Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Книжкові видання та компакт-диски (9)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=ЛЕГКУН$<.>+<.>A=ТЕТЯН$<.>+<.>A=ВАСИЛІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Панов Б. С. 
Минерально-сырьевые ресурсы в стратегии развития экономики Донецкой области на период до 2020 года / Б. С. Панов, Н. В. Жикаляк, С. Н. Стрекозов, П. С. Тетянчук // Металл и литье Украины. - 2002. - № 7-8. - С. 19-23. - Библиогр.: 4 назв. - рус.

Подчеркнуто, что минерально-сырьевая база, как важнейшая составляющая часть природных ресурсов, имеет исключительное значение не только для развития экономики государства, но и является гарантией ее безопасности и обусловливает перспективные стратегические направления устойчивого социально-экономического развития промышленных регионов Украины.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)0-55

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14585 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Легкун Т. В. 
Наукове та релігійне знання: методологічний досвід взаємовідношення : автореф. дис. ... канд. філософ. наук : 09.00.02 / Т. В. Легкун; МОНМС України, Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. - К., 2012. - 16 c. - укp.

Обгрунтовано тенденції взаємозбагачення інструментарію науки та релігії в постнекласичному контексті. У межах дослідження обгрунтовано, що пізнавальний досвід постнекласичної науки та сучасної релігії характеризують відхід від крайніх позицій і тенденції взаємодоповнення та взаємозбагачення. Показано, що урахування потенціалу критичності наукового дослідження сприяє звільненню від хибних тлумачень і збагаченню релігійного знання, а подолання наукою критичної тенденційності у способах спростування можливості надприродного пояснення й орієнтація на виявлення ціннісно-смислового навантаження наукового знання актуалізує рецепцію досвіду релігійного пізнання. Доведено, що реінтерпретація доповнення науки та релігії дозволяє розширення та збагачення їх гносеологічного, епістемологічного та методологічного інструментарію. Принципи рецепції, кореляції, доповнюваності можуть бути використані як філософсько-методологічні засади осмислення тенденцій інтеграції та диференціації знання в цілому, а також взаємодії наукового та релігійного пізнання.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю225.4 + Ю225.60

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА392990 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Легкун О. Г. 
Розвиток музичної культури Волині кінця XIX - першої третини XX століття : автореф. дис. ... канд. мистецтвознав. : 26.00.01 / О. Г. Легкун; М-во культури України, Київ. нац. ун-т культури і мистец. - К., 2012. - 20 с. - укp.

Проаналізовано праці вітчизняних істориків і мистецтвознавців, архівні матеріали, періодику, які з різних поглядів розкривають процес розвитку музичної культури Волині досліджуваного періоду. Розглянуло діяльність і репертуар аматорських хорових та інструментальних колективів, культурно-просвітницьких товариств, проаналізовано концертні виступи місцевих музикантів, гастрольну діяльність відомих артистів та їх вплив на розвиток музичної культури Волині. Проведено аналіз процесу становлення та розвитку фольклористики Волині. Висвітлено внесок музикантів, педагогів і композиторів у культурне життя Волині. Розглянуто зміст музичної освіти в навчальних закладах Волині.


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ313(4УКР-9ВОЛ)61

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА394465 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Легкун О. Г. 
Шкільна музична освіта Кременеччини в контексті розвитку музичної культури Волині 20 - 30-х років XX століття / О. Г. Легкун // Наук. зап. Терноп. нац. пед. ун-ту ім. В. Гнатюка. Сер. Мистецтвознавство. - 2014. - № 1. - С. 11-16. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Досліджено роль шкільної музичної освіти Кременеччини у культурній політиці Волині 20 - 30-х років XX ст. Розглянуто особливості музичної освіти як складової навчального процесу у шкільних освітніх закладах Кременеччини цього періоду. Простежено зміст і форми викладання предмета "Співи" у школах Кременеччини, досліджено програму проведення аудицій-концертів для учнів. Окреслено специфіку музично-естетичної діяльності у школах краю та простежено її вплив на розвиток музичної культури Волині досліджуваного періоду.


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ31 р(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж68937:Мист. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Легкун І. Б. 
Особливості селекції сортів ячменю озимого на стійкість до збудників чорної летючої та твердої видів сажки : автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 06.01.05 / І. Б. Легкун; НААН України, Нац. центр насіннєзнавства та сортовивчення "Селекц.-генет. ін-т". - Одеса, 2015. - 20 c. - укp.

Визначено видовий склад та встановлено ступінь шкідливості видів сажки, найбільш поширених на ячмені озимому в південному Степу України. Вивчено успадковування стійкості до збудників сажкових захворювань в існуючих джерел стійкості. Розроблено та впроваджено метод добору та оцінювання селекційного матеріалу на стійкість до збудників сажкових захворювань. Досліджено конкурентоздатність новоствореного матеріалу ячменю озимого за ознаками продуктивності та резистентності до видів сажки.


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.703-31

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА417924 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Легкун О. Г. 
Діяльність аматорських колективів Кременеччини у 20 - 30-х роках XX століття / О. Г. Легкун // Укр. культура: минуле, сучасне, шляхи розвитку : зб. наук. пр. - 2014. - Вип. 20, т. 1. - С. 66-70. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Відзначено, що вивчення культурно-мистецьких процесів в Україні неможливе без грунтовного опрацювання регіонального розвитку музичної культури. Досліджено концертну діяльність аматорських колективів Кременеччини у 20 - 30-х роках XX ст. на основі архівних матеріалів. Зроблено висновок про те, що аматорські колективи сприяли збереженню музичної культури Південно-Західної Волині.


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ313(4УКР)6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69407 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського