жукорський, І. І. Грициняк, В. С. Козир, О. О. Катеринич, О. М. Церенюк, Л. М. Хмельничий, Н. Л. Рєзникова. - Одеса : Олді+, 2023. - 335 c. - Бібліогр.: с. 295-335 - укp.

Наведено результати досліджень щодо наявності та методів збереження локальних і зникаючих порід України. Обґрунтовано значущість збереження та використання генофонду вітчизняних аборигенних порід у тваринництві та висвітлено досвід міжнародної спільноти у вирішенні цієї проблеми. Базуючись на основних методологічних засадах збереження, висвітлено наявний стан локальних і зникаючих порід великої рогатої худоби, свиней, птиці та водних біоресурсів України. Надано практичні поради щодо можливого відновлення зникаючих порід і загалом тваринництва, яке суттєво постраждало у військовий період.


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-31(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА870194 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія: Психологія   
3.

Диса О. 
Психологічні особливості застосування ненормативної лексики у міжособиснісній комунікації / О. Диса, А. Чумак // Психол. перспективи. - 2022. - Вип. 39. - С. 69-86. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

Розглянуто проблему застосування ненормативної лексики у сучасному суспільстві, висвітлено соціально-психологічні фактори, що сприяють порушенню нормативності мовлення. Зазначено, що неконтрольований потік нецензурної лексики може "активізуватися" в епоху глобальних історичних потрясінь та соціальної нестабільності. Під час російсько-української війни спостерігається лінгвопсихологічний дисбаланс між нормативною та ненормативною лексикою в країні (військових конфліктів, революцій, загрози розпаду держави, економічної кризи тощо). Підкреслено неоднорідність та багатофункціональність досліджуваної проблеми, яка на сучасному етапі є актуальною та складною в аналізі. Представлено результати емпіричного дослідження особливостей застосування ненормативної лексики студентами закладів вищої освіти. Методи. Використано методи анкетування, психодіагностики. Для встановлення відмінностей між групами було використано критерій U-Манна-Уітні, для знаходження взаємозв'язків-кореляційний аналіз за допомогою коефіцієнта кореляції Р-Спірмена. Результати. Встановлено психологічні чинники, які детермінують схильність до застосування нецензурних слів у міжособистісному спілкуванні. Показано, що певний рівень комунікативних здібностей, агресії, рефлексії, соціального самоконтролю, гнучкості, мовленнєвої тривожності таміжособистісний емоційний інтелект по-різному впливають на можливість застосування ненормативної лексики студентами у процесі міжособистісної комунікації. Встановлено взаємозв'язки між показниками вербальної агресії та показниками гнучкості, самостійності і міжособистісного емоційного інтелекту. Висновки: специфіка міжособистісної комунікації не є монолітною структурою, вона має багатофункціональний та динамічний характер. Ненормативна лексика виступає психологічним інструментом, який активно використовується у міжособистісній комунікації, але не кожною людиною, і у більшості випадків обумовлюється ситуацією та індивідуально-психологічними особливостями особистості. Ненормативні мовленнєві конструкти, які застосовуються в міжособистісній комунікації, в залежності від контексту та ситуації можуть сприйматися по-різному, і необов'язково характеризуватимуть мовця, як неосвічену та некультурну особистість. Отримані результати значно розширюють і доповнюють існуючі дослідження стосовно нормативності та культури мовлення, яка передбачає дотримання нормативності мови, граматичних та стилістичних правил, доречного застосування мовленнєвих конструкцій тощо.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю953.31

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж71450 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Катеринич К. М. 
Позалікарняна пневмонія в дітей віком від 1 місяця. Клінічна настанова, заснована на доказах (закінч.) / К. М. Катеринич, О. М. Ліщишина, М. Б. Мойсієнко, Н. Б. Пранік, С. О. Ренчковська, О. А. Риков // Сучас. педіатрія. Україна. - 2021. - № 1. - С. 82-111. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Запропоновану клінічну настанову не слід розцінювати як стандарт медичної допомоги. Остаточне рішення щодо конкретної діагностичної процедури або методу лікування повинен приймати лікар з урахуванням клінічного стану пацієнта та інших обставин. Клінічна настанова "Позалікарняна пневмонія в дітей віком від 1 місяця" має на меті допомогу лікарю в прийнятті раціонального рішення в різних клінічних ситуаціях, слугує інформаційною підтримкою щодо найкращої клінічної практики на основі доказів ефективності застосування певних діагностичних процедур і ліків.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.412.301.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24603 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Катеринич К. М. 
Позалікарняна пневмонія в дітей віком від 1 місяця. Клінічна настанова, заснована на доказах / К. М. Катеринич, О. М. Ліщишина, М. Б. Мойсієнко, Н. Б. Пранік, С. О. Ренчковська, О. А. Риков // Сучас. педіатрія. Україна. - 2020. - № 8. - С. 68-106. - Бібліогр.: 106 назв. - укp.

Клінічну настанову створено мультидисциплінарною робочою групою на основі оригінальних клінічних настанов British Thoracic Society guidelines for the management of community acquired pneumonia in children: update 2011, Infants and Children: Acute Management of Community Acquired Pneumonia Clinical Practice Guideline, The Management of Community-Acquired Pneumonia in Infants and Children Older Than 3 Months of Age: Clinical Practice Guidelines by the Pediatric Infectious Diseases Society and the Infectious Diseases Society of America, які були попередньо оцінені групою експертів за допомогою Опитувальника AGREE. Результати оцінки задокументовано та знаходяться в матеріалах робочої групи. Розробку настанови здійснено шляхом адаптації. Механізм адаптації передбачає внесення в оригінальний текст настанови, який залишається незмінним, коментарів робочої групи, в яких проаналізовано можливість виконання тих чи України, доступність медичних втручань, наявність зареєстрованих в Україні ліків. Запропоновану клінічну настанову не слід розцінювати як стандарт медичної допомоги. Остаточне рішення щодо конкретної діагностичної процедури або методу лікування повинен приймати лікар з урахуванням клінічного стану пацієнта та інших обставин. Клінічна настанова має на меті допомогу лікарю в прийнятті раціонального рішення в різних клінічних ситуаціях, слугує інформаційною підтримкою щодо найкращої клінічної практики на основі доказів ефективності застосування певних діагностичних процедур і ліків.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.412.301.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24603 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Катеринчук І. С. 
Удосконалення алгоритму виявлення динамічних об'єктів на відеопослідовностях / І. С. Катеринчук, А. О. Бабарика // Радіоелектроніка. Інформатика. Управління. - 2020. - № 3. - С. 88-98. - Бібліогр.: 21 назв. - укp.

Впровадження функцій відеоаналітики в системи відеоспостереження дає можливість підвищити ефективність застосування вищевказаних систем. Однією із функцій таких інтелектуальних систем відеоспостереження є виявлення динамічних об'єктів в секторах огляду камер відеоспостереження. Існуючі методи виділення фону та розпізнавання об'єктів мають суттєві недоліки, що обмежують їх застосування на практиці, а саме: за умови низької контрастності алгоритми не в змозі виділити об'єкт з фону; деякі рухомі об'єкти можуть розпізнаватися як фон, алгоритми критичні до умов освітлення тощо. Саме тому, актуальним завданням є розробка та вдосконалення методів виявлення динамічних об'єктів у відеопослідовностях. Мета дослідження - розробка удосконаленого методу виявлення динамічних об'єктів у відеопослідовностях. При побудові методу виявлення динамічних об'єктів у відеопослідовностях використовувалися підходи щодо виділення фону на основі попіксельного аналізу кадрів із застосуванням елементів теорії експертних систем. Висновки: експериментальне дослідження удосконаленого методу у порівнянні з оригінальним ViBe проводилися з використанням тестових фреймів з набору CDNET у різноманітних варіантах навколишнього середовища та з різними варіантами роздільної здатності. Консолідовані результати вказують на покращення результатів запропонованого методу в порівнянні з оригінальним ViBe в середньому на 6,7 %.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.638

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16683 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Катеринчук К. В. 
Кримінально-правова охорона здоров'я особи: доктринальні, законодавчі та правозастосовчі проблеми : автореф. дис. ... д-ра юрид. наук : 12.00.08 / К. В. Катеринчук; Державна фіскальна служба України, Університет державної фіскальної служби України. - Ірпінь, 2019. - 38 c. - укp.

Уперше у кримінальному праві України розглянуто комплекс проблем, що стосуються теоретико-методологічних і прикладних засад дослідження кримінально-правової охорони здоров'я особи. З'ясовано стан наукової розробки цієї проблеми. Здійснено кримінально-правову характеристику злочинів проти здоров'я особи (ст. 121 - 128, 130, 133 КК України) та їх ознак. Досліджено й узагальнено визначення дефініцій: тілесні ушкодження, побої, мордування, мучення, біль, страждання. Встановлено критерії розмежування злочинів проти здоров'я особи із суміжними складами злочинів, що передбачені Розділом II "Злочини проти життя та здоров'я особи" Особливої частини КК України. За результатами дослідження сформульовано й обґрунтовано ряд теоретичних і практичних висновків, розроблено пропозиції щодо вдосконалення законодавства України про кримінальну відповідальність. Розроблено рекомендації для практичного застосування норм про відповідальність за злочини проти здоров'я особи.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)112.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА438291 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Освоєння, інтенсифікація та ремонт свердловин : навч. посіб. для студентів спец. ''Нафтогазова інженерія та технології'', ''Гірництво'', ''Галузеве машинобудування'' / П. О. Катеринчук, Д. В. Римчук, С. В. Цибулько, О. Л. Шудрик; Нац. техн. ун-т ''Харків. політехн. ін-т''. - Харків : Пром-Арт, 2018. - 602 c. - Бібліогр.: с. 600-602 - укp.

Описано технології із відновлення ліквідованих свердловин, ремонту та заміни колонних обв'язок і фонтанних арматур на діючих свердловинах, консервації та ліквідації свердловин, пробної експлуатації свердловин. Висвітлено найбільш ефективний і якісний спосіб вторинного розкриття продуктивних горизонтів - гідропіскоструминну перфорацію, який рідко використовується в процесі будівництва й експлуатації свердловин. Увагу приділено освоєнню та ремонту свердловин під тиском з використанням снабінгових і колтюбінгових технологій.


Індекс рубрикатора НБУВ: И131 я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА827270 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Катеринюк Г.Д. 
Психолого-педагогічні аспекти формування умінь математичного моделювання в учнів старшої школи / Г.Д. Катеринюк // Фіз.-мат. освіта. - 2018. - № 1. - С. 52-56. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Проаналізовано психолого-педагогічну літературу щодо типових змін у психічному та розумовому розвитку старшокласників, та прослідковано вікові зміни в їх пізнавальних процесах (увага, пам'ять, мислення, уява, мовлення та інше). Зауважено, що розумовий розвиток старшокласників полягає не стільки у зміні окремих властивостей інтелекту, скільки у формуванні індивідуального стилю розумової діяльності. Наголошено, що центром навчання в старшій школі має бути учень зі своїми потребами, цілями, інтересами, тобто зі своєю неповторністю. Всі вчительські впливи через зміст, форму і методи навчання мають стимулювати особистісну та інтелектуальну активність. Розглянуто прийоми, яких слід дотримуватись у навчанні математики, щоб учні поступово переходили від неусвідомлених форм діяльності до свідомих і самоуправлінських. Зазначено, що грамотно побудоване навчання старшокласників у школі полягає в науково обгрунтованій організації діяльності учнів, що здійснюється з урахуванням психолого-педагогічних основ формування та розвитку в старшокласників мислення та інших особистісних якостей. Вказано, що перед старшокласником постає необхідність самовизначення, вибору життєвого шляху та професії і це стає психологічним центром розвитку старшокласника. Формування компетентності учнів в математичному моделюванні визначено одним із основних завдань вчителя математики, оскільки математичне моделювання є важливим засобом реалізації прикладної спрямованості навчання. Виокремлено чинники, врахування яких позитивно впливає на ефективність навчання математики старшокласників: вікові психологічні особливості учня, мотивація навчальної діяльності, сформованість уміння вчитися, спеціальний відбір засобів, методів і прийомів навчання, здійснення диференціації та індивідуалізації навчання, а також, розуміння вчителем математики місця і ролі та можливостей математичного моделювання в системі інтелектуального розвитку учня. Зазначено як окреслена проблема розкрита в дослідженнях психологів з одного боку, та педагогів, з іншого. Зроблено висновок, що має відбуватися певна перебудова методів навчання, максимальне врахування вікових особливостей та інтересів учнів старшої школи і, як наслідок, має з'явитися простір для якісного розвитку їх мислення засобами навчання математики. Таке вдосконалення методичної діяльності вчителя має відбуватися з врахуванням психолого-педагогічних аспектів вікового розвитку старшокласників. Запропоновано певні методичні рекомендації щодо психолого-педагогічних аспектів формування умінь учнів математичного моделювання.


Індекс рубрикатора НБУВ: В1р21-35

Шифр НБУВ: Ж101424 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Попович З. Б. 
Особливості профілактики стоматологічних захворювань у дітей, які проживають на територіях з низьким вмістом деяких мікроелементів / З. Б. Попович, М. М. Рожко, В. Ю. Катеринюк // Новини стоматології. - 2018. - № 4. - С. 22-24. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Мета роботи - пошук засобів, які би зменшували, компенсували недостатність надходження певних компонентів (мікроелементів, вітамінів) у дитячий організм та сприяли зменшенню приросту стоматологічної захворюваності. Дослідженнями встановлено, що стоматологічна захворюваність населення, зокрема дитячого, залежить від багатьох чинників, серед яких важливе значення мають геохімічні умови проживання та зумовлений цим рівень надходження в організм певних макро- та мікроелементів, вітамінів. Доведено позитивний вплив використання вітамінно-мінерального комплексу з пробіотиком Біон 3 Кід ("Merck KgaA") у поєднанні з місцевим фторуванням емалі фтористим лаком БіфлюДжен ("JenDental"). Висновки: для дітей, які проживають на територіях з низьким вмістом деяких мікроелементів, доцільно застосувати вітамінно-мінеральний комплекс і пробіотик Біон 3 Кід та місцево - фтористі препарати, що надає позитивний ефект, зменшуючи не тільки стоматологічну захворюваність, а і покращуючи загальний стан організму дітей.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.661-8

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15068 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Куньо І. М. 
Неоднорідні стани в тонкошарових кристалах з неспівмірною надструктурою / І. М. Куньо, С. А. Свелеба, І. В. Карпа, І. М. Катеринчук // Журн. нано- та електрон. фізики. - 2018. - 10, № 2. - С. 02026-1-02026-6. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Розглянуто неоднорідні зміни параметра порядку в неспівмірному сегнетоелектричному мікрокрокристалі, в розкладі вільної енергії, яка включає інваріанти Ліфшиця. Виявлено, що збільшення значення параметра анізотропної взаємодії передбачає перехід системи від синусоїдального до солітонного і стохастичного режиму неспівмірної надструктури, з появою хаотичного напрямку стрибків амплітуди модуляції. Показано, що вплив напруженості електричного поля на кристал, вздовж напрямку спонтанної поляризації, зумовлює виникнення біфуркацій, і призводить як до появи хвилі суперпозиції існуючих хвиль модуляцій, так і хаотичної структури.


Індекс рубрикатора НБУВ: В379.371.701

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100357 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Андрєєва О. 
Організаційно-методичне забезпечення та ефективність діяльності навчально-оздоровчих комплексів у процесі фізичного виховання студентів / О. Андрєєва, У. Катерина // Слобожан. наук.-спорт. вісн.. - 2017. - № 6. - С. 15-20. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Мета роботи - розробити організаційно-методичне забезпечення діяльності навчально-оздоровчих комплексів (НОК) у процесі позанавчальних занять студентів із фізичного виховання та перевірити його ефективність. Проведено анкетування з метою визначення мотивації студентів, дотримання ними здорового способу життя, особливостей дозвіллєвої діяльності; тестування рівня теоретичних знань студентів; використано методику Г. Л. Апанасенка (2011) для оцінки рівня фізичного здоров'я. У педагогічному експерименті брали участь 161 студент, що навчалися на I - IV курсах Університету державної фіскальної служби України. Виявлено педагогічні умови, які детермінують участь студентів у позанавчальній діяльності з фізичного виховання. Встановлено позитивний вплив впровадження моделі діяльності НОК на ступінь залучення студентів до позанавчальних занять, що своєю чергою сприяло підвищенню рівня їх здоров'я, теоретичної обізнаності, формуванню мотивації та навиків організації дозвілля.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч511.143

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70281 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Вашист К. М. 
Прагматичні особливості скорочень та телескопічних одиниць у рекламі / К. М. Вашист, М. В. Катериніна // Філол. трактати. - 2017. - 9, № 1. - С. 14-21. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Досліджено функціонування скорочень і телескопічних одиниць у рекламних текстах, що розміщені на сучасних англомовних онлайн-ресурсах, вивчено їх структурно-семантичні особливості. У рекламі використовуються різноманітні мовні засоби, і окрім того, щоб бути короткими та експресивними, вони мають передавати також велику кількість інформації. Тому рекламна комунікація відбувається великою мірою на імпліцитному, когнітивному рівні. Емпіричний матеріал дослідження допомагає виявити прагматичний статус телескопізмів і скорочень у рекламних текстах, їх лінгвальні функції. Основним фактором, що сприяє поширенню скорочених лексичних одиниць у рекламній сфері, є їх високий лінгвопрагматичний потенціал. Завдяки своїм динамічним, нестандартним словотворчим функціям скорочення та телескопізми задовольняють мовні потреби суспільства, які не можуть реалізуватися за допомогою інших словотворчих засобів - афіксації, словоскладення та ін.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш143.21-716

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100384 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Катеринчук І. С. 
Обгрунтування підходів з формування службового порядку сил і засобів органів та підрозділів охорони державного кордону під час реагування на надзвичайні ситуації / І. С. Катеринчук, І. В. Кривий // Зб. наук. пр. Харків. ун-ту Повітр. сил. - 2017. - Вип. 3. - С. 135-140. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Розглягуто особливості реагування органу (підрозділу) охорони державного кордону на надзвичайні ситуації природного характеру та утворення службового порядку його сил і засобів з протидії наявним загрозам в прикордонному просторі. Запропоновано новий підхід з підтримки прийняття рішень відповідних органів управління, який полягає у встановленні пріоритету з їх виконання, а також розподілі матеріальних ресурсів відповідно до ступеня важливості узагальнених факторів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц68(4УКР)1 + Ц9-522

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70455 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Катеринчук К. В. 
Посягання на здоров'я особи з метою залякування: поняття, зміст та кримінально-правове значення / К. В. Катеринчук // Юрид. вісн. Повітр. і косм. право : Наук. пр. Нац. авіац. ун-ту. - 2017. - № 1. - С. 168-173. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

Розглянуто проблеми термінології та визначення змісту поняття - "залякування". Проаналізовано терміни, що містяться в кримінальному праві це: "психічне насильство", "погроза", "залякування", "примус". Здійснено аналіз праць науковців, що займалися даною тематикою, наведено власне бачення щодо вдосконалення закону про кримінальну відповідальність злочинів проти здоров'я особи.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)112.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73401 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Катеринчук І. П. 
Адміністративно-правові гарантії безпеки дорожнього руху : [монографія] / І. П. Катеринчук, Х. П. Ярмакі, Л. Ю. Веселова; Одес. держ. ун-т внутр. справ. - Одеса : ОДУВС, 2017. - 159 c. - Бібліогр.: с. 137-159 - укp.

Висвітлено теоретико-правові засади гарантій безпеки дорожнього руху: сутність безпеки дорожнього руху, юридичні гарантії як засіб забезпечення безпеки дорожнього руху. Розкрито поняття, ознаки та види адміністративно-правових гарантій. Розглянуто систему адміністративно-правових гарантій безпеки дорожнього руху. Охарактеризовано нормативно-правові та контрольно-наглядові гарантії у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху. Увагу приділено адміністративній відповідальності як засобу гарантування безпеки дорожнього руху.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.011.013.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА823078 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
17.

Катеринчук К. В. 
Посягання на здоров'я особи з метою залякування: поняття, зміст та кримінально-правове значення / К. В. Катеринчук // Юрид. вісн. Повітр. і косм. право : Наук. пр. Нац. авіац. ун-ту. - 2017. - № 1. - С. 168-173. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

Розглянуто проблеми термінології та визначення змісту поняття - "залякування". Проаналізовано терміни, що містяться в кримінальному праві це: "психічне насильство", "погроза", "залякування", "примус". Здійснено аналіз праць науковців, що займалися даною тематикою, наведено власне бачення щодо вдосконалення закону про кримінальну відповідальність злочинів проти здоров'я особи.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73401 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Катеринчук І. М. 
Формування продуктивності насіннєвих посівів ріпаку ярого залежно від елементів технології вирощування в північній частині Правобережного Лісостепу : автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 06.01.09 / І. М. Катеринчук; Національна академія аграрних наук України, Національний науковий центр "Інститут землеробства". - Чабани, 2017. - 22 c. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П214.160.5-4 + П214.160.5-37

Шифр НБУВ: РА432575 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
19.

Катерина У. М. 
Організаційно-методичні засади діяльності навчально-оздоровчих комплексів у процесі фізичного виховання студентської молоді : автореф. дис. ... канд. наук з фіз. виховання та спорту : 24.00.02 / У. М. Катерина; Нац. ун-т фіз. виховання і спорту України. - Київ, 2017. - 20, [1] c. - укp.

Обгрунтовано і розроблено модель діяльності навчально-оздоровчих комплексів у процесі фізичного виховання студентів, що включає мету, зміст, структуру, напрями діяльності, організаційно-методичне забезпечення, критерії ефективності педагогічного впливу, механізм упровадження.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч481.354

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА427531 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
20.

Галкін О. В. 
Програмування на JAVA 8 : навч. посіб. / О. В. Галкін, Л. О. Катеринич, О. С. Шкільняк; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. - Київ : Логос, 2017. - 185, [1] c. - Бібліогр.: с. [186] - укp.

Розглянуто основи мови програмування Java 8, концепції об'єктно-орієнтованого програмування та важливі аспекти застосування супутніх технологій: сервлети, JSP, Hibernate, JDBC.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.312-018.2 JAVA я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА819620 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського