Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>A=Манохіна О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Манохіна О. Ю. 
Причини незагоєння деструкцій у хворих на вперше діагностований туберкульоз легень і лікувальні заходи для підвищення ефективності протитуберкульозної хіміотерапії : автореф. дис... канд. ед. наук / О. Ю. Манохіна; Держ. установа "Ін-т фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г.Яновського АМН України". - К., 2007. - 18 c. - укp.

Обгрунтовано шляхи підвищення ефективності лікування хворих на вперше діагностований деструктивний туберкульоз легень шляхом визначення причин незагоєння деструкцій та розробки методів патогенетичного лікування. На підставі аналізу показників системного імунітету та особливостей перебігу туберкульозу у 115-ти хворих з різними формами захворювання та 25-ти здорових волонтерів встановлено, що причинами незагоєння каверн на завершальному етапі основного курсу хіміотерапії є поширений туберкульозний процес, великі та численні каверни в легенях і наявність імунної недостатності в Т-, В- та фагоцитарних ланках імунітетуту. Виявлено, що у пацієнтів з незагоєними кавернами через 6 місяців лікування відбувається подальше зниження CD8+ лімфоцитів та активація гуморальної ланки імунітету, зниження поглинальної активності фагоцитувальних клітин. Встановлено, що використання в комплексній терапії хворих на туберкульоз легень фітоентеросорбенту сприяє нормалізації показників В-ланки імунітету - вірогідному зниженню кількості CD22+ лімфоцитів, рівнів Ig, G, Ig A та циркулюючих імунних комплексів, а також нормалізації фагоцитарної активності фагоцитувальних клітин, підвищенню ефективності лікування за темпами загоєння каверн на 21,4 % та покращання переносимості хіміотерапії на 16,7 % за рахунок зменшення частоти тяжких побічних реакцій - алергічних і медикаментозного гепатиту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р542-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА353274 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Диференційна діагностика туберкульозу легень : навч. посіб. для лікарів-інтернів вищ. мед. навч. закл. IV рівня акредитації та закл. (ф-тів) післядиплом. освіти / О. В. Корж, О. В. Павєнко, О. Ю. Манохіна, Т. М. Шумляєва, Ж. Е. Мурадян; ред.: О. В. Корж. - Донецьк : Дмитренко, 2011. - 318 c. - Бібліогр.: с. 317-318 - укp.

Висвітлено сучасні підходи до діагностики та диференційної діагностики туберкульозу легень. Основну увагу надано розвитку навичок клінічного мислення з виділенням провідного синдрому та визначенням основних етапів діагностичного алгоритму, що дозволяє встановити остаточний діагноз. Висвітлено особливості перебігу та диференційної діагностики туберкульозу у ВІЛ-інфікованих осіб. Наведено методи рентгенологічного дослідження, діагностики бактеріовиділення, лабораторної діагностики, туберкулінодіагностики та інші методи. Розглянуто міліарний туберкульоз, дисемінований туберкульоз легень, сепсис, а також дисемінована пневмонія. Описано дисеміновані ураження легень за дифузних хвороб сполучної тканини. Висвітлено екзогенний алергічний альвеоліт. Розглянуто ураження легень за застійної серцевої недостатності.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р542-4 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА767217 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Манохіна О. С. 
Аналіз ефективності роботи пасивного ІЧ детектора рухомих об'єктів (ПІЧ-детектора) / О. С. Манохіна, А. М. Науменко // Зб. наук. пр. Харк. ун-ту Повітр. сил. - 2013. - Вип. 3. - С. 187-190. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Проаналізовано ефективність роботи пасивного ІЧ детектора, визначено потужність ІЧ випромінювань такого датчика, наведено оцінку рівня потужності випромінювання на поверхні датчика. Розглянуто оптичний пристрій, який фокусує випромінювання від об'єкта в мініатюрний образ на поверхні сенсора.


Індекс рубрикатора НБУВ: З996-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70455 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського