Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Автореферати дисертацій (3)Книжкові видання та компакт-диски (85)Журнали та продовжувані видання (9)
Пошуковий запит: (<.>A=КУБІЧ$<.>+<.>A=ВАДИМ$<.>+<.>A=ІВАНОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 30
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Кубічка А. А. 
Біфуркація гладкої у сенсі Вітні сім'ї коізотропних інваріантних торів гамільтонової системи при малій деформації симплектичної структури / А. А. Кубічка, І. О. Парасюк // Укр. мат. журн. - 2001. - 53, № 5. - С. 610-624. - Бібліогр.: 20 назв. - укp.

Досліджено вплив малих деформацій симплектичної структури та збурень гамільтоніана на поведінку цілком інтегрованої гамільтонової системи. Показано, що поблизу певного підбагатовиду фазового простору виникає гладка в сенсі Вітні сім'я коізотропних інваріантних торів збуреної системи.


Індекс рубрикатора НБУВ: В161.621

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26161 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Вадимов В. М. 
Город и река (планировочные аспекты) / В. М. Вадимов; Киев. нац. ун-т стр-ва и архитектуры. - К.; Полтава : Археология, 2000. - 210 c. - Библиогр.: 179 назв. - рус.

Рассмотрены закономерности взаимодействия города и реки, в частности, общеметодологические и философские подходы, природно-климатические и ландшафтные условия, историческая взаимообусловленность размещения поселений и рек с позиции функционирования биосферы как единой экосистемы. Раскрыты последствия урбанизации речных бассейнов в условиях биотехносферы, определены место и значение проектно-планировочной деятельности в разрешении проблем приречных территорий. Изложены функционально-планировочные особенности приречных территорий на современном этапе, а также предложены методологические подходы по их планировочной организации.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н82-027

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА601656 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Озеран В. О. 
Бухгалтерський облік у споживчій кооперації : навч. посіб. / В. О. Озеран, П. О. Куцик, А. М. Волошин, І. М. Бабин, Л. Р. Боднар, Н. В. Будзан, І. О. Гайдук, С. І. Головацька, О. А. Іванович, Й. В. Канак; Львів. комерц. акад. - Л., 2008. - 660 c. - укp.

Висвітлено аспекти методики й організації бухгалтерського обліку на підприємствах та організаціях системи споживчої кооперації України. Розглянуто питання документального оформлення й обліку основних засобів, необоротних матеріальних і нематеріальних активів, власного капіталу та забезпечення зобов'язань, грошових коштів, розрахунків і позик банків, за виплатами працівникам і страхуванням, доходів, витрат і фінансових результатів, методики й організації складання фінансової звітності.

Освещены аспекты методики и организации бухгалтерского учета на предприятиях и организациях системы потребительской кооперации Украины. Рассмотрены вопросы документального оформления и учета основных средств, необоротных материальных и нематериальных активов, собственного капитала и обеспечения обязательств, денежных средств, расчетов и заемов банков, по выплатам сотрудникам и страхованием, доходов, расходов и финансовых результатов, методики и организации составления финансовой отчетности.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)242.18я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: СО28596 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Гавриш Р. В. 
Вивчення ефективності цефтазидиму та амікацину в комплексі інтенсивної терапії гнійно-септичних ускладнень за різних форм нейрохірургічної патології / Р. В. Гавриш, Р. Ю. Яроцький, Н. Ю. Дмитрієва, Т. М. Пушкарьова, І. М. Іванович, М. В. Глоба, Л. А. Вишневська, С. В. Мінов // Хірургія України. - 2008. - № 1. - С. 37-43. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Дослідженням було охоплено 35 пацієнтів, серед них - 18 (51,42 %) дітей віком від 4-х міс до 18-ти років та 17 (48,57 %) дорослих віком від 18-ти до 74-х років, які перебували на лікуванні у клініці гнійних ускладнень Інституту нейрохірургії ім. акад. А. П. Ромоданова АМН України за період з 1-го березня до 1-го вересня 2007 р. Усі хворі з гнійно-септичними ускладненнями госпіталізовані в клініку після оперативного лікування та протокольного курсу терапії з приводу нейрохірургічної патології. У програму інтенсивної терапії гнійно-септичних ускладнень включено комбінацію цефтазидиму й амікацину. Препарати вводили впродовж 10 - 14-ти днів парентерально. Добрі результати застосування комбінації цефтазидиму та амікацину одержано у 21-го (60,00 %) хворого, задовільні - у 10-ти (28,57 %), незадовільні - у 4-х (11,43 %). У цілому лікування було ефективним у більшості випадків - у 31-го (88,57 %) пацієнта. Клінічна ефективність застосування комбінації цефтазидиму та амікацину в комплексі інтенсивної терапії гнійно-септичних ускладнень за різних форм нейрохірургічної патології становить 88,57 %. У разі гнійно-септичної патології у нейрохірургічних хворих виявлено високу бактеріологічну ефективність комбінації цефтазидиму та амікацину щодо проблемних збудників. Одержані результати дають змогу рекомендувати застосування комбінації цефтазидиму та амікацину для лікування гнійно-септичних ускладнень за різних форм нейрохірургічної патології.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р636-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24001 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Іванович М.  
Нульова реалізація додатка при перехідних дієсловах в українській та сербській мовах / М. Іванович // Пробл. слов'янознавства. - 2007. - Вип. 56. - С. 194-201. - Бібліогр.: 26 назв. - укp.

Розглянуто особливий вид периферійної репрезентації перехідності - нульовий додаток. Абсолютивне вживання перехідних дієслів є такою зоною функціонування перехідності, в якій семантичний і формальний рівень розходяться: об'єкт, присутній на значеннєвому рівні, не має свого формального вираження на поверхневому, синтаксичному рівні. Проаналізовано умови абсолютивного вживання перехідних дієслів в українській і сербській мовах, в цьому разі виділяються інтенція мовця (зосередження його уваги на якомусь іншому елементі ситуації: диспозитивній характеристиці суб'єкта, способі дії), нереференціальність об'єкта, редундантність об'єкта (інкорпорування об'єкта в значення самого присудка), лексичне значення дієслова (абстрактна/конкретна дія, наявність диспозитивної семи), дієслівний вид та індикативне/релятивне вживання дієслівних часів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.4-212.5 + Ш141.64-212.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж62333 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Кубіч В. І 
До питань фізичного моделювання роботи трибоз'єднання "шийка - покриття - вкладиш" / В. І Кубіч, Л. Й. Івщенко // Вестн. двигателестроения. - 2009. - № 1. - С. 32-35. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Розглянуто можливості обладнання для випробування на тертя та зношування, запропоновано підходи для фізичного моделювання роботи трибоз'єднання "шийка - покриття - вкладиш" для визначення закономірностей зміни властивостей поверхневого шару матеріалів пар тертя за дії факторів впливу за умов складного навантаження та руху, що найбільш повно буде відповідати реальним умовам експлуатації.


Індекс рубрикатора НБУВ: З365-082

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24432 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Іванович Г. В. 
Динаміка вмісту глікогену та сумарних ліпідів у мідій IMytilus galloprovincialisD Lam. Одеської затоки : Автореф. дис... канд. біол. наук / Г. В. Іванович; НАН України. Ін-т біології півден. морів ім. О.О.Ковалевського. - Севастополь, 2005. - 23 c. - укp.

Вивчено вміст глікогену та його динаміку у тілі мідій Одеської затоки. Доведено, що вміст глікогену у тілі мідій з марікультурних колекторів у 1,8 рази вищий, ніж у мідій природних субстратів. З'ясовано, що він вірогідно зменшувався з верхньої частини колектора - 4,58 %, до нижньої - 2,68 % сирої маси. Виявлено, що вміст глікогену у зовнішніх частинах друзи вищий, ніж у внутрішніх у 1,6 - 1,8 рази. За результатами вивчення максимального вмісту глікогену у тілі мідій за літнього періоду (червень - липень) установлено, що цей вміст значно нижчий в Одеській затоці, ніж у мідій з Кримського регіону (2,98 та в 5,20 - 5,70 % сирої маси відповідно). Виявлено різницю максимальних рівнів вмісту глікогену на п'яти прибережних станціях з різним рівнем водообміну. Цей рівень послідовно зменшується від станції з вільним водообміном - 4,9 % до станції з обмеженим рівнем водобміну - 2,1 % сирої маси. Під час дослідження різних органів мідій установлено, що максимальний вміст глікогену у гонадах, а мінімальний - у зябрах. Визначено, що найбільшого рівня вміст глікогену досягає на стадії статевого спокою у гонадах - 5,15 %, у гепатопанкреасі - 1,91 %, у зябрах - 1,79 % сирої маси. Мінімум цього компонента відзначено на стадії вимету в усіх органах. Сумарних ліпідів виявлено найбільше у гепатопанкреасі. В усіх органах вміст сумарних ліпідів максимальний у період дозрівання статевих продуктів на переднерестовій стадії: у гепатопанкреасі - 2,47 %, у гонадах - 1,53 % та у зябрах - 0,92 % сирої маси. Мінімум цього вмісту виявлено в усіх органах у період вимету статевих продуктів. Установлено можливість використання вмісту глікогену та сумарних

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е621.166.21*725.123.113

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА341209 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Кубічка А. А. 
Дослідження вироджених випадків у теорії збурень коізотропних інваріантних торів гамільтонових систем : Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук : 01.01.02 / А. А. Кубічка; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. - К., 2003. - 16 c. - укp.

Визначено нові умови існування ергодичних квазіперіодичних рухів у задачі про збурення гамільтонової системи, коізотропні інваріантні тори (КІТ) якої заповнюють багатовид ненульової ковимірності. Показано, що КІТ збуреної системи утворюють гладку в сенсі Вітні сім'ю. У випадку, коли крім гамільтоніана системи деформується й симплектична структура, установлено, що в околі багатовиду квазістаціонарних точок еліптичного типу виникає канторова множина близьких до вироджених КІТ, яка є гладкою за Вітні. Зазначено, що в задачі про збурення систем з маловимірними торичними непуассоновими симетріями гладка за Вітні сім'я КІТ побудована в околі багатовиду відносних положень рівноваги усередненої системи першого наближення. Для неавтономної гамільтонової системи з швидко коливною квазіперіодичністю за часом функцією Гамільтона встановлено метричну стійкість еліптичної квазістаціонарної точки. Даний результат застосовано для математичного пояснення ефектів вібраційної стабілізації руху твердого тіла навколо точки закріплення, яка здійснює швидкі квазіперіодичні коливання малої амплітуди вздовж невертикальної осі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В161.61,022

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА325569 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Кубічка Є. А. 
Модальність зображень впорядкованих множин : Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук / Є. А. Кубічка; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. - К., 2006. - 21 c. - укp.

Вивчено розмірності скінченного типу зображень частково впорядкованих множин, зокрема нескінченного зображувального типу, які для фіксованої розмірності мають скінченну кількість неізоморфних зображень даної розмірності. Визначено критерій скінченності типу розмірності зображення множин, розмірність яких має скінченний тип, коли форма Тітса на кожній меншій розмірності додатня. Доведено критерій існування нерозкладних зображень в розмірностях скінченного типу зображень частково впорядкованих множин, у яких існує нерозкладне зображення у випадку, коли форма Тітса дорівнює одиниці на векторі даної розмірності. Відзначено, що нерозкладне зображення єдине і його орбіта відкрита в просторі всіх зображень даної розмірності. Обчислено всі точні нерозкладні зображення "критичних" частково впорядкованих множин, розмірності яких мають скінченний тип. Розглянуто програму для машинної перевірки певних числових та функціональних характеристик частково впорядкованих множин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В152.37,0 + В161.413,0

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА342703 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Старожитності Лівобережного Подніпров'я : зб. пр. і матеріалів X наук.-практ. семінару "Охорона та дослідження пам'яток археології", 14 - 16 серп. 2010 р., Комсомольськ / ред.: Г. І. Фасій, В. М. Вадимов, І. М. Кулатова, О. Б. Супруненко; Центр пам'яткознавства НАН України, Т-во охорони пам'яток історії та культури, Полтав. облдержадмін. - К.; Полтава, 2010. - 139 c. - укp. - рус.

Висвітлено актуальні проблеми археології залізного віку, епохи середньовіччя, золотоординського та козацького часу, а також обліку археологічних пам'яток. Увагу приділено результатам археологічних досліджень на території Лівобережного Подніпров'я. Наведено інформацію про нові знахідки золотоординської доби на Полтавщині, сарматські комплекси в курганах пониззя Псла, кургани басейну р. Грунь-Ташань, пам'ятки козацького часу Комсомольського мікрорегіону. Розкрито особливості визначення ареалу поширення гончарної продукції канцерської традиції. Обгрунтовано типологію котлованів жител роменської культури (за матеріалами південно-східних територій розселення сіверян).

Освещены актуальные проблемы археологии железного века, эпохи средневековья, золотоординского и казацкого времен, а также учета археологических памятников. Уделено внимание результатам археологических исследований на территории Левобережного Поднепровья. Дана информация о новых находках золотоординской эпохи в Полтавской области, сарматских комплексах в курганах низовья Псла, курганах бассейна р. Грунь-Ташань, памятниках казацкого времени Комсомольского микрорегиона. Раскрыты особенности определения ареала распространения гончарной продукции канцерской традиции. Обоснована типология котлованов жилищ роменской культуры (по материалам юго-восточных территорий расселения северян).


Індекс рубрикатора НБУВ: Т4(45УКР) я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА733892 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Крамарєв С. О. 
Особливості клінічної картини та лікування грипу A/H1N1 California 2009 у дітей / С. О. Крамарєв, Р. О. Моісеєнко, І. В. Шпак, В. В. Залеська, С. І. Осташко, В. В. Євтушєнко, Л. О. Палатна, О. В. Виговська, О. В. Головач, Л. О. Токар, О. Є. Луцька, Н. С. Дорошенко, Г. А. Іванович // Соврем. педиатрия. - 2010. - № 2. - С. 33-36. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Наведено особливості перебігу та схеми лікування дітей, хворих на грип A/H1N1 California 2009. Показано ефективність озельтамівіру в усіх випадках лікування даним препаратом.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.514.311-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24603 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Кубіч В. І. 
Про вплив вмісту компонентів галієво-індієвого середовища на триботехнічні характеристики трибоз'єднання / В. І. Кубіч, Л. Й. Івщенко // Пробл. тертя та зношування. - 2010. - Вип. 52. - С. 92-101. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Наведено результати випробувань на зносостійкість трибоз'єднання з покриттям, що містить мідь, яке сформовано за різного змісту компонентів галієво-індієвого середовища, що дозволило оцінити ступінь впливу вмісту компонентів середовища на триботехнічні характеристики трибоз'єднання і визначити його більш значущий склад.


Індекс рубрикатора НБУВ: К413.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж63290 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Гукалюк А. Ф. 
Інвестиційна привабливість як чинник підвищення конкурентоспроможності території / А. Ф. Гукалюк, І. М. Іванович // Актуал. проблеми економіки. - 2010. - № 6. - С. 167-173. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Розглянуто основні чинники, які впливають на розвиток території. Визначено шляхи підвищення інвестиційної привабливості міста, а також вплив інвестиційної привабливості на конкурентоспроможність території. Доведено, що формування цілісної стратегії залучення іноземних інвестицій на регіональному рівні за допомогою територіального маркетингу є дієвим важелем не лише розвитку окремих територій, а й повноцінної реалізації економічного потенціалу загалом.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-56

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23291 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Іванович І. Ю. 
Мінімізація інвестиційного ризику у сільськогосподарському господарстві через механізм страхування / І. Ю. Іванович // Актуал. проблеми економіки. - 2011. - № 5. - С. 202-207. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Проаналізовано джерела та чинники формування інвестиційного ризику у сільському господарстві, його класифікаційні ознаки й загальні методи мінімізації. Досліджено проблеми страхування інвестиційного ризику сільськогосподарського підприємства.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.723

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23291 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Кубіч В. І. 
Підвищення зносостійкості трибоз'єднань колінчастого валу ДВЗ фрикційним формуванням покриття в галієво-індієвому середовищі : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.02.04 / В. І. Кубіч; Нац. авіац. ун-т. - К., 2012. - 20 c. - укp.

Науково обгрунтовано та розроблено склад поверхнево-активного галієво-індієвого середовища для формування зносостійкого покриття з олов'янистої бронзи БрОФ4-0,25 на робочій поверхні шийок колінчастих валів двигунів внутрішнього згоряння. Встановлено закономірності зміни мікротвердості, модуля пружності за глибиною поверхневих шарів елементів трибоз'єднань (шийка - вкладиш), що деформуються контактною взаємодією за умов формування вторинних структур. З'ясовано закономірності впливу питомого тиску в трибоз'єднаннях на коефіцієнт тертя за умов мастильного голодування в процесі формування вторинних структур. Виявлено структурну пристосованість матеріалів елементів за зміни робочого діапазону навантажень за рахунок виділення в зоні тертя продукту контактної взаємодії вторинних структур. Розроблено модель контактної взаємодії елементів за умов утворення вторинних структур. Розкрито механізм тертя та зношування, обумовлений структуризацією матеріалів елементів трибоз'єднань, який активується адгезійно-когезійними процесами під впливом галієвого середовища. Наведено резомендації щодо застосування матеріалів та устаткування для формування вторинних структур в трибоз'єднаннях колінчастих валів двигунів внутрішнього згоряння.


Індекс рубрикатора НБУВ: К500.142.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА388659 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Лисовська В. Й. 
Динаміка вмісту глікогену та ліпідів у мідій IMytilus galloprovincialis D Lam. з Одеської затоки / В. Й. Лисовська, Г. В. Іванович // Укр. біохім. журн.. - 2002. - 74, № 4Б (Дод. 2). - С. 96. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П743.2-27

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж21341/а Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
17.

Кубіч В. І. 
Стан трибологічної системи "ВЧ50 - моторна олива - АО20-1" в умовах недостатнього мащення / В. І. Кубіч, Д. А. Курликов, М. М. Марущак // Проблеми тертя та зношування. - 2017. - № 4. - С. 48-62. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Наведено результати триботехнічних випробувань трибологічної системи матеріалів "ВЧ50 - моторна олива - АО20-1", яка досліджувалась у трибоз'єднанні "шийка - вкладиш" з використанням натурних зразків деталей кривошипно-шатунного механізму двигуна ЗМЗ-402 за циклом: припрацювання оливи; тертя без подачі оливи; тертя з подачею оливи при ступеневому навантаженні та одношвидкісному режимі тертя ковзання. Встановлено неоднозначний вплив складу олив на швидкість зміни коефіцієнта тертя при взаємодії матеріалів за умов втрати спроможності мастильних утворень, сформованих при припрацюванні, здійснювати мащення.


Індекс рубрикатора НБУВ: К413 + Л543.2-106

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж63290 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Слинько Г. І. 
Вплив навантаження бензинового чотиритактного двигуна на критерій мащення шатунного підшипника колінчастого валу / Г. І. Слинько, В. І. Кубіч, В. І. Бокарьов // Вестн. двигателестроения. - 2019. - № 1. - С. 18-28. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: О15-082.1/9

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24432 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
19.

Кубіч В. І. 
Коефіцієнт тертя в підшипнику кочення маточини колеса автомобіля при мащенні трансмісійними оливами та консистентними мастилами / В. І. Кубіч, М. М. Марущак, Д. А. Курликов // Проблеми тертя та зношування. - 2019. - № 3. - С. 32-39. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Наведено результати обробки експериментальних даних, одержаних на натурних підшипниках кочення 6304, 6305 при моделюванні режимів навантаження під час триботехнічних випробувань на машині тертя СМЦ-2 в мастильних середовищах: MOLDER MP2, Літол-24, ШРУС, MOTUL TECHGREASE 300, графітна - консистентні мастила; ТАД-17, МТ-16П - трансмісійні оливи, на підставі яких одержано двохпараметричні рівняння моменту тертя, що дало можливість визначити за значеннями теоретичного коефіцієнту тертя режим переходу до змін мастильної дії матеріалів в підшипниках 2224КМ, 97218 маточин коліс автомобіля МАЗ-5335.


Індекс рубрикатора НБУВ: О33-042.65 + О33-045

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж63290 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
20.

Кубіч В. І. 
Методика триботехнічних випробувань металевих матеріалів в умовах тепломеханічного навантаження на машині тертя СМЦ-2 / В. І. Кубіч, В. Л. Грешта // Проблеми тертя та зношування. - 2019. - № 4. - С. 18-22. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Запропоновано додаткове обладнання до машини тертя СМЦ-2, яке забезпечує моделювання контактної взаємодії металевих матеріалів при примусовому їх розігріві, відтворюючи деякі умови експлуатаційної роботи деталей натурних трибоз'єднань. При цьому параметр силової взаємодії забезпечується штатним обладнанням, а модельні зразки виконуються з необхідними конфігураціями форми поверхонь та будови.


Індекс рубрикатора НБУВ: К413.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж63290 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського