Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Осадчук С. В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 9
Представлено документи з 1 до 9

      
Категорія:    
1.

Осадчук С. В. 
Механізми забезпечення бюджетної стабільності на регіональному рівні: державно-управлінський аспект : автореф. дис... канд. наук з держ. упр. / С. В. Осадчук; Одес. регіон. ін-т держ. упр. Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. - О., 2007. - 20 c. - укp.

Проаналізовано теоретичні засади та визначено специфіку механізмів державного управління бюджетною сферою регіону. Виявлено його основні напрями з використанням економічного механізму, що впливають на процеси у даній сфері регіону. Розкрито суть організаційно-правового механізму управління бюджетною сферою та проаналізовано його дієвість за умов ринкових трансформацій. Удосконалено понятійний апарат теорії державного управління. Обгрунтовано напрями вдосконалення алгоритму податкового навантаження на економіку регіонів як дієвого інструменту перерозподільних відносин. Розроблено комплексний механізм забезпечення стабільності доходів бюджетів регіонального рівня, який передбачає використання економічних, організаційно-правових і податкових інструментів державного управління. Запропоновано показники та методику визначення бюджетного регіону. Висвітлено основні напрями та шляхи вдосконалення механізмів державного управління бюджетною сферою регіонів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)1 + Х819(4УКР)011.2-92

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА354165 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Осадчук С. В. 
Вплив важких і токсичних металів на розвиток гіпотрофії плода та методи її корекції : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.01 / С. В. Осадчук; Нац. мед. ун-т ім. О.О. Богомольця. - К., 2011. - 20 c. - укp.

Вперше вивчено вміст комплексу важких металів (свинцю, кадмію, хрому, нікелю, ртуті, цинку, міді) у біосубстратах вагітних (крові, плаценті) і новонароджених (пуповинній крові) за синдрому затримки розвитку плода. Проаналізовано особливості соматичного й акушерсько-гінекологічного анамнезу породіль з малою масою плода, виділено такі, що можуть бути критерієм для виділення групи ризику вагітних за розвитком даного ускладнення. Вперше встановлено взаємозв'язок комплексного впливу важких металів на перебіг вагітності та пологів, стан плода та новонародженого за синдромом затримки розвитку плода. Доповнено дані, що характеризують вплив важких металів на гемодинаміку та гормональну функцію фетоплацентарної системи. Розроблено критерії визначення негативного впливу важких металів на стан фетоплацентарного комплексу. Встановлено метод профілактики та лікування плацентарної дисфункції за умов впливу важких металів, який доповнює загальноприйняті методи лікування даної патології. Одержані дані поглиблюють розуміння патогенетичних механізмів, що є основою гіпотрофії плода, спричиненої впливом важких і токсичних металів (надлишок ксенобіотичних і дефіцит есенціальних металів).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.212 + Р284.41

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА384064 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Осадчук С. В. 
Гроші та банківська справа : навч. посіб. / С. В. Осадчук; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України, Одес. регіон. ін-т держ. упр. - О., 2011. - 156 c. - Бібліогр.: с. 145-150 - укp.

Розкрито теоретичні засади грошово-кредитної політики України, теоретичні основи концепції грошей. Розглянуто питання формування грошово-кредитної системи держави. Висвітлено діяльність Національного банку України та комерційних банків (КБ), структуру їх фінансових ресурсів та активів. Визначено платоспроможність, особливості ризиків, фінансових результатів та надійності КБ на підставі рейтингових систем.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.70 я73 + У9(4УКР)262.6 я73 + У9(4УКР)262.10 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА746754 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Молодожен Ю. Б. 
Державні капітальні вкладання: проблеми управління та шляхи їх вирішення на місцевому рівні : монографія / Ю. Б. Молодожен, О. М. Гордієнко, С. В. Осадчук, Є. Г. Абрамова, А. Б. Хмелевський; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. - О., 2010. - 310 c. - Бібліогр.: с. 197-212. - укp.

Проаналізовано методологічні підходи щодо планування й управління капітальними вкладеннями в Радянському Союзі. Визначено сучасну систему управління державними капітальними вкладеннями в Україні. Досліджено інституційні та фінансові інструменти управління даними вкладеннями. Охарактеризовано будівельний комплекс і стан освоєння вкладень на Одещині. Встановлено концептуальні підходи щодо створення інформаційних систем у державному управлінні.

Проанализированы методологические подходы к планированию и управлению капитальными вложениями в Советском Союзе. Определена современная система управления государственными капитальными вложениями в Украине. Исследованы институционные и финансовые инструменты управления данными вложениями. Охарактеризован строительный комплекс и состояние освоения вложений в Одеской области. Освещены концептуальные подходы к созданию информационных систем в государственном управлении.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-56

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА729661 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Осадчук С. В. 
Вплив важких металів на формування гестаційних ускладнень: (огляд л-ри) / С. В. Осадчук, О. Д. Щуревська // Здоровье женщины. - 2010. - № 8. - С. 90-94. - Бібліогр.: 69 назв. - укp.

Наведено дані щодо впливу важких металів на стан фетоплацентарного комплексу з точки зору розвитку плода. Показано взаємний вплив біогенних та абіогенних металів, як кумулятивний, так і антагоністичний ефекти. Обгрунтовано необхідність проведення біологічного моніторингу - дослідження вмісту важких металів в біосубстратах людини як критерію впливу навколишнього середовища на організм вагітної і плода - для виявлення нових аспектів акушерської патології, що дозволить розробляти методи профілактики і лікування за цих умов.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.213-1 + Р284.41

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Венцківський Б. М. 
Стан фетоплацентарного комплексу і плодів у вагітних з надлишковою кількістю важких металів в біологічних середовищах / Б. М. Венцківський, С. В. Осадчук, Л. А. Жабіцька // Здоровье женщины. - 2010. - № 9. - С. 84-87. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Наведено дані щодо впливу важких металів на стан фетоплацентарного комплексу з точки зору розвитку плода. Обстежено 98 пацієнток (48 - основної, 50 - контрольної груп) у термінах вагітності 37 - 39 тиж. Відхилення в стані плода та новонародженого у вагітних з надлишковою кількістю токсичних та дефіцитом есенціальних важких металів свідчать про негативний вплив такого співвідношення важких металів в організмі вагітних на стан фетоплацентарного комплексу. Обгрунтовано необхідність проведення біологічного моніторингу - дослідження вмісту важких металів в біосубстратах жінок, як критерію впливу навколишнього середовища на організм вагітної і плода, що дозволить розробляти методи профілактики і лікування в цих умовах.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.21-1 + Р716.212.2-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Маслій Ю. В. 
Досвід проведення циклів допоміжних репродуктивних технологій з розморожуванням, біопсією, генетичним обстеженням та рефризингом ембріонів у пацієнток з багаторазовими невдалими імплантаціями / Ю. В. Маслій, І. О. Судома, П. С. Мазур, Д. О. Микитенко, С. В. Осадчук // Здоровье женщины. - 2016. - № 7. - С. 166-170. - Бібліогр.: 20 назв. - укp.

Мета дослідження - вивчення можливості використання попередньо заморожених бластоцист для біопсії та генетичного тестування та визначення результативності перенесення еуплоїдних 5 - 7-добових зародків після розморожування, біопсії, повторного заморожування та розморожування пацієнткам із невдалими імплантаціями. Об'єктом дослідження були групи пацієнток із багаторазовими невдачами імплантації (>= 4) у програмах допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ) за умови перенесення у порожнину матки сумарно (тобто в усіх проведених програмах) щонайменше 6 ембріонів доброї якості (за морфологічними ознаками). Всі жінки мали достатній резерв яєчників. Пацієнтки проходили лікування безплідності у межах програм ДРТ клініки репродуктивної медицини "Надія" у період з 2006 до 2016 р. У вибірку включено пари, що не були носіями хромосомних перебудов, без аномалій матки (вроджених і набутих: подвоєння матки, однорога матка, внутрішньоматкова перетинка, сінехії, субмукозна міома матки). Всі жінки мали позитивну відповідь яєчників на контрольовану стимуляцію гонадотропінами (щонайменше 7 ооцитів) і достатню кількість кріоконсервованих ембріонів. У першу групу (Г1) увійшли 64 жінки, у яких трофектодермальну біопсію проводили на свіжих бластоцистах (у циклі з контрольованою гіперстимуляцією яєчників). У другу групу (Г2) включено 31 жінку, у яких проводили розморожування попередньо кріоконсервованих бластоцист, трофектодермальну біопсію та повторну вітрифікацію бластоцист. Виявлено, що результативність перенесення еуплоїдних ембріонів, які були нітрифіковані, біоптовані та ревітрифіковані, є дещо гіршою, ніж таких, що були біоптовані свіжими та вітрифіковані лише раз. Водночас, передімплантаційна генетична діагностика попередньо вітрифікованих бластоцист із застосуванням порівняльної гібридизації геномів у пацієнток із повторними невдачами імплантації надає можливість одержати прийнятну частоту настання вагітності (58 %), частоту імплантації (33,3 %) і народження живих дітей (45,1 %). Зроблено висновки, що рефризинг біоптованих ембріонів не спричиняє суттєвого руйнівного впливу та надає можливість досягнути настання вагітності та народження живої дитини.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.11 с

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Маслій Ю. В. 
Передімплантаційний генетичний скринінг ембріонів за допомогою порівняльної гібридизації геномів у жінок з багаторазовою невдачею імплантації в програмах допоміжних репродуктивних технологій / Ю. В. Маслій, І. О. Судома, П. С. Мазур, Д. О. Микитенко, С. В. Осадчук // Лікар. справа. - 2016. - № 5/6. - С. 111-115. - Бібліогр.: 22 назв. - укp.

Результативність циклів допоміжних репродуктивних технологій у пацієнтів з множинною невдалою імплантацією покращується у випадку використання методу порівняльної гібридизації геномів для доімплантаційного дослідження ембріонів. Ця методика надає змогу підвищити частоту настання вагітності, імплантації та народження живих дітей.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.11 с

Рубрики:

Шифр НБУВ: Жс20661 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Леуш С. Ст. 
Роль найдавнішого еволюційного механізму під час вагітності / С. Ст. Леуш, О. С. Загородня, С. В. Осадчук, А. С. Дем'яненко // Здоровье женщины. - 2018. - № 3. - С. 89-91. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.213

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 


 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського