Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (11)Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (110)Журнали та продовжувані видання (6)
Пошуковий запит: (<.>A=Комаров В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 91
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Купчин А. В. 
Визначення точності нечіткої моделі технологічного форсайта / А. В. Купчин, В. С. Комаров, І. В. Борохвостов, М. О. Білокур, О. М. Купріненко, Я. С. Міщенко, В. Ю. Богданович, О. А. Кононов // Кібернетика та систем. аналіз. - 2022. - 58, № 3. - С. 72-80. - Бібліогр.: 23 назв. - укp.

Показано спосіб перевірки точності прогностичних моделей за умови відсутності експериментальних даних для порівняння результатів моделювання. Розроблена нейроме ежа визначає клас технологій, який порівняно з результатами нечіткої моделі. Точність моделі визначено шляхом обчислення середньої квадратичної похибки моделювання та кореляції між результатами нечіткої моделі та нейромереж.


Індекс рубрикатора НБУВ: З810.22 + З810.405

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29144 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
2.

Комаров В. С. 
Методичний підхід до ідентифікації об'єктів моніторингу / В. С. Комаров, В. В. Олексіюк, О. А. Ільяшов // Кібернетика та систем. аналіз. - 2022. - 58, № 5. - С. 179-188. - Бібліогр.: 23 назв. - укp.

За результатами проведених теоретичних і прикладних досліджень розроблено методичний підхід до ідентифікації об'єктів моніторингу. Його практичне застосування надає змогу розрахувати коригувальні коефіцієнти інтегрального критерію визначення важливості та інформативності моніторингових ознак і визначити найбільш ефективний варіант комплексу технічних засобів моніторингу відповідних джерел (об'єктів) моніторингу.


Індекс рубрикатора НБУВ: З813.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29144 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
3.

Коломійцев О. В. 
Застосування інформаційних технологій для виявлення експлуатаційних пошкоджень у силових елементах високонавантажених конструкцій планера літального апарату / О. В. Коломійцев, В. О. Комаров, О. М. Дмітрієв, В. В. Шулежко, В. В. Кравчук // Наука і техніка Повітр. сил Збройн. сил України. - 2022. - № 2. - С. 20-30. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Розглянуто питання щодо необхідності впровадження у систему технічного обслуговування літальних апаратів (ЛА) автоматизованого інформаційно-вимірювального комплексу (АІВК) для проведення оперативного контролю технічного стану консольно закріплених конструкцій планера ЛА-крила і елементів хвостового оперення. За допомогою АІВК можливо виявити експлуатаційні Пошкодження у силових елементах високонавантажених конструкцій планера ЛА, недоступних для візуального огляду - закриті обшивкою. При визначенні технічного стану пошкоджених конструкцій ЛА, застосовується метод контролю частоти власних коливань (ЧВК), що дозволяє об'єктивно підходити до вирішення питання щодо вибору методів їх відновлення і скорочення часу на нормативну тривалість ремонту. Розкрито сутність методу контролю ЧВК та застосування АІВК. Доведено обладнання, що входить до складу АІВК та його блок-схема. Універсальність запропонованого АІВК полягає у його застосуванні на різних типах ЛА. Приведено приклади розміщення АІВК на ЛА.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц651.1

Шифр НБУВ: Ж100320 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Ільяшов О. А. 
Формалізація порядку розподілу технічних засобів за об'єктами моніторингу на основі нечітких множин / О. А. Ільяшов, В. С. Комаров, В. В. Олексіюк // Кібернетика та систем. аналіз. - 2021. - 57, № 3. - С. 91-96. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Запропоновано підхід до формалізації порядку розподілу технічних засобів за об'єктами моніторингу на основі теорії нечітких множин. Досліджено можливість використання еталонного опису сигнатур об'єктів моніторингу у складі нечітких моніторингових ознак для визначення фазових станів об'єктів.


Індекс рубрикатора НБУВ: З810.42

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29144 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Крижановський В. Г. 
Використання дисперсії Аллана для ідентифікації нормальної роботи сенсорних вузлів / В. Г. Крижановський, В. Ф. Комаров, С. П. Сергієнко, Л. В. Загоруйко // Вісн. Вінниц. політехн. ін-ту. - 2021. - № 3. - С. 78-83. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Під час передачі даних вимірювань у кіберфізичних системах та інтернеті речей існує загроза як виходу з ладу сенсорних вузлів, так і несанкціонованого втручання у роботу системи. Враховуючи велику кількість таких вузлів та обмеження з боку енергоспоживання, що обмежує трафік та обчислювальні ресурси систем, а також потребу повної автоматизації їх роботи з огляду на економічну недоцільність обслуговування, виникає потреба в розробці та удосконалені методів контролю роботи сенсорних вузлів. Запропоновано використовувати один зі статистичних методів дослідження стохастичних процесів у часових послідовностях, що представляють реалізації випадкових результатів вимірювання - дисперсію Аллана або загальніше поняття структурних функцій. Перевагою цього методу є придатність обчислювати статистичні характеристики нестаціонарних процесів та визначали спектральні залежності різних видів шуму, при цьому обчислювальні витрати є доволі помірними. Проведено застосування дисперсії Аллана для обробки модельних даних температури та вологості з давача системи Інтернету речей на базі Arduino, обчислені залежності відхилення Аллана та схожих модифікацій в залежності від інтервалу усереднення. Для типових режимів роботи вимірювачів в системі Інтернету речей залежності відхилення Аллана відповідають типу шуму "випадкові блукання", що підтверджується розрахунками на різних інтервалах вимірювання. Досліджено вплив різних видів шуму на хід цих залежностей та вибрано мінімальний набір параметрів, які можуть за обмеженого масиву даних характеризувати нормальний процес вимірювання або можливі природні та штучні порушення нормальної роботи. Вказано на можливість розділення процесу статистичної обробки між сенсорним вузлом і контролером мережі Інтернету речей, що дозволить зменшити трафік і, відповідно, витрати енергії сенсорним вузлом.


Індекс рубрикатора НБУВ: З965-044.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж68690 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Актуальні шляхи вдосконалення українського законодавства : зб. тез наук. доп. і повідомл. XIII Всеукр. наук.-практ. конф. вчених, практикуюч. юристів, аспірантів та студентів (м. Харків, 15 трав. 2021 р.) / ред.: А. П. Гетьман, В. В. Комаров, О. О. Баранов, А. І. Бородавка, В. В. Гайворонська, В. П. Янишен, Я. О. Токарь, М. Р. Рудковська; Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. - Харків : Право, 2021. - 362, [1] c. - Бібліогр. в кінці ст. - укp.

Висвітлено питання адміністративної відповідальності водіїв і власників транспортних засобів у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху. Розглянуто зміни в організації діяльності прокуратури автономної республіки Крим в умовах окупації. Увагу приділено загальним засадам накладання адміністративних стягнень. Розглянуто також судову практику як джерело господарського права в Україні. Акцентовано увагу на судовому захисті суб’єктів господарювання на теренах сучасного господарського законодавства України. Розкрито роль плати за землю в механізмі її правової охорони. Досліджено еколого-правові наслідки аварії на Чорнобильській АЕС та шляхи їх подолання. Розглянуто економіко-правові аспекти встановлення меж адміністративно-територіальних одиниць. Описано особливості права власності іноземців на землі сільськогосподарського призначення. Висвітлено питання правового регулювання охорони лісів у НПП "Святі гори" в умовах збройного конфлікту на Сході України. Досліджено питання про надання земельної ділянки ветеранам антитерористичної операції та учасникам операції об’єднаних сил. Розглянуто свободу слова як одне з основоположних прав людини та громадянина.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х8(4УКР) я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА847810 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Комаров В. С. 
Вплив інформативності моніторингових ознак на умови формування інтегрального критерію визначення їхньої пріоритетності / В. С. Комаров, В. В. Олексіюк, О. А. Ільяшов // Кібернетика та систем. аналіз. - 2021. - 57, № 4. - С. 131-135. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Запропоновано підхід до коригування інтегрального критерію мінімуму суми пріоритетів моніторингових ознак, отриманих за частковими (max-max)- та (max-min)-критеріями. Досліджено можливість використання інформативних моніторингових ознак у процесі підготовки відповідних коригувальних коефіцієнтів.


Індекс рубрикатора НБУВ: З810.41

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29144 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Купчин А. В. 
Модель технологічного форсайту на основі нечіткої логіки / А. В. Купчин, В. С. Комаров, І. В. Борохвостов, О. М. Купріненко, В. В. Сотник, М. О. Білокур, В. В. Олексіюк // Кібернетика та систем. аналіз. - 2021. - 57, № 6. - С. 149-161. - Бібліогр.: 26 назв. - укp.

Розроблено модель технологічного прогнозування, в якій межі критичності технологій не визначаються експертом, а розраховуються на основі запропонованих еквідистантних точок. Показано вплив застосування різних функцій належності на оцінку критичності. Проведено порівняння з сучасною методикою технологічного форсайту.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж606

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29144 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Комаров В. Ф. 
Удосконалення методу видалення неметалічних включень впливом на процеси переносу в розплаві у порожнині проміжного ковша : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.16.02 / В. Ф. Комаров; Національна металургійна академія України. - Дніпро, 2021. - 21 c. - укp.

Присвячено вирішенню актуальної наукової задачі розробки на основі встановлених гідрогазодинамічних закономірностей і сформульованого механізму видалення неметалічних включень технології рафінування рідкого металу в проміжному ковші для отримання листового прокату з низьколегованих сталей відповідального призначення шляхом удосконалення параметрів проміжних ковшів слябових МБРЗ та умов продувки розплаву аргоном в них. Сформульовано критерій інтенсивності процесів взаємодії розплаву з покривним шлаком, який дає змогу знаходити максимально-припустимі режими дії на розплав з урахуванням комбінації факторів: інтенсивності циркуляції розплаву, ступеня його турбулізації та інтенсивності бульбашкової продувки. Для промковша запропоновано метод аналізу структури потоків розплаву за допомогою виявлення характерних зон течії розплаву та обчислення середньої величини кінетичної енергії і енергії турбулентного руху сукупно та за окремими зонами, що дозволило оцінювати умови перебування розплаву в приповерхневому шарі. Метод відрізняється від підходів, що використовують ситуативний спосіб виокремлення зон металургійного агрегату (комірок ідеального змішування та витіснення), можливістю аналізу складних просторово-розвинених процесів, де неможливо визначити розмежування зон поширеними на практиці способами. Запропонований метод завдяки універсальним простим принципам можна розповсюдити для аналізу будь-яких агрегатів та просторових конфігурацій об'ємних процесів, де розглядається суцільне середовище. Застосування розробленої технології рафінування металу в проміжному ковші МБРЗ у вигляді визначеного поєднання режимів продувки параметрів багатоканальної поперечної донної фурми і геометричній параметрів вбудованих елементів, а також параметрів розташування фурми та вбудованих елементів, для формування необхідних режимів течії забезпечує ефективне зменшення загальної забрудненості литого металу від вторинню неметалічних включень в 2 рази з практично повним видаленням включень розміром понад 30 мк, що було перевірено в умовах ПАТ МК "Азовсталь" (м. Маріуполь) при безперервному литті слябів зі сталі категорій міцності Х60 Х70 в рамках виробничого експерименту.


Індекс рубрикатора НБУВ: К616.33-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА448246 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Ильяшов А. А. 
Подход к построению математической модели определения объектов мониторинга с использованием информативности их мониторинговых признаков / А. А. Ильяшов, В. С. Комаров // Кибернетика и систем. анализ. - 2020. - 56, № 5. - С. 95-99. - Библиогр.: 8 назв. - рус.

Предложен подход к построению математической модели определения объектов мониторинга на основе информативности их мониторинговых признаков. Проведено исследование возможности расчета информативности отдельного мониторингового признака и определены пути дальнейших исследований расчета вероятности погрешности распознавания источников (объектов) мониторинга в зависимости от относительной информативности сигнатуры и априорных вероятностей источников (объектов) мониторинга.


Індекс рубрикатора НБУВ: З88-01

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29144 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Ильяшов О. А. 
Усовершенствование сигнатурно-системного метода с применением приоритетных признаков в составе сигнатур объектов мониторинга для обеспечения максимальной вероятности правильного распознавания / О. А. Ильяшов, В. С. Комаров // Кибернетика и систем. анализ. - 2020. - 56, № 4. - С. 68-78. - Библиогр.: 12 назв. - рус.

Предложен подход к усовершенствованию сигнатурно-системного метода (ССМ) добывания и обработки информации путем приоритизации мониторинговых признаков в составе сигнатур источников (объектов) мониторинга с определением их рационального количества. Использование бигауссовской математической модели сигналов источников радиоизлучений и приоритетных мониторинговых признаков как информационного обеспечения ССМ повысит эффективность его использования в условиях частичной или полной неопределенности исходных данных.


Індекс рубрикатора НБУВ: З88-01

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29144 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Міжнародне приватне право : підручник / Є. М. Білоусов, І. М. Жуков, В. В. Комаров, І. В. Яковюк, С. Р. Асірян, А. П. Гетьман, К. В. Єфремова, Г. С. Корнієнко, С. О. Кравцов, Т. В. Курман, Н. М. Погорецька, В. Ю. Полатай, О. П. Радчук, Б. Ю. Ребриш, О. Я. Трагнюк, О. М. Туєва, І. В. Удальцова, В. Ю. Уркевич, Ж. В. Чевичалова, Ю. В. Щокін, О. О. Щокіна; ред.: Є. М. Білоусов, І. В. Яковюк; Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. - Харків : Право, 2020. - 407 c. - Бібліогр. в знесках - укp.

Розглянуто питання теорії міжнародного приватного права: поняття, предмет, методи, джерела, суб’єкти та спеціальні інститути й підгалузі міжнародного приватного права, а саме міжнародне зобов’язальне право, міжнародне речове право, міжнародне право інтелектуальної власності, міжнародне деліктне право, міжнародне сімейне право, міжнародне спадкове право, міжнародні перевезення, трудові відносини в міжнародному приватному праві. Окреслено міжнародні фінансові відносини, міжнародні розрахунково-кредитні відносини, міжнародний цивільний процес, міжнародний комерційний арбітраж. Висвітлено проблему кваліфікації в міжнародному приватному праві.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х93 я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА857245 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Ильяшов А. А. 
Подход к построению математической модели сигнатуры определения объектов мониторинга с использованием информативности ее мониторинговых признаков / А. А. Ильяшов, В. С. Комаров, О. В. Юрченко, А. В. Дейнега // Кибернетика и систем. анализ. - 2020. - 56, № 6. - С. 115-119. - Библиогр.: 6 назв. - рус.

Рассмотрена задача использования информативности мониторинговых признаков сигнатуры объектов мониторинга для конкретных условий решения прикладных задач распознавания. Исследован предложенный подход к построению математической модели сигнатуры определения объектов мониторинга путем учета изменения величины разницы между вероятностями распознавания объектов мониторинга.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.54

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29144 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Комаров В. О. 
Нормативно-правове супроводження процесу створення об'єктів права інтелектуальної власності в США / В. О. Комаров, О. О. Москвітін, М. П. Яременко, Т. Ю. Куровська // Озброєння та військ. техніка. - 2019. - № 1. - С. 78-88. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Здійснено аналіз чинних в США стратегічних підходів та порядку функціонування процесу захисту об'єктів права інтелектуальної власності. Розглянуто спільні скоординовані зусилля Конгресу, Адміністрації Президента та інших гілок влади, приватного сектора США щодо інтелектуальної власності з метою досягнення успіху інноваційної політики цієї країни. Наведено результати досліджень Інституту оборонного аналізу США щодо врахування в політиці оборонних закупівель вимог стосовно охорони інтелектуальної власності.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(7СПО)302

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70654 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Комаров В. О. 
Аналіз діючих нормативно-правових актів щодо захисту об'єктів права інтелектуальної власності в країнах-членах Європейського Союзу / В. О. Комаров, О. О. Москвітін, М. П. Яременко, Т. Ю. Куровська // Озброєння та військ. техніка. - 2019. - № 2. - С. 99-107. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Проаналізовано шляхи розв'язання проблем удосконалення правової охорони результатів інтелектуальної діяльності, визначені способи забезпечення правової охорони окремих результатів інтелектуальної діяльності, отриманих у науковій та технологічній сферах, що впливають на інноваційний розвиток країн-членів Європейського Союзу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х915.232.5-3 + Х839(4)3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70654 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Комаров В. В. 
Нотаріат : підручник / В. В. Комаров, В. В. Баранкова; Нац. юрид. ун-т ім. Ярослава Мудрого. - Харків : Право, 2019. - 414, [1] c. - Бібліогр.: 32 назви - укp.

На підставі чинного законодавства з урахуванням міжнародної доктрини нотаріату висвітлено основні інститути та актуальні проблеми нотаріату і нотаріального процесу, його принципи, порядок вчинення окремих нотаріальних дій. Розглянуто теоретичні та практичні аспекти нотаріальної діяльності.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х936 я73-1 + Х891.9(4УКР)931.6 я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА835263 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Комаров В. О. 
Проблемні питання нормативно-правового забезпечення патентно-ліцензійного супроводження розробок і модернізації озброєння та військової техніки в Україні / В. О. Комаров, М. П. Яременко, О. О. Москвітін // Озброєння та військ. техніка. - 2018. - № 2. - С. 83-87. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Розглянуто питання захисту інтелектуальної власності, що створена за бюджетні кошти.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)3-8 + Ц80

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70654 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Комаров В. В. 
Моделювання впливу форми обичайки та силової стойки вхідного пристрою системи "співвісний повітряний гвинт - дозвуковий вхідний пристрій" силової установки з гвинтовентиляторним двигуном на її аеродинамічні характеристики / В. В. Комаров // Вестн. двигателестроения. - 2018. - № 1. - С. 34-39. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Розроблено методику визначення параметрів "співвісний повітряний гвинт - дозвуковий вхідний пристрій" силової установки з турбогвинтовентиляторним двигуном та рекомендацій щодо удосконалення характеристик дозвукового вхідного пристрою ТГвВД, шляхом раціонального профілювання та оптимізації геометричних параметрів елементів проточної частини вхідного пристрою в системі "співвісний повітряний гвинт - дозвуковий вхідний пристрій" із застосуванням сучасних програмних засобів моделювання. Одержані результати базуються на розрахункових методах теорії авіаційних двигунів, теорії робочих процесів його елементів; теорії примежового шару; теорії газової динаміки. Також, у процесі досліджень використовувались методи математичного моделювання, метод кінцевих елементів для розв'язання задач газодинаміки потоку. Наведено результати математичного моделювання 3-мірної течії робочого тіла в дозвуковому вхідному пристрої кільцевого типу силової установки з гвинтовентиляторним двигуном в спеціалізованому обчислювальному комплексі ANSYS CFX. Досліджено вплив форми обичайки та силової стойки вхідного пристрою системи "співвісний повітряний гвинт - дозвуковий вхідний пристрій" на його аеродинамічну ефективність. Результати дослідження представлено у вигляді візуалізації параметрів течії газу, а також значення коефіцієнта відновлення повного тиску вхідного пристрою. Вперше розроблено математичну модель системи "співвісний повітряний гвинт - дозвуковий вхідний пристрій" та методики систематизованого аналізу варіантів профілювання елементів дозвукового вхідного пристрою кільцевого типу силової установки з турбогвинтовентиляторним двигуном з метою удосконалення його аеродинамичних характеристик. Практичну цінність роботи становлять методи й моделі, що запропоновані в роботі та доведені до інженерних методик, що дозволяють вирішувати інженерні та наукові задачі щодо розрахунку параметрів течії та ефективності системи "співвісний повітряний гвинт-дозвуковий вхідний пристрій".


Індекс рубрикатора НБУВ: О551.415 + О553-01

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24432 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Комаров В. В. 
Моделювання в програмному комплексі ANSYS CFX впливу форми проточної частини вхідного пристрою системи "співвісний повітряний гвинт - дозвуковий вхідний пристрій кільцевого типу" силової установки з гвинтовентиляторним двигуном на нерівномірність потоку на вході в компресор / В. В. Комаров, М. М. Мiтрахович // Вестн. двигателестроения. - 2017. - № 2. - С. 122-126. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Наведено модель та результати математичного моделювання течії робочого тіла в системі "співвісний повітряний гвинт - дозвуковий вхідний пристрій кільцевого типу" силової установки з гвинтовентиляторним двигуном. Відзначено вплив форми проточної частини повітрозабірника на його аеродинамічну ефективність.


Індекс рубрикатора НБУВ: О553.4-04

Шифр НБУВ: Ж24432 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
20.

Комаров В. С. 
Методичний підхід до обгрунтування раціонального складу органів військового управління / В. С. Комаров, О. М. Косогов, В. Ф. Курдюк // Зб. наук. пр. Харків. ун-ту Повітр. сил. - 2017. - Вип. 2. - С. 40-45. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

На основі комплексного аналізу загальних та часткових показників ефективності функціонування органів військового управління запропоновано методичний підхід до обгрунтування на їх основі раціонального варіанту його складу. Методичний підхід базується на обчисленні кількісної характеристики ефективності функціонування органу військового управління відповідного рівня. Вибір прийнятної альтернативи здійснюється відповідно до процедур TOPSIS-методу. Наведено розрахункові залежності, правила порівняння альтернатив, а також приклад проведення розрахунків.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц2(4УКР)41 + Ц4(4УКР)22

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70455 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського