Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (2)Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (76)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Кириленко В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 87
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Кириленко В. М. 
Теоретичне визначення індивідуальних значень параметрів елементів чотирьохелементних схем заміщення ізоляції для абсорбційних методів діагностування ізоляції / В. М. Кириленко, К. В. Кириленко // Електротехніка і електромеханіка. - 2023. - № 4. - С. 65-74. - Бібліогр.: 20 назв. - укp.

Розглянуто теоретичну методику визначення індивідуальних значень параметрів елементів узагальненої схеми заміщення ізоляції по залежності абсорбційного струму від часу, а також інших чотирьохелементних схем заміщення ізоляції з наскрізною провідністю та їх взаємного перерахунку, що повністю розкриває інформативний потенціал абсорбційних методів діагностування електричної ізоляції. Знання цих значень теоретично дозволяє, враховуючи значення часу та розмірні фактори, сформувати будь-який абсорбційний діагностичний параметр, що використовується зараз, і прослідкувати його зміни в процесі експлуатації ізоляції. Наголошено, що для фізично обгрунтованої інтерпретації результатів діагностичного контролю абсорбційним методом за однією з схем заміщення ізоляції необхідно мати інформацію про склад і структуру ізоляції.



Шифр НБУВ: Ж23986 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Вожаков Р. В. 
Вплив сторонніх джерел теплової енергії на стійкість і пробивну напругу електроізоляції під час її теплового пробою / Р. В. Вожаков, В. М. Кириленко // Техн. електродинаміка. - 2021. - № 2. - С. 20-25. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: З241.22

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14164 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Кириленко В. М. 
Обгрунтування додаткових діагностичних параметрів для оцінки стану електричної ізоляції абсорбційними методами / В. М. Кириленко, К. В. Кириленко, М. О. Будько, П. Л. Денисюк // Електротехніка і електромеханіка. - 2021. - № 6. - С. 39-45. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Наведено результати аналізу екстремального характеру і зумовленої ним неоднозначності залежності абсорбційних коефіцієнтів від сталої часу абсорбції, а також залежності їх значень від відношення наскрізного опору ізоляції до її абсорбційного опору. Розраховано максимальні значення коефіцієнтів абсорбції та поляризації, а також сталої часу абсорбції, що відповідає їм, для різних значень відношення вказаних вище опорів. Обгрунтовано можливість використання відношення наскрізного й абсорбційного опорів та абсорбційної сталої часу як додаткових діагностичних параметрів для усунення неоднозначності, пов'язаної з екстремальністю коефіцієнтів абсорбції та поляризації.


Індекс рубрикатора НБУВ: З279-047

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23986 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія: Фізика   
4.

Рубіш В. М. 
Швидкісні методи формування неупорядкованих масивів наночастинок Au і Ag, їх морфологія та оптичні характеристики / В. М. Рубіш, В. К. Кириленко, М. О. Дуркот, Л. І. Макар, М. М. Поп, А. А. Тарнай, М. Л. Трунов, С. І. Мудрий, І. І. Штаблавий // Фізика і хімія твердого тіла. - 2021. - 22, № 4. - С. 804-810. - Бібліогр.: 18 назв. - укp.

Розроблено методики та оснащення для швидкого формування у вакуумі та на повітрі неупорядкованих масивів наночастинок (НЧ) Au і Ag із заданими морфологією та оптичними характеристиками. Методом швидкого (30 - 60 с) радіаційного нагрівання плівок золота та срібла (товщиною 4 - 35 нм) до температур 573 - 693 К одержані масиви НЧ Au і Ag із розмірами наночастинок від декількох десятків до сотень нанометрів, положення максимуму смуги поверхневого плазмонного резонансу яких знаходиться в межах 520 - 597 нм для НЧ Au і 424-509 нм для НЧ Ag. Установлено, що середній розмір НЧ залежить від товщини плівок золота і срібла та температури відпалу. Показано, що сформовані масиви НЧ Au можуть бути використані для дослідження структури нанорозмірних халькогенідних плівок методом поверхнево-підсиленої раманівської спектроскопії.


Індекс рубрикатора НБУВ: В371.211 + В374

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26618 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Близнюк Б. В. 
Вплив екологічних чинників на формування якості зерна пшениці озимої (Triticum aestivum L.) сортів миронівської селекції / Б. В. Близнюк, О. А. Демидов, В. В. Кириленко, О. В. Гуменюк, С. В. Пикало // Агроекол. журн.. - 2020. - № 3. - С. 63-72. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.

Дослідження проводили впродовж 2015 - 2018 рр. в умовах розташування Миронівського інституту пшениці ім. В. М. Ремесла НААН (МІП) (Лісостеп) та Носівської селекційно-дослідної станції МІП (Полісся). Дослідження здійснювали відповідно до загальноприйнятих методик і методичних рекомендацій. Погодні умови були контрастними: оптимальні - 2015/16 р., посушливі і 2016/17 р. та надмірно зволожені - 2017/18 р. Виявлено, що вони суттєво впливали на вміст білка. Так, найбільшу його кількість сформовано у 2016/17 р., коли в період від початку молочного стану зерна до кінця воскової стиглості гідротермічний коефіцієнт (ГТК) становив 0,7. Меншу кількість білка виявлено 2015/16 р. і 2017/18 р., коли в період наливу зерна відмічали прохолодну погоду з підвищеною вологістю повітря. Вміст білка у сортів був у межах min 8,20 і max 12,95 % у Лісостепу, у Поліссі - min 8,10 і max 11,80 %. У 2017/18 р., в умовах Полісся спостерігали явище, коли практично за однакового вмісту білка у досліджуваних сортів у порівнянні зі вмістом його в сортів у зоні Лісостепу, був дещо нижчим вміст клейковини. За період від повної стиглості до збирання сортів у зонах Полісся та Лісостепу 2017/18 р. ГТК = 4,2 і 2,5 відповідно. Сорти пшениці сформували в середньому за 3 роки вміст клейковини у межах min 20,18 і max 26,09 % у Лісостепу, у Поліссі - min 15,50 і max 30,0 %. Між вмістом білка та клейковини у зерні досліджуваних сортів встановлено помірний кореляційний зв'язок r = 0,56 для зони Лісостепу і тісний кореляційний зв'язок r = 0,85 для зони Полісся. Співвідношення вмісту клейковини і білка в зерні пшениці озимої в середньому варіювало у межах від 1,7 в окремих пунктах кліматичних зон Лісостепу та Полісся 2015/16 р. для сорту МІП Валенсія до 2,7, для сорту Грація миронівська в зоні Лісостепу 2016/17 р. і сорту Горлиця миронівська в зоні Полісся цього самого року. Вплив чинника "сорт" на вміст білка становив 19 %, взаємодії факторів "сорт - рік" - 15 %, максимальний вплив на вміст клейковини зерна пшениці озимої мав фактор "рік" - 41 %), взаємодія факторів "сорт - рік" - 14 %. Погодні умови вегетаційного періоду пшениці озимої, особливо під час формування зерна, суттєво впливали на якісні показники. Кращими вони формуються за помірного забезпечення рослин вологою і гіршими - за надмірного зволоження. Зростання частки клейковини значно залежало від умов року та сортових особливостей.


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.103-28

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23660 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Павлов В. Б. 
Особливості роботи автономних зарядних станцій електромобілів з використанням фотоелектричних установок та буферних акумуляторів енергії / В. Б. Павлов, В. І. Будько, В. М. Кириленко, М. О. Будько, К. В. Кириленко // Пр. Ін-ту електродинаміки НАН України. - 2019. - Вип. 53. - С. 117-125. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Запропоновано математичний опис системи автономної зарядної станції електромобілів з використанням фотоелектричних установок. Обгрунтовано необхідну енергоємність буферного акумулятора енергії в разі реалізації автономних зарядних станцій електромобілів з використанням фотоелектричних установок як генераторів електричної енергії. Розглянуто особливості забезпечення електричною енергією зарядної станції на основі реальних даних інтенсивності сонячного випромінювання. Встановлено діапазон потужностей фотоелектричної установки, за яких забезпечується заряд буферного акумулятора з урахуванням дійсних показників сонячного випромінювання.


Індекс рубрикатора НБУВ: З854 + О333.2-082.057

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69973 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Павлов В. Б. 
Особливості роботи автономних зарядних станцій електромобілів з використанням вітроелектричних установок та буферних акумуляторів енергії / В. Б. Павлов, С. О. Кудря, В. І. Будько, В. М. Кириленко, В. В. Іванчук // Техн. електродинаміка. - 2019. - № 4. - С. 70-76. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Запропоновано математичний опис системи автономної зарядної станції електромобілів з використанням вітроелектричних установок. Обгрунтовано необхідну енергоємність буферного акумулятора енергії для реалізації автономних зарядних станцій електромобілів з використанням вітроелектричних установок як генераторів електричної енергії. Розглянуто особливості забезпечення електричною енергією зарядної станції на основі реальних даних швидкості вітру. Встановлено коефіцієнт запасу енергії буферного акумулятора, необхідний для гарантованого заряду електромобілів.


Індекс рубрикатора НБУВ: О33-082.057 + З62

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14164 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Близнюк Б. В. 
Вплив агроекологічних чинників і сортових особливостей на врожайність та якість зерна пшениці м'якої озимої / Б. В. Близнюк, О. А. Демидов, В. В. Кириленко, О. В. Гуменюк, О. Б. Каліцінська // Агроекол. журн.. - 2019. - № 1. - С. 62-73. - Бібліогр.: 25 назв. - укp.

Досліджено вплив сортових особливостей, погодних умов і зон вирощування на показники якості зерна пшениці м'якої озимої миронівської селекції. За 2015/16 - 2016/17 рр. проаналізовано 10 сортів пшениці м'якої озимої, серед яких виділено перспективні сорти з високими показниками якості зерна та з'ясовано екосистемний вплив на їх цінні господарські ознаки та властивості. За масою 1000 зерен вищими були показники в зоні Полісся - сорт Горлиця миронівська сформував 60,9 г за умов 2016/17 рр. Підвищені показники білка вирізнилися за умов Лісостепу за 2015/16 рр. Стабільний високий показник седиментації (71,3 мл) мав сорт МІП Княжна у 2016/17 рр. За вмістом клейковини сорти Грація миронівська та МІП Княжна перевищували стандарт. Встановлено мінливість погодних умов у зонах розташування досліду. Відзначено варіювання рівня врожайності та показників якості зерна сортів пшениці м'якої озимої в різних зонах дослідження. Виявлено, що особливості кліматичних умов 2015/16 - 2016/17 рр. зон Лісостепу і Полісся суттєво впливали на періоди росту й розвитку пшениці м'якої озимої. Варіювання погодних умов і тривалості міжфазних періодів пшениці по-різному впливало на врожайність і показники якості зерна.


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.103

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23660 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Кириленко В. А. 
Комплексний механізм державного управління забезпеченням формування організаційно-штатних структур прикордонних підрозділів / В. А. Кириленко, О. В. Мейко // Наук. часоп. Акад. нац. безпеки. - 2019. - № 3/4. - С. 79-97. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Проаналізовано проблему функціонування механізму державного управління організаційно-штатною структурою прикордонного підрозділу. Представлено результати аналізу наукової літератури із запропонованої проблеми. Сформульовано мету наукової публікації. У викладі основного матеріалу подано аналіз стратегії розвитку МВС України та Державної прикордонної служби зокрема. Надано визначення механізму державного управління в прикордонній сфері діяльності - це механізм як система, призначена для практичної реалізації державної політики у сфері охорони державного кордону та досягнення поставлених цілей, яка (система) має визначену структуру та інструменти (методики, методи, правові і нормативні важелі, ресурсне [у тому числі інформаційно-аналітичне] забезпечення) впливу на об'єкт управління. Розкрито структуру комплексного механізму, що включає в себе декілька взаємозалежних механізмів: організаційний механізм державного управління забезпеченням формування організаційно-штатних структур прикордонних підрозділів; правовий механізм державного управління забезпеченням формування організаційно-штатних структур прикордонних підрозділів; ресурсний механізм державного управління забезпеченням формування організаційно-штатних структур прикордонних підрозділів. Проаналізовано зміст кожного ресурсу у комплексному механізми державного управління організаційно-штатною структурою прикордонного підрозділу. Організаційний механізм є одним із найбільш дієвих на всіх рівнях (тактичному, оперативно-тактичному, оперативно-стратегічному та стратегічному) системи військового управління. Правовий механізм передбачає: розвиток та удосконалення нормативно-правової бази із суміжними країнами з питань спільного державного кордону із максимальним врахуванням національних інтересів України; законодавче забезпечення процесів договірно-правового оформлення державного кордону України; удосконалення та оптимізацію чинного законодавства з питань формування та розвитку сектору безпеки і оборони України, створення. Зазначено, що якісна реалізація комплексного механізму державного управління забезпеченням формування організаційно-штатної структури прикордонних підрозділів можлива лише за умов якісної організації інформаційно-аналітичної діяльності.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.038.2 + Х819(4УКР)112.010.1

Шифр НБУВ: Ж101280 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Городнов В. П. 
Комплексна модель оцінки ефективності системи матеріального забезпечення окремої прикордонної бойової комендатури в особливий період / В. П. Городнов, В. А. Кириленко, А. В. Шевченко // Наука і техніка Повітр. сил Збройн. сил України. - 2018. - № 3. - С. 113-119. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Представлено комплексну модель оцінки і прогнозу ефективності системи матеріального забезпечення з урахуванням її впливу на оперативно-службові можливості (ОСМ) прикордонного підрозділу, для якого введені показники ОСМ. Встановлено залежність цих показників від ступеня повноти і своєчасності поставок матеріальних засобів. Модель дозволяє забезпечити своєчасну доставку матеріальних засобів в умовах наявності їх випадкової витрати, а також розрахувати необхідний боєкомплект для прикордонних нарядів, що дозволяє витримати бій з диверсійно-розвідувальною групою противника до моменту підходу підкріплення.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц68(4УКР)2-74

Шифр НБУВ: Ж100320 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Вожаков Р. В. 
Розподіл усталеної температури в ізоляції циліндричної форми при наявності сторонніх джерел теплоти / Р. В. Вожаков, В. М. Кириленко // Енергетика: економіка, технології, екологія. - 2018. - № 4. - С. 98-104. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Розглянуто температурний режим роботи електричної ізоляції циліндричної форми за наявності сторонніх джерел теплоти. Проведено стислий аналіз найпоширеніших методів розрахунку (моделювання) усталеного теплового режиму роботи ізоляції електрообладнання. На основі диференційного рівняння теплопровідності, яке описує тепловий режим фізичного тіла, вперше знайдено аналітичний вираз поперечного розподілу усталеної температури в шарі циліндричного діелектрика для експоненційної температурної залежності діелектричних втрат на електропровідність і додаткового нагрівання діелектрика від сторонніх джерел теплоти. Розглянуто вплив потужності діелектричних втрат і сторонніх джерел теплоти, а також геометричних розмірів ізоляції на розподіл усталеної температури вздовж шару діелектрика і його максимальну температуру. Наведено відповідні графічні залежності, на основі яких зроблено висновки про вплив нагрівання як від діелектричних втрат, так і від сторонніх джерел теплоти, а також геометричних розмірів ізоляції на її температурний режим.


Індекс рубрикатора НБУВ: З26-046-01

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22833 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Городнов В. П. 
Показник оцінки ризиків прикордонного контролю в автомобільних пунктах пропуску через Державний кордон України / В. П. Городнов, В. А. Кириленко, В. М. Петров // Зб. наук. пр. Харків. ун-ту Повітр. сил. - 2016. - Вип. 2. - С. 212-215. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Сформовано розрахунковий вираз показника оцінки ризиків поточного прикордонного контролю в автомобільних пунктах пропуску, наведено приклад використання цього показника для прийняття рішень.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц68(4УКР)2-21:О311 + Х912.39(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70455 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Кириленко В. В. 
Методи створення вихідного матеріалу пшениці озимої, стійкого до несприятливих чинників довкілля Лісостепу України : автореф. дис. ... д-ра с.-г. наук : 06.01.05 / В. В. Кириленко; НААН України, ДУ "Ін-т зернових культур". - Дніпро, 2016. - 41 c. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.103-31

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА425203 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
14.

Кириленко В. П. 
Голод 1921 - 1923 років у Південній Україні : автореф. дис. ... канд. іст. наук : 07.00.01 / В. П. Кириленко; Миколаїв. нац. ун-т ім. В.О. Сухомлинського. - Миколаїв, 2015. - 20 c. - укp.

Вивчено питання голоду в південноукраїнському регіоні в 1921 - 1923 pp. Висвітлено проблему розкриття причин, ходу та наслідків першого радянського голоду, що наніс тяжкий удар по сільському господарству степового регіону України. Доведено, що продовольча криза обумовлена не стільки географічними та кліматичними особливостями Півдня України, скільки політикою державних органів. Висвітлено стан сільського господарства, простежено опір селянства владним структурам, розкрито репресивно-каральні акти, з'ясовано регіональні особливості голоду 1921 - 1923 pp., розглянуто діяльність іноземних благодійних організацій. Зазначено, що найтяжчими стали демографічні втрати, голод і вживання різних видів сурогатів призвели до масових захворювань і смертності.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР7)613-209

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА416900 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Інновації в бізнес-освіті : зб. матеріалів I Міжнар. наук.-практ. Інтернет-конф., 27 берез. 2015 р., Київ / ред.: О. В. Востряков, Н. М. Євдокимова, В. І. Кириленко; Київ. нац. екон. ун-т ім. В. Гетьмана, Ін-т бізнес-освіти, Київ. нац. екон. ун-т, Ін-т упр. консультування, Навч.-тренінг. центр економіки та упр. підприємством, Технол. ін-т Онтаріо. - Київ : КНЕУ, 2015. - 199 c. - укp. - англ.

Увагу приділено українським освітнім онлайн-платформам. Висвітлено особливості впровадження в навчальний процес елементів дистанційного навчання із застосуванням платформи Moodle. Проаналізовано переваги та недоліки оцінювання результатів навчання за накопичувальною бально-рейтинговою системою. Розкрито роль професійної сертифікації у формуванні й оцінюванні компетенцій економістів і менеджерів. Визначено місце та роль наукових досліджень у системі інноваційного навчання. Висвітлено особливості підготовки фахівців за умов інформатизації суспільства. Розглянуто шляхи використання програмних продуктів Business Intelligence в подоланні проблем практичної підготовки економістів.


Індекс рубрикатора НБУВ: У.р3(4УКР) я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА799467 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Стратегія підприємства: результативність за умов системних трансформацій : зб. матеріалів Міжнар. наук.-практ. конф., 19 - 20 листоп. 2015 р., Київ / ред.: О. В. Востряков, Н. М. Євдокимова, В. І. Кириленко; ДВНЗ "Київ. нац. екон. ун-т ім. В. Гетьмана", Батум. держ. мор. акад., Ін-т транспорту і зв'язку, Ун-т Онтаріо - ін-т технологій, Київ. нац. екон. ун-т. - Київ : КНЕУ, 2015. - 400 c. - укp. - рус. - англ.

Викладено стратегічні аспекти адаптації промислових підприємств до сучасних вимог ринкового середовища. Проаналізовано вплив репутаційного менеджменту на фінансово-економічні результати діяльності підприємства. Висвітлено особливості розрахунку нормативних показників у системах економічного моніторингу. Розкрито принципи й інструменти управління глобальними проектними командами. Наведено методи державного стимулювання інноваційної діяльності підприємств у зарубіжних країнах. Проведено оцінку результативності конкурентної стратегії підприємства на основі збалансованої системи показників. Розглянуто особливості застосування конкурентних логістичних стратегій.


Індекс рубрикатора НБУВ: У529.0-21 я431 + У9(4УКР)290-21 я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА800135 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Кириленко В. К. 
Дослідження аморфних халькогенідних матеріалів елементів пам'яті на основі фазових переходів / В. К. Кириленко, В. М. Мар'ян, М. О. Дуркот, В. М. Рубіш // Реєстрація, зберігання і оброб. даних. - 2014. - 16, № 2. - С. 7-13. - Бібліогр.: 18 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: З85-03 + В379.224

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16550 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
18.

Тренінгові технології в освіті та бізнесі: досвід і перспективи застосування : зб. матеріалів ІІ Всеукр. наук.-практ. інтернет-конф., 18 - 21 лют. 2014 р., Київ / ред.: А. П. Наливайко, В. І. Кириленко, В. В. Лаврененко; ДВНЗ "Київ. нац. екон. ун-т ім. В. Гетьмана", Сум. держ. ун-т, Терноп. нац. екон. ун-т, Харків. нац. екон. ун-т. - Київ : КНЕУ, 2014. - 100 c. - укp. - рус.

Описано сучасні форми співпраці освітянських закладів і бізнес-структур у підготовці фахівців. Визначено роль тренінгових технологій у підготовці сучасних фахівців економічного профілю. Розкрито ціннісно-мотиваційні аспекти тренінгових технологій. Виявлено тенденції стратегічних змін на вітчизняних підприємствах на основі узагальнення індивідуальних завдань студентів з курсу "Управління стратегічними змінами на підприємстві". Обгрунтовано принципи та суперечності застосування тренінгових технологій у підготовці персоналу підприємств.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч311.24 я431(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА779410 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Городнов В. П. 
Особливості та принципи інформаційно-аналітичного забезпечення оперативно-службової діяльності відділів прикордонної служби типу "C" / В. П. Городнов, В. А. Кириленко, О. В. Мейко // Зб. наук. пр. Харк. ун-ту Повітр. сил. - 2014. - Вип. 1. - С. 278-282. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Розглянуто особливості та принципи інформаційно-аналітичного забезпечення відділів типу "C" за умов ускладнення обстановки з метою визначення залишку часу на прийняття та виконання рішення - зі складу всього часу втрати достовірності інформації.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц68(4УКР)1

Шифр НБУВ: Ж70455 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
20.

Соціальна економіка : навч. посіб. / О. О. Бєляєв, Є. Б. Ніколаєв, А. В. Келічавий, В. І. Кириленко, О. М. Комяков; ред.: Є. Б. Ніколаєв; ДВНЗ "Київ. нац. екон. ун-т ім. В. Гетьмана", Представництво в Україні Фонд Конрада Аденауера. - Київ : КНЕУ, 2014. - 481 c. - укp.

Досліджено сутність і форми прояву соціальної економіки. Висвітлено об'єктивну необхідність соціалізації економіки й її соціально-економічного потенціалу. Розкрито основні риси та моделі. Висвітлено міжнародний досвід розвитку соціально орієнтованої економічної системи, розвиток соціального та людського капіталу, нерівність і соціальне розшарування, сучасні інструменти соціальної політики. Увагу приділено таким питанням, як суперечності процесу соціалізації економіки та розвиток благодійної діяльності в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.45 я73 + У527 я73 + У9(4УКР)27 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА791567 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського