Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (16)Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (104)Журнали та продовжувані видання (6)
Пошуковий запит: (<.>A=ДЭНИКЕН$<.>+<.>A=ЭРИХ$<.>+<.>A=ФОН$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 61
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Освітні тренди та традиції у навчанні математики : [монографія] / О. М. Королюк, І. Г. Ленчук, В. В. Михайленко, О. О. Мосіюк, А. В. Прус, І. А. Сверчевська, О. В. Фонарюк, О. А. Чемерис. - Житомир : Рута, 2024. - 291 c. - Бібліогр.: с. 287-291 - укp.

Наведено результати науково-дослідницької діяльності авторського колективу щодо модернізації сучасної освіти. Обгрунтовано пріоритети математичної освіти в епоху соціальних викликів. Висвітлено проблеми формування математичної компетентності здобувачів вищої освіти. Подано інформацію про непараметричні критерії перевірки статистичних гіпотез. Охарактеризовано історико-генетичний підхід до вивчення методів розв'язування алгебраїчних рівнянь та їх систем. Розглянуто математичні інструменти в реалізації ІТ-проєктів (на прикладі проєктування "розумного будинку" з використанням методу аналізу ієрархій). Увагу приділено питанням математичного моделювання в освіті.


Індекс рубрикатора НБУВ: В1 р3

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВС71954 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
2.

Литвинчук І. В. 
Експериментальне дослідження перетворення 2-амінофенілоцтової кислоти гексафторосилікату на 2-оксіндол у м'яких умовах / І. В. Литвинчук, М. С. Фонарь, В. Х. Кравцов, В. О. Гельмбольдт // Фармацевт. журн. - 2023. - 78, № 2. - С. 15-19. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

На сьогодні як нові антикарієсні агенти активно досліджують амонієві гексафторосилікати, які за результатами досліджень на щурах виявляють більш значну карієспрофілактичну ефективність відносно натрію фториду з одночасним суттєвим поліпшенням біохімічних показників пульпи зубів та відсутністю гепатотоксичної дії. Раніше аыторами було синтезовано 2-, 3-, 4-амінофенілоцтових кислот гексафторосилікати (2-, 3-, 4-АФГФС); при спробі перекристалізації солі 2-АФГФС з етанолу було одержано кристалічний продукт червоного кольору. Мета дослідження - враховуючи потенціальну перспективність 2-, 3-, 4-АФГФС, доцільним є встановлення складу і будови продукту перекристалізації 2-АФГФС. Мас-спектри реєстрували на спектрометрах МХ-1321 та VG 7070 (VG Analytical), рентгеноструктурний аналіз здійснювали на дифрактометрі Xcalibur Е. Як випливає з порівняння зовнішнього огляду зразків вихідного 2-АФГ ФС та продукту його перекристалізації (ПП), вони суттєво відрізняються - світло-коричневий аморфний 2-АФГФС і червоний кристалічний продукт його перекристалізації. Також відрізняються характеристики мас-спектрів 2-АФГФС і продукту його перекристалізації. Будову продукту перекристалізації як 2-оксіндолу було об'єктивно встановлено за даними РСА. Процес перекристалізації 2-АФГФС з одержанням 2-оксіндолу не потребує нагрівання реакційної суміші, тобто реалізується у виключно м'яких умовах. Не виключено, що це може бути пов'язано з участю протонованої форми 2-амінофенілоцтової кислоти у складі 2-АФГФС у хімічних перетвореннях. Таким чином, слід з обережністю ставитися до експериментів як з розчинами, так і, очевидно, з твердими зразками 2-АФГФС під час процедур очищення солі або інших маніпуляцій. Висока лабільність 2-амінофенілоцтової кислоти гексафторосилікату обмежує можливості використання стандартних методів очищення (сублімації, перекристалізації) для цієї сполуки.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р661.21-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28227 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Ворон М. М. 
Особливості засвоєння лігатури Al-10Mo електронно-променевої виплавки в рідкому алюмінії та сплаві AlSi9Cu3 / М. М. Ворон, М. А. Фон Прусс // Металознавство та оброб. металів. - 2021. - 27, № 3. - С. 49-56. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: К343.141 + К233.103

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14768 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
4.

Ворон М. М. 
Виготовлення і дослідження будови та ефективності комплексної лігатури Al - 12Ti - 8Zr / М. М. Ворон, С. Л. Поливода, М. А. Фон Прусс, Є. О. Матвієць // Метал та лиття України. - 2021. - 29, № 2. - С. 68-73. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: К233.104 + К616.14-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14585 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
5.

Ворон М. М. 
Вплив молібдену на структуру сплаву AlSi9Cu3 / М. М. Ворон, М. А. Фон Прусс // Процеси лиття. - 2020. - № 3. - С. 42-46. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: К233.108

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14475 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
6.

Фонарьова Т. А. 
Формування ринкового потенціалу металургійних підприємств на основі оцінки використання їх людського капіталу : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / Т. А. Фонарьова; Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут". - Харків, 2020. - 20 c. - укp.

Удосконалено та розвинуто теоретичні положення, методичні підходи і науково-практичні рекомендації із формування ринкового потенціалу металургійних підприємств на основі оцінки використання їх людського капіталу. Сформовано визначення поняття "ринковий потенціал підприємства" як можливості й ризики розвитку підприємства під впливом керованих і некерованих чинників ринку. На основі цього визначення запропоновано оціночний механізм капіталізації ринкового потенціалу підприємства, який включає: аналіз цільового ринку та визначення структури ринкового потенціалу; визначення загальних і специфічних характеристик його складових; вибір оціночного підходу: визначення вартісних та інтегральних показників (зокрема ринкової позиції), а також визначення ефективності капіталізації ринкового потенціалу (коефіцієнта капіталізації). Для обґрунтування та визначення майбутніх стратегічних перспектив розвитку підприємства сформовано оціночну базу ринкового потенціалу підприємства, яка складається з відповідних ресурсів - активів підприємства та враховує людський капітал як один з активів, а також включає витрати та нефінансові показники діяльності підприємства. Визначено методичний підхід урахування й оцінювання людського капіталу підприємства. Для інформаційно-аналітичного забезпечення цієї діяльності розроблено форму облікового документа, інформація з якого являється базою для формування управлінського балансу людського капіталу в системі управлінського обліку підприємства. На прикладі діяльності ПАТ "ЄВРАЗ - ДМЗ" установлено, що сумарна недооцінка ринкової вартості підприємства з урахуванням накопиченої вартості людського капіталу склала 583 млн грн. Сформовано блок-схему для аналізу чинників формування ринкового потенціалу металургійного підприємства й оцінки показників використання їх людського капіталу, на основі якої визначено інтегральну характеристику ринкового потенціалу - ринкова позиція підприємств сектора Металургпрому. Визначено динаміку вартісних показників людського капіталу на рівні різних секторів економіки та проаналізовано тенденції трансформаційних процесів у гірничо-металургійному комплексі України, що впливають на ефективність використання людського капіталу металургійних підприємств і, як наслідок, на реалізацію їх ринкового потенціалу.


Індекс рубрикатора НБУВ: К5-6 + У9(4УКР)305.51-648

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА444740 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Фон Прусс М. А. 
Способи та методи зміни морфології залізовмісних фаз у силумінах / М. А. Фон Прусс // Процеси лиття. - 2020. - № 1. - С. 30-41. - Бібліогр.: 50 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: К233.104.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14475 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
8.

Ворон М. М. 
Вплив нікелю та лантану на структурно-фазовий склад і властивості сплаву AlSi9Cu3 / М. М. Ворон, М. А. Фон Прусс, І. Ф. Ліхацький // Металознавство та оброб. металів. - 2020. - 26, № 2. - С. 13-20. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: К230.8

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14768 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
9.

Фонарюк О. В. 
Неформальна математична освіта: аналіз веб-ресурсів / О. В. Фонарюк // Фіз.-мат. освіта. - 2020. - № 4. - С. 119-123. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Зниження якості математичної освіти цільових груп (учнівська та студентська молодь), відсутність рівного доступу до якісної математичної освіти незалежно від місця проживання, стану здоров'я, соціального статусу; спадання мотивації молоді до вивчення точних наук, зокрема математики визначають потреби пошуку сучасних освітніх ресурсів і навчальних форм, здатних забезпечити інтерес до вивчення математики без зниження якості та результативності. Вибіркову сукупність дослідження склали 10 загальнодоступних україномовних веб-ресурсів для вивчення математики онлайн, визначені за рейтингом пошукової програми. Використано такі методи як контент-аналіз, синтез, порівняння, опис одержаних результатів дослідження, узагальнення. За результатами дослідження визначено тенденції: забезпечення Інтернет-сторінок панелями онлайн-розрахунків, які, з одного боку, надать можливість здійснювати самоперевірку вірності одержаних розв'язків, але, з іншого боку, будучи застосованими для автоматичного розв'язування математичних задач, не надать можливості оволодівати базовими математичними уміннями; спрощеність, уніфікованість подачі теоретичних матеріалів або повна відсутність теорії, що утруднює або навіть унеможливлює вивчення математики самостійно, без наявності базової математичної підготовки та надає можливість застосовувати ресурси лише як допоміжний інструмент; переважання відсутності авторства задач і завдань, що, на нашу думку, унеможливлює відповідальність авторів за наданий контент, знижує рівень його системності, наукової та методичної обгрунтованості; використання реклами репетиторських і додаткових платних освітніх послуг, для комерційних цілей, що знижує можливості дистанційного самостійного вивчення математики та нівелює цінність неформальної математичної освіти засобами Інтернет; недостатність зорієнтованості розробників навчальних матеріалів на різні вікові групи під час вивчення математики, відсутність завдань різної складності, орієнтація на програму шкільного курсу математики, що обмежує розвиток пізнавальних потреб користувачів, не враховує пізнавальні інтереси різних за віком і статусом груп. Результати дослідження презентують важливі тенденції становлення математичної Інтернет-освіти. Перспективи подальших досліджень убачаються у вивченні освітніх і пізнавальних запитів користувачів веб-ресурсів із навчання математики онлайн задля можливості створення моделі ефективного веб-ресурсу.


Індекс рубрикатора НБУВ: В1 р

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101424 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Петренко В. О. 
Сучасні аспекти менеджменту організацій: штучний інтелект у створенні креативної інформації для менеджерів : монографія / В. О. Петренко, Т. А. Фонарьова, К. М. Бушуєв. - Дніпро : ЮК ЮРСЕРВІС, 2020. - 69 c. - Бібліогр. в кінці розд. - укp.

Висвітлено актуальну проблему формування креативної інформації з погляду системного та функціонального підходів із застосуванням можливостей штучного інтелекту. Досліджено передумови виникнення поняття креативної інформації. Розглянуто аспекти її створення як шлях вирішення проблем інноваційного розвитку підприємства на різних функціональних рівнях, що обумовлює його успішну діяльність в умовах ринку. Запропоновано визначення поняття креативної інформації та її значення і місце в прийнятті ефективних управлінських рішень. Розглянуто формування на основі бенчмаркетингового підходу відповідної сучасної маркетингової інформаційної системи підприємства, яка розширює інформаційні ресурси організації та здатна створювати нові знання і забезпечувати обмін ними.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.355.1 + У9(4УКР)290-212.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА854191 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Актуальні проблеми філології і професійної підготовки фахівців у полікультурному просторі : [міжнар. журн., вип. 3 : зб. ст.] / В. Є. Аккурт, К. В. Ангеловська, А. М. Богуш, А. О. Буднік, Л. Ван, Ц. Ван, Ф. Ван, Ю. А. Велика, О. В. Величенко, Н. А. Гаврилюк, А. А. Гайшук, О. Ю. Горожанкіна, Х. Го, С. П. Грушко, Л. В. Дербеньова, І. О. Димитрова, І. М. Дерік, А. В. Дудоладова, О. В. Дудоладова, Ї. Ду, Ф. Ф. Казанжи, А. О. Кобильняк, С. О. Колода, Т. М. Корольова, Р. А. Кравець, В. С. Кулева, Я. Лао, Р. К. Лісовська, С. Лі, Ч. Лі, Ї. Ло, Луань Є, Г. О. Луцкевич, Ї. Лю, Ч. Лю, І. В. Мельник, К. В. Могилевець, А. А. кизи Мурадова, Я. Му, С. М. Наумкіна, Т. В. Норяк, В. П. Олло, Л. І. Орєхова, Ю. О. Орлова, К. Є. Пальшков, А. В. Пасічник, О. В. Попова, С. А. Радченко, Т. І. Ричка, М. С. Рогачко-Островська, Є. Ю. Савченко, Д. С. Сальнікова, О. І. Слюсаренко, Ю. М. Стасюк, Т. В. Стоянова, Х. Сы, Я. Сюй, С. Ся, Ю. Тан, К. В. Теслєва, Ю. М. Ткачова, Л. С. Фонар, І. Фу, Ю. Хуан, С. Ху, С. Цзоу, С. Цзя, Ч. Цун, Ц. Чжан, Ч. Чжан, Я. Чжан, Ж. Чжао, Ю. Чжу, К. Шень, Є. О. Шипіца, С. Ю. Юхимець, К. А. Ярмакова, К. Ян, Ц. Ян, Ю. Ян; ред.: А. М. Богуш, В. А. Глущенко, С. Дін, О. І. Іліаді, Т. І. Койчева, Т. М. Корольова, Р. Ю. Мартинова, С. М. Наумкіна, А. Пак, О. В. Попова, О. В. Тищенко, М. Хоу, Ч. Цун, Ч. Чжан; Державний заклад "Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського", Харбінський інженерний університет, Південний науковий центр Національної академії наук України і Міністерства освіти і науки України. - Харбін. - Харків : Панов А. М., 2020. - 239 c. - Бібліогр. в кінці ст. - укp. - рус. - chi.

Увагу приділено українсько-китайській співпраці в освітній, науковій і культурній сферах. Розглянуто актуальні проблеми сучасного мовознавства, лінгводидактичні особливості викладання іноземних мов у середній і вищій школі, детермінанти формування мовної особистості в багаторівневій системі освіти. Висвітлено питання загального та зіставного мовознавства, перекладознавства та синології, а також професійної підготовки майбутніх фахівців в умовах сучасного полікультурного простору. Проведено жанрово-стилістичну характеристику перекладу косметичної продукції з китайської мови українською (на матеріалі китайськомовних рекламних буклетів і їх перекладів українською мовою). Досліджено засоби репрезентації гумору у мовленнєвому портреті персонажів англомовного художнього твору та їх відтворення в перекладі українською мовою. Розкрито особливості перекладу термінологічних одиниць у науково-технічному тексті. Подано інформацію щодо педагогічного проєктування технології формування полікультурної компетентності майбутніх фахівців аграрної галузі на заняттях з іноземної мови.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш.я43

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА849732 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Фон Прусс М. А. 
Способи та методи зміни морфології залізовмісних фаз у силумінах / М. А. Фон Прусс // Процеси лиття. - 2020. - № 1. - С. 30-41. - Бібліогр.: 50 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: К233.104.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14475 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
13.

Москаленко В. В. 
Метод побудови траєкторії розвитку підприємства для стратегічної цілі / В. В. Москаленко, Н. Г. Фонта, С. І. Єршова, О. В. Афанас'єв // Системи оброб. інформації. - 2019. - Вип. 2. - С. 7-12. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Розглянуто розв'язання однієї з задач стратегічного управління - побудова траєкторії розвитку підприємства. Запропоновано метод побудови траєкторії для можливої стратегії досягнення стратегічної цілі підприємства. Траєкторія представляє собою множину сегментів ринку за інтервалами стратегічного періоду, де підприємство плануватиме свою діяльність, щоб досягти стратегічної цілі. Ціль характеризується відповідними значеннями показників ефективності. На підставі траєкторій розвитку здійснюється вибір стратегії для кожної цілі, проведено аналіз ефективності стратегічних цілей та можливість їх досягнення.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-96

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70474 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Коваленко М. В. 
Особливості управління ефективністю діяльності підприємств в умовах економіки України / М. В. Коваленко, Я. В. Фоніна, К. А. Дейнеко // Держава та регіони. Сер. Економіка та підприємництво. - 2018. - № 4. - С. 120-126. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Висвітлено особливості управління ефективністю діяльності підприємств за сучасних умов розвитку. Визначено, що за умов нестабільної економіки важливим є формування раціональних принципів і системи управління ефективністю діяльності підприємства. Обгрунтовано, що система управління ефективністю діяльності має бути органічно інтегрована із загальною системою управління підприємством.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/екон. та підпр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Теорія прийняття управлінських рішень : навч. посіб. / К. Ф. Ковальчук, Д. Є. Козенков, Ю. П. Синиціна, Т. А. Фонарьова. - Дніпро : Дріант, 2018. - 225 c. - Бібліогр.: с. 224-225 - укp.

Викладено основні теоретичні та методологічні основи прийняття управлінських рішень, розглянуто класифікацію та етапи ухвалення управлінських рішень в економіці. Надано практичні рекомендації щодо розробки, прийняття та реалізації управлінських рішень в умовах промислових підприємств. Матеріал посібника допоможе фахівцям науково обґрунтувати, оптимізувати управлінські рішення, в певній мірі підвищити ефективність як своєї праці, так і діяльності організації в цілому.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.321 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА851999 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Математичні моделі та новітні технології управління економічними та технічними системами : [колект.] монографія / Р. В. Артюх, М. В. Булаєнко, Ю. О. Верещака, Г. М. Верясова, І .О. Гавриленко, Н. В. Гибкіна, Ю. О. Гінда, О. М. Гуца, Ю. К. Давидовський, С. Ю. Даншина, А. А. Дорохіна, Н. В. Доценко, С. І. Доценко, С. В. Дядюн, О. В. Зарицький, П. О. Іващенко, Н. В. Ігуменцева, В. В. Кирій, Т. А. Ковтун, В. В. Косенко, О. Б. Костенко, Д. Ю. Костін, Ю. Д. Костін, О. В. Курденко, А. Л. Литвинов, О. В. Лобач, О. В. Малєєва, О. І. Менейлюк, А. І. Морозова, О. В. Мурзабулатова, О. Л. Нікіфоров, І. І. Новаківський, О. Ю. Персіянова, О. В. Пересада, В. О. Петренко, С. В. Понамарьов, В. Г. Пчолін, С. К. Рамазанов, Ю. О. Романенков, М. В. Сидоров, Т. М. Смокова, Л. В. Соколова, О. Ю. Старостіна, О. В. Стороженко, В. О. Тімофєєв, Т. А. Фонарьова, В. П. Черненко, Н. І. Чухрай, Є. М. Шапран, О. Є. Шапран, І. А. Шейко, О. М. Штельма, О. М. Ястремська; ред.: В. О. Тімофєєв, І. В. Чумаченко; Харків. нац. ун-т міськ. госп-ва ім.О.М. Бекетова. - Харків. - Коблєво : Панов А.М., 2018. - 313 c. - Бібліогр.: с. 313 - укp.

Наведено доробки українських науковців щодо управління підприємствами, використання економіко-математичного моделювання, інформаційних технологій, технологій управління та технічних засобів в галузі функціонування та розвитку підприємств й управління проектами на підприємствах. Зокрема, розкрито роль системи креативної інформації у пошуку та використанні внутрішніх резервів підприємства. Визначено вплив реінжинірингу процесів управління на підвищення рівня економічної безпеки підприємства. Розкрито сутність факторного аналізу прибутку підприємства. Досліджено дефініцію поняття ''конкурентна позиція підприємства''. Приділено увагу стратегічному управлінню розвитком підприємства. Проаналізовано інноваційну активність і джерела фінансування інноваційної діяльності вітчизняних підприємств.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-21 в611

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА828850 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Инновационная экономика для современного мира : монография / Е. И. Авраменко, В. А. Балашов, Е. А. Волкова, А. И. Гагарина, К. А. Глуговская, В. И. Глухова, Т. А. Грядунова, В. А. Демидчик, И. Н. Калиновская, А. С. Колесова, В. А. Константинов, А. Г. Лашко, Л. М. Ляховецкий, И. Я. Львович, М. И. Макарьина, А. Ю. Морозова, В. И. Орешков, А. Б. Почтовюк, А. П. Преображенский, Т. А. Скворцова, И. М. Трунина, М. А. Фонарева, О. Н. Чопоров, Л. П. Шаповал, О. М. Шерстнева, В. М. Якубив, Р. Д. Якубив. - Одесса : Куприенко СВ, 2018. - 117 c. - Библиогр.: с. 110-117 - рус.

Рассмотрены традиционные классификации издержек, затрат, расходов по их классификационным признакам. Изучена взаимосвязь принудительных и трансакционных расходов. Исследована взаимосвязь понятий "налоги" и "принудительные расходы". Освещен вопрос обеспечения финансовой состоятельности региона на основе оценки его конкурентоспособности. Раскрыта сущность экономической эффективности сельскохозяйственного производства. Внимание уделено организации учета расчетов по налогу на прибыль компаний в новых украинских реалиях. Исследованы электрические параметры телефонных кабелей в диапазоне частот до 30 МГц.


Індекс рубрикатора НБУВ: У50-55 + У9(4УКР)0-55

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА827205 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Москаленко В. В. 
Информационная технология каскадирования стратегических показателей эффективности до показателей бюджетов предприятия / В. В. Москаленко, Н. Г. Фонта, И. А. Миронюк // Системи оброб. інформації. - 2017. - Вип. 2. - С. 195-199. - Библиогр.: 6 назв. - рус.

Рассмотрены проблемы формирования иерархии ключевых показателей деятельности в рамках системы управления эффективностью предприятия. Предложен процесс каскадирования системы стратегических показателей эффективности до показателей бюджетов по годам стратегического периода. Предложена информационная технология формирования иерархии показателей эффективности предприятия во временном аспекте. Эта технология рассматривается в рамках корпоративной информационной системы управления эффективностью предприятия. Рассмотрено построение EPM-системы с учетом каскадирования.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-93

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70474 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Фонарюк О. В. 
Підготовка майбутніх учителів математики до конструктивно-проектувальної діяльності : автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.04 / О. В. Фонарюк; Житомир. держ. ун-т ім. І. Франка. - Житомир, 2015. - 20 c. - укp.

Висвітлено питання підготовки майбутніх учителів математики до конструктивно-проектувальної діяльності. З'ясовано провідні теоретичні підходи до проблеми дослідження: діяльнісний, системний, особистісно орієнтований, технологічний, вітагенний. Обгрунтовано її категоріально-понятійний апарат, а саме: категорії "діяльність", "проект"; "педагогічна діяльність", "педагогічне проектування", "конструктивна діяльність", "конструктивно-проектувальна діяльність учителя математики". Спроектовано модель підготовки майбутніх учителів математики до конструктивно-проектувальної діяльності. Визначено основні компоненти готовності майбутніх учителів математики до такої діяльності: мотиваційний, змістовий, операційний. Розроблено технологію та експериментально перевірено ефективність зазначеної підготовки. Доведено, що її реалізація сприяє підвищенню рівня готовності майбутніх учителів математики до конструктивно-проектувальної діяльності.


Індекс рубрикатора НБУВ: В1 р21 р3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА417875 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
20.

Шматко О. В. 
Моделі та інформаційні технології управління конкурентоспроможністю промислового підприємства / О. В. Шматко, Н. Г. Фонта // Системи оброб. інформації. - 2015. - Вип. 4. - С. 158-162. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Розглянуті питання комплексної оцінки конкурентоспроможності підприємства. На основі вивченого матеріалу здійснено постановку задачі комплексної оцінки конкурентоспроможності підприємства. Проаналізовано підходи та алгоритмічні методи вирішення задач. Запропоновано алгоритмічне та програмне забезпечення, що дозволяє вирішувати поставлену задачу. Інформаційне забезпечення було розроблено таким чином, щоб максимально спростити користувачеві процес визначення конкурентоспроможності підприємства. Впровадження в практику одержаних результатів дозволить значно підвищити якість рішень з стратегічного управління підприємством.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-13-21 ф

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70474 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського