Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (4)Книжкові видання та компакт-диски (32)Журнали та продовжувані видання (4)
Пошуковий запит: (<.>A=Дем'яненко С$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 51
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Дем'яненко С. І. 
Менеджмент виробничих витрат у сільському господарстві : Навч. посіб. / С. І. Дем'яненко; Київ. нац. екон. ун-т. - К., 1998. - 264 c. - Бібліогр.: 140 назв. - укp.

Розкрито принципи і механізм формування виробничих витрат у сільському господарстві в умовах ринкової економіки. Показано основні чинники та джерела формування виробничих витрат у сільському господарстві на макро- та мікроекономічному рівні. Проаналізовано формування виробничих витрат сільськогосподарських підприємств через призму функцій менеджменту як процесу планування та вдосконалення тактичних і оперативних аспектів господарської діяльності з метою досягнення поставлених стратегічних цілей. Досліджено зв'язок процесу формування собівартості сільськогосподарської продукції з формами власності на виробничі ресурси та ефективністю господарювання.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.358.1 + У9(4УКР)320-86я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА585338 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Економіка та підприємництво : Зб. наук. пр. молодих вчен. та асп. Вип. 5 / ред.: С. І. Дем'яненко; Київ. нац. екон. ун-т. - К., 2000. - 227 с. - укp.

Висвітлено проблеми економічної теорії, міжнародної економіки, маркетингу, аграрного менеджменту, фінансів і кредиту, обліку, аналізу та аудиту, статистики, а також економіко-математичного моделювання. Детально проаналізовано регіональні особливості іноземного інвестування в економіку України.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)я54

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69435 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Економіка та підприємництво : Зб. наук. пр. молодих учен. та асп. Вип. 7 / ред.: С. І. Дем'яненко; Київ. нац. екон. ун-т. - К., 2001. - 282 с. - укp.

Висвітлено сучасний стан і нові погляди на проблеми економічної теорії, міжнародної економіки, економіки та управління, маркетингу, фінансів і кредиту, бухгалтерського обліку, статистики відповідно до передових напрямів та потреб розвитку науки в Україні. Розглянуто деякі аспекти соціальної орієнтації ринкової трансформації у перехідній економіці. Проаналізовано особливості трансформаційних процесів в Україні. Розкрито сутність державної власності на засоби виробництва у різних економічних системах. Запропоновано підходи до класифікації та управління холдингових структур. Описано методику аудиту операцій з цінними паперами за умов реформування системи бухгалтерського обліку і звітності в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)я54 + У9(4Укр)0-131.1я54

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69435 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Економіка та підприємництво : Зб. наук. пр. молодих учен. та аспірантів. Вип. 8 / ред.: С. І. Дем'яненко; Київ. нац. екон. ун-т. - К., 2002. - 202 с. - укp.

Висвітлено проблеми методології дослідження процесу формування доходів населення в Україні. Описано особливості створення інвестиційних ресурсів за перехідної економіки. Розкрито сутність підприємницької функції в економічній системі, теоретико-методологічні засади соціально-трудових відносин. Розглянуто трудовий потенціал як соціально-економічну категорію. Наведено визначення та основні характеристики інноваційного потенціалу підприємства. Проаналізовано роль фінансового контролю у системі державного управління економікою.

Освещены проблемы методологии исследования процесса формирования доходов населения в Украине. Описаны особенности становления инвестиционных ресурсов переходной экономики. Раскрыты сущность предпринимательской функции в экономической системе, теоретико-методологические основы социально-трудовых отношений. Рассмотрен трудовой потенциал как социально-экономическая категория. Приведены определение и основные характеристики инновационного потенциала предприятия. Проанализирована роль финансового контроля в системе государственного управления экономикой.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)я54

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69435 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Економіка та підприємництво : Зб. наук. пр. молодих учен. та аспірантів. Вип. 9 / ред.: С. І. Дем'яненко; Київ. нац. екон. ун-т. - К., 2002. - 200 с. - укp.

Висвітлено проблеми міжнародної економіки, управління, фінансів та кредиту, бухгалтерського обліку, економіко-математичного моделювання відповідно до передових напрямів і потреб розвитку науки в Україні. Описано особливості сучасної інноваційної політики розвинутих країн. Проаналізовано роль міжнародної торгівлі в системі сучасних міжнародних економічних відносин. Розглянуто проблеми розвитку українського експорту. Розкрито передумови участі підприємств у виставках та ярмарках, економічні аспекти використання торгових марок. Значну увагу приділено питанням становлення бюджетних відносин в Україні, застосуванню імітаційного моделювання у плануванні бюджету, контролю у системі обліку.

Освещены проблемы международной экономики, управления, финансов и кредита, бухгалтерского учета, экономико-математического моделирования соответственно к передовым направлениям и потребностям развития науки в Украине. Описаны особенности современной инновационной политики развитых стран. Проанализирована роль международной торговли в системе современных международных экономических отношений. Рассмотрены проблемы развития украинского экспорта. Раскрыты предпосылки участия предприятий на выставках и ярмарках, экономические аспекты использования торговых марок. Значительное внимание уделено вопросам становления бюджетных отношений в Украине, применения имитационного моделирования в планировании бюджета, контроля в системе учета.


Індекс рубрикатора НБУВ: У.я54(4Укр)3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69435 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Дем'яненко С. К. 
Розробка методології конструювання гідростатично-гідродинамічних шпиндельних опор металорізальних верстатів з підвищенними показниками жорсткості : Автореф. дис... канд. техн. наук : 05.03.01 / С. К. Дем'яненко; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". - К., 2002. - 20 c. - укp.

Обгрунтовано прогресивні конструкторські рішення гідростатично-гідродинамічних шпиндельних опор металорізальних верстатів, наведено теоретичні положення розрахунку статичних та динамічних характеристик підшипників з урахуванням особливостей конструкторського та технологічного забезпечення розробки та дослідної апробації запропонованих конструктивних рішень шпиндельних опор з підвищеними показниками жорсткості. Розроблено розрахунковий комплекс для визначення основних характеристик гідростатичного підшипника верстата, який враховує випадкові зміни мікро- та макрогеометрії форми поверхні підшипника. Форму поверхні визначено як сукупність гармонік розкладу в ряд Фур'є просторової циліндричної поверхні підшипника, яка взаємодіє через шар мастила (оливи) з циліндричною поверхнею шийки шпинделя верстата. Теоретично обгрунтовано та експериментально перевірено можливість одержання спеціальної форми робочої поверхні вставки підшипника шляхом обробки заготовки вставки на верстаті, оснащеному пружною борштангою. Встановлено особливості формування рельєфу робочої поверхні вставки, який забезпечує ефективні умови її роботи в складі конструкції гідростатично-гідродинамічного підшипника.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К63-52-041-02

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА321427 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Солошенко О. В. 
Загальна хімія : Навч.посіб. для викладачів і студ. інж. спец. вищ. аграр. навч. закладів ІІІ - ІV рівнів акредитації / О. В. Солошенко, С. І. Дем'яненко, Л. Г. Зайцева, К. М. Міленіна. - Х. : Вид-во Навч.-метод. центру заоч. навчання с.-г. вузів України, 2002. - 284 c. - укp.

Висвітлено питання про дисперсні системи, колоїдні розчини, розчини електролітів та їх електропровідність, визначення кислотності середовища, її ролі в біологічних, хімічних, електрохімічних процесах, гідроліз солей і його застосування для зниження кислотності грунтів. Розглянуто окисно-відновні реакції та їх роль у природі та техніці, електрохімічні процеси, а також корозію металів та методи захисту від корозії обладнання і конструкцій на підприємствах переробної промисловості та дрібних фермерських господарствах.

Освещены вопросы о дисперсных системах, колоидных растворах, растворах электролитов и их электропроводимости, определение кислотности среды, ее роли в биологических, химических, электрохимических процессах, гидролиз солей и его применение для снижения кислотности грунтов. Рассмотрены окислительно-восстановительные реакции и их роль у природе и технике, электрохимические процессы, а также коррозию металлов и методы защиты от коррозии оборудования и конструкций на предприятиях перерабатывающей промышленности мелких фермерских хозяйствах.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г.я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА640901 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Дем'яненко С.  
Спільна аграрна політика ЄС: суть, тенденції та значення для України / С. Дем'яненко // Економіка України. - 2003. - № 3. - С. 80-86. - укp.

Викладено історію виникнення спільної аграрної політики Європейського Союзу та її суть, розглянуто механізми дії, а також результати розширення ЄС за рахунок країн Східної Європи у разі проведення цієї політики.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4)320-18

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28099 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Малишева Л. Л. 
Ландшафтно-екологічні дослідження у 30-кілометровій зоні Рівненської АЕС: основні результати, досвід використання ГІС / Л. Л. Малишева, Л. Ю. Сорокіна, С. В. Гайдай, О. О. Галаган, О. О. Година, С. О. Дем'яненко, О. П. Євтушенко, Р. О. Маленков, А. В. Носон // Укр. геогр. журн. - 2003. - № 1. - С. 21-32. - Бібліогр.: 19 назв - укp.

Рассмотрена роль ландшафтно-экологических исследований при подготовке ОВОС (оценки воздействия на окружающую среду) объектов атомной энергетики Украины. Освещены основные результаты таких исследований, выполненных для энергоблока N4 Ровненской АЭС (РАЭС): приведена характеристика ландшафтной и ландшафтно-геохимической структуры территории 30-км зоны РАЭС; сделана оценка предрасположенности ландшафтов исследуемой территории к перераспределению техногенных загрязнителей. Использование методов компьютерной обработки данных, геоинформационного анализа и моделирования при проведении исследований позволило создать в электронной форме ландшафтную и ландшафтно-геохимическую карты, на их основе - серию оценочных карт, которые составили отдельный том в материалах ОВОС.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д829(45Укр3)081

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14560 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Економіка та підприємництво / ред.: С. І. Дем'яненко. - К., 2003. - 292 с. - (Зб. наук. пр. молодих учен. та асп. Київ. нац. екон. ун-ту; Вип. 11). - укp.

Висвітлено проблеми економічної теорії, міжнародної економіки, економіки та управління, фінансів і кредиту, бухгалтерського обліку, статистики, аграрного менеджменту відповідно до передових напрямів і потреб розвитку науки в Україні. Обгрунтовано необхідність реформування державної власності в період перехідної економіки країни, визначено етапи її реформування. Проаналізовано особливості державного регулювання малого підприємництва, а також вплив основних положень німецької історичної школи на становлення політекономічної думки країни. Здійснено методологію обліку незавершеного виробництва підприємницьких структур. Висвітлено місце орендних відносин у системі відносин власності аграрного сектору держави.

Освещены проблемы экономической теории, международной экономики, экономики и управления, финансов и кредита, бухгалтерского учета, статистики, аграрного менеджмента в соответствии с передовыми направлениями и потребностями развития науки в Украине. Обоснована необходимость реформирования государственной собственности в период переходной экономики страны, определены этапы ее реформирования. Проанализированы особенности государственного регулирования малого предпринимательства, а также влияние основных положений немецкой исторической школы на становление политэкономической мысли страны. Осуществлена методология учета незавершенного производства предпринимательских структур. Освещено место арендных отношений в системе отношений собственности аграрного сектора государства.


Індекс рубрикатора НБУВ: У.я54(4Укр)3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69435 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Економіка та підприємництво : Зб. наук. пр. Вип. 12 / ред.: С. І. Дем'яненко; Київ. нац. екон. ун-т. - К., 2004. - 279 с. - укp.

Висвітлено проблеми економічної теорії, економіки та управління, фінансів і кредиту, бухгалтерського обліку, статистики, аграрного менеджменту, економіко-математичного моделювання. Розглянуто питання соціалізації ринкової трансформації економіки України. Проаналізовано досвід фінансової лібералізації в державі в контексті економічних реформ 1990-х рр. Наведено маркетингову оцінку ефективності комплексу інтегрованих маркетингових комунікацій підприємств, управлінського персоналу. Значну увагу приділено проблемам регулювання фінансового обліку для сільського господарства, питанням стратегічного планування і керування діяльністю банківських установ на основі математичної моделі комерційного банку. Визначено напрями розвитку і шляхи вдосконалення фінансового ринку країни.

Освещены проблемы экономической теории, экономики и управления, финансов и кредита, бухгалтерского учёта, статистики, аграрного менеджмента, экономико-математического моделирования. Рассмотрены вопросы социализации рыночной трансформации экономики Украины. Проанализирован опыт финансовой либерализации в государстве в контексте экономических реформ 1990-х гг. Приведены маркетинговая оценка эффективности комплекса интегрированных маркетинговых коммуникаций предприятий, управленческого персонала. Значительное внимание уделено проблемам регулирования финансового учёта для сельского хозяйства, вопросам стратегического планирования и управления деятельностью банковских учреждений на основе математической модели коммерческого банка. Определены направления развития и пути усовершенствования финансового рынка страны.


Індекс рубрикатора НБУВ: У.я54(4УКР)3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69435 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Дем'яненко С.  
До питання про стратегію розвитку аграрної політики України / С. Дем'яненко, І. Свідерська // Економіка України. - 2004. - № 8. - С. 72-79. - укp.

Рассмотрены вопросы обоснования развития аграрной политики Украины, сформулированы стратегическая цель и приоритет этого развития, показана необходимость учета мировых интеграционных процессов при разработке национальной аграрной политики. Предложен вариант измерения влияния государственной поддержки сельского хозяйства на объемы производства продукции отрасли.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-18

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28099 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Економіка та підприємництво : Зб. наук. пр. молодих учених та аспірантів. Вип. 13 / ред.: С. І. Дем'яненко; Київ. нац. екон. ун-т. - К., 2004. - 295 с. - укp.

Висвітлено проблеми економічної теорії, міжнародної економіки, управління, бухгалтерського обліку, статистики, економіки, АПК, економіко-математичного моделювання. Розглянуто принципи формування інвестиційної політики в Україні, проаналізовано особливості соціальної спрямованості інвестицій у постіндустріальній економіці, шляхи та методи захисту національного ринку від різних видів недобросовісної зовнішньої конкуренції, основні напрями державного регулювання малого бізнесу. Викладено сучасні підходи до визначення та класифікації міжнародного бізнес-середовища. Наведено порівняльну характеристику державного регулювання підприємництва в Україні та країнах ЄС. Описано загальні елементи ризик-менеджменту в сучасному процесі управління державним боргом. Розкрито аспекти організації технології обліку зарплатних проектів банків. Представлено методологічні підходи до визначення та оцінки однорідних регіональних зон соціально-економічного розвитку в Україні, а також до моделювання оптимального валютного курсу. Визначено особливості розвитку сучасних моделей інтеграційних проектів в АПК.

Освещены проблемы экономической теории, международной экономики, управления, бухгалтерского учёта, статистики, экономики, АПК, экономико-математического моделирования. Рассмотрены принципы формирования инвестиционной политики в Украине, проанализированы особенности социальной направленности инвестиций в постиндустриальной экономике, пути и методы защиты национального рынка от разных видов недобросовестной внешней конкуренции, основные направления государственного регулирования малого бизнеса. Изложены современные подходы к определению и классификации международной бизнес-среды. Приведена сравнительная характеристика государственного регулирования предпринимательства в Украине и странах ЕС. Представлены общие элементы риск-менеджмента в современном процессе управления государственным долгом. Раскрыты аспекты организации технологии учёта зарплатных проектов банков. Представлены методологические подходы к определению и оценке однородных региональных зон социально-экономического развития в Украине, а также к моделированию оптимального валютного курса. Определены особенности развития современных моделей интеграционных проектов в АПК.


Індекс рубрикатора НБУВ: У.я54(4УКР)3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69435 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Маєрс В.  
Зміна фокуса аграрної політики та розвитку села в Україні: висновки та перспективи для руху вперед : зб. наук. пр. / В. Маєрс, С. Дем'яненко, Т. Джонсон, С. Зоря. - К. : КНЕУ, 2005. - 172 c. - укp.

Розглянуто проблеми реформування підтримки сільського господарства в Україні. Охарактеризовано такі механізми її здійснення, як бюджетні субсидії, податкові привілеї, імпортна протекція, квота на виробництво цукру. Увагу приділено питанням раціоналізації оподаткування та реформування регуляторної політики в галузі, особливостям розвитку вітчизняного ринку сільськогосподарської землі. Розкрито проблеми модернізації та диверсифікації економічної бази села, зміцнення партнерства між державним і приватним секторами. Визначено принципи стратегії та практики сільського самоврядування, розвитку регіональних і місцевих громад. Запропоновано інтенсивні програми боротьби з корупцією в даній сфері.

Рассмотрены проблемы реформирования поддержки сельского хозяйства в Украине. Охарактеризованы такие механизмы ее осуществления, как бюджетные субсидии, налоговые привилегии, импортная протекция, квота на производство сахара. Уделено внимание вопросам рационализации налогообложения и реформирования регуляторной политики в отрасли, особенностям развития отечественного рынка сельскохозяйственной земли. Раскрыты проблемы модернизации и диверсификации экономической базы села, укрепления партнерства между государственным и частным секторами. Определены принципы стратегии и практики сельского самоуправления, развития региональных и местных общин. Предложены интенсивные программы борьбы с коррупцией в данной сфере.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)32я43

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА701599 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Дем'яненко С. І. 
Менеджмент аграрних підприємств : Навч. посіб. / С. І. Дем'яненко; Київ. нац. екон. ун-т. - К., 2005. - 348 c. - Бібліогр.: с. 344-347. - укp.

Розкрито суть аграрного менеджменту (АМ), висвітлено його місце в системі економічних ринкових відносин. Показано особливості АМ за різних організаційно-правових форм сільськогосподарських підприємств. Викладено питання внутрішньогосподарських економічних відносин аграрних підприємств, зокрема, основних функцій менеджменту, бюджетного планування, менеджменту землі, капіталу та трудових ресурсів.

Раскрыта сущность аграрного менеджмента (АМ), освещено его место в системе экономических рыночных отношений. Показаны особенности АМ в различных организационно-правовых формах сельскохозяйственных предприятий. Изложены вопросы внутрихозяйственных экономических отношений аграрных предприятий, в частности, основных функций менеджмента, бюджетного планирования, менеджмента земли, капитала и трудовых ресурсов.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)321.0-212.1 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА668155 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Економіка та підприємництво : Зб. наук. пр. молодих учених та аспірантів. Вип. 14 / ред.: С. І. Дем'яненко; Київ. нац. екон. ун-т. - К., 2005. - 311 с. - укp.

Висвітлено проблеми економічної теорії, міжнародної економіки та управління, бухгалтерського обліку, статистики, економіки АПК, економіко-математичного моделювання. Проаналізовано становлення та розвиток соціальних засад економічної науки, регіональні фактори державного регулювання малого бізнесу в Україні. Розглянуто питання трансформації економічних систем як закономірний процес розвитку суспільства. Викладено сучасну методику дослідження регіональної асиметрії. Розкрито роль міжнародних технологічних альянсів у реалізації інноваційної стратегії корпорацій. Визначено соціально-економічні та демографічні тенденції в Україні. Наведено статистичну оцінку зовнішніх ресурсів інвестиційних процесів у державі, висвітлено концепцію автоматизації аудиторської діяльності, особливості управління та ефективність інвестиційної діяльності за умов різних форм власності в АПК, фактори впливу на приріст іноземних інвестицій в Україні у контексті світового досвіду.

Освещены проблемы экономической теории, международной экономики и управления, бухгалтерского учёта, статистики, экономики АПК, экономико-математического моделирования. Проанализированы становление и развитие социальных основ экономической науки, региональные факторы государственного регулирования малого бизнеса в Украине. Рассмотрены вопросы трансформации экономических систем как закономерный процесс развития общества. Изложена современная методика исследования региональной асимметрии. Раскрыта роль международных технологических альянсов в реализации инновационной стратегии корпораций. Определены социально-экономические и демографические тенденции в Украине. Приведена статистическая оценка внешних ресурсов инвестиционных процессов в государстве, представлена концепция автоматизации аудиторской деятельности, изучены особенности управления и освещена эффективность инвестиционной деятельности в условиях разных форм собственности в АПК, определены факторы влияния на прирост иностранных инвестиций в Украине в контексте мирового опыта.


Індекс рубрикатора НБУВ: У.я54(4УКР)3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69435 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Економіка та підприємництво : Зб. наук. пр. молодих учен. та асп. Вип. 15 / ред.: С. І. Дем'яненко; Київ. нац. екон. ун-т. - К., 2005. - 277 с. - укp.

Проаналізовано сучасний стан та перспективи розвитку системи державного регулювання малого бізнесу, тенденції розвитку тіньової економіки в Україні. Розглянуто питання структуризації інвестиційного ринку під впливом глобалізації. Висвітлено проблеми функціонування європейського компонента світового фінансового ринку, наукові та практичні аспекти дослідження прямих іноземних інвестицій. Викладено основні підходи до визначення інвестицій, розкрито економічну сутність лізингових операцій, позикового капіталу у формі залучення найманої робочої сили, регіональний аспект статистичної оцінки функціонування ринку праці в Україні.

Проанализированы современное состояние и перспективы развития системы государственного регулирования малого бизнеса, тенденции развития теневой экономики в Украине. Рассмотрены вопросы структуризации инвестиционного рынка под влиянием глобализации. Освещены проблемы функционирования европейского компонента мирового финансового рынка, научные и практические аспекты исследования прямых иностранных инвестиций. Изложены основные подходы к определению инвестиций, раскрыты экономическая сущность лизинговых операций, заёмного капитала в форме привлечения наёмной рабочей силы, региональный аспект статистической оценки функционирования рынка труда в Украине.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-131.1я54

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69435 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Дем'яненко С. І. 
Інноваційне зростання - основа стабільності агропромислового комплексу / С. І. Дем'яненко // Наука та інновації. - 2005. - 1, № 1. - С. 87-98. - укp.

Розглянуто основні чинники інноваційних процесів в сільському господарстві за умов ринкової економіки. Проаналізовано дію та вплив ринкових механізмів на формування виробничих витрат та специфіку інноваційних процесів у галузі. Показано роль та місце держави як чинника інноваційного зростання в АПК.


Ключ. слова: інноваційна діяльність, конкурентоспроможність, виробничі витрати, ціна, довгострокова і короткострокова проблеми, цінова еластичність та еластичність за доходом, стабільне зростання
Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-55

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25189 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Дем'яненко С.  
Ліквідність ціни зернових - передумова для формування аграрного ф'ючерсного ринку в Україні / С. Дем'яненко, Г. Немченко // Економіка України. - 2005. - № 6. - С. 66-72. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.151-861

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28099 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
20.

Дем'яненко С. Д. 
Пропедевтика мовних понять у дітей старшого дошкільного віку : Автореф. дис... канд. пед. наук / С. Д. Дем'яненко; Південноукр. держ. пед. ун-т ім. К.Д.Ушинського. - О., 2006. - 20 c. - укp.

Запропоновано, теоретично обгрунтовано й експериментально перевірено методику пропедевтики в дітей старшого дошкільного віку мовних понять "звук", "слово", "речення". Суть її полягає у забезпеченні можливості на теоретико-практичному рівні здійснити початкову роботу стосовно суттєвих ознак мовних понять. Експериментальну методику побудовано з урахуванням мовленнєвих навичок дошкільників у процесі ознайомлення з елементарними знаннями, а також використання одержаних початкових мовних знань для первісної об'єктивізації мови, рефлексії мовлення, що забезпечувало перспективний лінгвістичний розвиток дітей і на його основі - формування початкових мовленнєвих умінь, необхідних для подальшого навчання дітей рідної мови у I класі. У методиці визначено етапи, а саме: когнітивно-збагачувальний, репродуктивно-діяльнісний, рефлексивно-оцінювальний. Розроблено зміст, відібрано й апробовано методи, організаційні форми, лінгво-дидактичні та дидактичні засоби пропедевтики мовних понять у старших дошкільників. Запропонована методика сприяє наступності у лінгвістичній і комунікативній роботі між динамікою та початковою ланками мовної освіти.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.4-910 + Ч411.382.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА346070 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського