Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (14)Журнали та продовжувані видання (3)
Пошуковий запит: (<.>A=КУЖИЛЬН$<.>+<.>A=ІГОР$<.>+<.>A=ЛЕОНІДОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Кужильний І. Л. 
Особливості техніко-економічних рішень по підвищенню безпеки дорожнього руху у містах України в нових економічних умовах / І. Л. Кужильний // Містобудування та терит. планув. - 2003. - № 16. - С. 88-92. - укp.

Описано особливості економічної оцінки витрат, спрямованих на поліпшення умов руху і, як наслідок, зменшення кількості ДТП і тяжкості їх наслідків. Наведено критичні зауваження щодо недоліків розробки техніко-економічних обгрунтувань інвестиційних проектів, а також класифіковані форми ефективності інвестицій в дорожнє будівництво та реконструкцію. Наголошено на необхідності урізноманітнення та збільшення кількості джерел фінансування у будівництво та реконструкцію доріг.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)315.373.0-93

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69861 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Кужильний І. Л. 
Методи оцінки ефективності містобудівних заходів з підвищення безпеки дорожнього руху в містах України : Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.20 / І. Л. Кужильний; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. - К., 2004. - 19 c. - укp.

Досліджено вплив містобудівних факторів на безпеку дорожного руху. Виявлено та побудовано регресійні залежності зміни аварійності у містах під дією даних чинників. Виділено найбільш значущі містобудівні заходи з підвищення безпеки дорожного руху, визначено мету їх проведення та розроблено класифікацію. Розроблено методи та моделі визначення величини матеріальних збитків від дорожно-транспортних пригод (ДТП) за умов становлення ринкових відносин. З метою техніко-економічного обгрунтування проектів будівництва та реконструкції вулично-дорожної мережі міст, а також для проведення оцінки ефективності містобудівних заходів з підвищення безпеки дорожного руху у Києві та інших містах України за розробленими методами визначено величину матеріальних збитків для різних видів ДТП (за тяжкістю наслідків). Одержано залежність величин матеріальних збитків від кількості населення міста. Обгрунтовано тенденції зміни величини матеріальних збитків від ДТП на перспективу до 2010 р. Вперше в Україні підраховано реальні економічні збитки від ДТП за рік. Зазначено, що у 2001 р. величина даного показника для Києва становить 215 млн. грн., для держави в цілому - 2,2 млрд. грн., що складає більше 1 % ВВП.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н820.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА333521 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Журавльова С. С. 
"Алфавит собранный, ри[ф]мами сложенный..." свт. Іоана Максимовича як явище агіографічної культури українського бароко : монографія / С. С. Журавльова; ред.: Ю. А. Ігор (Ісіченко); Бердян. держ. пед. ун-т. - Бердянськ : БДПУ, 2012. - 237 c. - Бібліогр.: с. 145-164 - укp.

Досліджено джерела та жанрово-тематичну специфіку книги "Алфавит собранный, ри[ф]мами сложенный..." свт. Іоана Максимовича. Простежено індивідуальні особливості функціонування феноменів мучеництва та чуда в агіографічній поезії доби бароко. Зазначено, що своєрідність опрацювання аскетичної теми в агіографічних віршах книги свт. Іоана Максимовича полягає в поєднанні аскетичних програм східних Отців, ісихастського вчення про молитву розуму з ігнатіянськими концепціями духовного вдосконалення. Проаналізовано образ святого, представлений у поетичній книзі свт. Іоана Максимовича як відображення барокової антропології.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(4УКР)4-4 Максимович І. 534

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА758137 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Кужильний О. В. 
GSM-сигналізація на базі датчику руху / О. В. Кужильний, Д. Ю. Лебедев // Проблеми інформатизації та упр. : зб. наук. пр. - 2017. - Вип. 4. - С. 46-50. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Розглянуто структурну схему та алгоритм роботи бездротової GSM-сигналізації з інфрачервоним датчиком руху типу HC-SR501 на базі Arduino Leonardo та GSM контролером NEOWAY m590 з метою використання для віддаленого керування та захисту об'єктів системи "розумний дім" з низькою вартістю експлуатації. Актуальність роботи полягає у масовому переході від дротових до бездротових засобів контролю та оповіщення у системах "розумний дім", що потребує створення надійних, дешевих та простих у використанні користувачами GSM-сигналізацій. Основними достоїнствами даної схеми є можливість розміщення антенного блоку в місцях віддалених від датчиків руху для захисту від засобів подавлення GSM-сигналу, використання, як в якості автономного засобу контролю об'єкта, так і для швидкої інтеграції у систему "розумний дім". Представлені структурна схема та алгоритм роботи засобу бездротової GSM-сигналізації дозволять перейти до безпосередньої реалізації макету бездротової GSM-сигналізації.


Індекс рубрикатора НБУВ: З885.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж71869 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
5.

Кужильний О. В. 
Засоби та методики оцінки ефективності передавання відеопотоку на основі технології GigE Vision з використанням процесору загального призначення / О. В. Кужильний, Т. А. Ходнєв, А. Ю. Варфоломєєв, І. В. Михайленко // Мікросистеми, Електроніка та Акустика. - 2021. - 26, № 3. - С. 244322. - Бібліогр.: 27 назв. - укp.

Досліджено ефективність реалізації GigE Vision сумісного джерела відеопотоку на обчислювальній платформі, основаній на ARM процесорі загального призначення. Зокрема, для реалізації джерела створено прототип GigE Vision сумісної камери з використанням порівняно розповсюдженого одноплатного комп'ютера Raspberry Pi 4. Із використанням програмного інтерфейсу Video4Linux2 розроблено програмну реалізацію процедури захоплення зображень із відеосенсора, підключеного до одноплатного комп'ютера та за допомогою бібліотеки Aravis створено процедуру конвертування та передавання мережею захоплених кадрів у сумісному з технологією GigE Vision форматі. Запропоновано метод вимірювання затримок передачі кадрів каналом Ethernet і проведено відповідні вимірювання. Встановлено, що програмна реалізація GigE Vision сумісної відеокамери на сучасних одноплатних комп'ютерах може вважатися перспективною, в особливості, за подальшого вдосконалення шляхом оптимізації відповідних програмних та/або апаратних складових.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.638

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69367 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського